PDA

Просмотр полной версии : Note Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna



Страницы : [1] 2 3

Партизан з творчим нахилом
15.03.2007, 11:10
Товарищь Сталин стоял у окна и курил трубку. За столом сидел маршал Советского Союза товарищь Жуков.
- Как там дела на Западном фронте, товарищь Жюков, - спросил главнокомандующий.
- Воюют, товарищь Сталин.
- А как дела у товарищя Исаева?
- Тяжело, товарищь Сталин.

Зима 2007. Під тиском глобального оновлення автопарку, підкріпленим успіхами на матеріальному фронті, польовим комітетом партизанської краївки вирішено взяти курс на негайну модернізацію рухомого парку. Методична робота по вибору марки, моделі, типорозміру, додаткових опцій і решти факторів що впливають на боєздатність, що почалась ще осінюю 2006, дозволила в стислий термін прийняти однозначне рішення. Перевага була надана представнику японського автопрому, з яким у партизанів вже пов"язані найкращі спогади - Nissan. Варто зазначити, що в процесі збору аналітичної інформації як конкуренти розлядались:
Той/Ота (відкинуто через невизначеність в приналежності до конкретної статі і мажористість), Хун-Дай (неприємно порадував рівень виконання техніки і вогнева міць), Ма3да (при інших рівних характеристиках програвала по ціні). Представники буржуазного класу, як-от: Мерцидес, БеМеВе, Аудіо не розглядались в зв"язку не непридатністю для партизанських цілей.
Отже, основними характеристиками які вплинули на кінцевий вибір були: маневреність (бойова одиниця в умовах міських джунглів повинна забезпечувати можливість різко змінювати курс, різко стартувати і зупинятись), помірний апетит силового агрегату (для забезпечення необхідної дальності хочу і звичайно економії фінансових ресурсів), автоматична трансмісія (як показала практика, експлуатація бойової техніки з МТ представницями слабкої статі викликає певні труднощі в забезпеченні плавності ходу), великий внутрішній простір (для можливості завантаження дисантно-диверсійних груп надвеликої чисельності), комфорт для командира і решти екіпажу.
Отже, вибір впав на Nissan NOTE 1.6 AT Tekna синього кольору з коричневим салоном.
Далі почався важкий і тривалий процес боротьби з автосалоном... Але це вже інша історія.

А за окном шел снег и рота красноармейцев...

Liolik
15.03.2007, 13:46
:063:
Жжош, Party-Zan :)
Гарний вибір!

Микрик
15.03.2007, 21:02
Поздравляю! Отличный выбор!

Партизан з творчим нахилом
19.03.2007, 09:34
На одометрі 2350 км. Сервісної книжки ще нема, а до кінця тижня треба попасти на ТО-0. Середній розхід по місту - 8.5

Макс
19.03.2007, 13:12
а как у тебя получилось наездить 2350км за пару дней? :)

Баден
19.03.2007, 13:17
а как у тебя получилось наездить 2350км за пару дней? :)

А он на праздиники во Львов ездил :)

Макс
19.03.2007, 13:29
2 раза? :)

Микрик
19.03.2007, 18:21
КАКОЕ ТО-0?????????

Партизан з творчим нахилом
20.03.2007, 13:11
КАКОЕ ТО-0?????????
ТО-0, на 2500 км, чи щось не так?

Партизан з творчим нахилом
20.03.2007, 13:11
2 раза? :)
Макс, Карпати рулять :-)

Микрик
21.03.2007, 00:21
Костик, ГДЕ ТЫ ПРОЧИТАЛ ПРО ТО-0 на 2500 км??????

Это видеть потому что у тебя нет сервисной книжки... 15 000. И ТО-15 000 - стоимость и боъем есть в разделе Кий Авто - Стоимость ТО

Партизан з творчим нахилом
21.03.2007, 11:55
Костик, ГДЕ ТЫ ПРОЧИТАЛ ПРО ТО-0 на 2500 км??????

Это видеть потому что у тебя нет сервисной книжки... 15 000. И ТО-15 000 - стоимость и боъем есть в разделе Кий Авто - Стоимость ТО

В Голосієво сказали приїхати на 2500 км - ТО-0, заміна масла після закінчення обкатки, вартість в районі 300 грн. Щось не так?

Микрик
22.03.2007, 00:06
Костик, сделай доброе дело, заедь еще раз, предварительно спроси фамилию имя должность менджера и пусть он еще раз тебе повторит то что ты написал. Или можем вместе заехать.

Меня лично уже заипало такое бляцкое отношение к клиентам...


P.s. возми у меня сервисную книжку - почитай что там и когда делать нужно...

P.s.s. Для всех недизельных ниссанов в Украине межсервисный пробег 15 000 км - вкдючая перво ТО.

P.s.s.s. Костик, я в тебе верю заедь спроси, я не поленюсь написать пиьсмо в Yve? если будет глухо Ниссан Европа дальше....

Как же меня достало такое отношение........

Andrei
22.03.2007, 09:46
В Голосієво сказали приїхати на 2500 км - ТО-0, заміна масла після закінчення обкатки, вартість в районі 300 грн
Полная развадуха

Партизан з творчим нахилом
22.03.2007, 09:52
Микрик, фио и № телефона в мене е. Сьогодни буду дзвонити ще раз.

multik
22.03.2007, 11:21
Полная развадуха
+1, кидалово...

Микрик
22.03.2007, 17:22
Отлично. Отпишись мне в личку я в Ниссан письмо состряпаю :)

Партизан з творчим нахилом
26.03.2007, 08:59
Питання з ТО вирішене - першою додзвонилась дружина (і добре що саме вона). Чекаємо 15К пробігу.

З неприємного. Швидше за все вчора (бо в суботу ввечері машина милась і все було Ок) хтось потерся об задній бампер. Про те що це не я чи дружина свідчать напрями "зсадин" які залишились на чорній пластиковій частині бампера (повезло що тільки на ній). Розміром невеликі, по 2-3 см, але неприємно. Треба буде заскочити на СТО, можливо вдасться заполірувати.

Середній розхід по місту на даний момент 8.2 (радує). Особливо не ганяю, але однознчно їжджу швидше ніж на Альмері.

В суботу вранці їздили в Бориспіль зустрічати куму. Дув сильний боковий вітер, що зразу стало відчутно як тільки виїхали з полону лісосмуги і дорога почала продуватись наскрізь. Машину непогано зносить. Мабуть треба буде переходити на ширшу резину.

Дружина вперше в житті задумалась над тим щоб затонувати машину (Альмеру тонувати не хотіла). Я не дуже хочу, мені і так зер гуд :) Будемо радитись-думати :) Проти легенького тонування я, вприниці, нічого проти не маю.

VT
26.03.2007, 10:21
Тонировать надо непременно.

Таки да - ветер машинку сносит.

Микрик
28.03.2007, 01:18
Костик, один в один у меня на 4 день царапины на заднем черном пластике! Так и оставил!

Машину сносит даже на резине 215 45 17 - хотя даже на 205 55 16 чувствуешь себя совершенно спокойно на 185 км/час. Парусность однако! и малый вес, да и ветер был не деццкий

Партизан з творчим нахилом
02.04.2007, 08:50
В суботу їздили на багаті села, свинку до паски колоти :) Їхати 280 км, 50 км від Новограда-Волинського.
Сів за руль спочатку я. Від"їхали від Києва десь 20 км, заправився на Золотому гепарді 95преміум так що до кришки 1 см не хватало :) І порулили. Спочатку 120.. потім 140... а потім на хвіст падає 325 бімер. Ну, ёптель, ми не на бімері, але і не на підводі. Плавно придавлюю тапок, і далеко не новий бімер досить швидко віддаляється в дзеркалі заднього виду. На спідометрі 175. Краса! А шивдкість майже не відчувається. Бімеру захотілось поганятись, але максимум на що він спромігся - це впасти на хвіст після двох невдалих спроб обгону. Так разом до самого Житомира і доїхали. Перед Житомиром я скинув швидкість, пропустив бімер і зрулив на об"їзду. Бортовий комп показував 9.4 літри на 100 км, що викликало досить однозначну реакцію зі сторони дружини. Куди, мовляв, спішиш? Бензин подешевшав, чи що?
Ну, не біда. Далі тримав 120 (бортовий після обнуленя в Житомирі показав середню 115), ось і розхід впав до 7.4. Зер гуд!
Приїхали, джаґнули свинку, розчленували, свіженини приготували, тесть дістав горілочки... Красота!..
В неділю частину дороги їхала дружина. Спочатку 120... потім 130, місцями 140... потім дружина скзала фразу, яку за день до того сказав їй я - машина ніби сама розганяється... і тут я зрозумів, що насправді вона мала наувазі - fuck the fuel economy... стрілка спідометра піднялась до 150-160 км, а дружина додала - так і хочеться ще придавити! Ось що значить хороший новий японський автомобіль!

Ото таке...

Ripman
02.04.2007, 09:37
Особливо не ганяю, але однознчно їжджу швидше ніж на Альмері.


Как это? Если быстрее чем на Альке, то с нарушениями ППД. А если без нарушений то на Альке ты не ездил, а подкрадывался :-)

VT
02.04.2007, 12:15
Сегодня на рабооту ехал по трассе 150 - зер гут :)

Партизан з творчим нахилом
02.04.2007, 16:48
Хмм... забув - в суботу усунув конструктивний недолік кріплення заднього номерного знаку. Тепер на ямах тишина :) Дякую Микрику за лікарсвто! :)

Все ніяк не полишає бажання виїхати на трасу і засікти реальний розгін від 0 до 100...

Ripman
02.04.2007, 17:28
Хмм... забув - в суботу усунув конструктивний недолік кріплення заднього номерного знаку. Тепер на ямах тишина :) Дякую Микрику за лікарсвто! :)

Все ніяк не полишає бажання виїхати на трасу і засікти реальний розгін від 0 до 100...

О! Идея супер! На выходных попробую, потом сравним.

VT
02.04.2007, 17:29
Пробовал засекать такой разгон на других авто....на Мустанге 4.0 получилось 10 секунд :) (меряли 2 раза)

Партизан з творчим нахилом
02.04.2007, 21:02
Це якийсь неправильний Мустанг :) Шкода 1.8Т з 10 секунд виходить.

Ripman
03.04.2007, 08:57
Пробовал засекать такой разгон на других авто....на Мустанге 4.0 получилось 10 секунд :) (меряли 2 раза)

Это про лошадей. 4 мустанга и телега:064:

Микрик
03.04.2007, 19:45
и де вы так ползаете? я по городу 150-160 ездею :) а по трассе 185-190 :)

Партизан з творчим нахилом
03.04.2007, 21:30
Дістав скрип педалі тормоза. Скрипить, падло, так як стара пружина, жахливо дратує. :???:

Микрик
03.04.2007, 21:36
В мене є ліки і від цієї болячки :) Wd40

Партизан з творчим нахилом
03.04.2007, 21:39
Микрик, я про це вже також думав :) головне знайти куди бризкати - тобто знайти причину :)))

Meriann
04.04.2007, 16:57
у меня тоже скрип педали тормоза....как избавиться?

Микрик
04.04.2007, 17:10
приезжайте на встречу привезу лекарство и помогу вылечить :))) безвозмездно - то есть даром :)

Партизан з творчим нахилом
04.04.2007, 17:20
Фсьо. Завершуємо флудити :) Коментів про те що можна почистити тему тоже не треба :)

Meriann
04.04.2007, 17:24
:???:
приезжайте на встречу привезу лекарство и помогу вылечить :))) безвозмездно - то есть даром :)

в эту пятницу не получится - работаю

все хотела спросить, у тебя машина тонированная, как она ездила по европе, там вроде запреты или ограничения на тонировку?

Микрик
04.04.2007, 17:28
перед поездкой пришлось растонировать переднии стекла. Скоро поеду опять их тонировать - расстонировка обошлась в 80 грн и 20 минут времени

Партизан з творчим нахилом
10.04.2007, 17:15
Глючить або мене, або машину. Щітки лобового шкла стоять в режимі АВТО. Але "авто" якось туго почало працювати. Справа в тому, що раніще якщо вночі падав дощ і зранку ти заводив машину - щітки зразу ж включались і очищували шкло. Останні декілька днів подібні дії не спостерігаються. Більше того, коли починає капати дощ - вони досить довго не включаються і приходиться виключати режим авто і включати його знов, після чого щітки а автоматичному режимі працюють так як раніше.
Непорядок, треба дочекатись дощу...

Микрик
10.04.2007, 23:25
Костик в такие моменты просто переключи режим, регулирующий паузу.

Дворники не идиальны могут и подглючить и зависнуть :)

Макс
10.04.2007, 23:50
во всех авто которые я видел до сих пор с датчиком дождя (и света) для того чтобы запустить режим авто в работу после завода авто необходимо один раз взмахнуть дворниками
всегда думал что это сделано для того чтобы не оборвать после завода обледенелые щётки примёрзшие к стеклу зимой...

Микрик
11.04.2007, 00:17
нет тут такого не нужно.
Однако они могут заглючить например включиться без дождя. но поворот переключателя пауз сразу де испраляет положение :)

В целом я более чем доволен такой приблоудой!

И когда вспоминаю дволрники на 412 москвиче вообще просто балдею!

drWatson
11.04.2007, 08:02
нет тут такого не нужно.
Однако они могут заглючить например включиться без дождя. но поворот переключателя пауз сразу де испраляет положение :)

Без дождя да по пыли - жжжуть. такие задиры на стекле могут появиться...

Партизан з творчим нахилом
11.04.2007, 08:45
Костик в такие моменты просто переключи режим, регулирующий паузу.

Дворники не идиальны могут и подглючить и зависнуть :)

Це, напевно, хронічне. Сьогодні знов лобове шкло було густо вкрите краплями, але після того як завів машину щітки не спрацювали. Прийшлось переключити регулятор швидкості.

Ніхто не читав як описується їхня робота по мануалу? Я чітко пам"ятаю що з самого початку щітки щоранку самі очищували шкло. Одного дня коли вдарив заморозок вони навіть по тонкому шару льоду пішли.

Микрик
11.04.2007, 11:58
Они могут и не среагировать на мокрое стекло. По опыту они чаще и лучше реагируют на крупные капли чем на мелкую сечку...

