PDA

Просмотр полной версии : Almera Nissan Almera S N15 - (Партизан)



Партизан з творчим нахилом
22.03.2006, 22:23
Nissan Almera S N15, 1997
3-doors hatchback
GA14DE

Машина japanmade, VIN в неті не пробивається, на Україну приїхала з Німеччини, тут ми єдині господарі. На одометрі 133К км.

Так як без БЖ постити в чужих статтях не можна - прийшов час почати свій :)
З останніх речей - встановлений комплект галогенних ламп Philips BlueVision 4000K, результат - збільшена освітлювана площа, я дуже задоволений.
Встановлена нова магнітола, підключені задні динаміки Alpine. Тепер не так напряжно когось чекати :)

Сьогодні проведена заміна масла і масляного та повітряного фільтрів, третій раз підряд заливається Mobil1 5W50. Паливний фільтр не замінили (коли я прийшов - мене вже поставили перед фактом), сказавши, що він більший по висоті від того що стоїть і треба патрубок обрізати (хоча я подивився потім і прийшов до висновку, що нічого обрізати не треба - патрубок гнучкий, можна і так натягнути)

З того що на черзі:
- заміна гальмівних колодок
- заміна свічок
- мабуть прийдеться поміняти лобове шкло (тріщина з боку пасажира умовно горизонтальна десь на 60% шкла) бо інакше поїздка в Болгарію накриється :?
- покупка літньої резини (минулого року купувалась дощова Barum Bravuris - шуму дофіга, але в дощ реально тримається дороги навіть на швидкостях в межах до 120, від"їздила ~10К після чого одна шина лопнула в двох місцях збоку в результаті наїзду баришнею на бровку)
- планую замінити колонки (в першу чергу передні, задні можуть почекати)
- після того як страхова віддасть гроші за бокове шкло і панель (вкрали минулого року магнітолу) - підрихтую і перефарбую дверку багажника (там маленька вмятина зліва в районі номерного знаку, розміром 5х8 см від удару ззаду, потрібна буде нова клубна наклейка :)), вирівняю задній бампер - повело зліва в місці кріплення вперед на 2 см
- хочу зробити антикор

В області правої задньої стійки з"явився неприємний звук - при наїзді на якийсь горб, в самому кінці моста чи спуску з"являється глухий стук, так ніби там порожня пластикова каністра об щось вдаряється :(

Партизан з творчим нахилом
29.03.2006, 21:55
Під час останньої заміни масла виявилось, що його рівень непогано так зменшився. Правда до рівня масла я заглядав ще до того як на ньому було від"їжджено 10 тисяч - тоді все наче було Ок (всього на останььому маслі відкатав майже 14 тисяч). Зрозуміти чи це двигун зжер, чи це десь воно підтікало важко - я не був присутній під чс заміни масла, мені вже потім просто розказали яка ситуація.
Зараз помітив що масло підтікає. Знайомий видав таку фразу - до того в тебе була напівсинтетика, зараз синтетика, в синтетики густина менша, от воно десь там і просочується (як на мене взагалі повний брєд якийсь). Реально зарза за ніч накапує плямку діаметром в 7-9 см... Підтікає візуально з районі масляного фільтра (принаймні під машиною капає якраз десь в тому місці) - можливо коли міняли фільтр стару резинову прокладку не віддерли, не прочистили нормально і новий погано присобачили. В суботу буду на стоянці над нею чаклувати - машина буде без номерів і нікуди виїхати не зможу.

Макс
29.03.2006, 22:28
всього на останььому маслі відкатав майже 14 тисяч
много, для полусинтетики - очень много.
Я знаю на счет современных двигаталей которые шпарят по 20-30тыс без замены, я знаю про масла которые спецом расчитаны на такие пробеги и т.д. и т.п. так что в этом направлении прошу беседу не развивать :) имхо, если любишь свою машину, меняй масло чаще - так просто дешевле выходит :)


Знайомий видав таку фразу - до того в тебе була напівсинтетика, зараз синтетика, в синтетики густина менша, от воно десь там і просочується (як на мене взагалі повний брєд якийсь).
прав твой знакомый.
синтетика жиже полусинтетики. Но основной момент тут еще и в том что в синтетике больше моющих присадок, которые отлично вымывают все отложения оставленные полусинтетикой. Не все отложения вредные, часть из них обеспечивала микрогерметичность соединений и защищала прокладки от губительного воздействия внутренней среды. Тепер эти отложения были вымыты синтетикой, а потом присадки взялись и за прокладки. При условии хорошего внутреннего состояния двигателя - ты попал только в замену прокладок.
Я сам когда-то после полусинтетики перешел на синтетику Mobil типа спортивную, потом вернулся назад на Кастрол потому что все видимые прокладки начали потеть уже через 10 тысяч. Если двигатель не новый и не форсированный - синтетика не нужна, опять таки имхо.


Реально зарза за ніч накапує плямку діаметром в 7-9 см... Підтікає візуально з районі масляного фільтра (принаймні під машиною капає якраз десь в тому місці) - можливо коли міняли фільтр стару резинову прокладку не віддерли, не прочистили нормально і новий погано присобачили. В суботу буду на стоянці над нею чаклувати - машина буде без номерів і нікуди виїхати не зможу.
Понимаешь, фишка в том что если капает прямо под маслянным фильтром - это еще не значит что именно он и подтекает. Масло по кругу, по прокладке может стекать куда угодно, типа куда ему легче течь. Я рекомендую вплотную заняться этим вопросом, серьезно.

Партизан з творчим нахилом
30.03.2006, 11:30
много, для полусинтетики - очень много.

Макс, два останні рази заливалась синтетика, 13500 відкатав саме на синтетиці Mobil1 5W50, зараз таке саме масло. Напівсинтетика заливалась до літа минулого року.
Масло не вдалось поміняти раніше - подорож на 2К км припала коли було від"їжджено майже 9К + був великий завал на роботі і вільного часу не було навіть на вихідних + морози і кудись їхати міняти масло було просто влом... одним словом затягнулось :(


Я знаю на счет современных двигаталей которые шпарят по 20-30тыс без замены, я знаю про масла которые спецом расчитаны на такие пробеги и т.д. и т.п. так что в этом направлении прошу беседу не развивать :)

В нас в мануалі до нового Форда Фокуса вказано, що перша заміна масла на 15К!!! зараз він відкатав тільки 5К. Водій, чесно кажучи, в шоці - він до такого не звик :)



прав твой знакомый.
синтетика жиже полусинтетики. Но основной момент тут еще и в том что в синтетике больше моющих присадок, которые отлично вымывают все отложения оставленные полусинтетикой... Если двигатель не новый и не форсированный - синтетика не нужна, опять таки имхо.

Щодо присадок і т.д. не знав :? А масло порадили на фірмовому СТО, сказали що для ненової машини буде якраз супер.



