PDA

Просмотр полной версии : Micra СТО для покраски бампер



Andrew11
02.05.2007, 12:04
Добрый день.

Подскажите, пожалуйста. Вчера черканул свою Микру, царапина сантиметров 7-8 на заднем бампере, глубина пару милиметров....где можно качественно и недорого сделать покрасочку и сколько примерно это может стоить? Порекомендуйте пожалуйста СТО и сколько это может обойтись?
Заранее спасибо

Партизан з творчим нахилом
02.05.2007, 12:14
Покраска одного елемента - 100 у.о. Шука краще через автогазету, бажано щось відоме.

Andrew11
02.05.2007, 12:18
Спасибо. Нашел в газете АВТО ДТП - там сказали что не больше 70 у.е. выйдет. Кто-то может красил - какие-то суммы назовите еще.....

Партизан з творчим нахилом
02.05.2007, 12:28
Andrew11, якщо машина застрахована (а вона таки має бути застрахована на мій погляд) то ти мав би звернутись в страхову, оформити все і т.д. Тоді міг би вибрати наприклад будь-якого офіціала і пофарбуватись в нього.
Фарбування це така штука, яка залежить не тільки від обладнання, правильного підбору кольору і т.д. Головне щоб руки і очі в того хто фарбуватиме були нормальні :) Ти подумай от над чим - може тобі зафарбувати тільки те місце де царапини? Дешево і сердито. А враховуючи що це бампер і не ти так тебе - чи треба викладати додаткове бабло, заморочуватись з пошуком СТО, залишатись на деякий час без машини? А так тобі пофарбують бампер навіть не знімаючи його і за помірну ціну. Подумай, може зупинишся на цьому варіанті.

Andrew11
02.05.2007, 12:33
У мене франшиза 1%, так що не має сенсу звертатися до страхової. Я і хочу пофарбувати тільки подряпину, а не увесь бампер. От приблизно і цікавлюся, куда краще звернутися, щоб дешево і сердито.

JC
03.05.2007, 01:10
Есть правильное место, например, на Чаплыгина 21. Сам собираюсь туда поехать уж как месяца 2, все время подходящее выбираю :) Очень гуманные цены, и отличные рекомендации.
Подробнее читай бортовике http://nissan-club.org/board/showthread.php?t=2779&page=9