Страница 1 из 8 12345 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 77

Тема: Nissan Primera 1,6 (Михайло Петечук)

Комбинированный просмотр

Предыдущее сообщение Предыдущее сообщение   Следующее сообщение Следующее сообщение
  1. #1
    НиссаноВодитель
    Регистрация
    10.04.2007
    Автомобиль
    Nissan Primera
    Сообщений
    79

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию Nissan Primera 1,6 (Михайло Петечук)

    На початку квітня став щасливим власником Прімери.

    Український прекрасний сервіс в автосалонах - був спершу в Голосієво, але хамство продавців в ньому викликало рвоту, потім поїхав на Поділ в Свобода-Авто. Двічі приходив у салон аби роздивитись авто (паралельно розглядав інші марки), продавці сподобались (вони фактично і переконали купити у них авто, а не де-інде). На третій візит прийшов з грошима, і тут мені попався тормоз. Тому процес купівлі був зіпсутий (банк Надра теж попсував настрій своєї тупістю).

    Автомобілем майже задоволений. Вже наїздив 6500 км. За цей час з'їздив в Миколаїв, на Волинь, в Закарпаття. Враження прекрасні: на дорозі веде себе прекрасно, ергономіка на високому рівні, тільки мотор дещо слабуватий (це відчув тільки в Закарпатті, коли треба швидко обігнати і вернутися в свою полосу, аби не ризикувати).

    Проблеми:

    Магнітола - час від часу якийсь глюк: врубається дуже голосно радіо, і потім не переключається станція з управління на кермі

    Коробка передач - іноді не включається задня передача.

    На бруківці дещо шумить торпедо.

    Позитив:

    - Камера;
    - Розміри;
    - Ціна (за таку ціну такий фарш не дає жоден автовиробник)

    В цілому я задоволений, але після відвідин виставки хочу Інфініті :-)

  2. #2
    Доцент Nissan Аватар для Plastikova
    Регистрация
    24.02.2007
    Автомобиль
    Micra 1.2
    Сообщений
    1,197

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Ну ти даєш - мало 1.6??? Ми тут на 1.2-літровому моторі таке витворяємо, що ух! Чи може ти Порше обганяв?:063:

  3. #3
    Гуру Nissan Аватар для Баден
    Регистрация
    31.10.2005
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    TOYOTA RAV4 2.0 1997 АКПП без ABS :)
    Сообщений
    8,576

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Plastikova Посмотреть сообщение
    Ну ти даєш - мало 1.6??? Ми тут на 1.2-літровому моторі таке витворяємо, що ух! Чи може ти Порше обганяв?:063:
    Так ты ж по весу их сравни :064:
    80 % красоты автомобиля - в его колесах. Г.Форд
    Секрет безопасного вождения: "Представьте, что права вы забыли дома..."
    Не злите меня. Я еду за город прятать трупы. (c) Satirka
    Нельзя требовать от судьи быть честным, по той же причине, по которой нельзя требовать от врача быть здоровым. (с) Мудрость народная

  4. #4
    Кандидат Ниссановских Наук Аватар для VT
    Регистрация
    26.06.2006
    Адрес
    Монреаль
    Автомобиль
    Note 1.6 Tekna
    Сообщений
    621

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Plastikova Посмотреть сообщение
    Ну ти даєш - мало 1.6??? Ми тут на 1.2-літровому моторі таке витворяємо, що ух! Чи може ти Порше обганяв?:063:
    1.6 все же маловато будет. у сотрудника тоже примера 1.6 - говорит не всегда хватает.
    Note 1.6

  5. #5
    НиссаноВодитель
    Регистрация
    10.04.2007
    Автомобиль
    Nissan Primera
    Сообщений
    79

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    Печаль власникам пасфайндерів за лінком не заходити

    Зайшов учора здуру на сайт http://www.nissanusa.com і ледь не розплакався. Потім аналогічно зайшов на американські сайти інших виробників, і, знову, ледь не розплакався.

    Багата у нас країна, блін - машини у нас ледь не вдвічі дорожчі. По ціні моєї Прімери можна взяти Пасфайндера, за 27000 можна новеньку Z350 придбати, а за 19000 долярів Мустанга. Тільки Шевроле Авео у них в одну ціну з нами, хоча мотор 1,6 л.

    Отаке от, я дедалі частіше думаю про хоча б тимчасову іміграцію з України - хочеться на хороших машинах поїздити.

    Соррі за "крик душі", а моя машинка вже впритул до 10 000 км підішла

  6. #6
    НиссаноВодитель
    Регистрация
    10.04.2007
    Автомобиль
    Nissan Primera
    Сообщений
    79

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию Знову я

    Давно ніц не писав, але в принципі не було коли і не було чого писати.

    На спідометрі вже 13400 км (станом на вечір 4 вересня), і скоро на ТО. Буду вдячний за поради. Якщо прайс Кий Авто на форумі актуальний, то мушу визнати, що поїду туди бо це суттєво дешевше за Голосієво чи Свобода Авто (якщо не помиляюсь понад 1000 грн проти 605 на Кий Авто).

    А ще задумався, що згідно приказкою "готуй сани влітку, а воза зимою" треба б обзавестися зимовою гумою. Буду радий за поради, але напевно заведу тему на відповідній гілці - більше людей побачить, яким ця інфа може бути корисною.