Понимаешь, фишка в том что если капает прямо под маслянным фильтром - это еще не значит что именно он и подтекает. Масло по кругу, по прокладке может стекать куда угодно, типа куда ему легче течь.

Я знаю що це не обов"язково фільтр, просто це перша думка яка з"явилась при виді масляної плями в тому місці :)

Партизан з творчим нахилом
05.04.2006, 10:05
На вихідних заглядав під машину, хотів встановити причину підтікання, піднімав домкратом але всерівно не вліз під неї :( Так як номерів не було - нікуди з району виїхати не міг. По місцю підтікання закралась неприємна думка що це сальнік, але я думати про такий варіант не хотів, тому особливо на цьому увагу не загострював. Вчора ж поспілкувався з водіями на фірмі, оглянули машину і місце підтікання (про те що це може бути сальнік мовчу, хочу почути що скажуть). Колективна відповідь - сальнік... :( Мля... сам він небагато потягне, а от робота... Не знаю як в Альмері і взагалі як на передньопривідних по рівню складності така операція, але на фірмі водії скзали що можливо два варіанти - можливо прийдеться знімати або двигун, або коробку (капот не відкривав бо на той момент ключі залишились в офісі).
Сьогодні їду на СТО.

Vad
05.04.2006, 13:43
я менял сальник..
работы вышла где-то в 250 грн, правда это была замена сцепления, сальников, ремней.
года полтора назад..

кстати, а откуда инфа о том, что машина собрана в японии?
насколько я знаю, все N15 собирались в Сазерленде, Англия.
и где ты вин пробивать пробовал?

Bend3r
05.04.2006, 13:55
Vad, Не Вад, в Японии собирались, не знаю на счет всех, но много, ты наверно с 16 перепутал

Партизан з творчим нахилом
05.04.2006, 16:23
Мляааа... я чуть не впав коли моя баришня повідомила результат огляду на СТО... Вже зараз починаємо рахувати гроші...

1. Передние стойки (2 шт)
2. Отбойники к стойкам (2шт)
3. Пыльники к передним стойкам (2 шт)
4. Подшипник задней ступици (1 шт)
5. Пыльники задних амортизаторов (2 шт)
6. Сальники (задний+передний)

З того що горить - сальники = 85 грн + 35 грн, робота 300 грн...

Партизан з творчим нахилом
05.04.2006, 16:40
Нарахували...

1) сальники:80 грн, 35 грн. робота - 300 грн.
2) 2 стойки передны - по 500 грн кожна
3) 2пильнык+2 отбойника на передние колеса - 200 грн.
4) Подшипник задней ступици вместе со ступицей - 690 грн
5) пильнык гранати - 35 грн.
6) робота по замыны - 340 грн.

src
05.04.2006, 17:12
стойки дешевле. и какого производителя?
пыльник идёт в комплекте с отбойником - это его неотъемлемая часть.
НИ В КОЕМ СЛУЧАЕ не ставь неоригинал - дороже будет потом менять каждые полгода. Оригинал вполне влезет в 200грн на 2 колеса, даже дешевле.
Ступица - порядка 450грн.

УЧИТЕСЬ СЧИТАТЬ СВОИ ДЕНЬГИ!!!

Партизан з творчим нахилом
05.04.2006, 17:35
Ще нічого не куплено і нічого не зроблено :)
Треба буде знайти необхідні деталі на екзісті... Через кого можна буде замовити? :roll:

Партизан з творчим нахилом
05.04.2006, 17:42
Приймаються в екстренному порядку поради на тему ремонту :) Що і де купувати, де ремонтуватись.
Сальники завтра вже будуть міняти, це можна пропускати.

Bend3r
05.04.2006, 18:14
Партизан з творчимнахилом, Мда, ты фартовый :)

src
05.04.2006, 22:46
Партизан з творчимнахилом, ступицу бери по Japan Cars с номером без JC в конце. Выйдет дешевле оригинала, а приедет тот же оригинальный NTN или NTK.

Партизан з творчим нахилом
06.04.2006, 10:46
Стійки MONROE, дають 6 місяців гарантії, не хочу монро, хочу каябу, але машина не моя, я тільки їжджу, власниця (моя наречена) хоче все зробити одним махом і хоче ставити монро (не хоче чекати, це не шопінг :))

Через екзіст замовити не получиться, хоча там ціна хороша - завтра маємо гнати машину в Луцьк на переоформлення, а 1000 км (туди і назад) на дохлих стійках це... :?

Питання - задній підшипник ступиці можна купити окермо чи він іде тільки разом зі ступицею?
На СТО дуже хочуть впарити ступицю за 690 грн :cry:

Партизан з творчим нахилом
06.04.2006, 12:11
Рішення ремонтуватись комплексно (крім сальників міняти стійки + пильники) було прийняте (точніше підтверджене) після контрольного дзвінка на СТО Японець. Там навіть з 10% знижкою роботи + матеріали виявились дорожче на 200 грн...
Ступиця покищо чекає свого часу.

kalambur
06.04.2006, 12:28
решение правильное
когда делают комплексно на одном СТО, хоть будешь знать, кому предъявить претензии по качеству и гарантии

src
06.04.2006, 12:28
Партизан з творчимнахилом, ступица идёт вместе с подшипником. 400грн - предел!

Партизан з творчим нахилом
06.04.2006, 13:11
Партизан з творчимнахилом, ступица идёт вместе с подшипником. 400грн - предел!
оригинал 125 долларов 5 дней
неоригинал 82 доллара 8 дней

Мені, впринципі, треба лише підшипник. Його купити окремо не можна, треба купувати комплект ступиця+підшипник?

WhiteBear
06.04.2006, 14:04
Слушай, ты хоть скажи на каком СТО будешь делать?

Партизан з творчим нахилом
06.04.2006, 14:18
Все буду робити на СТО на вулиці Газовій (біля окружної, бічна Стеценка, бежевий ангар зправа від СТО з вивіскою Мерседес, Хонда, Ніссан, контакти залишу пізніше)
З передніми стійками питання залишається - зараз якраз витрати на переоформлення накладаються, думаємо відкласти на трохи. Можливо зробимо їх на Японці - там дорожче на 200 грн але гарантія 1 рік а не 6 міс.

На СТО Японець передні амортизатори Монро 620 грн штука - 10% = 558, на Газовій 500 грн. Ну і робота за 1 шт трохи дешевша.

Партизан з творчим нахилом
10.04.2006, 09:18
На сьогоднішній день зроблено:
- заміна передніх амортизаторів
- заміна передніх пильників (оригінал)
- заміна задніх пильників
- заміна ремнів генератора і ГРМ
- заміна подушок двигуна
- заміна паливного фільтра
- заміна переднього і заднього сальників колінвала

На черзі (в найближчі три-чотири тижні)
- заміна або лише підшипника задньої ступиці, або ступиця+підшипник
- заміна глушника
- в задумці захист піддона картера

Машина приємніше проходить нерівності дороги, врезультаті проведених робіт зчеплення працює краще - хід педалі трішки тугіший але передачі ІМХО стали переключатись плавніше. Також зробили нашару кришку багажника - тепер вона закривається без проблем легеньким натискуваням руки.

kalambur
10.04.2006, 11:15
а что, с ремнями проблемы были?
какие амортизаторы поставил?

