PDA

Просмотр полной версии : Primera Nissan Primera 1,6 (Михайло Петечук)



Михайло Петечук
22.05.2007, 18:37
На початку квітня став щасливим власником Прімери.

Український прекрасний сервіс в автосалонах - був спершу в Голосієво, але хамство продавців в ньому викликало рвоту, потім поїхав на Поділ в Свобода-Авто. Двічі приходив у салон аби роздивитись авто (паралельно розглядав інші марки), продавці сподобались (вони фактично і переконали купити у них авто, а не де-інде). На третій візит прийшов з грошима, і тут мені попався тормоз. Тому процес купівлі був зіпсутий (банк Надра теж попсував настрій своєї тупістю).

Автомобілем майже задоволений. Вже наїздив 6500 км. За цей час з'їздив в Миколаїв, на Волинь, в Закарпаття. Враження прекрасні: на дорозі веде себе прекрасно, ергономіка на високому рівні, тільки мотор дещо слабуватий (це відчув тільки в Закарпатті, коли треба швидко обігнати і вернутися в свою полосу, аби не ризикувати).

Проблеми:

Магнітола - час від часу якийсь глюк: врубається дуже голосно радіо, і потім не переключається станція з управління на кермі

Коробка передач - іноді не включається задня передача.

На бруківці дещо шумить торпедо.

Позитив:

- Камера;
- Розміри;
- Ціна (за таку ціну такий фарш не дає жоден автовиробник)

В цілому я задоволений, але після відвідин виставки хочу Інфініті :-)

Plastikova
22.05.2007, 19:06
Ну ти даєш - мало 1.6??? Ми тут на 1.2-літровому моторі таке витворяємо, що ух! :) Чи може ти Порше обганяв?:063:

Plastikova
22.05.2007, 19:08
А загалом вітаю!! :003:

Баден
22.05.2007, 19:15
Ну ти даєш - мало 1.6??? Ми тут на 1.2-літровому моторі таке витворяємо, що ух! :) Чи може ти Порше обганяв?:063:
Так ты ж по весу их сравни :064:

AndrewP12
22.05.2007, 20:03
Поздравляю!



Магнітола - час від часу якийсь глюк: врубається дуже голосно радіо, і потім не переключається станція з управління на кермі

Нужно убрать режимы TA и PTY, если не ошибаюсь. Это режимы оповещений о чрезвычайных ситуациях, проблемах на дорогах, а также поиска станций определенной тематики.



Коробка передач - іноді не включається задня передача.
Это особенность коробок, где нет синхронизатора на задней передаче.
Нужно включать с определенной паузой после нажатия сцепления. Шестерня начинает замедляться. Если включить сильно быстро, слышно некрасивое Р-Р-Р. А если медленно, то шестерня может остановиться зубом точно напротив зуба другой шестерни, и тогда не втыкается. Можно или на мгновение отпустить сцепление, и попробовать еще, или включить 3-ю, а потом заднюю.

nikro7
23.05.2007, 03:24
Поздравляю!


Это особенность коробок, где нет синхронизатора на задней передаче.
Нужно включать с определенной паузой после нажатия сцепления. Шестерня начинает замедляться. Если включить сильно быстро, слышно некрасивое Р-Р-Р. А если медленно, то шестерня может остановиться зубом точно напротив зуба другой шестерни, и тогда не втыкается. Можно или на мгновение отпустить сцепление, и попробовать еще, или включить 3-ю, а потом заднюю.

Прям как на ГАЗ - 53.... :)

Партизан з творчим нахилом
23.05.2007, 08:39
Вітаю з обновкою, машина хороша. Приїжджай на зустрічі клубу.

Михайло Петечук
23.05.2007, 14:25
Дякую за підказку, сьогодні пограюсь з магнітолою, може розберусь. А от з коробкою, могли б краще постаратись.



Поздравляю!

Цитата:
Сообщение от Михайло Петечук http://nissan-club.org/board/images/buttons/viewpost.gif (http://nissan-club.org/board/showthread.php?p=79404#post79404)
Магнітола - час від часу якийсь глюк: врубається дуже голосно радіо, і потім не переключається станція з управління на кермі

Нужно убрать режимы TA и PTY, если не ошибаюсь. Это режимы оповещений о чрезвычайных ситуациях, проблемах на дорогах, а также поиска станций определенной тематики.


Цитата:
Коробка передач - іноді не включається задня передача.
Это особенность коробок, где нет синхронизатора на задней передаче.
Нужно включать с определенной паузой после нажатия сцепления. Шестерня начинает замедляться. Если включить сильно быстро, слышно некрасивое Р-Р-Р. А если медленно, то шестерня может остановиться зубом точно напротив зуба другой шестерни, и тогда не втыкается. Можно или на мгновение отпустить сцепление, и попробовать еще, или включить 3-ю, а потом заднюю.

Михайло Петечук
23.05.2007, 14:27
Дякую всім за привітання :),

Сьогодні обов'язково заповню анкету на членство в клубі, і, сподіваюсь, скоро побачимось.

VT
24.05.2007, 17:58
Ну ти даєш - мало 1.6??? Ми тут на 1.2-літровому моторі таке витворяємо, що ух! :) Чи може ти Порше обганяв?:063:

1.6 все же маловато будет. у сотрудника тоже примера 1.6 - говорит не всегда хватает.

nikro7
24.05.2007, 20:10
Не знаю... Мне моих 2 литров иногда многовато... Всё на любителя расчитано... Кто то гонщик, кто то - нет... Для ресурса движка (долговечности) тож "двоечка" будет весьма желательна... Но тут и минус... 1,6 - значительно поэкономнее...!!!

drWatson
25.05.2007, 08:59
Не знаю... Мне моих 2 литров иногда многовато... Всё на любителя расчитано... Кто то гонщик, кто то - нет... Для ресурса движка (долговечности) тож "двоечка" будет весьма желательна... Но тут и минус... 1,6 - значительно поэкономнее...!!!
Смотря в каком режиме его крутить. Иногда он даже больше жрать будет. А на узкой трассе (по кторой я каждый день езжу) обгон фур на 2-х литровом - очень и очень, по сравнению с 1,6 :)