Партизан з творчим нахилом
11.04.2007, 13:13
Они могут и не среагировать на мокрое стекло. По опыту они чаще и лучше реагируют на крупные капли чем на мелкую сечку...

Денис, але ж раніше реагували. І на льодяний шар реагували. Крім того помітив що коли починається дощ вони включаються пізніше ніж спочатку. Таке враження ніби впала чутливість датчика.

Микрик
11.04.2007, 14:31
крути регулятор пауз и убедт теб щастие! :) Риски поменьше - выше чувствительность - риски побольше ниже чувствительность :)

Партизан з творчим нахилом
11.04.2007, 14:45
та блін, який це тоді нафіг автоматичний режим

VT
11.04.2007, 15:39
Под лолбухой есть вверху такое отверстие - я так понял это он и есть датчик дождя: сегодня протирал тряопчкой лобовое - случайно закрыл его - дворники сработали.

Партизан з творчим нахилом
11.04.2007, 17:14
В мене є прохання до тих власників Ноута які тримають його не в гаражі - на ніч поставити щітки в режим авто і вранці, якщо на шклі буде роса або краплі від дощу, подивитись як поведе себе машина - чи запрацюють щітки після включення запалювання.

Meriann
11.04.2007, 17:21
сегодня была роса, и дворники сработали в авто нормально

Микрик
11.04.2007, 17:28
у меня на росу не срабатывают только на крупные капли.
Что проблема пальцем пошевелить? :)))) совсем Костик тебя новая машина испортила :)

Партизан з творчим нахилом
11.04.2007, 17:34
Денис, справа принципу! :) Якщо її почало глючити - треба пофіксити :) Гарантія 3 роки! :)
А пошевелити пальцем - впадло, нашевелився коли кредит оформляли :)))

Макс
11.04.2007, 17:34
Костя прав,
подход "радуйся и тому что есть" не правильный, должно всё работать ибо бабло заплачено не малое
а сравнение с 412 москвичём улыбнуло :)

Микрик
11.04.2007, 18:04
Дык прав однозначно, просто идиальных вещей не бывает!

Костик еще мало опыта экспл\уатации у тебя :) я уже приспособился и ничего не кручу иногда могу менять паузу или вкл выкл режим если его заглючит.

Баг у тебя не системный, ты ничего с ним не сделаешь - прими как должное :)

А вообще штука офигенно полезная :) и пошевелить пальцем чтобы запустить в работы при условии росы пару раз мне не впадло :)

Микрик
11.04.2007, 18:04
А ваша Галя балувана! :)))))))

VT
12.04.2007, 10:30
Ты знаешь, Партизан, очень многие бы автовладельцы сказали - "ох он и страдает, мне бы его проблемы" :)
Не заморачивайся.
У меня тоже его иногда глючит. Я выключаю- включаю снова - главное что во время дождя он делает все как надо и я даже не касаюсь переключателей.

Микрик
12.04.2007, 10:33
вот именно!

Партизан з творчим нахилом
12.04.2007, 11:16
Ні, мені такий підхід не подобається. Якщо гроші заплачені - я хочу отримати товар належної якості. Або щоб мене проінформували про баг товару і дали знижку.

VT
12.04.2007, 11:23
Ні, мені такий підхід не подобається. Якщо гроші заплачені - я хочу отримати товар належної якості. Або щоб мене проінформували про баг товару і дали знижку.

Не, ну какой ты неугомонный :040:

На 99.99% уверен что в салоне тебе скажу - "It's not a bug, it's feature" :044:

Баден
12.04.2007, 11:46
Партизан, прав на 100% :)

Микрик
12.04.2007, 13:33
нифига, Костик. это механизм он работает по заданному алгоритму и мысли читать не умеет - поверь ты привыкнешь :)

Макс
13.04.2007, 01:30
Ты знаешь, Партизан, очень многие бы автовладельцы сказали - "ох он и страдает, мне бы его проблемы"
ну это вообще не правильный подход, треть мира читать не умеет но мы же не радуемся тому что нам повезло оказаться в 2/3 которые умеют :)

VT
13.04.2007, 09:11
ладно, используем другой подход:
мы же не требуем от продавца поменять компьютер если он завис пару раз, и не требуем от производителя скидки в связи с этим.

если датчик дождя пару раз завис - НО! при включении/выключении продолжает выполнять свои функции в обычном штатном режиме - то не вижу проблемы.

Представим картину - приезжает он на станцию, мастер первым делом что делает? выключает/включает и проверяет - работает или нет? работает... нет проблем...

Партизан з творчим нахилом
13.04.2007, 11:13
Якщо в тебе двигун буде заводитись через раз ти аналогічно будеш себе вести? :) Це типу така фіча - через місяць він починає заводитись з другого разу :)

VT
13.04.2007, 13:04
То двигатель, а то... реле... которое может кстати и исправно....

"То бензин, а то дееетиии... "(с) Джентельмены удачи

Партизан з творчим нахилом
03.05.2007, 09:04
Пройшли позначку в 8К. Для 2 місяців експлуатація це якось забагато. Такими темпами гарантію від"їздимо за 2 роки :)

Чи то мене в черговий раз ковбасить, чи другого варіанту в мене нема... Дивлюсь на шини - на вигляд круто спущені, приїжджаю на СТО, замірюємо тиск - такий як і був. Блін, ахінєя якась. Ладно з цим пофіг.

На трасі помітив що машину тягне вправо, покищо списую на те що дорога має нахил в сторону обочини ось її і веде. В місті якось не зауважував. Але всерівно треба буде провірити бо інакше поїсть резину.

Заміряли розхід топлива. Їхали в кожному режимі по 100 км збиваючи показники.
100 - 5,4 л
120 - 6,2-6,4 л
140 - 7,4 л
160 - ~8..8,2

Задумався над тим щоб поміняти підвіску і поставити резину з більшим профілем. Для наших доріг 55 замало :evil:

В батьків на подвір"ї сідали в машину, помітив якийсь дзвін при закриванні дверки. Подумав що в салоні металева банка з рідиною для резини. Заглянув в салон - нема. Хмм... Ще декілька разів позакривав дверки і зрозумів що звук йде з-під машини. Заглянув - дійсно. Вся вихлопна система (труби, резонатор) відділена від кузова захисним кожухом, який складається з декількох частин. Ось якраз над резонатором ці дві частинки вдаряються одна об одну і створюють неприємний дзвін. Можливо там було якесь кріплення або резинова прокладна, але її я не знайшов. Треба буде при нагоді заїхати на СТО, нехай подивляться. З салону машини звук я не чув, але сам факт постороннього звуку виявлений і з ним треба боротись :)

Помітив таку річ. Яко їдеш вночі по трасі з включеними протитуманками - значно активнішепоступаються місцем. Є два припущення - так як фари в Ноута досить висока, а протитуманки низько - ззаду вночі він може скидатись на джип; або просто 140 вночі по трасі наганяє страх на тих кому блимають ззаду.

Микрик
03.05.2007, 10:59
профиль 55 - это очень много! :) вот 45 в самый раз :)

Защитный кожух просто нужно подкрутить - скорее всего плохо прикручен.

Партизан з творчим нахилом
16.05.2007, 09:07
Після довгих перевірок все-таки виявилось, що в передній части машини при проїзді нерівностей виникає неприродній звук. Виглядає це так - проїжджаю наприклад лежачого поліцейського і десь за торпедо чути як щось ніби коливається і два рази з глухим звуком об щось інше вдаряється.
При проходженні повороту з нерівностями на рулі відчуваються удари і знову таки глухий звук за торпедо.
Цей звук також проявляться інколи при проходженні прямих ділянок навіть на невеликій швидкості, але коли є трішки більша випуклість асфальту а також на вибоїнах.
Буду записуватись на ТО, швидше за все це буде Свобода так як знаходиться недалеко від роботи.

Микрик
16.05.2007, 12:31
Костик не нужно. я когда тебе покажу что это бухает - ты будешь смеяться! Честное слово - у самого крыша чуть не съехала, но когда понял что это - долго смеялся! на встрече покажу :)

Партизан з творчим нахилом
16.05.2007, 15:38
Костик не нужно. я когда тебе покажу что это бухает - ты будешь смеяться! Честное слово - у самого крыша чуть не съехала, но когда понял что это - долго смеялся! на встрече покажу :)

Та ти шо... я ж до зустрічі не доживу, я помру від моральних мук. Давай я краще під"їду сьогодні-завтра і якщо нічого складного - покажеш.
Будемш мати можливість сьогодні зустрітись? Я можу під"їхати на Нивки.

Партизан з творчим нахилом
21.05.2007, 09:09
І так - звук прогресує. Віддача в руль прогресує.
Тепер стук можна відчути при при включеному двигуні і швидких рухах рулем вліво-вправо. Таке враження ніби в руля великий люфт, і колеса починаються повертатись тільки коли руль повертаєш більше ніж на 15 градусів (після того як відчуєш удар). Непорядок...

Вчора був в краях СТО Свобода Авто, на Гонгадзе 50. Заїхав подивитись де саме, планував їхати туди. Побачивши де вони знаходяться стало страшно туди їхати. Великий ангар, одні ворота, над якими натягнута вивіска "СТО, Гонгадзе 50". Блін, до Голосієво або Кий Авто дуже далеко, Свобода практично під роботою, але страшнувато...

Партизан з творчим нахилом
22.05.2007, 18:45
Сьогодні за сприяння Udjin в 8-40 віддав машину в руки Кий Авто. В районі 11-30 подзвонили, сказали що нічого кримінального не виявлено, підтягнули термокожух в районі випускного колектора і до рульового заглянули. Перед тим як забирати - тестовий заїзд. В руль ніби нічого не віддає, глухого звуку теж ніби нема. Буду їздити прислухатись :)

Єдиний звук який залишився - скрип пластику (на ямах я б сказав легке громихання). Ну але це вже напевно треба боротись шумо-віброізоляцією (розбирати торпедо і т.д.)

Отже - звук який видає пластик це звичайно неприємно, але тепер я спокійний що з рульовим і з ходовою все Ок. Після того як заїду на стоянку відпишусь чи на проблемних ділянках мого району не проявлялась повторно "болячка". Поки доїхав до роботи наче все Ок.

Партизан з творчим нахилом
22.05.2007, 22:22
Вирішив почитати в неті про подібні баги. Знайшов [url=http://nissan-note.info/forum/viewtopic.php?p=64331#64331]одну тему[/utl], але прочитавши її не можу покищо застосувати до мого випадку, симптоми не ті.
Візьму собі на озброєння, надіюсь що в мене подібне не вилізе.

Партизан з творчим нахилом
23.05.2007, 08:43
Хмм... За вчорашній вечір і сьогоднішній ранок ніби все Ок.
Звук при проїзді лежачих поліцейських ніби пропав, про віддачу в руль на ямах покищо сказати нічого не можу (попередньо все Ок).

Партизан з творчим нахилом
25.05.2007, 19:16
Сьогодні по дорозі додому двічі під час проїзду ям прозрів - схопив якісь удари, метал об метал, при чому звук такий ніби б"ється щось досить грубе.
Перший раз коли почув удар з металевим звуком і недовгим "дзенньь" - аж перелякався і скрутив звук на магнітолі (а музика грала голосно!), нога механічно нажала на тормоз. Далі їхав з вимкненою магнітолою і вже майже біля дому в повороті знову схопив невелику і неглибоку ямку - результат аналогічний, почув як щось вдарилось з металевим звуком.

Починаю думати, що
1) або я параноїк,
2) або треба знову їхати на СТО і шукати щось суттєве і приховане від людського ока, можливо навіть щось розбирати...

Valentin
25.05.2007, 20:43
можливо навіть щось розбирати...
Да! Да! Да!
Жду, не дождусь пока появится возможность разобрать и поковырять Ноту!!!
а-а-а-а!!!

varloc
26.05.2007, 08:42
Valentin :) Ты маньяк:064: Партизану и так плохо :( Костя 1) не канает:) 2) это реально

Партизан з творчим нахилом
27.05.2007, 12:40
Покищо вирішив рятуватись тим, що роблю музику голосніше.
Паралельно читаю тему про стук в рульовому (http://nissan-note.info/forum/viewtopic.php?p=66065#66065)

Партизан з творчим нахилом
12.06.2007, 20:30
Сьогодні так склалось, що повертався сьогодні додому через окружну (з Житомирської до пл. Шевченко). Вирішив провести заміри 0-100. Заміряв два рази (так як другий день горіла лампочка і бортовий комп показував що бак вже сухий).
Складність полягала в тому, що треба одночасно натискати на газ і на початок відліку і потім відслідковувати коли стрілка порівняється з сотнею і, відповідно, теж натискати кнопку. Якщо перша частина не особливо проблематична, то з другою напряг, так як треба ще й за дорогою слідкувати.
Перший раз якось все пройшло добре, на кнопку натиснув одночасон з моментом коли нога надавила на газ. Так як я стартував на довгій прямій ділянці і попереду і позаду нікого не було (спеціально вичікував момент), то я зосередився на спідометрі. Газ, двигун набирає оберти, на перші розганяє машину до 45, коробка перескакує на другу, двигун знову працює над підвищенням обретів... а час летить... і ось стрілка підповзає до сотні... сотня! тисну на кнопку - 10.9 с.
Ну що ж, впринципі непогано, але треба враховувати і погрішності.
Зупиняюсь. Знову вичіукю поки попереду і поаду нікого не буде. Знову повторюю процедуру, але цього разу з двома заминами - перша при старті (натискаю на секундомір і потім ще якісь долі секунди думаю що робити), друга заминка при перетині відмітки в 100 - теж тормоз, знову долі секунди шукаю на сенсорному екрані смартфона на якому встигла погаснути підсвітка кнопку стоп. Результат - 11.7 с.

Цифри звичайно не надто об"єктивні, але душу тішить :) Паспортні дані витримано, залік складено! :)

Наступний замір буду проводити з на половину заповненим баком і дружиною-штурманом :)

Микрик
13.06.2007, 11:39
подрастающий драгстер :)

Партизан з творчим нахилом
20.06.2007, 15:36
Стук в рулі (і звук який його супроводжує) прогресують. Тепер його можна відчути (і почути) дуже чітко і без усіляких зусиль типу пошуку вулички з мертвим асфальтом. З понеділка у відпустку, тому напевно займусь цим питанням після повернення в Київ.
Чесно кажучи і стук і звук вже дістали, не очікував такого багу від нової машини.

