PDA

Просмотр полной версии : Вніманіє - вапрос: дивний звук



Партизан з творчим нахилом
29.11.2005, 20:05
Ситуація така: коли зупиняєшся, включаєш задню передачу, відпускаєш тормоз і починаєш здавати назад з"являється дуже неприємний і підозрілий звук - так ніби там щось дуже круто треться (чути досить голосно, але не завжди). Навіть не знаю що й думати, на СТО якось не получається заїхати - важко знайти час.
І саме цікаво що звук з"явився після того як машина побувала на діагностиці, де провірялась після наскоку на бровку внаслідок чого лопнуло колесо. З ходовою тьху-тьху нічого (аж не вірилось), тільки розвал чуть підкорегували.
Може в когось було щось аналогічне або є якісь думки?

Надіюсь хоч на цих вихідних вдасться на СТО заскочити, тим більше що крім того є ще до чого подивитись.

usafa
29.11.2005, 22:11
а звідки з"являється дуже неприємний і підозрілий звук , з кпп ?

Микрик
30.11.2005, 00:02
может колесо об подкрылок?

Партизан з творчим нахилом
30.11.2005, 16:23
а звідки з"являється дуже неприємний і підозрілий звук , з кпп ?
Та ні, не з КПП, десь з передньої частини - сказати важко так як я ж в цей час в машині.

Партизан з творчим нахилом
30.11.2005, 16:24
может колесо об подкрылок?
не, це не може бути колесо - яка різниця чи я їду вперед чи назад :) звук з"являється навіть коли просто здаєш назад не повертаючи при цьому...

Valentin
30.11.2005, 16:50
Посмотри трос спидометра :roll:

src
01.12.2005, 11:06
Подшипник ступицы смотри.
У меня такое было в прошлом году: на ходу долгое время не слышал из-за работы двигателя, а накатом слышно.

Партизан з творчим нахилом
21.12.2005, 17:28
дивний звук не пропав... коли гальмуєш - руль веде вправо, при чому так навіть відчутно... мабуть на передніх колесах галімо зробили тормоза...

і ще машину веде вправо коли відпускаєш руль, а почало вести після того як до розвалу механіки на СТО дорвались, уроди, блін :-/ до того такої проблеми не було...