PDA

Просмотр полной версии : ND HLP - запобіжники



Партизан з творчим нахилом
05.03.2006, 18:26
Сьогодні сталась одна неприємна річ - при підключенні пульта провід непостійного живлення магнітоли якимось чином доторкнувся до шахти (блін, я ще досі не можу зрозуміти ЯК!!! бо заводська ізоляція на контакті внормі і ціла)... маленька іскра... і не прцює годинник і підсвітка торпедо...
Запитувати що сталось і в чому проблема напевно нема змісту, це виявить діагностика, але що мене цікавить зараз - де знаходяться запобіжники? :roll:

murchik
05.03.2006, 19:05
Под торпедо слева ищи!
По книжке посмотри какой на часы идет.

Партизан з творчим нахилом
05.03.2006, 19:08
Блін, якби була книжка я б не питав :) в мене крім атласу Європи на німецькій мові більше нічого нема :/
Прийдеться методом підбору визначати якщо схми або опису не буде

murchik
05.03.2006, 19:10
Найдешь крышку предахранителей там все будет написано

Партизан з творчим нахилом
05.03.2006, 19:12
пішов на стоянку...

Партизан з творчим нахилом
05.03.2006, 20:36
Блок з запобіжниками був знайдений першим рухом лівої руки в сидячому положенні - рука потягнулась так ніби вже неодноразово відкривала цю кришку. Схема запобіжників велика і легко читабельна. По факту виявилось що число встановлених запобіжників більше від числа зображених на зворотньому боці кришки. Всі запобіжники які мене цікавлять є - більшого мені і не треба :)
Отже... після вказаного випадку не працював годинник - сама підсвітка включалась з поворотом ключа, а годинник залишався "мертвим", магнітола теж не працювала. Мене цікавив як годинник так і в більшій мірі магнітола. Зразу ж був знайдений запобіжник з підписом AUDIO і замінений на інший з аналогічним номіналом. Ним вияивися запобіжник прикурювача :)
Колумб Америку открыл - хороший был моряк,
но заодно он научил весь мир курить табак...
одним словом з сьогоднішнього дня машина сприятиме тому, щоб в ній не курили :)
Зразу ж запрацював і був наставлений на "мій" час годинник, підключена магнітола - вуаля! Все працює. Підключаю пульт, вставляю магнітолу в шахту, загружаю диск, вибираю улюблений трек і відкриваю капот - з моменту замінити ламп в передніх фарах залишився борг у вигляді невстановлених лампочок габаритів. Дістаю дві сині лампочки і через 2 хвилини йду з стоянки дивлячись як сигналізація моргає мені на прощання вже не одною а двома фарами (чи точніше підфарниками:) )

Bend3r
06.03.2006, 11:42
Молодца :)

murchik
07.03.2006, 23:58
Ну вот Партизан з творчимнахилом а ты переживал.

Партизан з творчим нахилом
10.03.2006, 21:23
Ну ось... історія повторилась знову... вертались сьогодні додому, слухали радіо... раптом магнітола "погасла", разом з нею "погас" і годинник.
На зупинці біля супермаркету були витягнуті запобіжники запальнички і аудіо, провірені ще раз. Встановлення їх по черзі в роз"єм запальнички показало що вони обидва робочі... Це якось здалось мені дивним. Я ж думав що проблема якраз в запобіжнику AUDIO, який я замінив на аналогічний від запальнички. Зразу ж згадав, що в суботу витягував ще й запобіжник, який відповідає за Electronic Parts. Тут я і вирішив провірити його ще раз. Виявивилось, що він жорстоко поплавився :( Блін... Шукаю інший з номіналом 7,5 ампера, ним виявляється (з тих які безболісно можна було замінити) запобіжник лампи салону. Щоб ще й цей не перегорів - витягую магнітолу, провіряю всі дротики - блін, моя ізоляція на місці, придивляюсь - круто пошкоджена ізоляція антени. #@%!!! Всі інші ніби внормі. Замотую ізолентою, всталяю магнітолу, міняю запобіжник і годинник з магнітолою оживають.
Наче все Ок, але тепер треба купити набір запобіжників і ще раз заглянути до магнітоли - може там ще якийсь провід з оголеною ізоляцією.
Пошуки запобіжників в Метро в середу не дали позитивного результату - в наявності комплекти з значно більшими за розміром запобіжниками. Загляну завтра перед роботою в Автоплюс - добре що магазин знаходиться з іншого боку будівлі в якій розташований наш офіс.

