PDA

Просмотр полной версии : Almera Almera N16 1.8 - (Strato)



Strato
03.08.2006, 09:23
Ось вирішив розпочати і свій бортовий журнал...
Отже, Альмера N16 1.8 МТ, седан, колір – кофе-латте металік, випуск 2006р, комплактація „комфорт”.

Коли забирав з салону в середині червня на одометрі було близько 1200км (прийшлося гнати машину на реестрацію в регіон). Додатково поставили в салоні мою сигналізацію.
Більше подарунків і т.д. не було, так як була виторгована значна сума при самій покупці машини.

На даний момент на одометрі 6000км – враження тільки позитивні. З того що спершу напрягало – шумоізоляція і жорсткіть підвіски (ну коли купував знав на що йду), але тепер привик і ці недоліки незамічаю. Машини вже їздила і по гірських дорогах Карпат, і по пісчаних дорагах півдня. Ще раз повторюся враження – СУПЕР! Найбільше подобається те як машина тримає дорогу.

Щодо розходу – середній розхід за весь пробіг становить прилизно 7.5л (правда 70% пробігу було по трасах з кондиціонером). По Києву розхід близько 8.6л.

Strato
03.08.2006, 14:06
На днях заъхав на мийку помити машину... помили... пысля неъ почала скрипіти задні праві двері при відкритті повністю. Скрип чути лише на останніх 10 см. Таке враження що вимили змазку на кронштейні, що зєднує її з кузовом. На сервісі сказали,що можна змастити ВД-40, але колеги не рекомендують цього робити, так як ВД-40 швидко випарується і буде скрипіти знову. Кажуть треба брати якесь густе мастило.
Що по даному питанню можете сказати? Може в когось була така проблема? Як вирішували?

Babuka
03.08.2006, 16:26
Strato, накапай обычного моторного масла через пипетку.. и будет счастье 8)

п.с. поздравляю - отличный выбор машины :P

usafa
04.08.2006, 17:50
а я вазелином намазал ... не скрипит :001:

Strato
09.08.2006, 11:40
Чергова пара запитань знатокам:

1. По індикатору кількості палива - він тапа разбитий на 4 сектори, логічно було б допустити що ємність баку (60л) ділим на 4 и і отрумуємо по 15л на сектор. А виявляється все не так просто. Заливаю повний бак, струлка чуть вище вехньої лінії. До моменту коли вона починає рухатися вниз проїзжаю 100-150км :shock: Що це може означати? Може хтось знає, які хоть приблизно мають значення (в літрах) поділки на індикаторі. Також хотілося б дізнатися при якій кількості палива загорається лампочка?

2. Питання щодо ділерів Ніссан - що можете сказати на предмет а) де дешевше б) де якісніше (мається на увазі робота майстрів, менше проблем з менеджерами і т.д.) В форумі незнайшов, якщо погано шукав прошу ткнути носом деможна прочитати :001:.

Дякую за відповіді.

kalambur
09.08.2006, 11:57
Заливаю повний бак, струлка чуть вище вехньої лінії.
заливаешь до "отстрела пистолета" или под горлышко заливного бочка?

До моменту коли вона починає рухатися вниз проїзжаю 100-150км ... Що це може означати?
погрешность датчика топлива


2. Питання щодо ділерів Ніссан - що можете сказати на предмет а) де дешевше б) де якісніше
ну как Ниссан может сказать, что на какой-то официальной СТО обслуживают не качественно
на всех СТО - уровень достаточно высок :) - а отдельные погрешности - это человеческий фактор...

Strato
09.08.2006, 12:07
заливаешь до "отстрела пистолета" или под горлышко заливного бочка

до відстрілу

А що до цін? А то виглядає, що КийАвто дешевше Голосіївського

kalambur
09.08.2006, 12:19
Голосеевский в список работ включает ВСЁ... т.е. абсолютно
все диагностические работы и осмотры...
а КийАвто - только основные работы

Strato
22.08.2006, 12:32
Маю наступну проблему - на стоянці якісь мудак поцарапав мені бампер. Царапини мало помітні, особливо при моєму кольорі машину, але є 3 місця де повністю здерта фарба розміром 3-4мм. Томує пара питань до знатоків:

1. Бампер пластиковий? Тому як я розумію якщо нічого не робити то гнити там немає чому?