Aleks777
25.05.2007, 10:55
Не знаю... Мне моих 2 литров иногда многовато... Всё на любителя расчитано... Кто то гонщик, кто то - нет... Для ресурса движка (долговечности) тож "двоечка" будет весьма желательна... Но тут и минус... 1,6 - значительно поэкономнее...!!!
Не стану скрывать, "значительно экономичнее", это 2 литра(А95) на 100км.
Так как эксплуатировал Primera P12 (дорестайлинговую) ~1.5года и почти два года Primera P12 (рестайлинговую), то смело могу утверждать, разница
1,6 - 8л/100км
2,0- 10л/100км
Но, динамика отличается на 3 секунды :063: , до 100км/час=12.6-9.6
Динамика 9.6сек/100км, уже соизмерима с Honda Accord (бытует мнение, что очень динамична в классе D)
Сравниваем:
Accord 2.4 6МТ 7.9
Accord 2.0 5МТ 9.2
Accord 2.4 5АТ 9.2
Primera 2.0 6МТ 9.6
Accord 2.0 5АТ 10.4
Primera 1.6 5МТ 12.6

Михайло Петечук
25.05.2007, 14:55
після півтори місяця користування я зрозумів, що наступна машина буде з коробкою автомат (це, до речі, моя перша машина), бо в цих пробках рука задовбується переключати передачі.

До речі перший тиждень у мене була неймовірна крепатура на лівій руці.

Тут дискусія на темі розгорілась про мотор 1,6 та 2,0. То вставлю і свою 5 копійок:
1,6 недостатньо мені було тільки в Закарпатті на вузьких дорогах, а так вцілому нормально. Хоча разок на одеській трасі, я спробував на хвіст одній ауді впасти, так проблема виникла в тому, що у нього динаміка від 120 до 160 значно краща ніж у мене, і там різниця не в 3 секунди.

Михайло Петечук
25.05.2007, 14:58
після півтори місяця користування я зрозумів, що наступна машина буде з коробкою автомат (це, до речі, моя перша машина), бо в цих пробках рука задовбується переключати передачі.

До речі перший тиждень у мене була неймовірна крепатура на лівій руці.

Тут дискусія на темі розгорілась про мотор 1,6 та 2,0. То вставлю і свою 5 копійок:
- 1,6 недостатньо мені було тільки в Закарпатті на вузьких дорогах, а так вцілому нормально. Хоча разок на одеській трасі, я спробував на хвіст одній ауді впасти, так проблема виникла в тому, що у нього динаміка від 120 до 160 значно краща ніж у мене, і там різниця далеко не в 3 секунди.
- економія, я про економію вже зовсім не думаю, коли по місту катаюсь, бо іноді з дому до роботи поки доїду, бортовий компютер показує середній розхід в 16 літрів. Різниця з 2-літровим думаю не дуже велика.

Михайло Петечук
25.05.2007, 15:01
А ще після кількох далеких поїздок хочу круїз контроль. Особливо сильно його хтів під час обкатки - постійно газ під масою ноги натискався надто сильно :-).

Шкода, що до цього мотора він не йде

Михайло Петечук
25.05.2007, 15:10
Оскільки я розпочав писати журнал, то буду ділитися з вами усіма своїми думками (а Ви зі мною своїми)

Зараз спека стоїть по Україні неймовірна, і я супер задоволений, що нісан в базу поставив клімат-контроль (а не кондюк як більшість робить). Я до машини як підходжу, зразу заводжу і хвилину-дві стою чекаю поки салон охолоджується :-).

А ще клімат може посприяти моєму кар'єрному зростанню :-). Мій шеф-британець часом навідується в Україну, і ми з ним маємо різні зустрічі. Раніше їздили на таксі, а зараз на моїй машині. І йому вона дуже сподобалась, особливо те, що в ній прохолодно :-), вже каже, що парковку буде оплачувати і т.д. Можливо подобріє і кредит за мене виплатить :-) (Сумніваюсь, правда).

Михайло Петечук
25.05.2007, 15:15
Дуже дякую за поради щодо магнітоли, глюків вже немає.

Що було - з'влявся надпис 'TA Interrupt' і включалось радіо Europa FM;
Що робити - натиснути кнопку TA, аби такий же надпис не був підсвічений.

Mythos
25.05.2007, 16:06
Ну ти даєш - мало 1.6??? Ми тут на 1.2-літровому моторі таке витворяємо, що ух! :) Чи може ти Порше обганяв?:063:
Интересно, где лучше динамика в Микре 1.2 с легким кузовом, чем в Примере с 1.6 - но кузов потяжелее.

Mythos
25.05.2007, 16:18
Оскільки я розпочав писати журнал, то буду ділитися з вами усіма своїми думками (а Ви зі мною своїми)

Зараз спека стоїть по Україні неймовірна, і я супер задоволений, що нісан в базу поставив клімат-контроль (а не кондюк як більшість робить). Я до машини як підходжу, зразу заводжу і хвилину-дві стою чекаю поки салон охолоджується .

А ще клімат може посприяти моєму кар'єрному зростанню :-). Мій шеф-британець часом навідується в Україну, і ми з ним маємо різні зустрічі. Раніше їздили на таксі, а зараз на моїй машині. І йому вона дуже сподобалась, особливо те, що в ній прохолодно , вже каже, що парковку буде оплачувати і т.д. Можливо подобріє і кредит за мене виплатить :-) (Сумніваюсь, правда).
Та, не знаю какой у тебя шеф, но двоих уже знаю, жлобы конкретные... Улыбаются в лицо, а как о серьезной просьбе - так тормозят или морозятся :-) (хотя не знаю, что за должность у тебя и какие отношения)

drWatson
29.05.2007, 08:28
До речі перший тиждень у мене була неймовірна крепатура на лівій руці.

Не понял, чего на левой? Которой руль держал, пока правой ручку смыкал? :)


Тут дискусія на темі розгорілась про мотор 1,6 та 2,0. То вставлю і свою 5 копійок:
1,6 недостатньо мені було тільки в Закарпатті на вузьких дорогах, а так вцілому нормально. Хоча разок на одеській трасі, я спробував на хвіст одній ауді впасти, так проблема виникла в тому, що у нього динаміка від 120 до 160 значно краща ніж у мене, і там різниця не в 3 секунди.
Вот как раз на таких скоростях "слабость" 1,6 и проявляется во всей красе. И жрать он начинает чуть ли не больше 2,0

Михайло Петечук
29.05.2007, 09:48
Та, не знаю какой у тебя шеф, но двоих уже знаю, жлобы конкретные... Улыбаются в лицо, а как о серьезной просьбе - так тормозят или морозятся :-) (хотя не знаю, что за должность у тебя и какие отношения)

Посада відповідальна, і заміну знайти складно, хоча можливо :-)

Михайло Петечук
29.05.2007, 09:53
Не понял, чего на левой? Которой руль держал, пока правой ручку смыкал? :)

Так саме на тій руці якою кермо тримав. Кермо, до речі, більш жорстке порівняно з Мерседесом та Гольфом (з іншими ще не порівнював). До речі, після порівняння з мерсом я зацінив те, що для максимального поворота треба провернути кермо менше ніж на 1,5 повних оборота (на жаль, не знаю ще як правильно вимірюється кількість оборотів кермо: від прямого положення і домаксимуму в одну сторону, чи взагалі кількість оборотів, які можна зробити кермом від максимального лівого до максимального правого).