Партизан з творчим нахилом
10.04.2006, 13:30
Якраз підходив час міняти ремні.
Амортизатори Monroe.

WhiteBear
10.04.2006, 18:07
Якраз підходив час міняти ремні.
Амортизатори Monroe.

Ремни?? А разве в альмере не цепь?? У меня 100% стоит цепь.

Партизан з творчим нахилом
10.04.2006, 18:28
Так, там ланцюг, стормозив.
Ремінь водяного насоса вроді.

Партизан з творчим нахилом
18.04.2006, 22:09
Ну ось нарешті сьогодні машина отримала нову резину - 4 штуки Dunlop LM 702

А було це так. В суботу подзвонив в Володар коліс, цікавлюсь чи є 4 штуки, кажу що з Ніссан клубу і для мене мають бути спецціни :wink: Спецціни дійсно озвучуються, але в наявності резини нема. Віталій пропонує почекти до понеділка - він передзвонить в Дніпропетровськ і якщо там є її привезуть у вівторок. Домовились, залишив свій контактний телефон. В понеділок підтвердив свій намір купити 4 штуки, з іншої сторони отримав підтвердження що резина буде у вівторок. Сьогодні в обід подзвониил і сказали що вже можна забирати, після роботи приїхав, заплатив гроші, отримав наряд і був направлений до складу. До складу прийшлось їхати метрів 300. Такий непримітний склад з вивіскою "В склад вход воспрещен". Дзвоню в дзвінок, відкриваються двері... і перше що прийшло на думку - ось вона, мрія автомобіліста... гори резини...
віддаю наряд, при мені резину запаковують у кульки і гружусь. З посмішкою на обличчі їду додому :)

АОммм
19.04.2006, 13:42
А що за резина?
Якi розмiри?
Скiльки вiддав?

kalambur
19.04.2006, 14:33
думаю, вот такое

http://proficenter.com.ua/tires/tires.php?m=12&mid=601
http://proficenter.com.ua/tires/images/dunlop_sp_sport_lm_702/601/

Партизан з творчим нахилом
19.04.2006, 15:32
А що за резина?
Якi розмiри?
Скiльки вiддав?

дивиль лінк який скинув kalambur
185/65 R14
277,01 грн за колесо

Партизан з творчим нахилом
26.04.2006, 11:14
В суботу була поставлена куплена резина. Дуже задоволений - машина значно краще тримається дороги і краще гальмує. На свята їздили до батьків, відкатали близько тисячі км. На трасі резина тиха (в порівнянні з тим самим Барумом - взагалі небо і земля), можна спокійно слухати музику, керованість хороша навіть на швидкостях до 150.
Вчора був зроблений перший етап шумовіброізоляції - поставлений новий глушник :mrgreen: Супер! Тепер чути тільки те як працює двигун, в салоні взагалі стало так незвично тихо що спочатку аж нервувало. Перестала сильно вібрувати ручка КПП. Правда є маленький мінус який буду усувати - кінець труби на см 10 виглядає за бампер, загнутий до низу та ще й разом з глушником пофарбований в срібний колір. Результат - глушник кидається в очі, а кусок труби блищить як в собаки яйця :( Буду обрізати і фарбувати в чорний матовий колір.

kalambur
26.04.2006, 15:46
Вчора був зроблений перший етап шумовіброізоляції....
а что делал, Партизан, двери?

Партизан з творчим нахилом
27.04.2006, 18:42
Вчора був зроблений перший етап шумовіброізоляції....
а что делал, Партизан, двери?
перший етап шумовіброізоляції - поставлений новий глушник :)

Сьогодні заїжджав на СТО, знов турбував неприємний звук при русі заднім ходом. Виявилось все дуже банально - пора міняти гальмівні диски :? Замовлені Лукас, завтра вранці міняють. Також буду міняти лівий пильник гранати.

Партизан з творчим нахилом
28.04.2006, 22:13
Передні тормоза нові, машина тормозить рівномірно, без ривків як було до того, скрипу теж нема (надіюсь і не буде). Пильник теж замінили.
Заодно поміняв свічки. Стояли NGK BKR6E, за відсутністю таких самих в необхідній кількості були куплені і поставлені BKR5E.
Обрізаний кусок труби глушника який виступав за межі бампера, глушник пофарбований в чорний матовий колір - значно прикольніше.

src
29.04.2006, 12:10
Партизан з творчимнахилом, BKR5E - это зимние свечи. Зря ты поменял на 5-ку. Лучше бы BKR6 поставил, только новые.

Партизан з творчим нахилом
15.05.2006, 17:04
Партизан з творчимнахилом, BKR5E - это зимние свечи. Зря ты поменял на 5-ку. Лучше бы BKR6 поставил, только новые.

Я знав що вони зимові ще коли купував, 6Е була тільки 1 штука, а так як свічки від"їздили більше 35 тисяч - я боявся що побачу просто жахливу картину. Правда коли міняли свічки - на вид вони були дуже навіть прикольні, та й взагалі притензій в мене до них не було.

Партизан з творчим нахилом
15.05.2006, 17:30
5 000 км спустя...

Отже за 9 днів на машині було відкатано трохи більше 5К км. Дорога була важка в частині тої її ділянки, яка проходила дорогами України що довели нас від Одеси до Ізмаїлу і дальше до Рені. Потім були погані дороги Румунії, за якими наступило райське життя на дорогах Болгарії.
Машина, слава Богу, не підвела - можливо в подяку що і в Болгарії ми її заправляли на мережі Лукойла 95м по ціні майже 1 євро за літр :D .
Єдине що засмутило в Болгарії - пішов спати центральний замок. При постановці і знятті з сигналізації замки автоматично не закриваються і не відкриваються відповідно, приходиться закривати в ручному режимі і захлопувати дверки (ключом не закриєш і не відкриєш бо замки покорьожені - приходиться залазити через багажник). Підозрюємо що в машину пробували залізти так як було на 2 см опущене шкло з боку водія + кнопка замка двері (зсередини) була наполовину відкрита. Добре що хоч сигналізація все ще працює :)
Після приїзду вирішив підмарафетити машину - обробити задні ступиці перетворювачем іржі. В процесі зняття заднього лівого колеса виявив, що потік амортизатор :( Мля... місяць назад все ще було Ок і міняли тільки передні, ось підійшла черга і задніх.
Ще одна прикрість - тріщина лобового шкла пішла ще сантиметрів на 20 і тепер вже займає сторону водія, що досить таки дратує і постійно відволікає, а світло яке заломлюється неприємно б"є в очі. Одним словом - міняти шкло планували, а зараз і привід чудовий з"явився.