2. Чим можна замазати чорні плями?

3. Може в страхову звернутися? Чим це може обернутися? Покраскою всього бампера? Заміною?

Дякую за відповіді.

JC
22.08.2006, 14:40
Подивись ось тут.
http://nissan-club.org/forum/viewtopic.php?t=3107

Мене перші царапіни теж лякали :)
Не хвилюйся - бампер пластиковий.

Urch
30.08.2006, 15:55
1. По індикатору кількості палива - він тапа разбитий на 4 сектори, логічно було б допустити що ємність баку (60л) ділим на 4 и і отрумуємо по 15л на сектор. А виявляється все не так просто. Заливаю повний бак, струлка чуть вище вехньої лінії. До моменту коли вона починає рухатися вниз проїзжаю 100-150км :shock: Що це може означати? Може хтось знає, які хоть приблизно мають значення (в літрах) поділки на індикаторі. Також хотілося б дізнатися при якій кількості палива загорається лампочка?


Не переживай, у меня точно так же - километров 100 как-будто бензин не расходуется :D Потом стрелка довольно быстро доходит до середины и снова торчит там.
В салоне мне сказали, что лампочка загорается, когда в баке остается литров 8-10.

Strato
05.09.2006, 11:59
Не підкажите, який захист на двигун краще метелевий (з ребрами жорсткості) чи металопластиковий?

А може хтось ставив на Альку захист, поділитися досвідом?

kalambur
06.09.2006, 21:37
Strato, я ставил в салоне.
очень полезная вещь

разница между металлом и металлопластиком (композитом) - это вес
по прочности - не проверял, сказать не могу.

Микрик
06.09.2006, 21:55
1) Голосеевский дороже - они больше луюбят деньги поэтому навязывают такие чудеса как осмотр днища и т.д. а еще все запчасти они покупают на Кий авто - делайте выводы.
2) Кий авто тоже не фонтан, слабая подготовка ребят на приемки и мастеров. Другими словами шаг в сторону - все растрел на месте. Мануалов не читаем ничего не занаем. очередб недели на три по записи.
3) На Свободе не был ничего не скажу в регионах тоже.
4) По литрам датчик не поделишь он не линейный.
5) Царапины можно замазать специальным карандашом и заполировать - карандашь должне быть в цвет на станции.
6) если царапины - будет покраска. Но лучше подсобрать еще чуток а то по такой мелочи только умаешся за страховой бегать!
7) Защиту я бы выбрал ту что легче, те кто ставят металл гвоорят класс очень пригодилась типа постоянно бахаюсь. Оно так и будет потому что клиренс уменшается а доп вес силнее нагружает подвеску на неровностях соответсвенна амплитуда больше. Я за композит - тибишь пластик. Но лучше всего дюраль, но это уже спорт и другая история.

Strato
19.09.2006, 12:24
Вчора перший раз їздив з Алькою на сервіс :D - ставили захист картера.
Кий Авто - був приємно здивований - позвонив, сказали приїзжай (без запису :shock: , без черги :shock: ), приїхав зразу забрали і поставили - все зайняло від сили 30хв.

До речі продаю, автомагнітолу (куплену здуру) LG LAC M-1500 (дивись тут http://www.domotechnika.com/new/index.php?pID=28435).
Магнітола нова (з коробки так і не виймалася), гарантія.

Strato
25.09.2006, 11:34
Скоро зима, тому пара питань до знавців про експлуатацію зимою:

1. Охолоджуюча рідина - я так розумію, що в салоні при продажі заливають антифриз? Чи я помиляюся, і на зиму потрібно її замінювати?
2. Рідина для омивання скла - що хто заливає в Альку на зиму? Поділіться досвідом.
3. Що ще потрібно міняти на зиму?

Дякую за відповіді.

