PDA

Просмотр полной версии : Поддержка частных команд Ниссан



Valentin
04.04.2005, 17:38
Токіо — Сьогодні компанії Nissan Motor Co., Ltd. і Nissan Motorsport International Co., Ltd. (далі «NISMO») оголосили про свій намір брати участь з заводською командою в змаганнях Super GT Series. Компанія NISMO також розповіла про плани підтримки приватних команд в 2005 році.
2.Підтримка приватних команд
Компанія Nissan в 2005 році продовжить підтримку різних заходів в області автоспорту.
1 March Сup Race (Кубок March)
В 2005 році вже втретє компанія Nissan проведе щорічні змагання в початковому класі. Автомобілі для змагань сконструйовані на базі нинішньої моделі K12 March (в Європі Micra), з допрацьованою підвіскою і системою випуску. Кожний автомобіль укомплектований системою реєстрації даних в якості стандартного устаткування, що дозволить водіям оцінити власні дії і надалі підвищити рівень майстерності водія.
Крім того, учасники кубка March до початку змагань зможуть записатися в гоночну школу, щоб дізнатися про правила поведінки на трасі, обслуговуванні автомобіля і отримати іншу корисну інформацію.
2 Підтримка приватних команд в Японії
NISMO планує надавати технічну підтримку приватним командам в змаганнях Super GT Series в класі GT300 і Super Taikyu Series (на витривалість). В Super GT Series в класі GT300 братимуть участь три Fairlady Z. В Super Taikyu Series в класі «ST1 (колишній Клас 1) команда» Endless випустить на трасу Fairlady Z. Крім того, в класі «ST3 (колишній Клас 3) чотири автомобілі» Fairlady Z виступатимуть з іншими приватними командами.

НИССАН-КЛУБ :!: :!: :!: Поддержим НИССАН :!:
А для начала пусть Ниссан поддержит Клуб.
Хотя бы финансово :lol:

200smax
05.04.2005, 19:11
Гы! Давайте Микрика выдвинем от клуба, зарегистрируем и пущай едет выигрывает кубок МАРЧ! Во будет успех, А!

:) Микрик, ты как? Это тебе не Мега Ралли :) Если победишь - респект и уважение НИССАН КЛУБ УКРАИНА в мире! :)

Во зависти будет у остальных клубов... :)

Bend3r
05.04.2005, 20:46
а если проиграет можно я над ним буду стебаться ??? :D :wink:

Дмитрий
06.04.2005, 09:23
Над собой стебайся.
Че ты злой такой?

Микрик
06.04.2005, 09:37
Кубок Марч мне наверно даже вво сне не присниться...

А вот кубок Лиманов на (а вдруг) Чемпионат Украины в классе У1....

я работаю над этим, нужны спонсоры.... :roll:

Bend3r
06.04.2005, 21:10
Над собой стебайся.
Че ты злой такой?
да я ж шучу Димка 8) Смайлы смотри :wink:



А Вообще Микрик, какая разница какой класс гонок, разве тебе не интересно ? Скилл же растет намного быстрее :roll: ну покрайней мере я это по борьбе знаю, занимался лет так эток 6 назад ) у меня даж 3 разряд эсть ))) и самбовка осталась ) у тебя наоборот хотелка должна встать ) как при виде обнаженной Памеллы Андерсон, вообщем даффай попробуем, ты ж Чемпион ебть )

Микрик
07.04.2005, 09:26
Мне до Чемпиона как до неба рачки.

Но в У1 хачу аж писаю!

Bend3r
07.04.2005, 20:50
Мне до Чемпиона как до неба рачки.

Но в У1 хачу аж писаю!
Так писай на Марч 8) блин, ну ты же не хрена не теряешь, Ниссаны обещают ведь спонсирывать :roll:

Микрик
08.04.2005, 09:38
Мне до Чемпиона как до неба рачки.

Но в У1 хачу аж писаю!
Так писай на Марч 8) блин, ну ты же не хрена не теряешь, Ниссаны обещают ведь спонсирывать :roll:

Вот как тока начнут спонсировать, так сразу!

Bend3r
08.04.2005, 23:01
Мне до Чемпиона как до неба рачки.

Но в У1 хачу аж писаю!
Так писай на Марч 8) блин, ну ты же не хрена не теряешь, Ниссаны обещают ведь спонсирывать :roll:

Вот как тока начнут спонсировать, так сразу!
Блин, ну свяжись с ними ) Мыкрык не гони, я за тебя доволен ))) Даффффай на Марч!!!