Не пройшло і 3х місяців...

Ну а тепер про те що я так давно хотів зробити. Була повністю знята і промита рідиною для миття шкла ліва фара! :D Тепер вона виглядає значно чистіше але до правої все-таки не дотягує, так як піщинки і інші абразивні частинки встигли пошкодити внутрішню поверхню.
Для цього прийшлось зняти ще й пластикову решітку радіатора. Мною були зроблені фотографії цього процесу, але дружина вирішила звільнити місце на карті пам"яті видаливши саме їх ще до того, як я встиг скачати все це на комп :(

Партизан з творчим нахилом
18.05.2006, 21:29
Сьогодні був проведений ремонт центрального замка з заміною механічних вузлів, тепер лазити через багажник не треба:-)
Ремонтувався на перехресті Сирецької і Фрунзе.

Партизан з творчим нахилом
23.05.2006, 14:51
З"явився новий звук в машині... коли двигун працює і руль викручується в будь-яку сторону до кінця (машина стоїть на місці) - таке враження ніби там щось об щось затирає. Звук чути дуже чітко і, впринципі, голосно. Цікаво що б це могло бути :?

Valentin
23.05.2006, 15:22
Два варианта:
- рулевому кирдык;
- если меняли передние стойки могли чуть-чуть не попасть по установке пружины (у меня сегодня будут заново снимать).
Если хочешь, подъедь до конца дня ко-мне на работу (Щусева), сравним звук.

src
23.05.2006, 17:28
Партизан з творчимнахилом, "затирает" при упоре до конца?
А не похож ли этот звук на звук проскальзывающего ремня? :wink:
Проверь натяжку! 8)

Vad
23.05.2006, 18:20
точно ремень. у меня то же самое - знакомый посмотрел-послушал - ремень.
уже тысяч 40 откатал, правда через когда менять - не знаю..

Макс
23.05.2006, 19:58
ну ремень это такая штука шо лучше раньше чем позже :)

Партизан з творчим нахилом
24.05.2006, 08:44
Неее... ремні міняли тисяч 5 назад - все було Ок. Вчора з Valentin-ом під"їхали на СТО на Автозаводській, діагноз - здихає гідропідсилювач руля. Забронював на розборці, якщо все буде гуд - в суботу або на початку наступного тижня буду міняти.

Valentin
24.05.2006, 11:30
А-га, еще и капот починили примерно за 5-6 секунд :mrgreen:

Партизан з творчим нахилом
24.05.2006, 12:24
А-га, еще и капот починили примерно за 5-6 секунд :mrgreen:
Valentin, тобі дай волю - так ти б все пощупав, покрутив :mrgreen:

Партизан з творчим нахилом
29.05.2006, 08:34
В суботу була проведена заміна насоса гідропідсилювача руля з відповідною заміною рідини (насос - з розборки, рідина - нова :)). Звук при повному викручуванні руля пропав, під капотом чути тільки шелест ремнів. Одним словом - роботою боксу №13 я задоволений :)

Тим часом починає турбувати інший звук - при наїзді на нерівності дороги (навіть незначні) з передньої частини чути звук схожий на суміш поскрипуванння з попискуванням, такий собі тоненький звук навіть чимось схожий на клацання металу по асфальту. Вчора він досить чітко проявлявся і його можна було легко почути в салоні неозброєним вухом. Сьогодні їхали на роботу - вже не чули. Насторожує :?

Партизан з творчим нахилом
30.05.2006, 09:00
Про неприємне...
Декілька днів назад виявив, що з машини пропав чудовий ліхтар - дістався в подарунок від брата під час його першого приїзду в Україну. Було дуже неприємно, але що поробиш. Помучився і почав забувати про це. Є єдина підозра де він міг "пропасти" - на СТО де робив центральний замок (до того він ще був, після того - пропав).
Сьогодні вранці сидячи в машині помітив, що щось не так з правою щіткою. Вийшов, зняв і... зрозумів, що мені поміняли фіксатор і тепер він не заходить в паз, а просто щільно прилягає, завдяки чому не спадає з ричажка а щітка через це не повторює правильно контур лобового шкла. Мля, це вже занадто :evil: Таким людям треба пальці під колеха класти :evil:

kalambur
30.05.2006, 09:10
Сьогодні вранці сидячи в машині помітив, що щось не так з правою щіткою. Вийшов, зняв і... зрозумів, що мені поміняли фіксатор ...
слушай, а ты просил ремонтировать? или это они по доброй воле?

Партизан з творчим нахилом
30.05.2006, 09:30
Сьогодні вранці сидячи в машині помітив, що щось не так з правою щіткою. Вийшов, зняв і... зрозумів, що мені поміняли фіксатор ...
слушай, а ты просил ремонтировать? или это они по доброй воле?
Я нікого не просив, більше того - я не знаю хто, де і коли це зробив, але 100% не по моїй волі :evil: Видно комусь треба було нормальний от і вирішив зі мною помінятись без мого відома :evil:

kalambur
30.05.2006, 09:55
обидно :|
еще раз убеждаюсь, что надо присутствовать при ремонте своего авто
(по крайней мере, если это не официал)

Партизан з творчим нахилом
03.06.2006, 12:51
Мля... сьогодні знайшов в машині фанарік, стало незручно так, що на людей наговорював :oops:

Зранку занявся об"їздом автомагазинів і ринків, хотів взнати скільки коштують повіряний і масляний фільтри, свічки BKR6E, задні амортизатори, фарба і лак в балончиках, протитуманні фари і декоративна сітна для бампера.

Прикольних протитуманок не знайшов (не по якості, а по суб"єктивному подобаються/не подобаються), ціни до 150 грн за, впринципі, нормальний комплект. Буду ще шукати.

Свічки знайшов - 79 грн комплект, на екзісті дешевше вроді буде.

Амортиатори - тут однознчно не в магазині, скоріше за все - на екзісті буду брати.

Декоративна решітка від 40 грн за оцинковану до 90 грн алюміній, 100 х 25 см. От тільки не знаю як мені її присобачити - ті що я вже бачив на базарі передбачають велику порожнину в бампері, а в мене щоб получилась така порожнина - треба вирізати маленькі перегородки, щось не дуже хочеться, може буду відмовлятись від цієї ідеї.

Купив фарбу і лак - колір майже не відрізняється (моїм оком). Зараз йду готувати машину до процедури підфарбовування бмпера. Беру відеокамеру, фотки викладу, щоб можна було порівняти.

Партизан з творчим нахилом
03.06.2006, 21:43
Значить так.
Сьогодні були проведені роботи по приведенню зовнішнього виду машини до задовільного рівня. На Перова було куплено 3 балончики з фарбою (1 під час першого заїзду, 2 - під час другого заїзду), балончик лаку, і комплект ковпаків на колеса (куплені під час другого заїзду на ринок). Ковпаки такі самі як і ті 3 що зараз стоять (ті що стоять - перефарбовані в чорний матовий колір). Спочатку хотіли купити одну штуку і теж пофарбувати в чорий, але потім вирішили все-таки купити комплект - дуже вже прикольно вони дивились в сріблястому кольорі.