Михайло Петечук
29.05.2007, 09:56
Вот как раз на таких скоростях "слабость" 1,6 и проявляется во всей красе. И жрать он начинает чуть ли не больше 2,0

Жере дійсно суттєво більше на 160. Перевіряв під час поїздки в Миколаїв. Туда на швидкості 110-130 і розхід був 6,5 л/100 км, назад їхав 140-180 (на одеській трасі 160-180) і розхід був 9-9,5 л/100 км.:(

Микрик
29.05.2007, 18:05
это не много! Мой ноут 1.6 автомат. при скорости 185 жрет 13.1 литров :)

drWatson
30.05.2007, 08:28
Жере дійсно суттєво більше на 160. Перевіряв під час поїздки в Миколаїв. Туда на швидкості 110-130 і розхід був 6,5 л/100 км, назад їхав 140-180 (на одеській трасі 160-180) і розхід був 9-9,5 л/100 км.:(
Это компьютер такой расход показывает? Если так, то вполне нормальный расход. Насколько я знаю, на таких скоростях (больше 160) 1,6 жрет чуть ли не 15 литров.

Михайло Петечук
11.06.2007, 18:35
Повернувся я до Києва з короткотермінової відпустки в Закарпаття (на тиждень до батьків їздив).

Дорога туди відбувалась у два етапи до Львова, нічліг у родичів, та від Львова до Хуста (місто в центрі Закарпатської області).

Цього разу вирішив їхати не через Сваляву, а через Міжгір'я (у Стрию поворот на Долину, а там по знакам). Дорога суттєво гірша. Хоча машин майже немає, особливо фур. Швидкість була на гірській ділянці невелика - серпантин все ж таки, але зате цікаво - Need for Speed, блін :063:. До речі, у Міжгір'ї є поворот на Синевирське озеро - усім раджу. Я з дівчиною скатались туди на кілька годин, в результаті залишились там на ніч. На озері я ще 'отруївся' киснем - хто не знає, що це таке, з'їздіть в Умань в Софіївку і погуляйте там активно кілька годин, тоді зрозумієте.

Машина по дорозі туди вела себе як завжди добре, а назад ще краще (бо я перед виїздом ввечері покатався на Ланосі :036:).


Назад до Києва їхав учора. Я хотів уникнути можливих тянучок на трасі Київ-Чоп у Львівській області, що є регулярними через будівництво дороги, тому шукав інші варіанти. Тато зі своїм кумом порадили мені їхати через Тернопіль (мушу зауважити, що це було на шашликах і вони були п'яні). Поїхав я вранці через Тернопіль. На Франківщині після дзвінка до татового кума, я змінив маршрут (його слова не цитуватиму, бо це були тільки матюки :-))

Ділюсь маршрутом, можливо комусь в нагоді стане. Хуст - Міжгір'я - Долина - Калуш - Галич - Рогатин - Золочів - Броди, а далі по прямій на Київ. Дозволяє уникнути заторів у Львівській області (якщо їдете вдень).

Їхав я розслабившись, не особоливо ганяючи (хіба, що зовсім трохи :cool:). Розхід вийшов 7,4 л. на сотню. Допоки не почав трохи ганяти, то постійно був 7,2.

Трохи експериментував, з їздою за фурами. Лєпота - розхід ніби накатом з гірочки котишся, тільки повільно надто. Якщо не поспішати, то гадаю прилаштувавшись зо фурою з гоночними задатками можна проїхати всю Україну з розходом літрів 3-4 на сотню, і міліція не зупинятиме.

Усьо - це коротко.

PS. На спідометрі вже більше 9.000. Ще одна-дві такі поїздки (а вони будуть - сестра в липні заміж виходить) і треба робити ТО. Буду радий за поради на що звертати увагу, куди краще йти, і десовісніше роблять. Дякую

Микрик
13.06.2007, 12:05
Ездили ночью за фурами маршрут из Донецка в Киев - расход и вправду нереальный.... меньше 5 литров....

Михайло Петечук
14.06.2007, 15:14
До речі, а що дає накачування шин газом???

Микрик
14.06.2007, 15:19
повышенный расход денег :)

Михайло Петечук
14.06.2007, 15:22
повышенный расход денег :)

Дякую :-)))

Михайло Петечук
14.06.2007, 18:02
Чи є зміст ставити парктронік???

Я подумовую про те, аби спереду встановити парктронік (з жахом думаю про те, що скоро на ній буде їздити моя дружина з дуже маленьким досвідом) - з обзорністю спереду у Прімеру ви напевно в курсі. Я досі не відчуваю правий передній габарит (їзду на дотик :-), до характерного хрусту - жартую)

Микрик
14.06.2007, 18:11
можно поставить!

правда я себе купил с прицелом на супругу, но так и не поставил - она на другой машине ездит :)

PanSashko
20.06.2007, 09:40
Вот вы тут обсуждаете расход топлива и говорите если ездить за фурами и не сильно быстро то расход будет 5 литров.
А теперь подумайте:
1. Зачем покупить автомобиль который ездит .. и ползать на нем !
2. Что дороже - лишний литр бензина или побитый бампер посеченное лобовое стекло и весь капот в сколах от камней, которые поднимают с обочины грузовики. :)

PanSashko
20.06.2007, 09:46
ПЫ.СЫ. Из жизни, на трасе Днепропетровск - Кривой Рог у грузовика который выехал со второстепенной дороги перед нами застрял между колесами (двойными) ...... кусок кирпича !!!! Мы его увидели в всвоем лобовом стекле уже на первом скачке.. А предотвратить не могли этого т.к. а) было темно б) было встречное движение в) водитель грузовика г.....он! Хорошо машинка была застрахована... Это не реклама - это совет (я на счет страховки) ;)

Михайло Петечук
20.06.2007, 18:11
Вот вы тут обсуждаете расход топлива и говорите если ездить за фурами и не сильно быстро то расход будет 5 литров.
А теперь подумайте:
1. Зачем покупить автомобиль который ездит .. и ползать на нем !
2. Что дороже - лишний литр бензина или побитый бампер посеченное лобовое стекло и весь капот в сколах от камней, которые поднимают с обочины грузовики. :)

Про другий пункт я якось не думав, мушу згодитись великою мірою.