src
10.03.2006, 21:52
Партизан з творчимнахилом, если у тебя не родная магнитола - ставь предохранитель на 10, даже на 15 ампер, в зависимости от мощности магнитолы.
Например, если выход магнитолы на колонки 45Вт*2 = 90Вт, это значит только по звуку 90/12 = 7.5 ампер. Плюс преобразователь напряжения (на оконечник) в магнитоле - ну пусть КПД 70%, получаем уже порядка 11 ампер. Плюс вся остальная логика, электроника - 12-14 ампер. Плюс привод CD или кассеты, если такой есть - вот и получаем, что надо на 20 ампер ставить предохранитель.

src
10.03.2006, 21:57
Партизан з творчимнахилом, а лучше питание на магнитолу выведи отдельно - напрямую от аккумулятора, через отдельный предохранитель (под капотом его разместить).

Партизан з творчим нахилом
10.03.2006, 22:00
Партизан з творчимнахилом, если у тебя не родная магнитола - ставь предохранитель на 10, даже на 15 ампер, в зависимости от мощности магнитолы.
Например, если выход магнитолы на колонки 45Вт*2 = 90Вт, это значит только по звуку 90/12 = 7.5 ампер. Плюс преобразователь напряжения (на оконечник) в магнитоле - ну пусть КПД 70%, получаем уже порядка 11 ампер. Плюс вся остальная логика, электроника - 12-14 ампер. Плюс привод CD или кассеты, если такой есть - вот и получаем, что надо на 20 ампер ставить предохранитель.

src, тобто на місце запобіжника який перегорів (Electronic Parts) поставити інший з номіналом не 7,5 а 20 ампер?
Запобіжник AUDIO зараз на 15А.
Мені якось незрозуміло чому перегоряє саме запобіжник Electronic Parts... :?

src
10.03.2006, 22:20
Гм. Надо смотреть проводку. Возможно магнитола у тебя каким-то раком подключена не на AUDIO. Я бы тебе посоветовал всё-таки магнитолу напрямую подключить к аккумулятору. И антенна - у тебя активная или пассивная? Если активная, тоже надо смотреть куда подключена.

В общем - совет: найди толкового электрика, и пусть посмотрит. С электричеством в машине - шутки плохи, ошибка может привести к пожару.

Партизан з творчим нахилом
10.03.2006, 22:26
В тому-то і справа що я боюсь довіряти комусь електрику :/ останнім часом неприємні враження від заїздів на різні СТО :(
src, на рахунок підключення магнітоли напряму - можна детальніше що саме і як треба зробити і пояснити які переваги це дасть?

src
10.03.2006, 23:46
Молодец! Доверять сейчас "мастерам" нельзя!
Как сделать:
1) Покупаешь толстый силовой кабель, сечением хотя бы 2-3кв.мм. По-хорошему, 2 куска: один черный другой красный, в толстой изоляции. Также покупаешь держатель для предохранителя. Обычно он идет уже с проводами, замкнутый кольцом. Его надо разрезать.
2) Вытягиваешь магнитолу.
3) Находишь питающий кабель на ней, он поидее самый толстый, скорее всего красный.
4) Также находишь "землю" - такой же толстый, только черный.
5) Протягиваешь купленный красный кабель через моторный щит под капот.
6) Подсоединяешь его вблизи аккумулятора к предохранителю, другой конец от предохранителя прикручиваешь к плюсовой клемме.
7) Черный провод прикручиваешь к кузову, можно припаять клемму и прикрутить под большой болт - у меня, например, на рулевом есть 2 суперских болта.
8) Подсоединяешь черный (земля) и красный (+12) провода к магнитоле.

Радуешься жизни!
Преимущества - меньшее падение напряжения на питающем проводе магнитолы, меньше помех и взаимодействия с другой электроникой автомобиля. Следствия - лучшее качество воспроизведения, выше мощность, меньше глюков с предохранителями.

Макс
11.03.2006, 02:31
Зачет! Дело говоришь!
У меня так и сделано, только для качества звука я протягивал и минус от аккумулятора.