PDA

Просмотр полной версии : Як розібрати фару?



Партизан з творчим нахилом
02.04.2006, 15:40
Ситуація така: на правій фарі відсутній резиновий кожух (з сторони двигуна) який запобігає попаданню грязюки і вологи всередину фари, відповідно - всерердині фари зібралось чимало всякої гадості, хочу почистити. Крутився довго, заглядав зі всіх сторін - не можу зрозуміти як її розібрати щоб почистити. Підозрюю, що вона посаджена на якийсь герметик чи ущільнювач, і розбирати її буде нелегко (якщо взагалі варто і можна).

Макс
03.04.2006, 11:14
стекло фары посажено на корпус фары с помощью герметика. В принципе ничего сложного. но думаю процедурка эта малость более геморна чем ты о ней думаешь :)
рекомендую просто снять фару с авто, выкрутить с нее лампочки и корректор и промыто прямо через дырки лампочек с водой с фейри. потом просушить и поставить назад.
А резиновый кожух ищи, а то промывка не панацея - постоянно будет грязная фара.

Микрик
03.04.2006, 20:16
Да, герметик лучше не трогать... Фара типа неразборная....

src
03.04.2006, 20:38
Я пробовал.. Отодрать нереально!

Партизан з творчим нахилом
03.04.2006, 20:44
мля... прийдеться пробувати знімати всю фару, і якщо вийде - чистити так як Макс радить :?

Макс
03.04.2006, 20:47
я снимал стекло, его отодрать абсолютно реально, правда то был мерс а не мой ниссан, но думаю что принцип одинаков.
лучше промой, так проще :)

murchik
03.04.2006, 22:14
Макс не путай Мерс и Ниссан. На Мерсе нет герметика А на Ниссане не отдерешь. Партизан з творчимнахилом снимай фару и суши , снять ее не совсем трудно.Но не мой водой потускнеет фара в нутри. Лучше отверстие дренажное почисть и все.

Макс
03.04.2006, 22:30
На Мерсе нет герметика
фигасе, а шо ж тогда это было, ты ничего не путаешь на счет мерса?
по-моему все-таки есть герметик, по крайней мере был в ыаре 190-го мерса пару лет назад.

Партизан з творчим нахилом
04.04.2006, 10:59
Но не мой водой потускнеет фара в нутри. Лучше отверстие дренажное почисть и все.
Як вона прочиститься всередині якщо її не мити (там жиш пил, грязюка на оптичному елементі)? І чому вона має потускніти? Хоча якщо це стальна пластина покрита тонким шаром алюмінію... :roll:

kalambur
04.04.2006, 11:04
мне кажится, что хуже фаре уже не станет
если она не гермтична, то влага туда уже попадала, и отражающий слой свое уже получил

konzur
11.04.2006, 16:32
Для этого нужно фару разогреть в духовке до того, чтобы герметик стал очень податливым. Затем очень аккуратно отделить пластик от стекла....
цитата взята с http://www.cefiro.ru/experience/showarticle.php?id=19&thiscat=2
хотя, я бы наверное не рискнул, ну разве на лишней сначала попробовать

Партизан з творчим нахилом
11.04.2006, 18:10
Я тут думав над тим щоб зняти і промити фару... Так там має бути якийсь електропривід, який дозволяє регулювати нахил фар вверх-вниз, тому якщо промити водою - нічого хорошого не буде. На вихідних пробував такий варіант - витягнув лампочку, намотав вати на паличку і прив"язав ниткою щоб вата не злетіла, просунув палочку в отвір для лампи і дивлячись ззовні пробував почистити. Фуф.. намордувався, а толку мало :( пилюку струсив а от те що було вологе і налипло не вдалось відчистити. Буду ще пробувати провести аналочігну операцію тільки використовуючи рідину для миття скла.

src
11.04.2006, 18:45
Электропривод - отдельно от фары, он снимается.

Партизан з творчим нахилом
11.04.2006, 21:37
Электропривод - отдельно от фары, он снимается.

src, тоді чекаю вихідних :)

murchik
12.04.2006, 11:07
На Мерсе нет герметика
фигасе, а шо ж тогда это было, ты ничего не путаешь на счет мерса?
по-моему все-таки есть герметик, по крайней мере был в ыаре 190-го мерса пару лет назад.
На Мерсе уплатнительная резинка!

ollll222
19.04.2006, 09:35
как успехи с разбором фары? У меня похожая проблема

GAVRIK
21.04.2006, 14:59
Да, расскажи как вышло.. И у меня такая же ерунда

Партизан з творчим нахилом
21.04.2006, 15:52
Покищо не знімав - не було часу, але руки дуже чешуться :) нікуди вона від мене не дінеться :wink:

Не думаю що буде щось складне, я вже дивився - треба відкрутити декілька болтиків (правда зняти решітку радіатора також прийдеться - вона закриває доступ). Потім промию, ну і треба висушити добре. Єдине не знаю які будуть наслідки :) це ж металева платинка вкрита тонким шаром алюмінію (я так розумію він анпилений на пластинку), не хотілося б щоб потім оптика "пішла спати" :(

Як тільки доберусь до неї - зразу відпишусь на форумі.

Партизан з творчим нахилом
15.05.2006, 17:33
http://www.nissan-club.org/forum/viewtopic.php?p=28862#28862

kalambur
15.05.2006, 17:40
Мною були зроблені фотографії цього процесу, але дружина вирішила звільнити місце на карті пам"яті видаливши саме їх ще до того, як я встиг скачати все це на комп ...

жаль
такое наглядное пособие утеряно :?