А от щодо першого пункту, то теж частково погоджуюсь. Але за фурами ДУЖЕ зручно їхати коли втомлений (а дорога з Закарпаття на Київ (з серпантинами та не найкращою дорогою на перевалі) трохи втомлює). А вцілому я поділився спостереженнями. Машині тільки два з половиною місяці і це моя перша машина, тому я вивчаю її поведінку в різних умовах.

Михайло Петечук
26.06.2007, 13:49
Зайшов учора здуру на сайт http://www.nissanusa.com і ледь не розплакався. Потім аналогічно зайшов на американські сайти інших виробників, і, знову, ледь не розплакався.

Багата у нас країна, блін - машини у нас ледь не вдвічі дорожчі. По ціні моєї Прімери можна взяти Пасфайндера, за 27000 можна новеньку Z350 придбати, а за 19000 долярів Мустанга. Тільки Шевроле Авео у них в одну ціну з нами, хоча мотор 1,6 л.

Отаке от, я дедалі частіше думаю про хоча б тимчасову іміграцію з України - хочеться на хороших машинах поїздити.

Соррі за "крик душі", а моя машинка вже впритул до 10 000 км підішла

Микрик
26.06.2007, 16:55
О! пора менять на Пасфаиндер! :)))

Тока у них там дизельных нету! а Дизель сила!

Михайло Петечук
02.07.2007, 09:50
Блін, сталось те, що стається з кожним автомобілістом - моя перша аварія. В мене ззаду в'їхав здоровезний Неоплан. У мене бампер, крило, задня фара, кришка багажника, а у нього тільки подряпина (з точки зору фізики я розумію чому тільки подряпина, але прикро). Відбулось це в суботу на з'їзді з Бульвару Дружби народів на Наддніпрянське шосе (в напрямку Подолу)

Досвід не найбільш приємний :???:. Одразу викликали ДАІ та страховиків. І досить швидко вони були на місці (все ж таки субота - дороги досить вільні). Ніколи не любив з даїшниками спілкуватись, і любові не прибавилось. А щодо страховика, то я давно з такими гавнюками (вибачте на вислові) не зустрічався. Ні одні ні інші відповідей на запитання толком давати не хочуть.

Зараз доведеться воювати з страховою (Кредо Класік, можливо хтось мав з ними справу), аби якомога скоріше машину отримати готовою. Шкода, що певно не встигну до 12 липня :-(.

Не підскажете, експертизу довго проводять, і чи довга зазвичай черга на ремонт в СТО Нісана (Особливо Свобода-Авто, який найближче до мого дому)?

Блін, як це все невчасно - якраз на роботі запара повна, і кишені трохи стали пустішими з ряду причин. Нічого - головне, що ніхто не постраждав - машина це лише залізо.

По ходу моїх перипетій буду дописувати до журналу.
Чує моє серце війна буде тяжкою і довгою.

Микрик
02.07.2007, 22:03
власний досвід підказую, що уся процедура займає мінімум 2 місяці. якщо чекати з ремонтом до виплати грошей і не робити за свої.

багато вариіантів розвитку подій

1) оцінка, без єкспертизи, рахунок зі станції, оплата, виконанная робіт - мінімум місяць
2) з єкспертизою + 2 тижні
3) + черга на СТО, або страхова на акредетована на станції, і на СТО не бажають викронувати роботи без попередньої оплати + 2-3 тижні.

Можно звичайно зробити ремонт власним коштом, а потім довго і нундно доказувати що ти не верблюд та намагатися вибити гроші зі страхової.... але це не мій варіант

drWatson
03.07.2007, 07:43
Да... :( Сочувствую. Страховщики со стороны Неоплана? Или твои по Каско?

Михайло Петечук
03.07.2007, 09:36
Зі своїми по Каско. А вони в свою чергу будуть вибивати гроші з ПЗУ (страхова винуватця).

Михайло Петечук
06.07.2007, 17:23
Пройшов учора експертизу. М-да, непогано чувак в'їхав. Ще результатів немає, але вартість ремонту складає десь в межах 20-30 тис. грн. Коли страхова (Кредо Класік) дасть "одобрямс" на цю суму можна починати ремонтувати - лишилось ще гроші знайти :-(. Прикол в тому що банк у якому я брав кредит (Надра банк) є вигодонабувачем і від нього треба листа, що я не маю заборгованостей і вони не проти аби я отримав компенсація від страхової її не дає, бо у них є такий веселий прикол, що вони отримують гроші на свій кореспондентський рахунок (цього в договорі немає) і потім вирішує чи на погашення ту всю суму, чи на оплату послуг СТО. Допоки страхова і банк все повирішують машина просто згниє. В принципі мене влаштовує певною мірою те, що гроші підуть на погашення, але мене в принципі не влаштовує ту, що мене про це не попередили завчасно до укладення договору, і що цього немає в договорі - це тільки їхня внутрішня процедура. Оскільки у мене настрій бойовий, і я маю намір усіх трахати за йухову роботу, то можливо підкажете куди треба писати скаргу аби відтрахали увесь банк (Нацбанк?)? Одночасно я напишу скаргу на менеджера яка мені продавала цей кредит за те, що вона мене про це не попередила (погано є ще те, що сума щомісячних виплат не зменшується - зменшується термін кредиту, і жодних кредитних канікул не дається). Я здогадуюсь, що моя одна скарга впливу великого не матиме, але коли їх набереться критична кількість (плюс конкуренти підтиснуть), то ефект буде. Тому закликаю приєднуватись і дрючити персонал обслуговуючих структур за неякісну роботу - ми їм за це платимо власні бабки. Я сам працюю з клієнтами (В2В сектор), і у нас клієнт це "священна корова". Тому друзі не лінуйтесь писати скарги, а потім вимагати відповіді та звіту про вчинені дії у відповідь на неї.

Щодо страхової я вже наваяв скаргу в Австрійський офіс на Президента компанії, плюс в Украну. Це були мейли, ще на вихідних рекомендованим листом на укр офіс відправлю (юридично грамотніше) плюс на всі установи, що можуть мати стосунок (особливо Спілка захисту прав споживачів).

