PDA

Просмотр полной версии : А мені - усього потроху...



Партизан з творчим нахилом
21.12.2005, 17:24
Хочу дещо взнати в вас, думаю підкажете.
Цікавить скільки зараз коштує (може коштувати) ось таке:
1) пофарбувати передній/задній бампер
2) рихтовка і фарбування кришки багажника
3) антикорозійна обробка
4) де це зроблять по-людськи (де вам це робили або знаэте що можуть зробити), бо там де взнавали (правда ще минулого року) - вроді дорогувато було... а ще, блін, у власника точно така сама машина такого самого кольору, ще поміняє собі дещо за чужі гроші :-/...
Машина все та ж - Альмера, 3-дверний хетчбек...

ДНИ
21.12.2005, 17:50
3) антикорозійна обробка
...

А це навіщо? Це ж не ВАЗ, по цілому не згниє.

Партизан з творчим нахилом
21.12.2005, 17:55
3) антикорозійна обробка
...

А це навіщо? Це ж не ВАЗ, по цілому не згниє.

Бачив днище... нічого приємного :( днище треба обробити

usafa
22.12.2005, 12:32
Бачив днище... нічого приємного :( днище треба обробити
дивитися на днище - рокова помилка 8)

Партизан з творчим нахилом
22.12.2005, 13:30
Бачив днище... нічого приємного :( днище треба обробити
дивитися на днище - рокова помилка 8)
:?:

usafa
23.12.2005, 00:14
завод дає гарантію на кузов - 12років , от потім і треба на дніще заглядувать ... а пороги в тебе ще не пожовтіли ?

Партизан з творчим нахилом
23.12.2005, 11:58
завод дає гарантію на кузов - 12років , от потім і треба на дніще заглядувать ... а пороги в тебе ще не пожовтіли ?
не пожовтіли... гарантія це добре, але машини експлуатуються в різних умовах, і якщо вірити виробникмм (не тільки машин) то їхній товар - просто ляля :-)

murchik
23.12.2005, 12:40
На днище надо заглядывать.я не заглядывал и получилась проблемка.
За машиной нужен уход

usafa
23.12.2005, 16:48
я тож заглянул када брызговик отвалился :shock: , всё , больше не заглядываю :oops: баюсь :!:

Партизан з творчим нахилом
24.12.2005, 23:41
нууу, так хтось підкаже де можна антикорозійну обробку зробити? все решта також в силі (рихтовка, фарбувння)


а ще цікавить одне питання - обидві фари світять не прямо а зі зміщенням вліво, через це вночі їхати буває проблематично (особливо на трасі, по місту впринципі можна їздити), так от: як регулюються фари? я заглядував під капот, але не знайшов нічого схожого на регулювальні гвинтики чи щось в цьому роді :/

Vad
26.12.2005, 14:51
я могу узнать, недавно антикор делал..
после НГ смогу узнать стоимость..

Партизан з творчим нахилом
26.12.2005, 16:20
я могу узнать, недавно антикор делал..
после НГ смогу узнать стоимость..
Було б супер :) до НР всерівно не встигну вже зробити...

Партизан з творчим нахилом
26.12.2005, 16:23
А от про регулювання фар - горить, в п"ятницю їхати до Львова а в 17 вже темно...
Як регулювання світла фар вліво-вправо робиться на Альмері N15? Vad, ти з таким не стикався?

ДНИ
26.12.2005, 16:40
А от про регулювання фар - горить, в п"ятницю їхати до Львова а в 17 вже темно...
Як регулювання світла фар вліво-вправо робиться на Альмері N15? Vad, ти з таким не стикався?

Со стороны крыла есть винтик. Закручивая/откручивая его отверткой, регулируешь фару. Так было в N14

Партизан з творчим нахилом
26.12.2005, 16:49
А от про регулювання фар - горить, в п"ятницю їхати до Львова а в 17 вже темно...
Як регулювання світла фар вліво-вправо робиться на Альмері N15? Vad, ти з таким не стикався?

Со стороны крыла есть винтик. Закручивая/откручивая его отверткой, регулируешь фару. Так было в N14
Так от або я галімо дивився, або він десь незручно розташований, або... чекаємо на відповідь, може хтось підкаже :)

usafa
26.12.2005, 17:32
а в мануалі не дивився ? :?:

Партизан з творчим нахилом
26.12.2005, 17:50
ніхферштейн - мануал на німецькій... якби на англійській був - ноу проблем

ДНИ
26.12.2005, 18:47
ніхферштейн - мануал на німецькій... якби на англійській був - ноу проблем

А ти подивись. Там зазвичай багато малюнків. Вважаю, ти їх зрозумієш, вони інтернаціональні. :)

Vad
26.12.2005, 19:12
якщо не забуду, сфотографую сторінку з малюнками..

Партизан з творчим нахилом
26.12.2005, 22:45
ніхферштейн - мануал на німецькій... якби на англійській був - ноу проблем

А ти подивись. Там зазвичай багато малюнків. Вважаю, ти їх зрозумієш, вони інтернаціональні. :)

Подивився в бардачок на буклетик - виявилось що це не юзерс манюел :/ то виявився атлас Європи з вказанням СТО і ще чимось... Блін, а я весь цей час думав що це інструкція....

Vad
30.12.2005, 16:29
вот тут есть фотки из мануала
http://default.io.com.ua/album5872

Партизан з творчим нахилом
08.01.2006, 16:16
вот тут есть фотки из мануала
http://default.io.com.ua/album5872
ооо, дякую

Партизан з творчим нахилом
10.01.2006, 14:46
Провозився більше години... ніяк не міг знайти місце: щоб і темно, і рівно, і стіна... праву фару нормально настроїв, з лівою важче - акумулятор мішав вставити викрутку в гвинт яким регулюється поворот в сторони, а ключика не було з собою :( так ліва фара і залишилась косою, вліво світить

usafa
10.01.2006, 16:37
Провозився більше години... ніяк не міг знайти місце: щоб і темно, і рівно, і стіна... праву фару нормально настроїв, з лівою важче - акумулятор мішав вставити викрутку в гвинт яким регулюється поворот в сторони, а ключика не було з собою :( так ліва фара і залишилась косою, вліво світить
на ліво буде видніше ходить :lol: (тількиб не спалили :wink: )

Партизан з творчим нахилом
10.01.2006, 17:26
Провозився більше години... ніяк не міг знайти місце: щоб і темно, і рівно, і стіна... праву фару нормально настроїв, з лівою важче - акумулятор мішав вставити викрутку в гвинт яким регулюється поворот в сторони, а ключика не було з собою :( так ліва фара і залишилась косою, вліво світить
на ліво буде видніше ходить :lol: (тількиб не спалили :wink: )
ага, а ше дуже зручно входити вночі в правий поворот коли фари світять вліво... і зустрічні постійно моргають щоб на ближнє переключався навіть коли по дві смуги в одному напрямку...

Партизан з творчим нахилом
27.01.2006, 10:08
і так, пафтаряю вапрос...

Цікавить скільки зараз коштує (може коштувати) ось таке:
1) пофарбувати передній/задній бампер
2) рихтовка і фарбування кришки багажника
3) антикорозійна обробка
4) де це зроблять по-людськи (де вам це робили або знаэте що можуть зробити), бо там де взнавали (правда ще минулого року) - вроді дорогувато було... а ще, блін, у власника точно така сама машина такого самого кольору, ще поміняє собі дещо за чужі гроші :-/...

може хтось щось таки підкаже...
Машина все та ж - Альмера, 3-дверний хетчбек...

Vad
29.01.2006, 14:57
отписал в личку