PDA

Просмотр полной версии : Потрібен побутовий холодильщик



al
04.06.2014, 14:34
Треба полагодити двокамерний Ардо - намерзає задня стінка, температура через це до 10 град. С при зовнішній понад 20. Людина потрібна відповідальна, професійна і здатна поручитися за результат. Заздалегідь вдячний за рекомендацію. :gr:

Denys
04.06.2014, 14:49
Контакт майстра, який ремонтував мені холодильник, відправив через особисті повідомлення.

al
04.06.2014, 14:56
Дякую! Буду набирати.

zmeiy
06.06.2014, 13:35
Контакт майстра, який ремонтував мені холодильник, відправив через особисті повідомлення.
Добрый день.
и мне плиз

Denys
06.06.2014, 13:56
Добрый день.
и мне плиз

Отправил.
Может еще al отпишется о результате обращения к этому мастеру.

al
06.06.2014, 14:19
Отправил.
Может еще al отпишется о результате обращения к этому мастеру.
Задоволений візитом. Щоб довго не тріпатися - раджу :)

UPD. Ні, якось по-тупому вийшло (Із короткою відповіддю, маю розгорнути).

Візит тривав 5 хвилин, результат обстеження: констатація смерті (пошкодження під ізоляцією задньої стінки). Буде тепер працювати як морозильна камера (2 компресори) у друзів на дачі. Удача в тому, що я заощадив на черговому ремонті на користь купівлі нового. Попередній майстер заправив систему, щось поміняв і того вистачило на місяць.

Тепер мені треба контакт перевізника ))) Щоб холодильник перевезти по Києву. Може, хто порекомендує? ;)

Царь
06.06.2014, 15:34
Я бы поборолся за гарантию.
У Либхера на подобные вещи - пожизненая гарантия (знаю на собственном опыте).
Спасибо.

al
06.06.2014, 15:49
У мене Ардо, до того ж, підозрюю, що його вантажники пошкодили при переїзді, тому претензій до виробника ніяких. На Лібхер вчора зазирався в магазині - прискіпливо роблять (до деталей) + назва красива ;)

Ozzy
18.01.2015, 18:44
Хороший, опытный, адекватный дядька. Когда-то много лет в офиц.сервисе работал, диагноз с высокой точностью поставил по телефону.
Относительно небольшая плата за работу после окончательного диагноза по месту проведения работ, т.е.у каждого на дому. Рекомендую.

097 620-25-02, Николай, ремонт холодильников в г.Киев.