Хто бачив машину - мав помітити на передньому бампері з обох боків досить-таки помітні подряпини. Після мийки нескладними маніпуляціями те що так довго мені муляло очі зникло. Вав! Колір підібраний просто шикарно! Нічого не помітно!
Відійшов трошки далі - блін, бампер ВЕСЬ в маленьких слідах від камінців, і слідів цих так багато шо просто капець якийсь. Думав я недовго - балончики ще є, можна "прибрати" всі ці сліди жахливих атак нашого рідного асфальту.
Так як бампер колись зупиняв бровку, що на нього насувалась, на ньому залишилась з самого низу досить помітна тріщина. Поїхав в Караван, купив прозорий клей на силіконовій основі, заробив тріщину, зразу ж зафарбував (на упаковці силікону було вказано що більшість фарб на силіконі не тримається, вирішив що це не стосується українських автофарб). Чудово!
Згадав що планував пофарбувати обидві щітки лобового шкла. Зняв ковпачки - під ними гайки на 14. Відкручую, знімаю щітки (права знімалась дууже вжко), готую балончик з чорною матовою фарбою до роботи - і через 4 хвилини щітки як нові! Чекаю поки вони підсихаю, цим часом виконую різні дрібні роботи - обробляю лаком, провіряю чи не пропустив якісь білі плями. Щітки підсохли, прикріплюю їх на місце. На прощання пару фоток з обох боків - і на парковку.

Блін, фотки важкі, домашній дайлап їх довго буде закачувати на сервак, можливу викладу аж на роботі.

Дмитрий
03.06.2006, 22:27
Партизан з творчимнахилом, Сетку не покупай за грн.
Или возьми у меня за просто так или купи на юности в десять раз дешевле

Партизан з творчим нахилом
03.06.2006, 23:22
Партизан з творчимнахилом, Сетку не покупай за грн.
Или возьми у меня за просто так или купи на юности в десять раз дешевле
О! Треба буде про це поговорити детальніше :-)

Партизан з творчим нахилом
04.06.2006, 13:12
Виложив покищо дві фотки, дуже довго ця процебура тягнеться на дайлапі. http://pretorian.io.com.ua/album.php
Одна з чорними копаками, друга - з сірими.

Boris
04.06.2006, 13:17
Як на мене з сірими краще.

Партизан з творчим нахилом
04.06.2006, 13:22
Проголосувати можна тут http://www.nissan-club.org/forum/viewtopic.php?p=31325#31325

Макс
04.06.2006, 20:51
усики дворников облезут со временем, за 30-50 грн их лучше покрасить порошковой краской которой красят диски
нормальные противотуманки не стоят 150грн и после попадания в лужу (в дождь например) их стекло оычно трескается от перепада температур, комплект Hella Micro DE который стоит у меня светит хорошо (имхо) стоил около 120$ - http://www.hella-russia.ru/products/tunnelhalogenfog.shtml

Партизан з творчим нахилом
04.06.2006, 22:40
Макс, хороші за 150 грн - це значить що їх буде не так шкода якщо через пару місяців знов постане питання про протитуманні фари :) Якщо їздити на Західну Україну - ймовірність того що фари не постраждають прямує до нуля :-)

Партизан з творчим нахилом
13.06.2006, 13:44
На вихідних був зроблений невеликий об"єм робіт по приведенню екстер"єру в людський вигляд. Тріщина переднього бампера (яка тиждень тому була зароблема силіконом) зазнала змін - силікон видалений, тріщина оброблена антисиліконовим розчином і зашпатльована спеціальною шпатлівкою для бамперів (Bumper Fix). Після підсихання (30 хв) оброблена наждачним папером, зашліфована, пофарбована і залакована. Результат просто чудовий. Аналогічним способом (тільки в 2 єтапи) був зароблений поріз на задньому бампері.

Була проведена спроба зняти задній бампер, щоб вирівняти кріплення, вирівняти кутик бампера в місця кріплення до крила і провести зворотню процедуру монтажа. Як показало "вскритіє" в наслідок недружелбного наїзду мікроавтобуса кузов пішов трішки вперед, тому підрівняти кріплення без рихтування не вдасться. Бампер був прикручений назад і тепер чекає коли частина кузова що знаходиться під ним буде піддана рихтовці. Тільки після цього вдасться вирівняти кутик бампера.

Також була зроблена спроба пофіксити омивач заднього шкла. Підозра падала на насос заднього шкла. Після зняття всіх доступних кліпс підкрилка вдалось трішки доступитись до бачка омивача і, відповідно, моторчиків. Зняти моторчик не вдалось в зв"язку з обмеженим простором для маніпуляції - треба знімати колесо, знімати повністю підкрилок і тільки тоді можна нормально доступитись до моторчиків. За браком часу ця процедура була відкладена на пізніше.

Став гірше заводитись двигун - якщо раніше він завжди заводився з півоберту, то тепер деколи (і з кожним днем частіше) треба довше прокрутити стартером. До того ж все відчутнішими стають звуки які йдуть з-під капоту, двигун працює шумніше, звук схожий на тертя - схоже в цьому є якийсь зв"язок. На підході масло, вже від"їздило 10К. Через 2-3 К буду міняти. разом з маслом планую поставити все-таки літні свічки, бо їздити на зимових якось непристойно по відношенню до машини :oops:

Макс
13.06.2006, 18:26
на свечи можно просто посмотреть может они в порядке и не нужно их менять, можно на встрече всем вместе их глянуть,
и ещё, 10тыс - это вообще-то многовато без замены масла

Партизан з творчим нахилом
13.06.2006, 20:55
на свечи можно просто посмотреть может они в порядке и не нужно их менять, можно на встрече всем вместе их глянуть,
и ещё, 10тыс - это вообще-то многовато без замены масла
Mobil 1 5w50 Full Synth Rally, минулого разу (після зимових морозів) поміняли на 13К - масло було на вид дуже навіть нічого.

Свічки буду міняти бо це BKR5E - зимові, хочу поставити BKR6E, 7E мабуть ставити не буду. 5Е поствлю на зиму - нехай працюють по призначенню.

Партизан з творчим нахилом
19.06.2006, 08:49
В суботу, 17.06.2006 - заміна масла + фільтра, залито Mobil1 5w50.
Пробіг 145 000
Міняв на Туполєва, якраз біля в"їзду на Авіант. Масло з заміною - 160 грн.

В суботу виявилось що поплавився нафіг цоколь правої фари - добратись до контактів неможливо. Прийшлось розбивати молотком залишки цоколя, заізольовувати контакти і таким чином надівати на лампочку - так їздити страшно :/

Вчора вертались зі Львова - декілька разів в слон затягувало паленою резиною, але не шинами (хоча може це зовсім і не резина). Сьогодні вранці історія повторилась - запах був досить відчутним. Блін, круто насторожує.

