PDA

Просмотр полной версии : Вогнегасник річ хороша... але одного може бути замало



Партизан з творчим нахилом
29.09.2006, 12:01
Вчора ввчере, десь в 22:10 вертався з Епіцентру. Їхав по окружній, і вже перед поворотом на Стеценка побачив що далі по напрямку руху стоять на аварійках машини. Людей які з них повиходили було досить багато. Під"їхав ближче - ёмаё... горить опель Омега. Капот відкритий - а в моторному відсіку пожар. Що найбільше здивувало - люди стоять собі спокійно, дивляться, бігає тільки власник машини і, очевидно, пасажир (який зупиняв машини). Я зразу зупинився, вирішив допомогти. В епіцентрі звільняв багажник і вогнегасник переклав в салон. Дістав його, підхожу до Опеля, і буквально метрів за 7-8 від нього з-під капоту виривається невеликий вибух. Мляаа... страшно... віддаю вогнегасник власнику машини, а про себе вирішую що чим міг - допоміг. Він чомусь правда не зразу витягнув чеку, хоча навколо машини вже валялось 2 виюзаних вогнегасника.
Мій теж ситуацію повністю не врятував - після нього був ще один і 10-літрова баклаха води (це ж треба - хтось з собою возить).
Я був втомлений і не хотів чкати і дивитись чим це все закінчиться, тому через хвилину сів в машину і поїхав, навіть не забравши свій виюзаний вогнегасник.

Одним словом - побачена картина наштовхнула мене на думку, що одного вогнегасника може бути замало...

Баден
29.09.2006, 12:12
Партизан з творчимнахилом, Ага, еще они и разные есть... Да и тушить надо уметь... :roll:
На форуме Хонда-мафии очень живенько эти о все обсуждалось :!:

Valentin
29.09.2006, 13:11
Возить нужно с собой порошковый огнетушитель, с манометром (показывает деепригодность).
К тому же его можно перезаправлять.
Работоспособность порошкового проверена на собственном недавнем опыте.

Партизан з творчим нахилом
29.09.2006, 13:37
Возить нужно с собой порошковый огнетушитель, с манометром (показывает деепригодность).
К тому же его можно перезаправлять.
Работоспособность порошкового проверена на собственном недавнем опыте.
Саме такий в мене і був. Порошковий, з манометром. Тільки чека полетіла в один бік, вогнегасник в інший, лазити по кущах шукати не було бажання.
Пам"ятаю що якось хотів перевірити чи він нормально працює, чи не підведе український продукт в потрібну хвилину. Вчора переконався що можна сміливо купувати :-) Але цього разу буду брати більший вогнегасник.

Баден
29.09.2006, 14:53
Партизан з творчимнахилом, Valentin, А бросьте ка его название и всяоке такое, чтобы можно было знать, что покупать...

У меня сйечас углекислотный...

Valentin
29.09.2006, 16:22
Баден, углекислотный - в топку!
Когда у меня загорелась машинка, огнетушителя не оказалось, поскольку за неделю до этого использовал свой годовалый углекислотный на Чайке.
Так тот вообще пшикнул и умер.

Покупай ЛЮБОЙ сертифицированный порошковый огнетушитель (можно и Украинский).
Поверь в нашей стране пожарники еще те маньяки. Ты не сталкивалась с инпекцией? Если по нормам, то периодическое опробирование огнетушителей - дело обязательное. Причем получение сертификата соответствия УН на средства пожаротушения оччень нелегкое дело.

Я свой планирую везти на заправку. Спрошу у отца адрес/телефон фирмы и вывешу в отдельный топик.

Баден
29.09.2006, 16:24
Валик пасибки...
Куплю еще и порошковый, может если многие наши будут брать, то и скидка будет :wink:
Буду возить два - на всякий случай :roll: Тьфу, тьфу, тьфу :twisted:

Партизан з творчим нахилом
29.09.2006, 16:29
Купував в МЕТРО - там є лише одна модель в трьох різних об"ємах. Виробництво - Україна.

Баден
29.09.2006, 16:38
Партизан з творчимнахилом, о, пасибки, гляну в выходные...

Zed
30.09.2006, 10:56
Почитайте.
http://www.honda.org.ua/forum/about13767-0-asc-0.html

Chup
02.10.2006, 00:11
Насчет выбора.. как-то зашел разговор на эту тему со знакомым, бывшим пожарным, так он только с углекислотным ездит, другие просто не признает, и, с оглядкой на его профессию, я склонен ему верить..