Почали інколи попискувати гальма, теж не радує, блін...

Машина з включеним кондиціонером тупить. Добре що вранці не настільки жарко щоб цого включати, а після роботи притопити нема де - пропки або тянучки. Покищо не напрягає.

На вихідних їздили в Вінницю. Дорога не ахті (їхали через Житомир, Бердичів). Їхати швидко осбливо нема де.
При під"їзді до одного з сіл обігнав 206 пиж. В селі влипли в тянучку за Ікарусом. На виїзди з села де дорога отримує ще одну смугу Ікарус почав зрулювати вправо, а Пиж нетерпляче почав мигати мені фарами. Я сприйняв його сигнал як деяке нахальство - скоріше за все пропустивши його зараз, через пару сотень метрів я знов би його обігнав. Я притопив. Драйвер Пижа очевидно мав свої плани і теж натиснув на гашетку ще кілька раз блимнувши фарами, при тому що відстань між нами почала збільшуватись. Тільки розігнались до 150 - як тут поворот на 90 градусів вправо. Радіус немалий, але швидкість у нас обох велика. Встигаю скинути до 120, зрізаючи поворот і збільшуючи його радіус прохожу його з крайньої лівої через праву і знову вихожу в ліву. Жона робить зауваження, але так як в цей час розмовляє по телефону - не встигає попиляти. В заднє дзеркало бачу як Пиж не вписується в поворот, його жахливо кренить, викидає через розділювальну полосу на зустрічну смугу аж до крайньої правої (по напрямку зустрічного руху). Мдаа... Добре що розділювальна полоса була з асфальту і не мала металевих чи бетонних відбійників...

Микрик
20.06.2007, 15:56
И после этого ты еще недоволен Ноутом? Ноут рулит! :)))
Стук фигня! Повороты рулят!

Не могу понять почему у меня машина с климатом не тупит?
Писк тормозов фигня - уже не раз об этом писал - из-за жары.

Партизан з творчим нахилом
20.06.2007, 17:45
Денис, реально відчувається різниця при їзді з кліматом і без. Особливо якщо ти не один в машині. І кік-даун спрацьовує не так швидко.

Микрик
20.06.2007, 18:07
блин, у меня все время такое впечатление, что мы ездим на разных машинах!
Хотя когда тестдрайвю твою - убеждаюсь точно такая же! :)

У меня ничего не тупит, а уж кик-даун как от климата может зависить? вообще не вижу связи :)

То что машина может тупить от жары или от плохого бенза - факт зафиксированый но чтоб от климата....

Партизан з творчим нахилом
20.06.2007, 18:31
від клімата (включений кондиціонер) - тупить

Микрик
21.06.2007, 10:06
может "дрыгнемся" проверим?

Партизан з творчим нахилом
21.06.2007, 11:31
давай провіримо експерементально

Микрик
21.06.2007, 12:09
О гуд! Даешь драг заезд Ноутов!

Партизан з творчим нахилом
31.07.2007, 21:01
Не прошло и 40 дней...

За цей час сталось багато приємного і не дуже. Встигнули дригнути з Мікріком.
Одометр плавно котиться до вімітки в 15К, залишається якихось 350 км. В суботу, 4 серпня, заплановане ТО-1 (за що окреме дякую Ujeen).

Отже. З приємного - машинка бігає і особливих нарікань нема.
З неприємного:
- появились скрипи пластика і таке інше;
- стук в рулі і звук який його супроводжує досягли такого рівня, що їх чує передній пасажир, зверну на це увагу при ТО-1;
- підмічена така тенденція - після того як машина простояла ніч на парковці (або цілий день під роботою), то після того як рушаєш і автомат переключається з першої на другу лунає дзвінкий удар (як металевий прут об пустотілий об"єкт) і протягом секунди-півтори лунає легкий металевий дзвін (який потім затихає); разом з цим відчувається легкий удар по педалі акселератора.

Випадок, що пов"язаний з попереднім пунктом.
Вчора завів машину і виїжджаю на проспект Перемоги, пригальмував. Ледве кочусь, дивлюсь в бокове дзеркало - можна рвати, але треба робити це різко. Жму на газ, машина починає набирати швидкість. Дивлюсь в дзеркало заднього виду, і розумію що мене доганяє бімер. Роблю кік-даун, автомат з другої скакає на першу (а швидкість була десь майже 40). Раптом роздається якийсь тріскіт, так ніби щось попало в молотарку. Швидкість виростає до 60 і автомат скакає на 2, розганяюсь далі вже менш різко, так як розгубився через тріскіт, який йде невідомо звідки. При швидкості 80 задумуюсь чому автомат не переключається на 3 (я ж вже скинув газ). Дивлюсь на селектор і бачу, що він в режимі 2. Зразу переключаю в Драйв. Починаю перейматись тим, що це був за звук. Автомату стало погано? Щось попало в магістралі (наприклад листок) через які кондиціонер жене повітря? Зупиняюсь повністю. Включаю режим 1. Розганяюсь до 40, переключаю в режим 2, розганяюсь до 70. Все гуд. Ніякого звуку.
Сьогодні після роботи заводжу машину, рушаю. При переключенні знов легкий удар в педаль акселератора і звук... але не такий дзвінкий як всі ті декілька місяців до того. Звук ніби уривок з вчорашньої молотарки... Насторожило... Починаю думати може це я параноїк? Може ну його в баню таку роботу?

Микрик
31.07.2007, 21:13
...думати може це я параноїк? Може ну його в баню таку роботу?
:064: :064: :064: :064:

Партизан з творчим нахилом
31.07.2007, 22:03
Денис, не смішно.

Микрик
31.07.2007, 23:25
меняемся на неделю тачками?

Партизан з творчим нахилом
01.08.2007, 11:55
З якою метою?

Микрик
01.08.2007, 19:53
Почувствовать или не почувствовать разницу :)

Партизан з творчим нахилом
06.08.2007, 14:31
В суботу було пройдено ТО-1 (пробіг 14 870 км), все пройшло швидко, гладко, результати порадували.

Сьогодні було пройдено відмітку в 15 000 км.

VT
14.08.2007, 11:37
В суботу було пройдено ТО-1 (пробіг 14 870 км), все пройшло швидко, гладко, результати порадували.

Сьогодні було пройдено відмітку в 15 000 км.

Поздравляю! Где делал ТО? и почем?

Партизан з творчим нахилом
15.08.2007, 20:09
Поздравляю! Где делал ТО? и почем?
Кий Авто, вже не пригадую 735 здається (використали деякі додаткові матеріали)

Макс
15.08.2007, 22:31
а ято сказали по поводу звуков в рулевом/подвеске/защите/салоне которые тебя уже доканали?

Партизан з творчим нахилом
16.08.2007, 18:10
а ято сказали по поводу звуков в рулевом/подвеске/защите/салоне которые тебя уже доканали?

Макс, сказали "сорі, сьогодні субота і відділ гарантійного обслуговування не працює, але ми з радістю запишемо на зручний для вас день" :)

А стук в рулі вже дійсно доконав. Вже ніхто не скаже що його нема.
Також з"явились (місяця півтора-два назад) скрипи пластика :( помітив, що скрипить пластик стійок біля лобового шкла, а також (якимось неймовірним чином!!!) сонцезахисні козирьки.

Макс
16.08.2007, 20:01
ну скрипы пластика можно убрать, работы на полчаса максимум при наличии материала
а в козырьках скорее всего скрипят их крепежи, там металлический несущий штырь козырька входит в пластиковую основу, можно аккуратно силиконом там побрызгать если это именно то о чём я думаю

Партизан з творчим нахилом
29.08.2007, 09:04
Давненько нічого не писав.
На вихідних зробили рейд по Західній Україні, накатали біля 1500 км. Поїздка пройшла під гаслом боротьби за мінімізацію витрат палива. При їзді пердячим паром 100-120 комп показував 5.8-5.9, з врахуванням їзди по Луцьку, Львову і їзді на ділянці Житомир-Київ 120-140 середній розхід поїздки показав 6.6 нахЪ! То є файно!
Тепер про неприємне:
- стук в рульовій колонці "на диво" не пропав;
- скрипить кріплення сидіння переднього пасажира;
- вже давно підмічено, що сидіння водія не чітко фіксується після регулювання вперд-назад - після того як настроїш під себе воно фіксується лише якщо ним примусово порухати вперед-назад;
- під час поїздки постійно був включений кондиціонер і було помічено, що конденсат потрапляє в салон (на коврик переднього пасажира); виявлено потрапляння приблизно 100 грам води - непорядок сцуко :evil:
Ото таке... буду записуватись на СТО, треба виділити шмат часу.

varloc
30.08.2007, 08:25
Давненько нічого не писав.
На вихідних зробили рейд по Західній Україні, накатали біля 1500 км. Поїздка пройшла під гаслом боротьби за мінімізацію витрат палива. При їзді пердячим паром 100-120 комп показував 5.8-5.9, з врахуванням їзди по Луцьку, Львову і їзді на ділянці Житомир-Київ 120-140 середній розхід поїздки показав 6.6 нахЪ! То є файно!
Тепер про неприємне:
- стук в рульовій колонці "на диво" не пропав;
- скрипить кріплення сидіння переднього пасажира;
- вже давно підмічено, що сидіння водія не чітко фіксується після регулювання вперд-назад - після того як настроїш під себе воно фіксується лише якщо ним примусово порухати вперед-назад;
- під час поїздки постійно був включений кондиціонер і було помічено, що конденсат потрапляє в салон (на коврик переднього пасажира); виявлено потрапляння приблизно 100 грам води - непорядок сцуко :evil:
Ото таке... буду записуватись на СТО, треба виділити шмат часу.
Да Костя:) Стук вода скрип :064: Это серьезно:)

Андрій
30.08.2007, 18:03
Щодо розходу, то непогано. У мене бере на трасі, при таких швидкостях близько 7, але думаю це через кріплення багажника. А з багажником всіх 8.
Щодо стуку у колонці, то на сервісі визали, що це заводський дефект. Колонку замінюють. Мені замінили, правда тільки середню частину, замість цілої. Результат: місяць без стуку, а зараз знову почався( десь біля коліс, при поворотах.
Щодо конденсату.У мене теж це було. Але в наших авто є холодильник в бардачку, вода може текти з нього.

Shaft
30.08.2007, 20:40
КАКОЕ ТО-0?????????


Странно но факт я также проходил ТО-0 от 2500 до 3000 км.

В Одессе стало быть.

Включает: замену масла и фильтра.

Поскольку движок на обкатке и в масло добавлены примеси.

Shaft
30.08.2007, 20:41
И в той же сервисной книжке стало быть указано об этом.

А на 15000 - ТО-1. И включает он также: во первых замену масла и еще некоторых элементов. Не помню точно, могу посмотреть в книжке.

Вот :)

Shaft
30.08.2007, 20:50
Хотя скорее всего так было раньше. Стразу не посмотрел на дату.

:)

Udgin
30.08.2007, 22:54
И в той же сервисной книжке стало быть указано об этом.
А на 15000 - ТО-1. И включает он также: во первых замену масла и еще некоторых элементов. Не помню точно, могу посмотреть в книжке.Вот :)
Извините, Партизан з творчим нахилом, явный флуд, однако надоели уже эти спекуляции. Ув. Shaft, не видел ни в одной серв. книжке об обязательном, т.н. ТО - 0. Периодичность - для бенз. двиг. без турбо (а др. официально не поставляються) - 15 тыс. км или 1 год эксплуатации, для дизеля YD22 и YD25 - 10 тыс. км или год. Более короткие периоды ТО - это абсолютно Ваше решение, т.к. авто Ваше и никто не запретит Вам делать с автомобилем то, что Вы хотите.
З.Ы. У меня Рено, периодика ТО аналогичная, замену масла делал на 3 тыс. Плановые ТО делаю 11-12 тыс. км. Просто так хочу, "машу каслом не испортишь":) .
Партизан, еще раз, простите...

varloc
31.08.2007, 08:15
Сорри:???: Парни это чужой БЖ:) Партизан наверняка не обрадуется:twisted:

Микрик
31.08.2007, 10:37
Странно но факт я также проходил ТО-0 от 2500 до 3000 км.

В Одессе стало быть.

Включает: замену масла и фильтра.

Поскольку движок на обкатке и в масло добавлены примеси.

Все в порядке, в Одессу Ноты поставляются в спец исполнении - с обкаточным маслом и стружкой в нем же.
менять нужно вообще через каждые 3 000, а в тяжелых условиях эксплуатации (более 1 км в день или более 1 человека в машине) - нужно менять каждую тысячу.
А каждые 5 000 нужно делать профилактический капитальный ремонт мотора.

Udgin
31.08.2007, 22:34
Все в порядке, в Одессу Ноты поставляются в спец исполнении - с обкаточным маслом и стружкой в нем же.
менять нужно вообще через каждые 3 000, а в тяжелых условиях эксплуатации (более 1 км в день или более 1 человека в машине) - нужно менять каждую тысячу.
А каждые 5 000 нужно делать профилактический капитальный ремонт мотора.
:) :064: :)

Партизан з творчим нахилом
01.09.2007, 14:11
Згадав ще одне - періодично "злітає" режим автоматичного підняття шкла водія. Вже разів 5 проводив повторну ініціалізацію режиму авто. Закономірність відслідкувати не можу так як рідко відкриваю шкло. Але тим не менше факт помічений - проводжу ініціалізацію, кілька днів (а деколи і протягом одного дня) режим авто працює, а потім капець.

Микрик
01.09.2007, 15:25
Костик, нужно проверить клемы, снять зачистить и опять плотненько закрутить - может плохой контакт и пропадает питание. Это как сигнал Авто режим слетает при пропадании электропитания

Партизан з творчим нахилом
03.09.2007, 08:55
Сьогодні здетіли і всі радіостанції в магнітолі.

varloc
03.09.2007, 08:58
Костя:) Посмотри личку:)

Партизан з творчим нахилом
03.09.2007, 09:04
Таке добро було в одиничному екземплярі :)

varloc
03.09.2007, 09:06
Спасибо:) Значит бум заказывать:)

Микрик
03.09.2007, 12:10
Сьогодні здетіли і всі радіостанції в магнітолі.
200% - плохой контакт где то меджду массой и аккумом...