Партизан з творчим нахилом
20.06.2006, 09:18
Вчора купив на Автозаводській в боксі №13 необхідний цоколь, обійшлось в 20 грн. Тепер треба знайти час щоб заїхати на СТО і припаяти проводи.

Партизан з творчим нахилом
22.06.2006, 23:12
Сьогодні була проведена заміна задніх гальмівних колодок (барабанних) на куплені вчора Кашияма (на Електриків 21), поставлені свічки NGK BKR-6E замість 5Е, запаяні і заізольовані контакти проводки цоколя.
Ремонтувався на Автозаводській в боксі №13 - дуже зручно, бо 20 хв пішки до дому :)

Andrey
22.06.2006, 23:23
Партизан з творчимнахилом, так ты оболонский :D

Партизан з творчим нахилом
22.06.2006, 23:42
Партизан з творчимнахилом, так ты оболонский :D
Ні, я подільський, а якщо ще точніше - львівський :D

Andrey
22.06.2006, 23:43
Партизан з творчимнахилом, ну автозаводская- это оболонь! А если тебе 20 минут пешком...

Макс
23.06.2006, 00:25
а дай телефончик места где колодки покупал на Электриков 21, а?

Партизан з творчим нахилом
23.06.2006, 08:56
а дай телефончик места где колодки покупал на Электриков 21, а?

561-95-10
Денис

Партизан з творчим нахилом
23.06.2006, 08:58
Партизан з творчимнахилом, ну автозаводская- это оболонь! А если тебе 20 минут пешком...
Автозаводська паралельно Вишгородській, а по Вишгородській іде розподіл Олобоні і Подільського району 8) Так що я перетинаю кордон

Партизан з творчим нахилом
24.06.2006, 23:15
Сьогодні на парковці виявив, що ручний тормоз майже не працює :| Затягнув ручку як завжди - десь на 90%, а машина повільно зі скрипом почала підкочуватись до бровки, при тому що який може бути нахил на парковці! Блін, розстроївся :( Потім ще раз паркувався - кут нахилу десь до 3%, ручнік затягнутий процентів на 95-98, а вона котиться, тільки затягнувши до самого кінця вона зупинилась :( В понеділок буду зідзвонюватись з Автозаводською - домовлятись нехай довідпрацюють віддані за заміну задніх колодок гроші.

src
25.06.2006, 12:11
Партизан з творчимнахилом, по поводу ручника...
У нас на машинах есть авторегулировка подтяжки, но она в большинстве своем не работает. Надо разбирать и вручную регулировать. Спроси у Валика КАК - мы ему регулировали 17 числа.

Партизан з творчим нахилом
25.06.2006, 22:55
Партизан з творчимнахилом, по поводу ручника...
У нас на машинах есть авторегулировка подтяжки, но она в большинстве своем не работает. Надо разбирать и вручную регулировать. Спроси у Валика КАК - мы ему регулировали 17 числа.
src, Рома, ок, сенкс!

Valentin, ЯК? :D

Партизан з творчим нахилом
26.06.2006, 11:58
Вчора причепив, а точніше приклеїв заглушку бампера, яка закриває гак для буксирування - бампер став симетричним і прикольнішим. На черзі все ще протитуманки, передня компонентна акустика, задні амортизатори.

Партизан з творчим нахилом
26.06.2006, 19:22
Сьогодні був виявлений новий звук - при проходжені повороту і пригальмовуванні з"являється звук чимось схожий на визг коліс коли вони блокуються, чимось схожий на попискування колодок. Потім був проведений тест - різке гальмування. Машина не лише гальмує важче і довше ніж до заміни колодок але й з"явився знову звук пищання чи то колодок чи то коліс (при чому звук чітко чути з правого колеса - може це зовсім і не колодки а ступиця?)
Питання - барабанні колодки також пищать?

Valentin
27.06.2006, 12:39
Партизан з творчимнахилом, читай в моем бортовике..

WhiteBear
27.06.2006, 12:44
Партизан з творчимнахилом, читай в моем бортовике..
Ты думаешь у него тоже стойки отваливаются??? :shock: :shock:

Valentin
27.06.2006, 13:15
Не, до этого далеко.
Догадываюсь, что у него подклинивает суппорт... :roll:
Поэтому и запах горелый и торможение вялое на раскаленных колодках.
А ручник сделаем без СТО.
Нужно договориться и сами настроим.
За пиффо ес-сно :062:

Партизан з творчим нахилом
27.06.2006, 15:30
Не, до этого далеко.
Догадываюсь, что у него подклинивает суппорт... :roll:
Поэтому и запах горелый и торможение вялое на раскаленных колодках.
А ручник сделаем без СТО.
Нужно договориться и сами настроим.
За пиффо ес-сно :062:
ок, давай порішаємо проблеми з машиною - і на пиво :)

Партизан з творчим нахилом
03.07.2006, 18:34
І так, в суботу Valentin пошаманив над моєю машиною, в результаті - зідні тормоза працюють чудово + ручний тормоз теж як звір :002:
В суботу ж сталось велике горе (для мене) - моя рукотворна заглушка буксирувального крючка в передньому бампері очевидно не витримала вібрації і відпала під час руху. Я зразу ж це почув, глянув назад, побачив що вона ще ціла і зразу ж зупинився. Поки я вийшов з машини і добіг до неї - ті ізверги що їхали позаду мене встигли двічі по ній проїхатись. В результаті я з хреновим настроєм вернувся з вечірньої прогулянки. Млять, треба було більше клею видавити :(

kalambur
03.07.2006, 19:36
... моя рукотворна заглушка буксирувального крючка в передньому бампері очевидно не витримала вібрації і відпала під час руху...
а може забити, заклеїти ськотчем і задути балончиком?

Партизан з творчим нахилом
04.07.2006, 09:02
ні, скотчем не буду робити
ще один чорновий варіант заглушки в мене є - з нього зроблю нову + посаджу на саморізи і на клей, зашпатлюю і зафарбую

Партизан з творчим нахилом
10.07.2006, 08:52
Сьогодні вранці був засмучений визгом гальм - гальмував не екстремально і навіть не дуже різко, тому, чесно кажучи, і здивований. Аналогіна ситуація сталась вчора, але якщо вчора це було досить добре чути і визг тривав десь трохи менше сикунди зате голосно, то сьогодні можна сказати що це був дуже короткий визг, який, тим не менше, вирвався з-під коліс (колеса).
Те що це могла бути інша машина - однозначно ні, так як на кругу було тільки дві машини разом з моєю, при чому я догальмовував останнім (вчора ми з дружиною подумали на іншу, хоча в мене закралась така підозра що це ми).
В світлі останніх подій навіть не знаю що й думати - які колеса (швидше за все одне колесо) блокуються. Після заміни задніх колодок япо суті їздив тільки на передніх (до того як Valentin пофіксив мені як задні гальма так і ручник). Потім ніби все стало Ок. Тому зараз сказати важко - передні чи задні.
От тепер знов є привід заморочувати собі голову.

