Цитата Сообщение от Партизан з творчим нахилом Посмотреть сообщение
Вже тиждень веду боротьбу з Укртелекомом - договір на ОГО підписаний, комутація зроблена, модем налаштований. Індикатор DSL горить постійно, індикатор Internet не горить. Варіантів два - або модем здох (в що я мало вірю, тому що за день до підключення на новій квартирі він нормально працював на старій), або проблеми з лінією.
Укртелеком валить на те що в мене не працює модем :twisted: , отже треба це провірити.
Налаштування в усіх абоненитів ОГО відрізняються лише логіном і паролем, відповідно для того щоб провірити працює мій модем чи ні треба лише 3-5 хвилин.

Хто може приділити мені 5 хвилин часу для підключення у вас вдома (або в офісі) мого модему і перевірки його працездатності. З мене, звичайно ж, пиво
Где ж ты раньше то был. Ток клиент съехал с ОГО. Проверили бы.
1. Сейчас, на сколько я знаю, были эксперементы у Укртелеокма по привязке модема и МАС адреса.
2. Сргласен на все 10000000000% что модем нунжно сбросить, причем его полностью железно ребутнуть (включить в 220 с нажатой кнопкой ресет) и затем заново вбить все данные. Причем последоватьно. начале поднять РРоЕ а потом делать все остальные настройки.
3. Звонишь в тех поддержку и просишь старшего админа. Ждать прийдется долго, на вопросы рядовых операторов "чем я Вам могу помочь", культурно посылаешь.
4. После дозвона к Админу, просишь его сбросить порт ADSL, и сказать какой МАС адрес он получил. лезешь на модем и сверяешь МАСи.