Потому у тебя и слетает и авто режим и радиостанции - это ктсати чревато - потерей аккума. 0 поскольку он явно переживает недозарад и скоро сдохнет....

Срочно проверять и зачищать все контакты!!!!!

Партизан з творчим нахилом
24.09.2007, 22:04
Сьогодні помічено, що криво працює підсвітка салону. Зараз виставлений режим при якому світло в салоні автоматично включається
- при знятті з сигналізації
- при відкритті будь-якої дверки (коли двигун працює)
- при виключенні запалення (не важно день чи ніч)

Так от останній пунк почав працювати зі збоями, а саме: при виключенні двигуна світло автоматично не включається. Включається лише коли витягуєш ключ із замка запалювання. Точніше працює зі збоями, через раз. Неприємно мля :(

VT
25.09.2007, 16:01
Згадав ще одне - періодично "злітає" режим автоматичного підняття шкла водія. Вже разів 5 проводив повторну ініціалізацію режиму авто. Закономірність відслідкувати не можу так як рідко відкриваю шкло. Але тим не менше факт помічений - проводжу ініціалізацію, кілька днів (а деколи і протягом одного дня) режим авто працює, а потім капець.

У меня не работал автоматический подъем изначально.

Потом через 10 тык заработал сам собой....

Партизан з творчим нахилом
30.09.2007, 20:40
Режим АВТО в мене в салоні також не працював. Виявилось що його треба ініціалізувати :) Так що сумніваюсь що він взяв і запрацював просто так :)

Партизан з творчим нахилом
30.09.2007, 20:44
В п"ятницю з колегами по роботі провів дриг. Авео 1.5 М/Т претендувало на роль "швидшого за Ноут" авто. До нас ще приєдналась Фабія 1.2. Заїзди проводили в тупічку біля площі Шевченко. Дистанція не більше 150-200 метрів.
За результатами двох заїздів Ноут з відривом в 3-4 кузова випередив Авео. Фабія відстала суттєво... Вже після перших 10 метрів було чітко видно перевагу японських коней.

varloc
01.10.2007, 07:54
В п"ятницю з колегами по роботі провів дриг. Авео 1.5 М/Т претендувало на роль "швидшого за Ноут" авто. До нас ще приєдналась Фабія 1.2. Заїзди проводили в тупічку біля площі Шевченко. Дистанція не більше 150-200 метрів.
За результатами двох заїздів Ноут з відривом в 3-4 кузова випередив Авео. Фабія відстала суттєво... Вже після перших 10 метрів було чітко видно перевагу японських коней.
Хромых лошадок:) Костя:) Ты бы еще с Таврией или Жигулем погонялся:063: Тоже в гонщики подался:064:

Партизан з творчим нахилом
21.10.2007, 12:10
Вчора глюканула магнітола - на дисплеї постійно бігає стрічка Checking Trays, а індикатор дисків показує що їх зовсім нема (хоча їх там 4). В той же час прослухати диски і переключитись між ними можна, але витягнути чи добавити - ніззя.
Ще раніше було помічено, що магнітола інколи сама переключається з одного джерела звуку на інше, при чому тільки с Cd на радіо, в зворотньому порядку самовільно не переключалась.

Партизан з творчим нахилом
24.10.2007, 20:09
Сьогоднібуло проведено хірургічне втручання - проведена заміна лобового шкла. Літом ворожий камінець-камікадзе підступно вилетів з-під коліс фури і зі свистом "банзай" протаранив правий нижній куток шкла.

Також проведений апгрейд системи омивання шкла і фар - залита оригінальна зимова рідина Ніссан (до майнус 30). Хмм... не знаю про які 4.5 літра говориться в мануалі, але по мірі того як залишок перевалив за 0.5 літра і стрімко зменшувався - мої очі приймали характерний випуклий вид. Цей процес закінчився лише коли бачок був повністю заповнений, а в каністрі залишилось грам 100 рідини.

На черзі запис на СТО по питаннях гарантійного усунення багнів. По стану на сьогодні їх нараховано 12.

odekolon
24.10.2007, 22:36
Всем привет! купили ноута, не работает датчик температуры сновья,до сервиса далеко,может слетела какая клемма?где его искать под капотом?
сорри,не знал,что тут нельзя отвечать!

Партизан з творчим нахилом
25.10.2007, 08:51
Можна, але по темі :)
Не зрозумів який датчик не працює. Що таке "датчик температуры сновья"?

Микрик
25.10.2007, 09:51
Костик - бачок 5,5 литров

odekolon
25.10.2007, 20:31
я имел ввиду,что с момента покупки машины(с новья:) ) на табло стоят прочерки,температуры не показывает.(датчик наружной температуры)

Партизан з творчим нахилом
25.10.2007, 22:31
одна дорога - на СТО

Партизан з творчим нахилом
04.11.2007, 20:16
Вчора було пройдене чергове випробування Ноута - цього разу бездоріжжям і буксируванням (в умовах того ж таки бездоріжжя). Поїхали до родичів в глухе село. Минулого тижня на їхній вулиці проводили газ і відповідно вся дорого була розрита. Дощі перетворивши вулицю в суміш рихлої землі з глиною. Довершували загальний пейзаж не до кінця закидані траншеї, що поперечно перетинали вулицю біля кожних воріт. Саме ці траншеї і створювали найбільше проблем - колеса провалювались туди і вилазили з пробуксовками, а губа переднього бамперу і захист моторного відсіку працювали в ролі грейдера.
Через кілька годин після успішного подолання рубежу завдання ускладнилось - в Таврії родичів здох один ШРУС і машину треміново треба було тягнути в сусіднє місто (25 км). Блін... В автомата обмеження по масі буксированого засобу... Ёпте... В мануалі інфа відсутня... В нет нема як залізти... Дзвінок другу - Микрик підказує, що обмеження встановлене на рівні 750 кг. Дивимось в мануал Таврії - 723...плюс водій... Ёмаё, страшно за автомат, але вирішую буксирувати. На чудо все пройшло гладко - моменту двигуна досить для того, щоб потягнути Таврію просто відпустивши гальма, навіть не прийшлось натискати на акселератор. Ну що ж - вперед, на штурм вулиці. Передні колеса гребуть, зад щоразу закинає вліво-вправо - шнурок натягується і вирівнює зад Ноута, шоб він був на одній осі між гаком Таврії і передніми колесами Ноута. Впевнено пливемо дві хвилини, одна пробуксовка і вилазимо на асфальт. Ну, далі все пішло гладко - розгін до 60 км за 2 хв і 35 хв буксирування.
По дорозі назад виїхав на естакаду - хотів подивитись чи все на пузі ціле. Був страшенно радий, що є захист моторного відсіку - він був весь у багнюці і крейдяних "царапинах".

Микрик
04.11.2007, 20:20
я таврию уже тоже таскал :) Действительно - момент на первой передаче у ноута предостаточный - можно смело буксировать прицепы.

varol
05.11.2007, 12:29
Мой знакоый на DAIHATSU Move 0,85л.АКПП тягал Форд Гранаду около 1800кг ,со стартера не заводилась ,а потом оказалось бензина нету.
вполне возможно что и прицеп потянул , тока я б не рисковал , дороговато будет АКПП если квакнет. Ну хотя у вас сервис:smile:

varloc
05.11.2007, 14:41
Мой знакоый на DAIHATSU Move 0,85л.АКПП тягал Форд Гранаду около 1800кг ,со стартера не заводилась ,а потом оказалось бензина нету.
вполне возможно что и прицеп потянул , тока я б не рисковал , дороговато будет АКПП если квакнет. Ну хотя у вас сервис:smile:
Да Ростика Гранада вся гнилая:) А у Стаса новый двиг:) Скоко тот Форд весит ну кг 500:052: Все остальное сгнило.

Партизан з творчим нахилом
08.11.2007, 22:08
Сьогодні був на СТО Свобода Авто. Ммдааа... Не знаю з чого і почати.
30 хвилин пішло на те щоб машину загнали всередину, я розказав в чому ж проблема і зміг піти. Мене це напрягало так як я постпішав на зустріч.
Машину не мили - мийки нема. Мені то пофіг було, але коли підняли її на підйомнику... мама мія... все те багно яке прилипло до днища на минулих вихідних так там успішно і залишилось. Ну, якщо їм не мішає - мені тим більше пофіг.
Просив також подивитись до того що злітає режим автопідйому шкла. Ніби пофіксили кажуть, але підозрюю що просто проініціювали його. Через кілька днів буде видно.
Просив зачистити клеми - не питав, але їх там і не зачистили, тому що настройки магнітоли не злетіли.
Ремінь генератора ніби підтягнули, в усякому разі в наряд його включили.
За все 103 грн. Хмм...
Загальне враження не дуже приємне. Радує те що можеш швендяти по СТО, біля машини лазити, дивитись як все роблять. А от підхід до клієнта не сподобався.
Подивились до мого стуку в рулі. Сказали що з підвіскою все ок, нічого не знайшли. Можливо просто це підвіска віддає, але знову ж таки це не проблема.

Партизан з творчим нахилом
08.11.2007, 22:11
Приглянув собі диск (з того що в мому розмірі взагалі є...)
http://www.npc.com.ua/images/disc/83.jpg

Maximka
08.11.2007, 23:21
Сьогодні був на СТО Свобода Авто. Ммдааа... Не знаю з чого і почати.
Загальне враження не дуже приємне. Радує те що можеш швендяти по СТО, біля машини лазити, дивитись як все роблять. А от підхід до клієнта не сподобався.
.
Хм,странно. Был там же месяц назад. У друга Note проходил ТО.
По сравнению с Кий-Авто,мне на Свободе понравилось.
Мойка у них есть(въезд находится правее от ворот склада запчастей)

Alex0108
09.11.2007, 16:29
Приглянув собі диск (з того що в мому розмірі взагалі є...)
http://www.npc.com.ua/images/disc/83.jpg

Где есть и по чем? Если это конечно не секрет, а то я никак себе ничего подходялого не выберую

Партизан з творчим нахилом
10.11.2007, 21:26
Прикуплено 4 шини 185/ 65 R15 Nokian WR G2. Весь в пошуках дицків. Перова курить шишку - ніфіга нема.
http://www.euroshina.com.ua/catalogs/tyres/160/nokian_wr-g2.jpg

По ходу якщо ця зима буде такою ж м"якою резина повинна показати себе добре.

Трохи інфо про резину http://www.euroshina.com.ua/news.php?id=649

Вчора також купив безкаркасні щітки. Мушу сказати що розчарований. Та що з боку водія залишає 7-8 полос. Та що з боку пасажира залишає невитертий еліпс 10х8. Оригінал такого собі не дозволяв.

varloc
11.11.2007, 09:31
Прикуплено 4 шини 185/ 65 R15 Nokian WR G2. Весь в пошуках дицків. Перова курить шишку - ніфіга нема.
http://www.euroshina.com.ua/catalogs/tyres/160/nokian_wr-g2.jpg

По ходу якщо ця зима буде такою ж м"якою резина повинна показати себе добре.

Трохи інфо про резину http://www.euroshina.com.ua/news.php?id=649

Вчора також купив безкаркасні щітки. Мушу сказати що розчарований. Та що з боку водія залишає 7-8 полос. Та що з боку пасажира залишає невитертий еліпс 10х8. Оригінал такого собі не дозволяв.
А я тебе че говорил:)

krawec
11.11.2007, 14:12
Прикуплено 4 шини 185/ 65 R15 Nokian WR G2. Весь в пошуках дицків. Перова курить шишку - ніфіга нема.

О, это по-моему я тебя вчера видел на синем Ноуте на ул. Причальной ты брал шины, а я припарковался на черном рядом :) ?

Я договорился на сегодня в 15.00 буду ставить Nokian W на родные легкосплавные диски...

Партизан з творчим нахилом
11.11.2007, 15:26
Так, це був я. Проходив повз твій Ноут, ніс резину, дивися на 15" оригінальні дицки і тихо заздрив...

Партизан з творчим нахилом
12.11.2007, 21:42
Вчора звечора поставив будильник на 15 хв раніше ніж звичайно - з розрахунку що буду відгрібати машину.
Ранок. Дзвонить будильник. Ліниво плетусь в душ. Клац... хмм... темно... мляааа - світла нема. Ну і фіг з ним. Відкручую гарячий кран, стою півхвилини, хвилину... Розумію що гарячої води також нема. Ёпте...
Підходжу до вікна - ітіть калатіть, ну і снігу намело за ніч!..
Пішов на кухню гріти на газу воду... З дому вийшов на 20 хв пізніше ніж виходжу зазвичай (з врахуванням того що встав на 15 хв раніше). Машину відгрібав хвилин 20. Ще хвилин 5 виїжджав зі сніжної цілини, прогріб колію аж до гравію, виїхав на асфальт - ну, понеслась!
Залишив машину на 2 поверсі парковки Більшовика. За день весь сніг розтопився і сам обпав. Ну і чудово, можна їхати додому :-)
Черговий день пошуків 15" штамповок не дав особливого результату... Продовжую возити зимові шини в багажнику.

drWatson
13.11.2007, 09:56
Хехе. У меня с воскресенья нет электричества. Слава богу, что хоть температура пока не опустилась ниже -5, тогда бы газ в баллонах замерз и чайку с утра пить бы не пришлось. Интересно, газ в баллоны заправлял на автомобильной газовой заправке. Как автомобили зимой на этом газу ездят?

Партизан з творчим нахилом
14.11.2007, 23:38
Сьогодні нарешті прикупив 4 штамповані диски, тупу такі (http://www.ityre.com/ru/disks/catalog/kfz/2381/)

На шиномонтажі закралась підозра, що потрібен окремий комплект болтів, так як ті що є можуть не підійти (від литих до штамповок). Методом наукового тику було провірено, що заднє колесо крутиться нормально (в підвішеному стані), за ступицю не чіпляє, переднє також ніби Ок. Питання в тому на скільки міцно вони будуть тримати. На форумі в росіян читав що люди ставили оригінальні (від литих) і все Ок. Крім того заглянув на докатку - хмм, вона по отвору така сама як штамповки, запасних болтів нема, значить кріпиться на ті що від литих, тому наважився і поставив. Подивлюсь як воно буде.