Партизан з творчим нахилом
05.08.2006, 22:19
Думав що наступний запис в БЖ буде після чергової заміни масла - не склалось.

Їздили сьогодні на Дніпро на шашлики. Шашлики вдались на славу, а от з самої поїздкою ми не розрахували. Точніше не розрахували що для неї Альмери буде малувато - потрібен джип. В результаті - після підйому по скаженій дорозі спалили зчеплення (пробуксовки, знесення з дороги, рушання під горку і т.д. упускаю - довго описувти).
Спершу коли зупинився після підйому і виліз з машини чуть не зімлів - запах був настільки сильним і їдким.
Вже коли поставив машину на стоянку - вирішив відкрити капот, провітрити. Даремно - ще більше розстороївся.

Ще ніколи шашлики мені так дорого не обходились. Починаю рахувати гроші.

Проблем обійдеться заміною лише диска чи корзину також тре буде купувати?

Макс
07.08.2006, 02:01
вместе с диском однозначно стоит поменять выжимной, корзине скорее всего капец если ты говоришь что был сильный запах но более точный диагнох постаить можно будет только после разбора

src
07.08.2006, 15:17
Партизан з творчимнахилом, если никогда не менял сцепление - то лучше комплектом. Если ставил свежее, хорошей фирмы и оно отходило не более 50000км - тогда можно корзину оставить.

Партизан з творчим нахилом
09.08.2006, 08:52
Які можливі наслідки того що я зараз їжджу на спаленому зчепленні? Тобто чи може це потягнути за собою вихід з ладу ще якогось вузла? Вчора просто почув одну думку стосовно цього, хотілось би побачити чи хтось її повторить.

Партизан з творчим нахилом
09.08.2006, 20:15
Як то кажуть - біда дай дорогу, або біда одна не ходить. Після роботи не завівівся. Була маленька підозра на аккумулятор, яка підтвердилась коли приїхав Valentin. Добре що в багажнику валялись крокодильчики і вдалось "прикурити". Машина завелась з півоберту - як лікар прописав.

Велике дякую Valentin-у за сейв :)

Valentin
09.08.2006, 20:34
Дык, это, спасибо не булькает :wink:
Отключи провода от аккума к релюшке противотуманок (они вообще без остекления).
Аккумулятор скорее всего сел от замыкания из-за утреннего дождя.

Партизан з творчим нахилом
10.08.2006, 08:52
Дык, это, спасибо не булькает :wink:
Отключи провода от аккума к релюшке противотуманок (они вообще без остекления).
Аккумулятор скорее всего сел от замыкания из-за утреннего дождя.

Абіжаіш - булькне, булькне навіть завтра якщо впишеш собі в план дня :)

На рахунок проводів від аккума до реле - я сумніваюсь що вчорашній дощ послужив замиканю. Якщо говорити про ці проводки то за останні два роки було більше ніж достатньо моментів щоб аккум сів через замикання :)

Протягом останніх двох місяців машина заводилась якось не так як колись - не з півоберта а з півтора-двух оборотів, я вже було почав грішити на все що можна крім аккума (хоча один раз закралась була думка що він здихає)

Партизан з творчим нахилом
11.08.2006, 17:15
Забігав сьогодні дивитись на акуми - ціни плавають в районі 60 баксів.

Цікавить питання довіри виробнику - хто що порадить? Чи варто купувати скажімо БОШ, чи можна спокійно брати щось типу ІСТА?

kalambur
11.08.2006, 17:21
Партизан з творчимнахилом, ИСТА - не бери

AlexUs
11.08.2006, 17:52
Партизан з творчимнахилом, Брэнд играет роль! Например Варта.

Партизан з творчим нахилом
13.08.2006, 14:37
Сьогодні куплений і встановлений аккумулятор Varta.

Партизан з творчим нахилом
30.08.2006, 09:10
Вчора їздив на стенд робити розвал-сходження.
Прочекав в черзі десь півтори години, після чого десь в 21:10 заїхав на стенд.
Спочатку діагностика ходової - амортизатори внормі (запитав чи недавно міняв - кажу що так), до інших вузлів теж претензій нема. Я зразу сам оглянув пильник лівої гранати бо за цей рік вже міняв - все ок. Одним словом діагноз по передку - зер гуд.

Приступили власне до розвалу. Ось тут і почалось найцікавіше... Виставили колеса так як вони мають теоретично стояти рівно і кажуть що руль в мене має стояти в ось такому положенні (щоб машина їхала прямо) та й машину в мене веде вправо. Дивлюсь на руль - він градусів на 20 зміщений вправо, кажу що галяк - машину в мене трохи веде, але ВЛІВО. І до руля в мене претензій нема - стоїть прямо і машина теж їде прямо.
-Млять... шо за хня?! Як так машину веде вліво, має вести вправо!
-Веде вліво
Почали заміряти глибину протекторів. Ёпте - в тебе, кажуть, колеса зношені неправильно, з точністю до навпаки - замість того щоб були більш зношені зправа вони більш зношені зліва (чи навпаки - хз, не пригадую вже). Ёпте... що ж в тебе з машиною?!
Питають чи міняв колеса. Кажу що спочатку поставив амортизатори після чого поставив нову резину, з того моменту колеса не знімались, так і їздять 5 місяців.
Почали шаманити над машиною... 20 мінут нінус... 13 мінут плюс... нуль... зер гуд. Кажуть що ось так має бути. Дивлюсь на руль - руль зміщений вправо градусів на 20-25. А ёпте, зафортило...
Кажу що якась хня. Розмовляємо про можливі причини, перебираємо варіанти. Питаю може справа в задку - кажуть заїжжай задницею на стенд. Заїхав, задниця не регулюється. Причепили свої прибори, заміряли - ого, та в тебе, кажуть задня балка зміщена відносно всієї довжини машини на 4 см. Ось звідки ноги ростуть. Думаю х..я собі, 4 см...
Ну що ж... Вроді виставили передні колеса паралельно заднім, руль собака правда перекосився. Кажуть що все готово, можу їхати. Розрахувались і я вирулив.
Їду, вирівнюю машину, пускаю руль - блін, ніби веде вліво, і ніби ще сильніше ніж раніше. Думаю що це вже мене глючить. Вирівнюю руль - веде вправо. Ну, думаю, точно глючить або дороги в нас такі що не можна машину пустити рівно. Під"їжджаю додому а сумнів стосовно того чи глючить чи машину дійсно веде вліво наростає. Вже під самим воротами парковки розвертаюсь і намотую ще три круги по району. Мляааа... Ну не може мене ТАК глючити - веде вліво, при чому сильніше ніж до того...

