PDA

Просмотр полной версии : Страховка і ремонт. Треба Вашу пораду



Михайло Петечук
02.07.2007, 19:04
На жаль, на днях потрапив в аварію (ззаду в мене в'їхав автобус з туристами). Сьогодні заніс документи в страхову контору (Кредо-Класік, можливо хтось стикався), і на четвер призначено експертизу в АЦ Голосіївському. У мене виникли деякі підозри - аварійний комісар наполягав на експертизі там, бо там каже немає розбіжностей між їхньою оцінкою, та СТОшною. У мене є два варіанта, або йому там дають відкат, щоб він до них клієнтів возив, або там така експертиза, що зменшують збитки.

У випадку першому - мені по барабану, а у випадку другому - якраз ні.

Пошкодження записані у довідці ДАІ - деформація заднього лівого крила, заднього бампера, кришки багажника, задньої панелі, зірвана та розбита задня ліва фара. В принципі десь так і, хоча можливо ще більше - багажник не відкривається. Камера заднього виду та всі лампочки на розбитій фарі працюють.

Підскажіть у випадку з бампером, крилом і т.д. відбувається заміна зазвичай, чи вони рихтують якось (а ля на москвичах), і з фарою в такому випадку. А також питання як воювати з їх "експертами"? Є якісь вищі інстанції?

Ще запитання, щодо черг на СТО - чи довгі вони? - мені б на 12 число треба машину (після експертизи можна ремонтувати, хоча буде ще узгоджуватися далі).

Хтось досвід судів має? Особливо зі страховиками?

Дякую
Михайло

Баден
02.07.2007, 19:20
Могу сказать, что однозначно надо настаивать на замене деталей...

Партизан з творчим нахилом
02.07.2007, 22:22
Заміна деталей.
Якщо експерт щось попередньо нарахував - це не важливо. Можуть бути приховані дефекти, які виявить діагностика на СТО. Ну і якщо умови договору передбачають оплату напряму СТО а не власнику авто, то яка різниця нарахують вони 10 млн чи 10 тис - все що виставить СТО оплачує страхова компанія (за винятком франшизи звичайно ж).

Михайло Петечук
03.07.2007, 16:37
У мене заднє крило зовсім трохи погнуте, чи можуть вони мені спробувати втюхати якусь рихтовку, і які шанси, що вимагаючи зіміну, я її доб'юсь (у договорі чітко це не прописано)?

a.dayen
03.07.2007, 16:40
а нащо міняти заднє крило через малу вмятину?
заднє - цен не переднє. воно вварюється. і ця процедура буде багато більше травматичною для твого авто
краще рихтувати

Ser-Art
03.07.2007, 16:55
согласен - при небольшом повреждении заднего крыла лучше его рихтовать - тут замена не лучший вариант