Як чесний автомобіліст простояв рівно 2год 30 хв на шиномонтажі (включаючи чергу + монтаж). За все про все відвалив 116 грн. Мля, дороге задоволення.

Партизан з творчим нахилом
14.11.2007, 23:53
Тут (http://nissan-note.info/forum/viewtopic.php?t=1829) прочитав ще раз що все Ок - штатні болти від литих підходять до штамповок. Ніби заспокоївся :-).

Партизан з творчим нахилом
16.11.2007, 17:33
Сьогодні провірена в бойових умовах куплена зимова резина. Покищо задоволений. Резина тиха, різких маневрів ще не було тому попередньо тримає дорогу добре. Подобається те що підвищилась плавність ходу після заміни дисків на 15".

Svetik
17.11.2007, 23:30
я таврию уже тоже таскал :) Действительно - момент на первой передаче у ноута предостаточный - можно смело буксировать прицепы.

Пару раз тащила Омегу Б с Нивок аж на Моторный переулок, у обоих автоматы. Выдержал, бедный, только со стороны наверное немного комично смотрелось, малявка и танк. :)
А где можно прочитать официально установленный максимальный буксируемый вес? Или официально еще не установлено?

Микрик
19.11.2007, 15:21
750 кг для прицепа необорудованного тормозами

Svetik
19.11.2007, 21:19
750 кг для прицепа необорудованного тормозами

Спасибо. Постараюсь больше так не издеваться над машинкой.

Партизан з творчим нахилом
25.11.2007, 09:51
Вчора ввечерi з кумом йшли стави машини i вирiшили дри.гнути. До моменту пареключення з 1 на 2 йшли з Ланцером Х нiс в нiс.Пiсля пареключення на другу Ланцар швидко вирвався вперед. Ну, власне, в результатi нiхто i не сумнiвався :-)

Партизан з творчим нахилом
05.12.2007, 15:58
Сьогодні вранці не по власному бажанню була перевірена робота АБС в умовах мокрого асфальту, зимової резини і +2; а також швидкіть роботи людського мозку в екстремальних ситуаціях...

Ранок. 8:10. Їду на роботу. Проїжджаю круг пр. Правди/пр. Радянської України в напрямку Нивок. На в"їзді на круг мене обігнав сірий Лансер 10 виляючи вліво-врпаво і намагаючись пошвидше вийти з повороту. Одразу після виходу з круга займаю середню смугу. В крайній правій попереду метрах в 15 вже досить швидко їхав тролейбус. Не знаю чому, але тролейбус різко бере вліво на середню смугу. Хонда Акорд яка їхала в центральній смузі на рівні з тролейбусом різко гальмує. Згаданий раніше Лансер 10 який влетів на мою смугу і зайняв місце між мною і Акордом також вдарив по гальмах. Я як замикаючий цієї трійки особливо не мав куди діватись - реакція абсолютно адекватна, теж жму на гальма. От тілька асфальт мокрий а відстань до Лансера заставляє згадати про Господа Бога...
Педать втиснута в підлогу, визг резини, тріскіт АБС, в голові встигає пролетіти купа думок...
треба попредити на роботі що сьогодні я затримаюсь на півдня... без ДАІ розходитись не будемо... документи при собі... страхівка також є... добре що в Лансера задня оптика високо на кришці багажника... блін, ну він і мудак... а винуватим буду ж я...
В цей момент розумію що Ноут не Альмера (в плані моєї попередньої машини - N15), тут є АБС, передні колеса не заблоковані і на поворот руля машина має відреагувати. Не дивлячись в ліве дзеркала роблю ривок рульом вліво, вилажу частково на крайню ліву смугу і чую сигнал (це був Ланос але до нього мерів 5 і їхав він не так швидко), але з Міциком всерівно не розминутись...
Згадав подумки тих хто придумав АБС і подумки їм подякував. Машина повністю зупинилась. Ну що, є контакт? Та ні, наче удару не було, Лансер теж ніби не стоїть а поїхав далі. Фуф... значить пронесло... а кришка багажника Лансера все ще стоїть перед очима. За дві секунди приводжу себе в більш-менш нормальний стан, знімаю ногу з гальм і в напруженому стані рулю далі на роботу.

Black
05.12.2007, 16:05
Да, таких на лансере надо "бить пока они маленькие" (с). Сколько таких по городу кошмар. Мне сегодня чуть в зад не вьехала девушка на Bmw, я стою на светофоре, Bmw стоит и тут поехала... Я смотрю в зеркало и вижу что водителя в Bmw небыло ! Появляется и по тормозам... Видать что-то под передним сиденьем искала.

varloc
06.12.2007, 12:18
Сьогодні вранці не по власному бажанню була перевірена робота АБС в умовах мокрого асфальту, зимової резини і +2; а також швидкіть роботи людського мозку в екстремальних ситуаціях...

Ранок. 8:10. Їду на роботу. Проїжджаю круг пр. Правди/пр. Радянської України в напрямку Нивок. На в"їзді на круг мене обігнав сірий Лансер 10 виляючи вліво-врпаво і намагаючись пошвидше вийти з повороту. Одразу після виходу з круга займаю середню смугу. В крайній правій попереду метрах в 15 вже досить швидко їхав тролейбус. Не знаю чому, але тролейбус різко бере вліво на середню смугу. Хонда Акорд яка їхала в центральній смузі на рівні з тролейбусом різко гальмує. Згаданий раніше Лансер 10 який влетів на мою смугу і зайняв місце між мною і Акордом також вдарив по гальмах. Я як замикаючий цієї трійки особливо не мав куди діватись - реакція абсолютно адекватна, теж жму на гальма. От тілька асфальт мокрий а відстань до Лансера заставляє згадати про Господа Бога...
Педать втиснута в підлогу, визг резини, тріскіт АБС, в голові встигає пролетіти купа думок...
треба попредити на роботі що сьогодні я затримаюсь на півдня... без ДАІ розходитись не будемо... документи при собі... страхівка також є... добре що в Лансера задня оптика високо на кришці багажника... блін, ну він і мудак... а винуватим буду ж я...
В цей момент розумію що Ноут не Альмера (в плані моєї попередньої машини - N15), тут є АБС, передні колеса не заблоковані і на поворот руля машина має відреагувати. Не дивлячись в ліве дзеркала роблю ривок рульом вліво, вилажу частково на крайню ліву смугу і чую сигнал (це був Ланос але до нього мерів 5 і їхав він не так швидко), але з Міциком всерівно не розминутись...
Згадав подумки тих хто придумав АБС і подумки їм подякував. Машина повністю зупинилась. Ну що, є контакт? Та ні, наче удару не було, Лансер теж ніби не стоїть а поїхав далі. Фуф... значить пронесло... а кришка багажника Лансера все ще стоїть перед очима. За дві секунди приводжу себе в більш-менш нормальний стан, знімаю ногу з гальм і в напруженому стані рулю далі на роботу.
Костя а на №15 успел бы?:)

Партизан з творчим нахилом
06.12.2007, 19:49
Ні, на скільки я пригадую цю машину і її поведінку - не встиг би. Кілька раз екстрено гальнував на 15 альмері - машина йшла юзом.

Партизан з творчим нахилом
06.12.2007, 19:51
На одометрі вже вимальовується 26К, а гальмівні колодки ще не міняв... задумався...

Микрик
06.12.2007, 20:35
гы, я сегодня на трассе в темноте пропустил поворот и пришлос со 130 вваливаться в поворот.... повернул - правда уже боком по обочине встречной полосы :)

Партизан з творчим нахилом
17.12.2007, 19:41
Вчора купив безкаркасну всесезонну щітку King. Куплена не так давно Бош більша за штатну (40 см) і посередині пагано притискається, внаслідок чого залишається невитерта полоса ширриною 6-8 см. Нова ж щітка має довжину 38 см і прилягає чудово. Сьогодні попробував на практиці - дуже задоволений. І ціна приємна - 44 грн!

Партизан з творчим нахилом
27.12.2007, 23:55
Неприємно дошкуляє той факт, що при низькій температурі погано заводиться. При -3 спочатку пару разів (2-4) крутане стартером і тільки тоді заводиться.
Вчора було -5 (орієнтуюсь на бортовий комп) - крутанула 3-4 рази і не завелась с першої спроби. Що буде доки на НР і Різдво поїду в Карпати?..

Просто бісять всякі "гупання" і "бухкання" в передній частині (грішу на підвіску) а також стукіт і віддача в руль.
З не терпінням чекаю ТО-30К.

Микрик
28.12.2007, 00:48
заправку смени и свечи как раз на То 30 меняют.
можно еще шикануть и топливную поміть

AlexUs
28.12.2007, 10:55
+ не забывай после прокрута замка до лампочек, подождать, чстобы насос накачал вдоволь бензина, т.к. если сходу проворачавть, насос не успевает накачать давление, и машина уже не ровно заводится!!!

Партизан з творчим нахилом
28.12.2007, 13:44
заправку смени и свечи как раз на То 30 меняют.
можно еще шикануть и топливную поміть

заправляю на ОККО або Золотий Гепард

перші симптоми важкого статру проявились ще на 20-22К, тому не думаю що тут все впирається в свічки

varloc
28.12.2007, 15:12
заправляю на ОККО або Золотий Гепард

перші симптоми важкого статру проявились ще на 20-22К, тому не думаю що тут все впирається в свічки
Костя:) Может умирает аккумулятор:???:

Микрик
28.12.2007, 16:24
а во что еще? бензус что на ОККО что на Гепарде весьма различный... даже по заправкам одной сети.

На ТО-30 попроси чтобы свечи кинули в багажник посмотришь на них потом.

Партизан з творчим нахилом
28.12.2007, 18:29
доживемо до 30К - побачимо :)
Це лише одна поїздка в Карпати :) Зразу після Різдва і заїду :)

Партизан з творчим нахилом
29.12.2007, 10:01
Вчора тестував СТО АВТО ГАРАНТ на Василя Порика 8-А (працюють цілодобово).
Провів заміну передніх гальмівних колодок, старі попросив щоб кинули в багажник (фотки викладу сьогодні - ще 3К думаю від"їздив би :)).
Порадували ціни - профмийка 15 грн і заміна колодок ще 80 грн. Маму їх туди з такими розцінками. Але враховуючи що основний критерій - відсутність в мене вільного часу, заплатив вказану суму і навіть вухом не моргнув.

Партизан з творчим нахилом
29.12.2007, 22:15
Машина гальмує важко, сьогодні ледве встиг загальмувати перед машиною що різко вискакувала на мою смугу.
Для того щоб зупинити машину приходиться глибше втоплюати педаль тормозу... неподобство...

Баден
29.12.2007, 22:34
Так у тебя сейчас тормоза пока еще будут слабенькие - притирка :)

Микрик
30.12.2007, 11:02
500 км мин

Udgin
30.12.2007, 20:18
Порадували ціни - профмийка 15 грн і заміна колодок ще 80 грн. Маму їх туди з такими розцінками. Але враховуючи що основний критерій - відсутність в мене вільного часу, заплатив вказану суму і навіть вухом не моргнув.
Свободный выбор. Свободный рынок. Я бы сам хотел нифига не платить. Однак плачу. Европа ж блин... Ну ладно, - подобие...

Партизан з творчим нахилом
05.01.2008, 20:20
Звіт за результатами 7-денного новорічного вікенду.

І так, за 7 днів (з 30.12.2007 по 05.01.2008) пройдено 1631 км. Загальний час у дорозі склав 23 год 20 хв (з врахуванням дуже довгих прогрівів). Одометр зупинився на позначці 28789 км. До ТО-30К залшається 1061 км.
Дуже суперечливим є показ середнього розходу за результатами 7-денного пробігу - ще на 1200 км він показував 8.0, а вже через 430 км вийшов на 8.3 літра (при тому що з цих 430 км лише ~250 км були пройдені на швидкості 140 км, решта - до 110). Після вчорашньої заправки до повного баку і обнулення добового пробігу "В" (пробіг "А" засікав загальний пробіг за вікенд) вже на позначці 403 км запищав комп - час годувати машину. Неподобство... проїхав ще 50 км і стрілка перейшла в положення лівіше найлівішої (сорі за тавтологію) позначки - отже бак майже порожній. Розхід "на око" вийшов десь під 10л - подвійне неподобство.

02.01.2008 в зв"язку з прогнозами про похоладання і запланованою поїздкою в Карпати було вирішено підлити концентрату до бачка омивача. Там було розбавлене до -10 оригінальне ніссанівське омивайко. За відсутності ніссанівського оригіналу долив якоїсь зеленої гидоти розрахованої до -30. І, о Боже, як же я був здивований вчора, коли повертаючись з Карпат зрозумів, що рідина в бачку замерзла! От лайно, тепер буду мордуватись аж до тепла...

Страшенно пищать гальмівні колодки. Звук такий противний і сильний, що аж мороз по шкірі йде. З нетерпінням чекаю на Феродо і ТО-30К - нехай провірять ще й диски, можливо в них причина.


Приємно порадували дороги у Львівській області між м. Броди и Львовом - запросто можна тримати 120 і значно більше (я місцями йшов 140-160, але це далеко не межа для дороги). Порадували і вмонтовані в дорожнє полотно на поворотах зелені відбивачі, а також червоні і білі світловідбивачі на бокових відбійниках (або вмонтовані по краях і посередині дорожнього полотна). 100 км проїхав рівно за 1 год 00 хв. Далі на Стрий (ще 76 км) - дорога теж шепоче, після Стрия - на Сколе, а звідти у Славсько.


