PDA

Просмотр полной версии : Львів Про всё и ни о чём. Оффтоп.



SHAMAN
29.10.2007, 17:56
Придеться самому начать...
И так, тема для всего-всего, чего на душе наболело, или для тех, кто любит потрындеть ни о чем (я к примеру). :)

SHAMAN
29.10.2007, 18:01
Андрій, а чого зустрічі саме біля Махдональдза (трясця його мамі ***ані фастфуди!)?? (тупе запитання, знаю, але все одно цікаво). І ше одно: що ми там робити будем? Значить зима... мороз... і на стоянці стоять 4 (поки що) ніссана з обмерзлими господарями... коли народу буде більше, то буде люкс! а зараз тупувато по-моєму. ІМХО

Andrew_LV
30.10.2007, 00:31
Придеться самому начать...
И так, тема для всего-всего, чего на душе наболело, или для тех, кто любит потрындеть ни о чем (я к примеру). :)
Вітаю друже! :064:
Я декілька разів збирався перенести сюди частину постів з гілки <Зустрічі>, але якось не хотілось зловживати своїм правом модератора :)

Andrew_LV
30.10.2007, 00:42
Андрій, а чого зустрічі саме біля Махдональдза (трясця його мамі ***ані фастфуди!)?? (тупе запитання, знаю, але все одно цікаво). І ше одно: що ми там робити будем? Значить зима... мороз... і на стоянці стоять 4 (поки що) ніссана з обмерзлими господарями... коли народу буде більше, то буде люкс! а зараз тупувато по-моєму. ІМХО
Логіка дуже проста:
- є де припаркуватись (що у Львові зробити доволі важко);
- з огляду транспортних магістралей (блін аж самому смішно стало) Львова, простіше добиратись якщо на своїх двох;
- якщо дощ або ще якась холера надворі, можна завжди знайти приміщення (і WC також :mrgreen:);
- якщо класна погода можна просто поспілкуватись за пивом (-безалкогольним хто за кермом :)) на свіжому повітрі;
- і нарешті (!!!) по суті, і по деякій такій-собі картельній змові з паном Adrew це тільки відправна точка чергового (класссного) п"ятничного вечора :021:

Adrew
30.10.2007, 09:31
Логіка дуже проста:
- є де припаркуватись (що у Львові зробити доволі важко);
- з огляду транспортних магістралей (блін аж самому смішно стало) Львова, простіше добиратись якщо на своїх двох;
- якщо дощ або ще якась холера надворі, можна завжди знайти приміщення (і WC також :mrgreen:);
- якщо класна погода можна просто поспілкуватись за пивом (-безалкогольним хто за кермом :)) на свіжому повітрі;
- і нарешті (!!!) по суті, і по деякій такій-собі картельній змові з паном Adrew це тільки відправна точка чергового (класссного) п"ятничного вечора :021:
У нас заговор хитрил:)

micra32
30.10.2007, 17:32
Привет. Так что место остается неизменным? Ато я приеду и никого нема.

Adrew
30.10.2007, 18:15
"Матч состоится в любую погоду":)

micra32
30.10.2007, 18:20
Поняла!!! Буду

Adrew
30.10.2007, 18:36
Насчет подписи - респект! Про права -отлично!

SHAMAN
30.10.2007, 21:58
А чё за заговор???!!!
Мона на пятницу наклеечки мне приволочь? Рассмотрел бы и купил бы :)
Подпись у Микры - действительно клас! :) А я права (шопотом) купил и ниипёт :)