JC
25.09.2006, 11:49
Ти забув про РЕЗИНУ! :D
Це найнеобхідніше з того, що треба міняти на зиму.

Охолоджуюча рідина наврядче замерзне, при наймі, ні в книжці ТО ні в сервіси про необхідну заміну нічого не сказано.
А от в бачок склоомивача краще лити не воду, а спеціальну рідину, що не замерзає. Десь на авторевю, наче, був чудовий тест таких рідин, раджу пошукати.

Strato
25.09.2006, 12:03
Резина уже є (Dunlop WS M3) :D !

Мене на даному этапі цікавить що з рідинами, щоб з першими морозами не виникли якість проблеми ....

Партизан з творчим нахилом
25.09.2006, 13:42
Купуєш першу кращу незамерзайку і заливаєш в бак омивача шкла. Вибирай по мінімальній температурі при якій рідина (частіше це концентрат) не втрачає властивостей і, що немаловажно, по запаху - щоб ДАІшники не чіплялись та й самого не нудило :mrgreen:

Strato
04.10.2006, 13:37
Сорри, за ламерство, но есть вопросик:

Штатная резина на Альмере Bridgestone B391 безкамерная (А то нигде не нашел)?

Спасибо.

vd
04.10.2006, 14:59
Strato,
поищи слово tubeless на покрышке. Оно и переводится как безкамерная. Вообще скорее всего да, потому как я ни одной мало мальски нормальной маФынки не знаю на НЕбезкамерных покрышках. :roll:

kalambur
04.10.2006, 19:43
Штатная резина на Альмере Bridgestone B391 безкамерная (А то нигде не нашел)?

безкамерная

a.dayen
05.10.2006, 01:03
уже на вазах безкамерная
люди
что за вопросы?)))

Dikay
05.10.2006, 13:45
уже на вазах безкамерная
люди
что за вопросы?)))

подтверждаю :)

Strato
02.11.2006, 15:10
31.10 перешел на зимнюю резину Dunlop Winter Sport M3

Ощущения - машина стала ехать мягче и тише!!!!! :shock:

Strato
21.11.2006, 18:51
А кто подскажет за сколько сейчас надо записываться на ТО?

kalambur
23.11.2006, 20:38
А кто подскажет за сколько сейчас надо записываться на ТО?

на всякий случай - позвони за 2-3 недели ....
но можешь попробовать и за 1 неделю

Strato
28.12.2006, 13:12
Пройдено 1 ТО. Пробіг на момент ТО - 14200.
Проходив на КийАвто. Записався за 2!!! дні. Був приємно здивований, що не треба чекати, але на вихідних з 1 по 8 січня вони непрацюють.

Записався на 15.00, приїхав в 14.45 а в 15.00 машина була вже на підйомнику. До 17.00 все було вже готово. Масло залили 10w40 я так зрозумів, що всім його
лиють.
Головний глюк машини - скрип водійського крісла при боковій розкачці - так і невдалося продемострувати гарантійщикам :( Відповідно нічого не робили :(

Крім робіт долили ще охолоджуючої рідини. Вартість всієї процедури - 646грн.

До речі, про повітряний фільтр, перед ТО дуже хотіли його поміняти, казали що у всіх грязний,я погодився з однією умовою - ГРЯЗНИЙ фільтр - в багажник.
РЕЗУЛЬТАТ - після перевірки сказали, що він майже чистий :mrgreen:

Микрик
28.12.2006, 13:33
Strato, не ну у меня фильтр менять нужно каждые 10 000....

Strato
28.12.2006, 14:06
Микрик, я ж непроти міняти :D, але тоді коли ДІЙСНО необхідно, а то помінять чистий на чистий :shock:, а воно мені для чого, тай ще за мої гроші :mrgreen:

А де ж ти так їздиш? Чи конструктивні особливості такі, то працює як пилосос :D . У мене в сервісній книжці написано 30тис для зміни.

Микрик
29.12.2006, 00:35
я так езжу. Хотя воздухозабор в Ноте мне не нравиться - можно ненароком поймать гидроудар - залетев в глубокую лужу.... забор прямо из под щели капота....