Ліричний відступ.
Цього разу було вирішено поїхати кататись не на Тростян, а на базу Захар Беркут.
База відносно непогано облаштована, чимось нагадує слабенькі європейські лижні курорти (по рівню сервісів) - але що головне в горах тим хто хоче покататись? Наявність снігу і хороші траси! А з чим проблем не було.
Крісельна дорога найдовша в Україні - 2800 метрів. На ній 250 крісел на 2 людини кожне, але реально садять через одне бо не витримає вона такого навантаження. На трасах працює ратрак. Є траси для новачків, для досвідчених і для профі. Кріселка піднімає на самий верх. Є одна станція для підсадки а також 3 бугельні підйомники. Абонемент на катання купується на весь день, вартість одного абонементу - 120 грн (_до 13.01.2008_), а з 14-00 вартість складає 60 грн. Кріселка працює до 17-00. Підйом і продаж квитків закінчується в 16-00. Бугелі працюють до 16-30.

Виїхали ми від моєї бабусі в м. Броди в 07:06. В 10-10 були у Славсько, ще хвилин 40-50 брали на прокат лижі і спорядження (ми брали по 30 грн, але є і по 60 грн) і передівались. Потім хвилин 10-20 добирались на УАЗіку до місця призначення (15 грн в одну сторону з душі). І, ёпта, якже я був здивований побачивши ось таку 30 метрову чергу до кас на крісельний підйомник. Уууу... хвилин 40-50 стояли в черзі за квитками, потім ще 20-30 в черзі на підйомник. Після чого ще 20 хв піднімались на кріселці по маршруту довжиною у 2800 метрів на верхівку гори. Весь поганий і зіпсутий настрій був миттєво повернутий у правильному напрямку вже після перших 10 метрів спуску і першого падіння через зальодянілий кусок снігу :). Далі сніг був чудовим, видно було сліди ратрака і катання пішло як по маслу.
Катались в перший день години 4. Почали для адаптації (після 10 місячної перерви) з траси для новачків, далі перейшли на трасу для довсідчених. Вирішили зробити перерву на обід, скуштували грибної юшки і картоплю запечену з салом. Жона взяла ще й 50 грам кунячку бо морозець в -22 градуси давав про себе знати :). Потім піднялись наверх знов, повторили маршрут для досвідчених і вирішили спуститись по ділянці для професіоналів. Ой блііін... даремно... даремно! Разів 6 падав спеціально щоб не розвинути першу космічну швидкість і не збити кілька ялиць і інших учасників лижного руху. Після проходження ділянки для профі зрозуміли, що сил на катання вже більше нема і вирішили піднятись на верхівку гори, щоб на кріселці поїхати вниз і зняти всю красу на камеру.
На годиннику було 17-00 коли ми вже сиділи в своїй машині і вирушали на ночівлю до родичів у Стрий. На диво за цілий день температура піднялась від -18 до -8 і машина завелась без проблем.

4 січня поїхали назад. Заїхали до Львова, припаркувались біля вернісажу навпроти входу у Кінопалац. Ми мали підібрати мого молодшого брата що якраз здає сесію і завезти його до бабусі. Щоб скоротати час зайшли з дружиною у Цукерню на Староєврейській. Як завжди взяли яблучний штрудель з ванільним соусом а я також вирішив спробувати фірмову страву Цукерня - фруктовий салат з двома кульмами морозива і клубнічним варенням. СМА-КО-ТА!!! ААА!!! Мене буквально порвало від задоволення.
Після Цукерні прогулялись по пр. Свободи і пл. Ринок, підло защиміло серце, згадавши ті часи, коли наша сім"я жила в самісінькому центрі Львова, а також студентські роки, проведені у Львові після переїзду з Західної столиці... Хотів подзвонити одногрупникам і заїхати до альма матер, але не вистачило часу. Прийшлось поспішно рулити в Броди де нас вже чекала родина і смачна вечеря...
Проїхали повз оперний театр, вирулили на Чорновола, доїхали до МакДональдса, повернули на Липинського, звідти до АС-2, а там - на Дубляни і далі на Київ.
Місто Лева - славне місто. І я до нього ще повернусь!

Nowhereman
08.01.2008, 00:09
Очень хорошо описал отдых :063:
Мы были в Славском почти в одно время. Я там был 4-го и всего один день.
Перед этим катались неделю в Закопане (Польша), хотели в Славском покататься 2 дня, но сдали билеты и уехали... Бе-е-е. Жлобство...
(Это при том при всем, что 6 лет я там исправно откатал, но в этот раз душа не выдержала). А Захар Беркут - да хорошая гора... Только пологая.. :(
Кстати вот и наш отчетец : http://neverman.livejournal.com/168963.html#cutid1

Партизан з творчим нахилом
08.01.2008, 13:01
Як для мене - в самий раз. На верхівці гора лиса, без дерев. А траса для профі - логічне завершення траси для досвідчених. Мені Тростян теж подобається. але покищо закрутий схил та і простору там менше - проруби по 10 метрів завширшки не пруть.

Партизан з творчим нахилом
08.01.2008, 13:58
Виклав пару пару фоток (http://flickr.com/photos/16983878@N08/sets/72157603644917202/)

Партизан з творчим нахилом
09.01.2008, 00:17
Тількищо в новинах передали, що на підйомнику Захара Беркута (гора Високий Верх) застряло 150 людей і їх знімали протягом 4 годин... Здохнути можна на такому морозі...

Микрик
09.01.2008, 00:26
я тоже висел на подъемнике на Тростяне когда впереди на пару кресел чувак свалился вниз.
висел минут 20

GAVRIK
09.01.2008, 16:19
И я на Тростяне висел когда-то )) Хорошо там... ветерок такой приятный :)) прилипаешь намертво к железячкам сидушки)
Я в Славском три сезона откатался, потом был в Буковели, Закопанах, после них желание ехать в Славское не появляется. Хотя Тростян гора классная

Макс
09.01.2008, 18:04
а я был в Мигово, типа новый курорт второй год работает, после него нет желания вообще в украине отдыхать когда-либо :)

Партизан з творчим нахилом
09.01.2008, 18:06
а я думаю ще махнути в Закопане в кінці січсня/на початку лютого :)

Партизан з творчим нахилом
09.01.2008, 21:43
Щойно їздив зустрічати дружину. Повернувшись додому припаркувався, збирався глушити двигун і якийсь чортик смикнув мене глянути на температуру за бортом. Комп опказав -2 С. Хмм... чому б не спробувати омивач? Може якраз розмерзся... УУУ!!! ЄЄссс!!! На лобове полетіли перші краплі води. Включаю омивач фар, вибризкую воду на лобове і заднє шкло, щоб максимум позбавитись від розведеного розчину. Потім вливаю ще 1.1 літрва концентрату (до -80 С), проганяю через оприскувач лобового, заднього і омивач фар. Ну, надіюсь ніяких диверсій більше не трапиться :)

Партизан з творчим нахилом
01.02.2008, 14:47
Сьогодні машина проходить ТО-30К. Пробіг 29899.
Крім того були заявлені наступні баги:

Підтягнути ручник.
Підтягнути/замінити ремінь генератора – дуже голосно пищить.
Після тривалого простою (нічна стоянка або стоянка під роботою) на початку руху під час першого переключення з 1 передачі на 2 як водію так і пасажиру чітко чути металевий звук («дзень») і відчувається легкий удар по акселератору (очевидно б’є по кузову і віддає на саму педаль).
Скрипить педаль гальм.
Регулярно злітає режим автоматичного підйому шкла водія – приходиться постійно проводити ініціалізацію автопідйому.
При проїзді ям/тріщин відчувається удар в руль (який також супроводжується глухим звуком удару). Особливо сильно відчувається, коли ями проходяться в повороті (руль викручений). Однозначно не опорні підшипники – неодноразово провірялись. Є дуже сильна підозра, що проблема в підрамнику передньої підвіски.Проїхались з менеджером який приймав машину. Крім 3 і 4 пунктів все себе проявило. Найбільше тішить, що проявився останній пункт - на ТО-15К нічого так і не вдалось виявити. Чекаю дзвінка з СТО :)

Nowhereman
01.02.2008, 17:59
Після тривалого простою (нічна стоянка або стоянка під роботою) на початку руху під час першого переключення з 1 передачі на 2 як водію так і пасажиру чітко чути металевий звук («дзень») і відчувається легкий удар по акселератору (очевидно б’є по кузову і віддає на саму педаль).

То же самое... Пробег 600 км.
Напрягает немного :(

chachabox
02.02.2008, 00:36
5000 удар есть дзень нима...дорестайлинг

Партизан з творчим нахилом
04.02.2008, 16:16
І так, машина два дні після ТО-30К простояла. Сьогодні поїхав на роботу. Коли вранці рушав і коробка вперше переключалась з 1 на 2 прислухався чи буде "дзень", далі по дорозі прислухався до ударів в руль. Покищо нічого себе не проявило. Ввечері продовжу збирати статистичні дані :)

На СТО сказали що тягнулись всі болти - амортизаторів, стійок стабілізаторів, підрамника. Все це діло обтягнули. Масло в двигуні було в нормі, в коробці теж Ок, долили 1 л охолоджуючої рідіни. 4 години підзаряджали аккум, підтягнули ручник- тепер мертво стоїться після 4-5 зубців. Одним словом - машина жива-здорова.

OBender
13.02.2008, 23:57
То же самое... Пробег 600 км.
Напрягает немного :(

То же. Пробег - 700.
Партизан, у тебя устранили эту багу? Расскажи, что это было?
Стоит на СТО ехать, или это так и должно быть?

Партизан з творчим нахилом
14.02.2008, 14:14
То же. Пробег - 700.
Партизан, у тебя устранили эту багу? Расскажи, что это было?
Стоит на СТО ехать, или это так и должно быть?
Не, не усунули.
Сказали що термокожух підігнули бо він чіплявся і бив об кузов (але чому тільки один раз за всю їзду?).
Так от після того як його підтягнули підвіску - "дзень" пропало, але тепер просто чути звук ніби щось луснуло.

Крім того удари в руль так і не пропали. Обтягнули всю передню підвіску, в перший день було спокійно (бо і я спокійно їздив), на другий день на звичних ямах знову почалась віддача в руль. Буду їхати повторно на СТО.

Партизан з творчим нахилом
28.02.2008, 22:51
Не пройшло і 25 тисяч км...
Сьогодні був здійснений позачерговий заїзд на СТО КИй Авто. Причина - все той самий стук в рулі. Результат - заміна рульової колонки.
Пробіг - 30985 км.

varloc
29.02.2008, 07:55
ПЗТН :) Тупой вопрос? А какого члена они этого не сделали на ТО-3 недели назад. А как тада на сей раз вычислили трабл.Мля я в шоци от этих ТО. О то развод-ПИПЕЦ:010:. нл

Партизан з творчим нахилом
04.03.2008, 21:10
І так - стук в рулі пропав. Надіюсь безповоротно :)

Проте прогресує інший звук - при переключенні з першої передачі на другу. До того як підігнули термокожух - було чути дзвінкий удар. Тепер чути грухий мегалевий удар. Чекаю поки і ця фігня досягне того моменту, коли і її виявлять.

Партизан з творчим нахилом
10.03.2008, 11:12
Ввечері 7 березня машинка відсвяткувала свій перший день народження :)
Як і рік тому ми вирушили в дорогу на Західну Україну. В цей раз не на лижі а на весілля.
Вчора в подарунок машина була вимита всередині, пропилосошена, приклеєний конверт для техталону. Також було вирішено перейти на літню резину, що і було зроблено.

фото
до (http://www.flickr.com/photos/16983878@N08/2323721574/)
в процесі (http://www.flickr.com/photos/16983878@N08/2323725990/)
після (http://www.flickr.com/photos/16983878@N08/2323723508/)

varloc
10.03.2008, 11:32
Костя:) А де после?:) Или только зад поменял.:)

Партизан з творчим нахилом
10.03.2008, 15:57
Після є.
Машина значно втратила в плавності ходу, кожна найменша нерівність передається на п"яту точку.
Встановили новий рекор - 600 км від заправки до повного баку. Середня витрата сягнула 6.4 літра при середній швидкості 95 км/год.

varloc
10.03.2008, 16:05
Так конечно лучше:) Костя , а не рано? Утром еще холодно:010: Расход мне нравится:)

Партизан з творчим нахилом
21.03.2008, 09:57
Останнім часом проскакували нові нотки в Ноуті :) Інколи появлявся звук, характерний для наявності дірки в випускній системі... Та і взагалі здається, що якось шумновато в салоні мого Ноута (після кількох поїздок в Ноуті Пріпи).
Сьогодні вранці в мої здогадки/побоювання добавився черговий плюс - при частоті обертів дивгуна 2100 з"являється зарактерний гучний звук, басисте дирчання.

Партизан з творчим нахилом
23.03.2008, 00:11
Сьогодні поміняв резину місцями - перед на зад і, відповідно, зад на перед.
Зроблено балансування + колеса накачані газом.

Помітив що резина вже майже віджила своє. Дивно, адже відбігала вона трохи менше 25К.

Партизан з творчим нахилом
07.04.2008, 21:16
і так, сьогодні якесь бидло як кажуть фрунцузи спиз#ило ліву (зі сторони водія) щітку очувача лобового шкла. дружина звісно не побачила що щітки нема, бо тринділа з подругою сідаючи у машину, а після того як машина завелась - спацював режим авто. ну звісно ж де ті бісові щітки виключаються знайшла не швидко... як результат - чудовий слід у формі райдуги на лобовому шклі... звісно ж щітки зовсім не шкода - якраз саме збирався міняти, а от шкло під страховий випадок не попадає. знайшов би цю скотину - морду в кров розтовк би.

sidoruk75
07.04.2008, 22:51
а какое давление даёте? я тож газом накачал....но жестковато стало почему-то (2,2 - 2,0).

Партизан з творчим нахилом
08.04.2008, 07:38
даю 2,3 перед 2,1 зад

varloc
08.04.2008, 07:49
Сьогодні поміняв резину місцями - перед на зад і, відповідно, зад на перед.
Зроблено балансування + колеса накачані газом.