Правда ще одне питання не розвязане де знайти бабки на ремонт машини :-), але це якось вирішу.

Ах да, забув описати втрати:

Коли ми зняли задній ліхтар, то все оказалось печальніше ніж хотілось би - кілька зварочних швів були тріснуті

Запчастини до заміни:


задній бампер;
заднє ліве крило;
задня панель;
задній лівий ліхтар;
заднє скло;
панель на яку номера кріпляться
купа дрібніших деталей назви яких я не пам'ятаю (не знав, не знав та забув)Ремонтуватимуть ланжерон (що це таке не знаю), фарбуватимуть і т.д.

В понеділок - вівторок скажуть результати.

Я також замовив експертизу втрати товарної цінності - буду з винуватця збивати втрату в ціні машини. Хоч трохи і шкода дядька, бо їхав повільно, але був неуважний, моєї вини тут зовсім немає - буде опиратися, то буду збивати через суд (але тоді порахую час який я витратив на оформлення плюс моральні збитки). Це ще десь штука баксів не менше.

А взагалі фігня це попадати в аварії. :-( стільки потім геморою.
А ще порада - страхуйте цивільну відповідальність по максимуму.

Михайло Петечук
06.07.2007, 17:24
Пройшов учора експертизу. М-да, непогано чувак в'їхав. Ще результатів немає, але вартість ремонту складає десь в межах 20-30 тис. грн. Коли страхова (Кредо Класік) дасть "одобрямс" на цю суму можна починати ремонтувати - лишилось ще гроші знайти :-(. Прикол в тому що банк у якому я брав кредит (Надра банк) є вигодонабувачем і від нього треба листа, що я не маю заборгованостей і вони не проти аби я отримав компенсація від страхової її не дає, бо у них є такий веселий прикол, що вони отримують гроші на свій кореспондентський рахунок (цього в договорі немає) і потім вирішує чи на погашення ту всю суму, чи на оплату послуг СТО. Допоки страхова і банк все повирішують машина просто згниє. В принципі мене влаштовує певною мірою те, що гроші підуть на погашення, але мене в принципі не влаштовує ту, що мене про це не попередили завчасно до укладення договору, і що цього немає в договорі - це тільки їхня внутрішня процедура. Оскільки у мене настрій бойовий, і я маю намір усіх трахати за йухову роботу, то можливо підкажете куди треба писати скаргу аби відтрахали увесь банк (Нацбанк?)? Одночасно я напишу скаргу на менеджера яка мені продавала цей кредит за те, що вона мене про це не попередила (погано є ще те, що сума щомісячних виплат не зменшується - зменшується термін кредиту, і жодних кредитних канікул не дається). Я здогадуюсь, що моя одна скарга впливу великого не матиме, але коли їх набереться критична кількість (плюс конкуренти підтиснуть), то ефект буде. Тому закликаю приєднуватись і дрючити персонал обслуговуючих структур за неякісну роботу - ми їм за це платимо власні бабки. Я сам працюю з клієнтами (В2В сектор), і у нас клієнт це "священна корова". Тому друзі не лінуйтесь писати скарги, а потім вимагати відповіді та звіту про вчинені дії у відповідь на неї.

Щодо страхової я вже наваяв скаргу в Австрійський офіс на Президента компанії, плюс в Украну. Це були мейли, ще на вихідних рекомендованим листом на укр офіс відправлю (юридично грамотніше) плюс на всі установи, що можуть мати стосунок (особливо Спілка захисту прав споживачів).

Правда ще одне питання не розвязане де знайти бабки на ремонт машини :-), але це якось вирішу.

Ах да, забув описати втрати:

Коли ми зняли задній ліхтар, то все оказалось печальніше ніж хотілось би - кілька зварочних швів були тріснуті

Запчастини до заміни:
задній бампер;
заднє ліве крило;
задня панель;
задній лівий ліхтар;
заднє скло;
панель на яку номера кріпляться
купа дрібніших деталей назви яких я не пам'ятаю (не знав, не знав та забув)Ремонтуватимуть ланжерон (що це таке не знаю), фарбуватимуть і т.д.

В понеділок - вівторок скажуть результати.

Я також замовив експертизу втрати товарної цінності - буду з винуватця збивати втрату в ціні машини. Хоч трохи і шкода дядька, бо їхав повільно, але був неуважний, моєї вини тут зовсім немає - буде опиратися, то буду збивати через суд (але тоді порахую час який я витратив на оформлення плюс моральні збитки). Це ще десь штука баксів не менше.

А взагалі фігня це попадати в аварії. :-( стільки потім геморою.
А ще порада - страхуйте цивільну відповідальність по максимуму.

Михайло Петечук
09.07.2007, 13:25
упс, випадково сам собі поставив 5 зірочок :-)

Партизан з творчим нахилом
09.07.2007, 18:37
Сорі за офф-топ.
Цивільну відповідальність треба страхувати не тільки обов"язкову але і добровільні поліси додатково купувати. Обов"язкова цивілка закінчується на межі 25 тис. грн на один автомобіль. Це якщо ви в"їдете в Лексус так що спрацюють подушки безпеки і поб"єте фари - вам не вистачить цієї сумми (інформація отримана від врегулювальників страхової компанії - заміна 1 подушки коштує більше 1200 у.о.). Тому варто докупити поліс, щоб підвищити суму за матеріальні збитки ща хоча б на 50 тис грн.

Микрик
09.07.2007, 19:38
угу, я тоже такого же мнения.Я бы минимум брал 100 000 грн....А то только фара от пасфаиндера 10 000 грн стоит...

Михайло Петечук
10.07.2007, 10:31
Я маю дві страховки цивільної відповідальності: добровільна на 100 000 грн і обов'язкова на 25 000 (трохи мене як я розумію намахали щодо того, що треба буде ОСАГО з 1 серпня - у мене добровільна аналогічна і більше покриває). Я брав по максимуму - більше 100 000 вони не дають покриття, а коштує це порівнянно фігню - трохи більше 300 грн. 300 грн за те, щоб спокійно рік їздити це невелика сума.

Микрик
10.07.2007, 12:55
Зачет и респект

Партизан з творчим нахилом
10.07.2007, 13:05
Добровільна і обов"язкова цивілки разом - це зер гут. Правильне рішення.

Михайло Петечук
11.07.2007, 16:41
:064:
Перша перемога над страховою. Детальніше напишу в рубриці Автоправо аби більше читачів форуму прочитали.

Михайло Петечук
06.08.2007, 13:32
Машина вже готова - на два тижні скоріше ніж обіцяли. Не чекав від Голосіївського. Хоча ще не бачив її. Лишилось ще десь наскребти сьогодні 200 баксів - стільки не вистачає для оплати ремонту (загалом 6000).

Михайло Петечук
07.08.2007, 17:14
Забрав учора свою прімеру з СТО. Знайшов невеликий брак у ремонті, без питань погодились усунути. В суботу збираюсь заїхати доробити.

Це була преамбула.

А сьогодні.... їду по Глибочицькій. Тянучка. Плавно зупиняюсь аби пропустити чувака, що проситься з зустрічної аби повернути вляво. Зупинився. Він проїжджає... відчуваю удар ззаду :-(. Наша песня хороша начинай сначала...

Знову заїхали в ліву задню частину. Хоча цього разу тільки бампер помнули.
Ситуація вцілому така:
Я зупинився, і Пежо ззаду зупинилось (тянучка, всі неспіша 20-30 км/год їдуть). В Пежо ззаду влітає Ланос, і штовхає того в мене (називається дотримуйтесь дистанції).

Всі плани на сьогодні пішли на ***.

Страховики будуть ржати дико.

На місці з воділи ланоса збив бабки за свою франшизу, а решту хай з нього страхова збиває. Він ще хотів зі мною торгуватись щодо франшизи - смішні люди. Самі винні, і хочуть, щоб я ще й скидку їм робив.

А вцілому пригадалась фраза сказана одним розумним чоловіком у мене вдома на Закарпатті. Головне правило на дорозі: "Бійся верховинців!"

Отака-то от фігня малята.

Треба тачку посвятити, хоч я і не релігійний, але це якась містика. Певно помста за голуба якого я збив.

Усьо

Баден
07.08.2007, 19:07
Посвяти конечно, но если не пройдет - тогда продавай :)

Микрик
08.08.2007, 10:24
гы, да нормальная практика для Киева :)
Наварру силовые бампера по кругу колеса от биг фута и самое оно!

Михайло Петечук
05.09.2007, 13:14
Давно ніц не писав, але в принципі не було коли і не було чого писати.

На спідометрі вже 13400 км (станом на вечір 4 вересня), і скоро на ТО. Буду вдячний за поради. Якщо прайс Кий Авто на форумі актуальний, то мушу визнати, що поїду туди бо це суттєво дешевше за Голосієво чи Свобода Авто (якщо не помиляюсь понад 1000 грн проти 605 на Кий Авто).

А ще задумався, що згідно приказкою "готуй сани влітку, а воза зимою" треба б обзавестися зимовою гумою. Буду радий за поради, але напевно заведу тему на відповідній гілці - більше людей побачить, яким ця інфа може бути корисною.

Знову з'їздив у Закарпаття - випробовую різні маршрути - цього разу з Закарпаття їхав за маршрутом Хуст-Рахів-Франківськ-Тренопіль-Рівне-Київ. Хто буде проїжджатицим маршрутом зверніть увагу на: село Нижня Апша (між Хустом та Раховом, раніше називалось Діброва) - їдьте обережно, бо там такі будинки, що хіба тільки в Кончі Заспі такі, і всі заглядаються на них.

Проблем жодних з машиною, тьху-тьху, не виникало. Не ганяв сильно (хіба тільки разочок під Тернополем:)).

В цілому, я далі своєю Прімерою задоволений. Хоча під час ТО попрошу глянути на ходову, бо умови наші не найкращі для витвору британського автопрому.

А ще в Суботу зайшов в салон Альфа Ромео, подивився на італійський автопром. А-ах. Наступна машина буде Альфа-Ромео (раніше говорив, що тільки БМВ чи Ягуар :-)). Мене ще й прокатали в 147. Треба визнати, що по більшості характеристик (крім ціни, розмірів та камери заднього виду) машина краща. Працівник салону прокатав на швидкості 150 км/год по вулиці паралельній Луначарського, спеціально в ями налітав плюс пробував їх об'їжджати. Підвіска дорогу держить і не є жорсткішою на Прімерівську, якісь виконання салону на висоті, звукоізоляція як для машини гольф класу просто неймовірна - краща за беху-копійку. От тільки ціна кусається віж 23 до 27 кілоєвриків. Логіка підказує, що за такі гроші можна взяти машину класом вищу. Але поки що у мене є ще одна мрія Альфа Ромео

Михайло Петечук
06.09.2007, 11:40
Думки у мене виникли щодо невеликого удосконалення моєї машини - тюнінгом не наважуюсь це назвати. Хочу:
1. Ксенон;
2. Кермо в шкірі, тільки по-людські - красиво, акуратно;
3. Круїз-контроль;
4 17' диски (але це наступного літа)

Порадьте, що з цього можливо, скільки приблизно коштує, і де можна зробити (хотілось би дешевше ніж в офіційних СТО, але гарантію не втратити :-))

Дякую

Михайло Петечук
12.09.2007, 19:06
Що за вечір вчора був! Двічі в мене ледь не в'їхали. І обидва рази коли я спокійно їхав, не гальмував ;-). Перший раз Лексус ледь не зачепив боком. А другий раз - якась шалена Газель неслась по бульвару Шевченка. Я чую визг гальм, але не бачу чий, і де. Оглядаюсь, дивлюсь в дзеркало, а ззаду Газель гальмує, одночасно з моєї смуги перешиковується вправо (я їхав зі швидкістю 60 км/год, по середній смузі), звідти об'їхавши мене і, уникаючи зіткнення з лансером, що там спокійно стояв, вертається в мою смугу ледь не зачепивши мене своїм задом (добре, що я встиг загальмувати вчасно). І чувак собі далі погнав. На світлофорі на початку площі Перемоги він всіх 'сдєлав'. Таких би придурків по менше на дорогах, то і аварійність би різко зменшилась.

Ладно, щось я про негатив. У мене наступає час першого ТО. Вже майже 14 тис на спідометрі, а за тиждень треба у Львів на весілля їхати, то я вирішив завчасно зробити ТО, аби потім не дивитися на спідометром зі страхом, що пару завих км, і тю-тю гарантія. Вирішив робити ТО на Свобода-Авто. Причини такого вибору дві: найближче знаходиться, і те, що дають бути присутніми під час ТО. А я хочу глянути на те як мою машину ремонтували на Голосєво, і хай хлопці їхні скажуть, що не так (якщо є щось не так звісно).

Михайло Петечук
26.02.2008, 18:57
В минулому пості, я написав, що продаю машину - таки не продав, і не збираюся найближчим часом.

Звісно неприємно коли тричі в тебе в'їжджають ззаду - зараз боюсь гальмувати, спершу в дзеркало дивлюся, а якщо ззаду хтось дуже великий їде, або на дряхлій машині, то намагаюсь, або пропустити, або відірватися подалі.

Вцілому поремонтували добре, як новенька - жодної подряпини. Поміняли зад, і передній бампер. Отримав я машину перед новим роком. Я процес не форсував, і так досить комфортно було.

У мене відбулись певні психологічні трансформації. Якщо протягом першого періоду після купівлі я ледь не в туалет на машині їздити був готовий, то зараз більш практично до неї почав ставитися. На приклад, я зараз зазвичай на роботу на метро добираюся (3 зупинки) - що вдвічі швидше ніж машиною. На дорозі став ще більш зібраним, і намагаюсь максимально уникати ризикованих ситуацій - не стаю задом до маршруток :-).

Трохи про звітую про життя моєї машини:
- посвятив!!!
- поміняв акумулятор ()
- зробив перше ТО на Свободі Авто. Одразу як забрав з ремонту в Голосіївському, погнав її на Свободу, аби вони глянули на неї як конкуренти перш за все :-). Сказали що треба поміняти 3 свічі з 4, але грошей при собі не вистачило, тому їжджу так (порадьте на що це впливає, і чи критично це?).
- купив зимову гуму Піреллі ... (не пам'ятаю яку саме). Під шипи, але без шипів. По суті брав те, що було по нормальній ціні - якось 250 баксів за одне колесо не хотілось давати. Їздить нормально, хоча керованість дещо гірша стала, особливо перші дні було незвично на ній, а зараз намано.
- наїздив біля 5000 км. Проїхався по маршруту Київ - Нововолинськ - Хуст - Чоп - Будапешт - Відень - Холенштайн - Лінц- Холенштайн- Відень - Будапешт - Егер (угорщина) - Хуст - Київ, а також Київ - Миколаїв-Київ. Отримав культурний шок!!! Оцінив наскільки хороша моя машина на хороших дорогах :-). Це тема окремого величезного посту.
- здається маю тріщину у бачку омивача - витікає рідина до певного рівня, порадьте скільки десь коштує задоволення його поремонтувати? І чи дуже треба за цим звертатися до офіційних СТО (дуже дорого!)
- не читаються диски - мабуть через 3-місячну перерву головка лазера забруднилася - планую заїхати на СТО, по ідеї гарантійний випадок (???). Можливо підкажете як це можна зробити самому, бо часу мотатися туда-сюда немає.
вцілому дуже задоволений, і хочу нарешті, хоч раз потрапити на зустріч клубу, але не можу, бо вечір п'ятниці зайнятий

Plastikova
26.02.2008, 21:27
Слухай, а скільки часу зайняла твоя велика подорож? Наскільки втомився?

Михайло Петечук
27.02.2008, 11:24
В принципі не складно було. І вона була розбита на кілька етапів.
28 грудня ми виїхали до Нововолинська (500 км), наступного дня звідти на Хуст через Дрогобич (450 км). а 2 січня з Хуста до Холенштайну (біля 900 км) за 12 годин проїхали включно з кордоном. По закордону їздити легше ніж по Україні - якість доріг значно краща, водії здубільшого нормально себе поводять на дорозі. Складно у Будапешті було - там немає об'їздної і треба було через місто їхати.

З Австрії теж у три етапи їхали: з Австрії до Егера (там три дні у готелі відпочили від усіх), звідти до Хуста за 3 години, і з Хуста до Києва наступного дня.

Я не жалкую що машиною їхав - я був вільним у можливостях по пересуванню. Шкода, що моя Інна не водить, і довелось повністю весь шлях бути за кермом.

Було кілька складнощів:
- атлас який я купив в Україні показує погоду, а не дороги. В Угорщині від Ніредьгази до Будапешта є автобан, а на атлісі його не має.
- Також були складнощі з мовою в Угорщині - атлас українською і назви міст звісно українською, а як воно угорською не здогадатися :-), тому були проблеми зі знаками поки на автобан не вискочив.
- в Австрії було складно по автобану їхати. З одної сторони втома давалася взнаки, з другою сторони сама будова автобанів. Вони там не прямі, а зигзагами. і між зустрічними смугами часто просто стіна. Дуже страшно коли їдеш 140, а перед собою бачиш стіну (!) - це виключно психологічне, бо радіус великий, але при правих поворотах візуально перед тобою стіна. А ще гірше коли зправа від тебе якась фура, і їдеш наче у вузькому тунелі.
- румуни (вони нагадують українців у найгіршому розумінні цього слова)

Але з іншої сторони багато речей які спрощували життя:
- знаки постіно дублюються (!)
- якість доріг прекрасна (очевидно), навіть у забитому селі Холенштайн до найзабитішої хати у горах є асфальтова дорога без жоднї ями
- скрізь розмітка. При тому неймовірно зручна - для повороту вліво водій не перекриває рух іншим учасникам руху. Якість розмітки така, що навіть, коли багато бруду на дорозі (+1 з мокрим сніком / дощиком) її видно, плюс коли на неї наїжджаєш одразу шумовий ефект (неприємний досить)
- на лижах там кататися дешевше ніж у Славську, і взагалі країна є відносно недорогою (крім бензина та рідини омивача, 15 євро на заправці три літра коштувало)

Таня, звони можемо зустрітися або по телефону поспілкуватися про деталі, якщо цікавить

L@M@K
29.02.2008, 22:52
Коробка передач - іноді не включається задня передача.

Самый простой идействующий способ (советую всем попробовать):

Попробуйте при включении плавненько чуть-чуть приотпустить сцепление...войдет как по маслу

Партизан з творчим нахилом
29.02.2008, 23:25
Румуни - страшні люди... Їхав по Румунії в постійному страху, таке враження ніби навкруги війна і з-за наступного пенька вилізе циган з гранатометом...

L@M@K
01.03.2008, 00:05
Эх.....напомнило мои поездки по Польше......

Михайло Петечук
04.07.2008, 18:06
давно тут не був. машина їздить. завтра то-30000. записався на свободу-авто - принаймні бачиш, що вони роблять, хоча є недобре передчуття. недавно будучи у батьків зробив комп'ютерну діагностику ходової - сказали, що є люфт рульової тяги та передні шарові опори розбиті - побачимо, що завтра мені на сервісі з цього приводу скажуть. також магнітола диски не читає ще з минулої аварії у вересні рік томую можливо через те, що три місяці машина не використовувалась, хоча диски для чистки не допомагають.

також є якесь неприємне "дрєбезжання" в зоні коробки передач на швидкостях 90-110 км/год, але при натисненню на газ зникають. ця вібрація передається на ручку коробки, і коли її взяти в руку, то наситься (буду вдячний за поради, що ж то можу бути).

а ще протікає бачок омивача - теж після аварії - може при заміні бампера щось в голосіївському зачепили?

нещодавно поміняв "дворніки" - поставив хороші безкаркасні (понад 300 грн за них дав), а за два тижні їх стирили. добре, що не подряпав собі скло. зробив висновок - нєфіг вимахуватись, треба регулярно купувати найдешевші :-)

а зрештою задоволений машиною - все ж таки за 24к в доларах це була найкраща пропозиція рік тому (і без черг). але потай я мрію про альфа ромео чи Bmw. ще з рік мінімум планую використовувати.

AndrewP12
05.07.2008, 08:34
а как это - компьютерная диагностика ходовой? обычную диагностику, в виде мастера с металлическим продолговатым специнструментом видел, а компьютерную не довелось.

люфт шаровых, на таком пробеге, признают допустимым. а вот наконечник рулевой тяги должны поменять. вибрация коробки - задняя (а может и не только заднаяя) подушка двигателя.

Михайло Петечук
05.07.2008, 10:28
я не сильно спец в таких ділах - і тому важко пояснити. але спробую на хлопський розум. на бош сервісі це виглядало таким чином: яма, а також по сторонам від неї металеві пластини на які наїжджаєш колесами, а потім та вся автоматика з твоїми колесами витворяє різні кульбіти - рухається вперед-назад, здається трохи в сторони, також вверх-вниз. як з передніми, так і з задніми. а також потім ще майстер "ручками" дивиться все перепровіряє.

60 грн і 10 хвилин каруселі :-) (ціни у м. хуст закарпатської області) - і все готово.

Михайло Петечук
05.07.2008, 10:29
вибрация коробки - задняя (а может и не только заднаяя) подушка двигателя.

Це мені не подобається - як я розумію може трохи зайняти часу? Наскільки це серйозна проблема? І чим може бути викликана?

AndrewP12
05.07.2008, 17:10
по времени не знаю. но думаю, на сто ребята уже наловчились делать быстро. пока на гарантии, проблемы нет. конструкция имеет недостаточный запас прочности. быстрый износ может быть вызван резким включением и выключением сцепления при больших оборотах двигателя.

Михайло Петечук
15.04.2009, 17:44
Давно не був. Але вирішив трохи проінформувати громадькість про наше життя.

Машина та сама. Тьху-тьху, без проблем. Тиждень тому ТО-45000 пройшла. За останній рік, нічого особливого не було. Магнітолу по гарантії поміняли, бо погано диски читала (практично не читалися взагалі).

Також в Німеччину на машині зїздив і по Німеччині два тижні поїздив (ось для яких доріг ця машина робилася !!!).

Ходова, мотор і все решта без проблем.

Хочу хімчистку салона зробити найближчим часом та зарихтувати подряпину (невдало одна брюнетка припаркувалась - в день визду в Німеччину). А також бітум зняти - нахапав десь ще минулого року.

М

Михайло Петечук
16.01.2010, 19:36
Вже і до 60000 доїздив. Треба буде десь пройти ТО - переді мною дилема чи робити на фірмовому, чи десь інде. До завершення гарантії лишилося два місяці. Які СТО нормально працюють з нісанами? З машиною нічого поганого не відбувалося. По гарантії замінили передні ричаги (був люфт шарових), а також замінив гальмівні колодки. З'їздив по Європі знову. По суті, у цієї машини майже чверть пробігу по Європі. Більшість часу вона стоїть на парковці - мені якось западло по Києву їздити по таих пробках. На метро значно швидше і надійніше.
Подумовую про продаж у майбутні рік-два, купити щось поменше, або побільше (:)). Якщо когось буде цікавити звертайтеся :).

Михайло Петечук
04.02.2010, 11:42
Вчора зробив ТО-60000. Після всіх пригод з ВіДі Авто (див. гілку про ВіДі) довіру до фірмових СТО трохи втратив, але довіри до гаражів і т.д. не здобув. Пошарившись на цьому форумі, вирішив спробувати Автохату. Чому автохату? Поспілкувавшися по телефону мені чітко все розписали що варто робити і скільки це коштує. Ціна мені здалася прийнятна, і відгуки на форумі були позитивні. Оскільки гарантії лишилося тільки неповних два місяці, то я вирішив, що вже не страшно її втратити. Цілий день провів на СТО - благо є WiFi. Замінили всі фільтри, всі рідини (масло моторне, масло в коробці, в рульовій рейці, тосол, гальмівну рідину), свічі, почистили топливну систему, відремонтували звуковий сигнал - провода обірвалися. Ходова в хорошому стані - механік дивувався, що майже все рідне і в хорошому стані.

Михайло Петечук
10.05.2010, 22:58
Купив вчора литі диски на машину. Оригінал (16"), випадково підвернулися в Криму. Зараз думаю чи сталеві продати чи використовувати для зими. Які ваші поради?

Ser-Art
10.05.2010, 23:10
Оставить на зиму конечно - выгоды от продажи "железок" пропадут после парочки переобуваний.

Spawn
13.05.2010, 12:02
да согласен... да и катание дисков после зимы тоже денег стоит болванками проще... так что однозначно оставить на зиму

Михайло Петечук
13.05.2010, 12:06
А хто небудь користувався Vianor для зберігання коліс? Як враження? Наскільки надійно? Напевно залишу диски як громада рекомендує, але вдома зберігати досить незручно. Хотілося б кудись ті колеса сплавити

Дима's
18.05.2010, 03:58
А что за диски? Какие?
ViaNor - довольно странная у них услуга, ведь не факт, что на твоих колесах другие кататься не будут. Да и потом - я бы держал в гараже, а если своего нет, можно попросить кого-то из клуба взять на хранение. И дешевле и безопасней. Ты из какого города?