Strato
09.02.2007, 12:25
Вот возник вопрос - а кто, где и каким бензином заправляет свои Ниссанчики, и в особенности Альмерки?

VT
09.02.2007, 16:48
95-й Лукойл.
Все время.
Один раз была проблемка - но потом - тьфу - 3 раза.

p.s. Знаю-знаю что Лукойл дерьмо, но что делать если на работе оплачивают авто только талонами Лукойла?

JC
09.02.2007, 16:48
95 (обычный)
1. Укравто намбер ван, то дорого капец! Потому заправляюсь крайне редко.
2. ТНК на берестейской. В 90% случаях. Но только именно на этой заправке, т.к. другие ТНК по городу - отстой полный.

Strato
12.02.2007, 11:52
Дякую вісм за відповіді про бензин. Сам заправлявся практично завжди на Укрнафті на Саперно-Слобідській, але останнім часом (з нового року) бензин не подобається, заправився на ОККО на Воззєднання - супер, таке враження, що машинка прокинулася.....

І ще - в мене при поперчних розкачування (наприклад, при їзді по нерівностях - класичний приклад - вулиця Жилянська) скрипить водійське крісло (дістало вже), може хто підкаже куди дивитися, а то на СТО Голосіївському так і не змогли нічого вдіяти... А на СТО як назло перестає скрипіти :(

JC
12.02.2007, 17:51
А ти впевнений, що то скрипить крісло? В мене було так само по опису, теж конкретно і відверто скрипіло при погойдуваннях. Голосієвці теж подивилися як барани на нові ворота, пожали плечима. Я плюнув і став сам досліджувати. Виявилося дуже просто - то не крісло, а кріплення замка реміня безпеки, там, де він до сидіння кріпиться одним великим болтом.
Перевірити просто, якщо ти їздиш зі скрипами пристібнутий, а без реміню нічого не скріпить, то це воно.
Проблема вирішується дуже просто - 2 пшика Wd40 на той болт. Просто, миттєво і 100% :)

Strato
12.02.2007, 18:00
jc,

ОГО. :022: Дякую. Сьогодні помажу болт, подивлюся

Strato
13.02.2007, 10:22
Jc, Таки болт!!! Ще раз дякую . Допомгло. Сьогодні їду тишина.

Strato
23.03.2007, 11:19
Ось виникло питання - хто скільки км проїхав на штатній резині на Альмері (Bridgestone B391)? А може хто підкаже який в неї заявлений виробником ресурс?

kalambur
26.03.2007, 20:40
а чего такой вопрос возник?

Strato
27.03.2007, 13:24
Просто цікаво. Тай думаю, що не лишнім буде знати який ресурс у резини і коли планувати її заміну...

Strato
24.04.2007, 15:07
Сьогодні пройдено відмітку в 20000. Машиною жо цього часу залишаюся задоволений :)

Strato
04.06.2007, 10:59
Сьогодні появилася не зрозуміла ситуація:
Після виїзду зі стоянки де машина стояла на "ручніку" на панелі не потух індикатор вимкнення стояночного тормозу. І по відчуттях машина гірше набирала швидкість. Причому включення виключення стояночного тозмозу, а також запалення не допомагало - індикатор включений. Поліз перевірити рівень тормозної рідини (він знаходиться в межах норми - чуть вище мінімуму). Десь за 3-4 хв індикатор погас сам при русі машини.
Отже запитання - що це могло бути? Дякую за будь-яку інформацію

Dmitry_Y
04.06.2007, 11:24
Сьогодні появилася не зрозуміла ситуація:
Після виїзду зі стоянки де машина стояла на "ручніку" на панелі не потух індикатор вимкнення стояночного тормозу. І по відчуттях машина гірше набирала швидкість. Причому включення виключення стояночного тозмозу, а також запалення не допомагало - індикатор включений. Поліз перевірити рівень тормозної рідини (він знаходиться в межах норми - чуть вище мінімуму). Десь за 3-4 хв індикатор погас сам при русі машини.
Отже запитання - що це могло бути? Дякую за будь-яку інформацію

Бала такая же проблема, только зимой. Думал что тормозные колодки примерзали, потому что после непродолжительного периода движения, значек тух. А дело оказалось в недостаче тормозной жидкости. После долива - проблема ушла.