Помітив що резина вже майже віджила своє. Дивно, адже відбігала вона трохи менше 25К.
Костя :) Свежее решение-покупка новой резины:) Все равно предстоит это сделать :) Че брать будешь , или опять голосовалка :)

Udgin
08.04.2008, 23:23
і так, сьогодні якесь бидло як кажуть фрунцузи спиз#ило ліву (зі сторони водія) щітку очувача лобового шкла. дружина звісно не побачила що щітки нема, бо тринділа з подругою сідаючи у машину, а після того як машина завелась - спацював режим авто. ну звісно ж де ті бісові щітки виключаються знайшла не швидко... як результат - чудовий слід у формі райдуги на лобовому шклі... звісно ж щітки зовсім не шкода - якраз саме збирався міняти, а от шкло під страховий випадок не попадає. знайшов би цю скотину - морду в кров розтовк би.
может тебя это утешит, на работе у меня народ прикалывается... у меня за 2 года спионерили восемь комплектов щеток. авто стоит под домом, причем, достаточно "в центре". тока забыл снять "на ночь" - всё, щёток нет...:(

Микрик
09.04.2008, 09:26
тогда нужно по старому принципу. дворники лежат в багаднике а на поводках резиновые кембрики - дождь пошел - достал одел :)

Udgin
09.04.2008, 13:32
тогда нужно по старому принципу. дворники лежат в багаднике а на поводках резиновые кембрики - дождь пошел - достал одел :)
так и делаю... но иногда забываю снимать и ныкать в багажник :???:

Партизан з творчим нахилом
09.04.2008, 19:59
может тебя это утешит, на работе у меня народ прикалывается... у меня за 2 года спионерили восемь комплектов щеток. авто стоит под домом, причем, достаточно "в центре". тока забыл снять "на ночь" - всё, щёток нет...:(
Та мать їх туди ті щітки. Вони на фоні шкла коштують копійки. А такий випадок не попадає в прелік страхових.

Вчора перегоріла лампочка лівої фари. Відповідно в темну пору доби покищо їздити не можу. Спробував сьогодні поміняти лампочки місцями - резиновий кожух зняв, а далі так і не зрозумів як витягувати лампочку. Провозився хвилин 10, потім плюнув на це діло. Відклав до п"ятниці і зібрання на Бермудах :)

Партизан з творчим нахилом
14.04.2008, 20:41
сьогодні купив мегамодну лампу н4 пауер мейд ін тайвань. те що н4 взнав лише коли демонтував, але коли купував був на 99,999% впевнений що саме таку і треба. чуйка.
підозрював також, що штатно встановлені осрам 55/60, так воно і витявилось. насторожує те, що у нової співвідношення ближнє/дальнє 90/130, що є дуже бед. нічо, думаю для дрібних перебіжок аля робота-дім підійде, а там за пару днів куплю все ті ж осрам чи філіпс у комплекті.
поставив також мегамодну щітку (маму його туди того злодія, що вкрав мою стару щітку і через якого в мене зараз поцарапане шкло, бодай йому руки повсихали). надіюсь не вкрадуть усілякі гімнюки.

Партизан з творчим нахилом
21.04.2008, 22:53
Понеділок, перший робочий день тижня. Ніщо не віщувало поганого його завершення. Керівництво компанії відсутнє на черговому масовому збіговиську, відділ на половину порожній. На годиннику було 18-02 коли я натиснув кнопку виклику ліфта. Через кілька хвилин я вже їхав по проспекту Перемоги в напряку "додому" :)
Проїжджаючи по проспекту Радянської України згадую, що завтра в 9-00 маю бути на Кий Авто. Це перший випадок, коли я записався на СТО без допомоги Udgin-а. Дивлюсь на бортовий комп'ютер - в баку бензину на 60 км пробігу. Вирішую заїхати на ОККО біля Каравану - завжди там заправляюсь.

18-36. Під'їхав на перехрестя Лугової-Дегтяренко, включив лівий поворот, стою першим, позаду нікого. Загоряється зелене світло - поволі рушаю, їду майже накатом - пішоходи переходять на червоне. Пропускаю їх, проїжджаю за їх спинами... і ось, на рівні пішохідної доріжки (уявимо що там була розмітка регульованого пішоходного переходу) - дикий ХРУСЬ!!!... аж в рулі віддалось... Моментально після ХРУСЬ роздався дикий скрежіт, наче метал об метал... Звук пропав тільки коли я зупинився вже на території заправки. Відпускаю гальма, їду прямо - звуку нема, повертаю вправо - знов дикий скрежіт, знову зупиняюсь, ставлю селектор в режим Р, глушу двигун. До найближчої колонки - не більше 5 метрів, перегородив виїзд з заправки, але їхати далі боюсь. А ёпта... а завтра ж в 9-00 мав бути на СТО в Кий Авто, от халепа.
Мозок мій - абсолютно автономний орган. Поки одна його частина в легкому шоці, інша згадує що можна ж викликати Ніссан Асістанс! Вирішую все-таки заправитись, проїжджаю ще 5 метрів, заправляюсь і покидаю територію заправки. Зупиняюсь, включаю аварійку.
Дзвінок другу! Через кілька хвилин вже записую номер який диктує Valentin і одночасно отримую СМС від Мікріка.

19-02. Дзвінок в Асістанс. Пояснюю дівчинці, яка в мене халепа, і що, можливо, або ШРУС або піввсіь або інша хрєнь... Заявку прийняли. Говорю, що завтра на 9-00 мав бути на Кий Авто, що в мене "назначено", тому прошу прошу евакуювати мене саме туди. Блін... почуваю себе клоуном - завтра на 9-00 на СТО, а сьогодні я прошу мене туди "підкинути" на евакуаторі...

19-18. Дзвонять з Асістанса. Чоловічий голос, звати Олег.
- На Кий Авто? Без проблем! Очікуйте евакуатора, я повідомлю про час прибуття додатково.

19-28. Повідомляють, що евакуатор буде в 20-00.

19-50. Приїхав евакуатор, погрузились.
Водій попався ще той - крайня ліва і не піпчить! Блін! 80-90! А ззаду ж мій Ноут! На поворотах нервово заглядую у праве дзеркало заднього виду, можливо хоча б це приверне його увагу? Хрін там! Задється йому пофіг щодо вмістимого його платформи!.. а чи застрахована моя машина від падіння з евакуатора? Тааак, треба щоб дружина внесла такий пункт в наш договір страхування, для чого ж вона працює в страховій компанії...

20-02. Дзвінок з Асістанса.
- Евакуатор приїхав?
- Так, ми вже в дорозі.
- Як ви гадаєте, за 30-40 хвилин ви вже будете в Кий Авто?
- Будемо за 30 хвилин.
- Гаразд, я вам зателефоную за 30 хвилин.

20-30. Приїхали на Кий Авто. Зайшов на сервіс. Розказую що треба оформити машину згідно звернення в Асістанс. Хмм... менеджери переглядуються між собою, "Асістанс могли б і попередити нас". Кажу що Асістанс мене запевнив, що з Кий Авто зв'язались, з ними узгоджено і мене чекають, машину приймуть. Таки знайшли менеджера, який розмовляв з Асістанс, оформили без питань.

20-33. Дзвінок з Асістанса.
- Ви вже на Кий Авто?
- Так, все Ок, оформляю машину.
- Гаразд, тоді усього вам найкращого. До побачення.
Питаюсь "що болить". Розказую про ХРУСЬ, скрежіт.. Кажуть, що то міг камінесь між гальмівним диском і захистом гальм вклинитись, бували такі випадку. Ну, думаю, що це було б краще ніж ШРУС, піввісь і т.д.

20-38. Загнали евакуатор в двір СТО, розгрузили.
- Ну що, спробуємо чи може їхати?
- Спробуємо, ключ в замку.
Менеджер за кермом, я - збоку. Завелись, включили задню, їдемо, все ОК. М-да, мабуть, думають що приїхав якийсь клоун... Розвернулись.
- Що турбує крім того, через що вас привезли на евакуаторі? - блін, вкорте за вечір відчуваю себе дурнем...
- Стук в передній частині.
- Зараз провіримо
Поїхали на "полігон". Блін, бетонка розбита, звук наче і чути, але так як все тарахкотить - важко визначити і вказати. Кажу, що треба на асфальт з ямами, або тріщинами. Поїхали на асфальт. Хреново - асфальт там рівний, блін. Не чути. Менеджер каже що стукають колодки. Мля... заголосно для колодок! Навіть дружина занепокоєна таким рівнем шуму!!! Кажу, що потрібні лежачі поліцейські. "Та без питань, ось тут є", і звертаємо до жилих будинків. Лежачі поліцейські там не такі - саморобні, ефект від них не такий і "звуку" на який я полюю нема... блін, знов виглядаю наче параноїк... ну що ж, поїхали ставити машину, механік завтра буде шаманити...

20-58. Здав машину, пішов ловити таксі...

varloc
22.04.2008, 07:17
интересно:) :) чем все закончилось?:)

kubik
22.04.2008, 09:36
да было бы интересно услышать вердикт.

Баден
22.04.2008, 09:38
и правильно сделал, что перестраховался :)
если есть такая помощь, то почему бы не воспользоваться...

Микрик
22.04.2008, 09:48
ксотик, мой вердикт - пора менять машину :)

Баден
22.04.2008, 09:50
ксотик, мой вердикт - пора менять машину :) на Навару:064:

Партизан з творчим нахилом
22.04.2008, 10:06
на Навару:064:
Такий варіант також розглядається. Вчора ввечері вивчав характеристики, комплектацію, ціни.

Микрик
22.04.2008, 10:15
костик поехали со мной в говнолин и тебе будет пофиг характеритики цены...

Партизан з творчим нахилом
22.04.2008, 10:18
костик поехали со мной в говнолин и тебе будет пофиг характеритики цены...
Готовий з"їздити з тобою на один з наступних виїздів.

Партизан з творчим нахилом
22.04.2008, 15:42
забрав всій пепелац.
ну що - ходова зер гут, трохи підсмалив гальмівні диски. машина жива-здорова.
коли забирав - проїхався з менеджером. стук який мене турбував виявився стуком голодок (ймовірність 95%). значить мені просто не пощастило і в мене вони (колодки) стукають надзвичайно голосно. прийдеться жити в тяжкий муках :)

varloc
22.04.2008, 16:24
хорошо :) ....когда хорошо кончается :)

Партизан з творчим нахилом
15.05.2008, 18:11
Сьогодні о 8:25 пілотований мною апарат Nissan Note E11, що рухався по запланованому маршруту Виноградар-Шулявка, у районі Естонської-Щербакова зазнав підступного нападу з боку Mitsubishi Lancer X. Пілот вказаного апарату демонструючи свою неповагу до міжнародних норм права здійснив акт нападу і порушив мій територіальний простір. У результаті зіткнення екіпажі обох апаратів не постраждали. Сама ж техніка в результаті короткотривалого бою отримала незначні ушкодження, через що обидва пілоти були вимушені здійснити аварійну посадку.
За фактом нападу працівниками ДАІ складено протокол про адміністративне провопорушення. Як повідомило наше джерело у ДАІ - пілот Mitsubishi Lancer X уже тричі здійснював подібні напади і в даний момент від позбавлений посвідчення і очікує вироку суду.

Партизан з творчим нахилом
15.05.2008, 19:15
попереднй огляд виявив необхідність в перефарбуванні обох лівих молдінгів а такох потертості на обох дверях. вмятини відсутні.

Баден
15.05.2008, 19:37
попереднй огляд виявив необхідність в перефарбуванні обох лівих молдінгів а такох потертості на обох дверях. вмятини відсутні.
фух, це радує :063:

Tushkin
15.05.2008, 20:26
спасибо, отличный журнал ))
буду собирать силы в кулак и начинать вести свой )

Партизан з творчим нахилом
15.05.2008, 20:43
дякую, вважатиму це компліментом :)

Udgin
15.05.2008, 23:11
главное, что б живы-здоровы все были. железо стерпит. вот тока как бороться с "безбашенными"?

Партизан з творчим нахилом
16.05.2008, 07:42
главное, что б живы-здоровы все были. железо стерпит. вот тока как бороться с "безбашенными"?
забирати права
при чому мінімум на 2 роки

vmta
22.05.2008, 11:58
1. забирай/не забирай - все равно не поможет :-(
2. с другой стороны - забирать права в таких дтп не имеет права ни одна собака, иначе полстраны уже пересело бы на свои стульчики и сидели бы на ж...опах... (для остальных наверное наступил бы рай - но это все лишь мечты ;)
)
3. как правило у безбашенных (даже если теоретически - заберут права) - то права эти а) вернутся максимум через день, б) есть резервные белые и пушистые... так что см. пп. 1 и 2

Партизан з творчим нахилом
24.05.2008, 23:36
Сьогодні закортіло заглянути за карту дверей - відкрив дверку, пошукав болтики-гвинтики - не знайшов. Хммм... пару хвилин оглядав і общупував двері - так і не зрозумів, як розбираєтья карта дверей. На 15й Альмері все було простіше - дві хвилини і нутрощі видно.

Останній тиждень перебуваючи у відпустці багато їздив... Заправлятись доводилось щодня або через день... У зв"язку з ростом цін на бензин задумався над дизельним агрегатом. Коли вже Ніссан почне завозити Ноути з дизелем 1.5... Переглянув сайти інших виробників авто. Особливо сподобався варіант Seat Leon 2.0 TDI + DSG. Хороша динаміка, хороша трансмісія, помірний апетит.

VENCA
25.05.2008, 10:05
Сьогодні закортіло заглянути за карту дверей - відкрив дверку, пошукав болтики-гвинтики - не знайшов. Хммм... пару хвилин оглядав і общупував двері - так і не зрозумів, як розбираєтья карта дверей. На 15й Альмері все було простіше - дві хвилини і нутрощі видно.

Останній тиждень перебуваючи у відпустці багато їздив... Заправлятись доводилось щодня або через день... У зв"язку з ростом цін на бензин задумався над дизельним агрегатом. Коли вже Ніссан почне завозити Ноути з дизелем 1.5... Переглянув сайти інших виробників авто. Особливо сподобався варіант Seat Leon 2.0 TDI + DSG. Хороша динаміка, хороша трансмісія, помірний апетит.
Карта дверей снимается елементарно, винтик всего один и находится он в той верхней черной маленькой пластмаске с углублением на карте двери, на самом дне углубления есть маленькая крышечка которая и закрывает тот вынтик. А все остальное на обычных защелках, открытишь винтик и дергай по кругу всю карту на себя осторожно.

Партизан з творчим нахилом
25.05.2008, 13:49
ага, про той єдиний гвинтик знаю - викручував його і ставив прокладку, бо брязкала дверка об кріплення.