    Знову з'їздив у Закарпаття - випробовую різні маршрути - цього разу з Закарпаття їхав за маршрутом Хуст-Рахів-Франківськ-Тренопіль-Рівне-Київ. Хто буде проїжджатицим маршрутом зверніть увагу на: село Нижня Апша (між Хустом та Раховом, раніше називалось Діброва) - їдьте обережно, бо там такі будинки, що хіба тільки в Кончі Заспі такі, і всі заглядаються на них.

    Проблем жодних з машиною, тьху-тьху, не виникало. Не ганяв сильно (хіба тільки разочок під Тернополем).

    В цілому, я далі своєю Прімерою задоволений. Хоча під час ТО попрошу глянути на ходову, бо умови наші не найкращі для витвору британського автопрому.

    А ще в Суботу зайшов в салон Альфа Ромео, подивився на італійський автопром. А-ах. Наступна машина буде Альфа-Ромео (раніше говорив, що тільки БМВ чи Ягуар :-)). Мене ще й прокатали в 147. Треба визнати, що по більшості характеристик (крім ціни, розмірів та камери заднього виду) машина краща. Працівник салону прокатав на швидкості 150 км/год по вулиці паралельній Луначарського, спеціально в ями налітав плюс пробував їх об'їжджати. Підвіска дорогу держить і не є жорсткішою на Прімерівську, якісь виконання салону на висоті, звукоізоляція як для машини гольф класу просто неймовірна - краща за беху-копійку. От тільки ціна кусається віж 23 до 27 кілоєвриків. Логіка підказує, що за такі гроші можна взяти машину класом вищу. Але поки що у мене є ще одна мрія Альфа Ромео

  7. #7
    НиссаноВодитель
    Регистрация
    10.04.2007
    Автомобиль
    Nissan Primera
    Сообщений
    79

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию Хочу міні тюнінг

    Думки у мене виникли щодо невеликого удосконалення моєї машини - тюнінгом не наважуюсь це назвати. Хочу:
    1. Ксенон;
    2. Кермо в шкірі, тільки по-людські - красиво, акуратно;
    3. Круїз-контроль;
    4 17' диски (але це наступного літа)

    Порадьте, що з цього можливо, скільки приблизно коштує, і де можна зробити (хотілось би дешевше ніж в офіційних СТО, але гарантію не втратити :-))

    Дякую
    Хочеш змінити світ - почни з себе!

  8. #8
    НиссаноВодитель
    Регистрация
    10.04.2007
    Автомобиль
    Nissan Primera
    Сообщений
    79

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Що за вечір вчора був! Двічі в мене ледь не в'їхали. І обидва рази коли я спокійно їхав, не гальмував . Перший раз Лексус ледь не зачепив боком. А другий раз - якась шалена Газель неслась по бульвару Шевченка. Я чую визг гальм, але не бачу чий, і де. Оглядаюсь, дивлюсь в дзеркало, а ззаду Газель гальмує, одночасно з моєї смуги перешиковується вправо (я їхав зі швидкістю 60 км/год, по середній смузі), звідти об'їхавши мене і, уникаючи зіткнення з лансером, що там спокійно стояв, вертається в мою смугу ледь не зачепивши мене своїм задом (добре, що я встиг загальмувати вчасно). І чувак собі далі погнав. На світлофорі на початку площі Перемоги він всіх 'сдєлав'. Таких би придурків по менше на дорогах, то і аварійність би різко зменшилась.

    Ладно, щось я про негатив. У мене наступає час першого ТО. Вже майже 14 тис на спідометрі, а за тиждень треба у Львів на весілля їхати, то я вирішив завчасно зробити ТО, аби потім не дивитися на спідометром зі страхом, що пару завих км, і тю-тю гарантія. Вирішив робити ТО на Свобода-Авто. Причини такого вибору дві: найближче знаходиться, і те, що дають бути присутніми під час ТО. А я хочу глянути на те як мою машину ремонтували на Голосєво, і хай хлопці їхні скажуть, що не так (якщо є щось не так звісно).
    Хочеш змінити світ - почни з себе!

  9. #9
    НиссаноВодитель
    Регистрация
    10.04.2007
    Автомобиль
    Nissan Primera
    Сообщений
    79

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Купив вчора литі диски на машину. Оригінал (16"), випадково підвернулися в Криму. Зараз думаю чи сталеві продати чи використовувати для зими. Які ваші поради?
    Хочеш змінити світ - почни з себе!

  10. #10
    Аспирант Кафедры Nissan Аватар для Mythos
    Регистрация
    26.01.2007
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    Nissan Sunny B14
    Сообщений
    327

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Plastikova Посмотреть сообщение
    Ну ти даєш - мало 1.6??? Ми тут на 1.2-літровому моторі таке витворяємо, що ух! Чи може ти Порше обганяв?:063:
    Интересно, где лучше динамика в Микре 1.2 с легким кузовом, чем в Примере с 1.6 - но кузов потяжелее.

Страница 1 из 8 12345 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. запчасти Nissan Maxima A33 \Nissan Primera (P10)(p11)(p12)
    от dyos в разделе Продам запчасти/аксессуары
    Ответов: 24
    Последнее сообщение: 18.12.2012, 17:11
  2. Primera: Nissan Primera P11 2.0TD
    от Zest в разделе Бортовые журналы
    Ответов: 41
    Последнее сообщение: 25.09.2012, 13:50
  3. Колодки передние на Nissan Tiida и Nissan Primera
    от Митя1 в разделе Продам запчасти/аксессуары
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 27.10.2011, 13:08

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •