PDA

Просмотр полной версии : Note NISSAN NOTE 1.6 AT Tekna SOS (Потрібна допомога)



Андрій
30.05.2007, 17:52
Андрій, львів'янин. У листопаді придбали Нотку. З першого дня чувся стук в рульовій колонці. У салоні де вона була придбана сказали, що сервіс буде працювати лише з Нового року, реально потрапив до нього у березні. Після огляду і оплати 180 грн, мені сказали, що все гаразд. Насправді зовсім не гаразд. Стук збільшився, З'явився вільний хід керма. На крупнішій бруківці при швидкості 10-15 км/год кермо можна і не втримати. До цього була Прімера Р10, 14 років, і нічого подібного не було.
ОСТАННІЙ ШОК: Два дні йдуть у Львові дощі, я зауважив, що на коврики затікає з під передньої панелі вода. Найгірше це з боку водія, якраз де запобіжники і кнопки коректора фар і дзеркал. З боку пасажира теж. але там немає ніяких приладів.
Автом їздить дружина і возить дітей. Ми любимо Нотку, це наше сімейне авто, але сервісу у Львові 0. Буду вдячний за допомогу і підтримку.

Партизан з творчим нахилом
30.05.2007, 21:35
Андрій, в мене аналогічна проблема (дивись мій буртовий журнал).

Коли машина завежена, стоїть і робити швидкі рухи вліво-вправо то відчувається легкий стук. Був минулого тижня на СТО - вони нічог не знайшли, пробував на інших Ноутах нашого клубу - так само. Тому це можна списати на фічу машини.
А от коли входиш в поворот і відповідно коли руль викручений - відчуваються удари в руль і чути ктукіт як ніби якась деталь об щось б"ється. Звук в мене наростає (тепер чути звук і віддачу в руль навіть і при їзді на прямій дорозі з невеликими ямками), але покищо чекаю першого ТО.
Якщо тобі провірили ходову і рульове - думаю покищо можеш не хвилюватись.

Микрик
31.05.2007, 21:24
Тоже самое и у меня с 4 дня покупки машины - на СТО смотрели 3 раза - ничего не нашли, все гайки протягивали врожде как...
Мое мнение - хороший стук себя проявит.
Пока ничего особо не беспокоит!

Андрій
28.08.2007, 18:54
Вітаю всіх! Давненько тут не був. Літо, відпустки........
Тепер про Нотку. Знайшли причину потрапляння води у салон. Виявилось, що на лобовому склі десь на відстані 5 см був відсутній герметик. Дивно, але факт.
Поправили, не затікає.
Стук у рульовій колонці. Поправили, вірніше замінили колоку. Щез на місяць, зараз знову почав з'являтися.
Наступна проблема це розвал і сходження. У Львові його поки не можуть зробити.

AlexUs
30.08.2007, 10:18
мдяяя
Прям как у Х5, надо менять рейку каждых 30тыкоф, или загонять на ремонт(не официальный) помогает.
По герметику ваще бомбей...

Андрій
31.08.2007, 10:18
На сервісі визнали, що є заводський дефект. Прислали нову рулсьову колонку, але замінили лише середню частину (в салоні де хрестовинка). Сказали, що для того щоб замінити всю треба пів авто розібрати включно з приборною панелькою, а це складно і можуть з'явитися скрипи самої панелі. Одним словом скрипи з'явились, бо знімали щоб загерметизувати лобове скло. Стук пропав десь на місяць, а зараз знову є. Гримить не тільки у салоні, але й десь з під двигуна.
Висновок:1. замінювати треба колонку повністю.
2. після заміни робити шумоізоляцію бажано всього авто, а якщо це зроблено, то тільки передньої панелі.

Микрик
31.08.2007, 10:27
там проблема конструктивная - я почти не обращаю внимания! :) решение есть - думаю скоро придумаем.

Андрій
31.08.2007, 16:20
там проблема конструктивная - я почти не обращаю внимания! :) решение есть - думаю скоро придумаем.

Розкажіть, якщо не важко, з мене пиво. Хочу, щоб вона літала, бо Нотка цього варта.
PS. Чи роблять у Києві розвал-сходження на Нотках?

Микрик
01.09.2007, 15:33
Решение есть теоретическое - практичесик не исполнил еще, если руки дойдут - обязательно расскажу. А о проблеме есть подробно в разделе Микроноты - там прикрепленная тема - стук в рулевом.