Партизан з творчим нахилом
21.06.2008, 21:04
сьогодні після короткотривалої але потужної зливи був змушений прориватись через офроуд додому - вертався з району кончі заспи, де вода намила купи піску з барханів, що лежать вздовж дороги. в черговий раз порадувався за захист моторного відсіку - коли пропливав одну з калябух то проповз черевом по чомусь там. вирішив заїхати на естакаду і глянути на наслідки. "вскритіє" показало царапини на захисті а також в одному місці на днищі здерся антикор, треба підлатати.

також отримав підтвердження того, що в вихлопній системі є дірка. в одному місці виявив чорний нагар на металевому термокожухові який відділяє кузов від вихлопної труби. впевнений, саме там і виходять гази, які в районі 2000..2300 оборотів прориваються гучним буркотінням наволю. непорядок - буду заїжджати на перефарбування і попрошу усунути дефект.

повернулась моя улюблена "фіча" - стук в рулі. мабуть, знов прийдеться міняти колонку. вкупі зі стуком чи то гальмівних колодок чи то супортів утворюється чудова пісня грюк-стук-гуп. також непорядок - треба щось з цим робити. проблема системна і потребує вирішення

Партизан з творчим нахилом
25.06.2008, 20:13
Останнім часом мене супроводжує тотальний нефарт... Сьогодні загнав машину на ChipsAway - для локального пофарбування царапини на задньому бампері. Зробили прикольно, також підмарафетили чорний модлінг на бампері.
Але... також грунтом забризгали з пульверизатора кришку багажника - хрін знає як можна було таке зробити і не помітити. Правда я теж помітив це тільки одразу а лише на парковці під домом. Вскочив в машину і рванув назад на ChipsAway. Приїхав, показав цю хрєнь (не знаю яке слово підібрати), сказали що швидше за все це грунт. Домовились, що в суботу в 10-00 приїду і будуть усувати. Вихідні намічаються веселі...

Партизан з творчим нахилом
28.06.2008, 20:27
сьогодні вранці приїхав на чіпс евей - заполірували кришку багажника (та що нагадили в середу). питань нема.

AndreyTkachuk
13.07.2008, 01:43
Все перечитав від А до Я.
Маю наметі купити ноут.
Одне запитання до власників цієї машини а у Вас аналогічні глюки з машиною як в Партизана з творчим нахилом. Чи це людина просто попала при купівлю на таку серію?

П.С. Партизану ріспект ... Дякую за журнал ...

Партизан з творчим нахилом
13.07.2008, 09:54
Все перечитав від А до Я.
Маю наметі купити ноут.
Одне запитання до власників цієї машини а у Вас аналогічні глюки з машиною як в Партизана з творчим нахилом. Чи це людина просто попала при купівлю на таку серію?

П.С. Партизану ріспект ... Дякую за журнал ...

Стандартні "фічі" ноута це:
- скрип гальм
- стук в рулі
- стук суппортів
- скрип салонного пластику :)

AndreyTkachuk
13.07.2008, 10:42
блін добавив повідомлення а воно пропало.
не розумію як можна їздити з дизкосфортом, миж платимо не малі гроші.
шкода а машина сподобалася.(дуже :( )
партизан а ви шось вже підшукали на заміну ноуту. ?

Pusena
13.07.2008, 10:46
- скрип гальм
вот это уже прочувствовала ((

Партизан з творчим нахилом
13.07.2008, 13:41
блін добавив повідомлення а воно пропало.
не розумію як можна їздити з дизкосфортом, миж платимо не малі гроші.
шкода а машина сподобалася.(дуже :( )
партизан а ви шось вже підшукали на заміну ноуту. ?
заміну підшукав, тепер шукаю гроші :)

AndreyTkachuk
13.07.2008, 18:48
партизан! якщо звичайно не секрет яку?
не дуже хочеться попасти в просак. хотя ноут ну дуже пазітівна махіндоса страх як подобається.

Партизан з творчим нахилом
13.07.2008, 20:33
партизан! якщо звичайно не секрет яку?
не дуже хочеться попасти в просак. хотя ноут ну дуже пазітівна махіндоса страх як подобається.
подобається - бери, за ті гроші що за неї просять нічого кращого не знайдеш, а ті мінуси які в ній є просто нівелюються тими сильними сторонами якими володіє це авто
якби не проблеми з рульовою колонкою - я б взагалі не парився, машина дуже класна і незважаючи на її "фічі" не шкодую про покупку

P.S. Що буду брати не скажу, тому що це лише в планах, а плани можуть помінятись :) Готуюсь до переходу в вищий клас.

AndreyTkachuk
13.07.2008, 23:15
всьо поняв , моргаю.
але ноут вседно класна брика візьму бля і всьо закрию очі.
мені вот шо дивно поміняли рульову колонку а воно і далі казлить... глюк .
а і ще одне , а чому синній колір іншого не було (я розумію на "вкус і цвет фламастери різні") ?

Партизан з творчим нахилом
14.07.2008, 10:16
всьо поняв , моргаю.
але ноут вседно класна брика візьму бля і всьо закрию очі.
мені вот шо дивно поміняли рульову колонку а воно і далі казлить... глюк .
а і ще одне , а чому синній колір іншого не було (я розумію на "вкус і цвет фламастери різні") ?

Хотіли з дружиною яскраву машину, синій колір сподобався нам обом.
В одну з субот лютого 2007 року ми продали свою машину і зразу поїхали в салон. Зайшли в салон - а там стоїть синій ноут в потрібній комплектації, якраз в п"ятницю приїхав і ще не забитий ніким. Через годину після продажі попереднього авто підписали договір на Ноут і бабло внесли :) Ось так пересіли зразу на нове авто :)

AndreyTkachuk
14.07.2008, 23:55
ще одне запитання не шкодуєте про коробку автомат ?
я би брав механіку хз чого - ну довіра до неї.

Parero
15.07.2008, 09:58
понимаю, что может вопрос и не ко мне, но так как у меня такой же автомобиль отвечу, я и жена не жалеем, есть свои особенности по сравнению с механикой, но ездить стало очень комфортно!

Партизан з творчим нахилом
15.07.2008, 17:24
ще одне запитання не шкодуєте про коробку автомат ?
я би брав механіку хз чого - ну довіра до неї.
жодного разу не пошкодував і про механіку в Києві згадую з жахом

Партизан з творчим нахилом
21.07.2008, 22:07
намічається поїздка з маршрутом довжиною 2.5к, до то 45к залишилось 2290... блін, непорядок... мордуюсь питанням що краще - зробити то до поїздки чи десь під час руху по маршруту. розумію, що 100% варіант - в києві, тому що невідомо де мене застане наступне то.

Партизан з творчим нахилом
25.07.2008, 12:39
Сьогодні зроблене виключення з правил і пройдено ТО не на Кимй Авто а на Свободі Авто, так як в неділю в далеку дорогу, а на Кий Авто черга на початок серпня.

Регламент То-45К на Свободі передбачав:
1. Провірка стану АКПП.
2. Діагностика ходової.
3. Заміна масла + фільтра.
4. Комп. діагностика.
5. Обтяжка ходової.
6. Огляд стану кузова.
7. Перевірка натяжних ремнів.
8. Перевірка рівнів технічних рідин.
9. Розвал сходження.
10. Регулювання стояночного гальма.
11. Заміна повітряного фільтра.
12. Заміна салонного фільтра.

Тепер про сам процес, враження, позитив і негатив.
Записаний був н 9-30, приїхав в 9-00 - записали без проблем так як черги зовсім не було, цех був майже вільний.
Загнали машину на підйомник, зразу ж дав листок (7 пукнтів) того, що мене додатково турбує. Механік прочитав листок і запитав менеджера " і що мені з цим робити?!?", на що отримав відповідь "ну подивись, може щось вдасться пофіксити". Я в шоці...
А заявив я наступне:

1.Стук гальмівних колодок (суппорта).
2.Дірка в вихлопній трубі в районі між передніми сидіннями – на захисному термокожуху видно чорний нагар від газів. Проявляється при оборотах двигуна в районі 2000 оборотів (особливо коли машина ще холодна), підвищений шум в салоні і ззовні автомобіля.
3.Стук в рулі і рульовій колонці при проїзді нерівностей, ям, стиків дорожнього полотна. Особливо часто чути стук при проїзді ям в поворотах.
Аналогічні симптоми вже були – вилікувалось заміною рульової колонки.
4.При працюючому двигуні під час руху і під час стоянки при повороті руля в будь-яку сторону відчувається легкий удар який, також чути звук удару.
5.Постійно злітає режим автоматичного підняття шкла двері водія. Підзарядка акумулятора не допомагає.
6.Сильний скрип лівої задньої двері під час руху.
7.Металевий стук/брязкіт в районі двері багажника.
(домкрат і ключі ізольовані одне від одного, є підозра на замок задньої двері)

Що зробили:
1. Профілактика суппортів. Сказали міняти по гарантії направляючі суппортів але їх не було на складі.
2. Нічого не зробили і навіть не хотіли дивитись (я хотів показати вживу).
3. Відправили на Кий Авто - "вони міняли, нехай і далі цим займаються".
4. Списали на опорні підшипники, гарантійна заміна але теж нема на складі.
5. Перевірили заряд аккумулятора і все, більше нічого не робили.
6. Змазали замок, петлі лівої задньої двері - до страки, скрип не пропав.
7. Підкрутили резинові відбійники на кришці багажника, змазали замок багажника.

Єдине що сподобалось - одіваєш білий халат з вишитим червоними нитками надписом ВІДВІДУВАЧ на спині, береш білу касуку і можеш знаходитись в цеху. Я так і зробив, простирчав 2.5 години в цеху біля машини.

Зняли захист моторного відсіку і я побачив те що хотів - піддон картеа все-таки є найнижчою точною моторного відсіку (зробив фотку, але без підсвітки херово видно)! Запитав механіків чи правильно зробив що поставив захист - відповіли так, кажуть що завозять їм інколи машини з пробитим картером, також багато тих що на ТО приїздить - з поцарапаним або ввігнутим картером. Ще раз порадів за себе - мої маршрути на пікніки завжди проходять там, де треба "повзком" пролазити :))

Менеджер попався не надто привітний, не особливо цікавився тим що з машиною і як йдуть справи. Коли вигнали машину з боксів щоб послухати всі скрипи і грюкання - намотали аж цілих 400 метрів біля салону. Зразу ж згадав маршрут, по якому вже багато разів їздив з менеджерами з Кий Авто...

Також цікавило мене питання про рідну резину на Ноут. Сказали що нема такої, можу поставити 195 50 або 195 55. На питання як це вплине на гарантію відповіли - ніяк, шини це ж витратний матеріал. Підхід мене порадував, але в майбутньому планую продовжити обслуговування на Кий Авто, а в них щодо цього інші думки...

Parero
25.07.2008, 13:12
то есть резюме такое, стоит таки проходить то на кий авто, я прав?

Партизан з творчим нахилом
25.07.2008, 20:59
я віддаю перевагу кий авто.

забув ще один нюанс - лічильник зворотнього відліку до наступного то не збили, прийшлось робити це вручну.

Партизан з творчим нахилом
26.07.2008, 10:57
записався на кий авто на 5 серпня. зробимо діагностику ходової ще раз.

Енотовед
26.07.2008, 11:15
тобі біла каска пасувала?

у меня знакомые после то-15к на тииде сказали нафик надо больше ехать на свободу, 30-к решили пройти в голосеево, посмотрим , что скажут.

Партизан з творчим нахилом
29.07.2008, 20:14
і так, профілактика суппортів допомогла менше ніж на 1к кмпробігу :) в"їхавши на кримську землю вони знов затарабаніли :)
окрема історія була з жпс - я забув виключити з параметрів пошуку грунтові дороги, в результаті чого - 10 км по грунтовій гірській дорозі :))) але і 30 км скостили по покрученим гірським дорогам! :)
повною мірою зміг оцінити плюси наявності режиму 2 в ат під час переїзду судак - новий світ і в зворотньому напрямку. реально рулить.

P.s. свім хто планує відпочинок в судаку рекомендую готель гранд - ціни дешевші ніж в в тій самій туреччині, а рівень відпочинку не гірший - чудове розташування, відмінний сервіс, вдоразове харчування, власний пляж, номери по 30 квадратних метрів зі всім що має бути. і інет халявий в номері :)

Партизан з творчим нахилом
04.08.2008, 10:18
сьогодні була проведена операція сумнівної легальності... вранці зідзвонився з мікріком і він запропонував мені під"їхати мені по адресу вул. вам_не_важливо_яка, дім хх. через 30 хвилин я прибув по вказаній адресі. спокійно обійшовши місцевість у радіусі 50 метрів та повернувшись назад застав на "точці" мікріка. ми привітались і я пішов услід за ним в малолюдний закуток, де стоїть кілька невеличких гаражів. мікрік підійшов до найбільш віддаленого гаража і не озираючись (щоб не привертати увагу) відімкнув замок так швидко й майстерно що я і не помітив як це трапилось. далі ми як ні в чому не бувало зайшли в середину - там стояло раритетне авто неймовірної краси... червоне... спортивне... на кованих дисках... але авто нас того ранку не цікавило. очевидно у мікріка вже був чималий досвід у подіних справах (для мене це було вперше) - він майстерно прошмигнув у глиб гаража і почав перебирати коробки і всякі інші речі. результату довго чекати не довелось - ми натрапили на суперовий комплект дисків разом і з резиною. мікрік схвально кивнув на диски і зразу ж почав викочувати їх надвір. я побіг за машиною і підігнав її задом до гаражу. відкрили багажник, швиденько погрузились і щоб ніхто нічого не помітив від"їхали подалі від вказаного місця. далі ми сіли у машину, перекинулись кількома словами про курси валют і всякі суміжні теми, потисли один одному руки та й розбіглись. під"їхавши додому, відкрив багажник і ще раз оглянув нажите майно - 4 оригінальні 15" диски ніссан з резиною унірояль... краса!..

Микрик
04.08.2008, 10:22
поздравляю! носи на здоровье! :)

Партизан з творчим нахилом
04.08.2008, 10:24
поздравляю! носи на здоровье! :)
:) ага, дякую!