Одним словом в розстроєних чуствах пізно ввечері поставив машину на стоянку, їхати вже не хотів тому що був злий, голодний і хотів спати. Поїду сьогодні. Нехай або знов шаманять так щоб все було зер гуд, або хай повернуть попередній стан (що впринципі нереально).

Valentin
30.08.2006, 10:45
задня балка зміщена відносно всієї довжини машини на 4 см. Ось звідки ноги ростуть. Думаю х..я собі, 4 см...
:shock: нифигасебе :!:
На растяжку!!!

Партизан з творчим нахилом
30.08.2006, 11:00
задня балка зміщена відносно всієї довжини машини на 4 см. Ось звідки ноги ростуть. Думаю х..я собі, 4 см...
:shock: нифигасебе :!:
На растяжку!!!
Сказали що проблема скоріше за все в реактивних тягах.

Макс
30.08.2006, 20:47
может и так, но диагноз о смещении жопы очень похож на расклад после сильной аварии с переваркой половины авто, не дай бог конечно...
как бы они колёса не выставиил руль они должны были потом выравнять. вернее руль равняется в самом начале развала, потом закрепляется в таком ровном положении и выставляются колёса по приборам.

Партизан з творчим нахилом
31.08.2006, 13:06
может и так, но диагноз о смещении жопы очень похож на расклад после сильной аварии с переваркой половины авто, не дай бог конечно...
Ні, по кузову ніде не видно щоб був варений чи після жахливої аварії, варена не була. Машина була бита але спереді в крило.



как бы они колёса не выставиил руль они должны были потом выравнять. вернее руль равняется в самом начале развала, потом закрепляется в таком ровном положении и выставляются колёса по приборам.
хз, вчора через пропки так і не добрався, надіюсь що сьогодні вдасться, бо це не прикол що після такої роботи і руль криво став і ще більше машину веде

Партизан з творчим нахилом
03.09.2006, 12:34
Вчора їздив на розвал, але вже на Петрівку, на заправку Лукойл. Там дійсно роблять прикольно. Тепер і руль рівно стоїть, і машину веде ледь відчутно (про це попередили, сказали якощ буде вести - перекинути між собою ліві праві колеса).

Один неприємний факт - поки машина була на підйомнику помітив пару крапель масла на підлозі. Підійшов - бачу що двигун знизу в маслі. Мля... Мабуть шток колінвала, коли міняв сальники про це попереджували (казали що шток "на підході").

Партизан з творчим нахилом
08.09.2006, 09:20
Сьогодні в черговий раз заміряв рівень масла - рівень в нормі і не зменшується від моменту виявлення підтіканя, хоча знизу на межі стику кожуха зчеплення і блоку циліндрів є масло. Пляма на асфальті також підтверджує підтікання.
Меня терзают смутные сомнения...

Партизан з творчим нахилом
09.09.2006, 18:22
Сьогодні пофіксив замок лівої дверки. Зняття карти дверки показало, що вийшов з пазу Г-подібний металевий штирьок який йде від поршня з електроприводом (він заїжджає-виїжджає при постановці/знатті з сигналізації) до тяги, що з"єднує ручку замка з власне самим замком. Штирь був вставлений в паз і затягнутий прижимним болтом. Ну, вроді стало веселіше...
Але не тут то було - після кількох закривань-відкривань замок знов здох... Млін, ну, думаю, знов штирь вийшов з пазу. Знімаю карту дврей, а шрить - поломаний! І це при тому, що він зроблений з досить товстого і жорсткого металу, який я потім не так то й просто зігнув плоскогупцями. Блін... Ще 20 хвилин маніпуляцій, підганяння розмірів - і замок в черговий раз запрацював. Надіюсь що цього разу без рецедивів.

Партизан з творчим нахилом
12.09.2006, 20:14
Сьогодні були поставлені задні газо-масляні амо Kayaba Exel G (за це окреме дякую Пату, не промахнулись :)), нарешті поставлене зчеплення EXEDY (сенкс Ромі src), замінений сальник колінвала (підтікало масло).

Суб"єктивно - менше шуму (вижимний не шумить), педаль зчеплення просто провалюється (хід дуууже легкий) але бере майже з самого низу, тре відрегулювати. Дружині (вона везла нас з СТО) нове зчеплення дуже сподобалось, ЗАЧОТ EXEDY. Про амо покищо сказати щось важко - дорога була рівна :)

Макс
12.09.2006, 21:40
зачёт,
кстати, сцепление приработается и черех пару дней станет чуть туже чем сейчас, но всё-равно зачёт :)

Denny
13.09.2006, 01:42
зачёт,
кстати, сцепление приработается и черех пару дней станет чуть туже чем сейчас, но всё-равно зачёт :)
Макс, +1, хотя заметил где-то через месяц после устанвки,
я сначала даже грешил на тросик :)

Партизан з творчим нахилом
13.09.2006, 09:00
Сьогодні вранці прийшла думка що зараз я переключаю передачі в спортивному режимі :) Оскільки хід педалі менший - менше часу на виключення/включення зчеплення, от тільки в коробки хід не зменшився :mrgreen:

Партизан з творчим нахилом
03.11.2006, 11:41
Давно не писав в БЖ.
На минулих вихідних були куплені нові щітки BOSH на лобове шкло. Зі сторони водія щітка зі спойлером, виглядають досить симпатично, але що говолніше - добре очищають.
Вчора була куплена і поставлена зимова резина Gilaved NordFrost 3. Приємно що у вартість шин входив монтаж і балансування.
Сьогодні проведена заміна масла і фільтра. Як завжди залито Mobil1 5W50
На одометрі 150100 км

JC
03.11.2006, 12:32
Партизан з творчимнахилом,
Який розмір гіславеда придбав?
Я шукав собі 185/65/15 більше 2х тижнів - глухо! Обмежився Фулдою :)

Партизан з творчим нахилом
03.11.2006, 14:25
185/65 R14
наявність дивитись ось тут (http://protektor.com.ua/modules/mydownloads/cache/files/rozn_zima23_10_06.xls)

Партизан з творчим нахилом
15.11.2006, 15:57
Вчора було виявлено, що не працює ліва фара в режимі ближнього світла. Сьогодні вранці спробував переставити лампочки місцями. Витягнув ліву, витягнув праву... Але один з контактів повністю робочої правої лампочки залишився в цоколі. Мляаа...
В обід купив новий комплект - PHILIPS GT150 (до того стояли Blue Vision). Ввечері попробую їх в роботі.

Партизан з творчим нахилом
14.01.2007, 12:47
На одометрі 160 тисяч. Проведена заміна передніх гальмівних колодок. Поставлені Lucas. На покупку-заміну пішла одна година.

Партизан з творчим нахилом
18.02.2007, 16:42
Продана. БЖ можна закривати

Valentin
19.02.2007, 00:18
Тема закрыта. Новому владельцу Юрию удачи, ни гвоздя, ни жезла!.