А колодки давно менял?

Strato
04.06.2007, 11:26
Ще не міняв - пробіг тільки 21.5т.

Dmitry_Y
04.06.2007, 11:33
Ще не міняв - пробіг тільки 21.5т.

Тоды - ОЙ!
Звони на СТО, записывайся на диагностику, а потом если понадобится на ремонт.

А когда заканчиваешь движение, запаха горелых колодок не слышно? Или от колоеса должен идти жар.

Если такое есть, то точно на СТО, потому как есть причины для большого беспокойства.

Strato
04.06.2007, 11:44
Сьогодні таке сталося вперше, і за 3-4хв попустило і більше не було (тьфу*3). Запаху ніякого постороннього не було, жару теж... по крайній мірі не помітив, тепер придивлюся.... Дякую за пораду.

Микрик
04.06.2007, 14:19
пробег уже такой что нужно внимательно смотрет колодки.
А по проблеме думаю закис тросик ручника

Dmitry_Y
12.06.2007, 23:24
пробег уже такой что нужно внимательно смотрет колодки.
А по проблеме думаю закис тросик ручника

На таком пробеге, не думаю.
Если конечно по грязюке не ездил. :?

Здесь в чем-то в другом дело.

Strato
15.06.2007, 15:59
Поехал на СТО. Проверили - ручник (в норме и ничего небыло), колодки (остаток - 45%) + ходовую чего то там смотрели. В итоге чуть долили тормозухи, так как она была на минимуме. В итоге проблема ушла (тьфу*3).

З. Ы. Вчера проехал красивый километр - 22222км.

Strato
20.08.2007, 14:06
Вот так незаметно добираемся до отметки в 30000км. Время ТО-2. В связи с чем вопрос:
В чем отличией платиновых свечей от обычных (ну кроме цены естественно :) )?
Если ли отличие для Альмерки? Короче банальный вопрос - стоит ли платить больше? Если да то за что?

Если баян, плиз, ткните носом где было?

Микрик
20.08.2007, 16:24
это по мануалу так. обычные замена 15 а платина 30. особой разницы я не вижу. но у меня платина после 30 выглядела вполне работоспособной

Strato
27.08.2007, 11:53
Вопросик всем Альмерководам и нетолько - кто какие стекло очистители ставит, а то как-то штатные не сильно впечатляют.... да и время уже менять пришло...

Strato
18.09.2007, 14:22
2 Jc:

Купил в Метро пару щеток и поставил, по ощущениеям показались примерно одно уровня со штатными (в начале эксплуатации).

Seriy
18.09.2007, 17:52
В АТЛе АЛКА - комплект 50 грн. :) Трут отлично, тихо и без разводов

Strato
08.01.2008, 13:15
Прозевал мороз....замерзла незамерзайка (была разведена на 12-13градусов)
Добавил в бачок концентрата - в бачке плещется, но неработает, очевидно замерзло в районе трубок-форсунок.
Что можете посоветовать? Как разморозить?
При какой температуре может само разморозится?
Можно пробовать брызнуть? Не принесет ли это вред все системе омывания?

Strato
17.06.2009, 15:35
Кто подскажет есть ли в Альмере Н16 крепления ISOFIX? Если да то куда смотреть нужно?

Strato
23.06.2010, 17:37
Коллеги!

Подскажите по следущим вопросам:

1. Появился странный гул на низких передачах (1я,2я) на непрогретой машине (до 5мин от начала движения). Очень похож на то как езда на задней передаче когда немного скорость добавляеш. Куда смотреть?
2. Пропала подсветка електронного табло на приборке. Это диод или предохранетель какой-то (если да куда смотреть)?

Спасибо.

200sx_pilot
23.06.2010, 18:27
2. на приборке за табло лампочка в патрончике стоит. она и перегорела. включена через диод к проводу ACC для обеспечения подсветки шкалы при включении зажигания.