Показано с 1 по 10 из 481

Тема: И смех и грех. Негатив на СТО Кий Авто

Комбинированный просмотр

Предыдущее сообщение Предыдущее сообщение   Следующее сообщение Следующее сообщение
  1. #1
    Тест драйвер
    Регистрация
    19.02.2009
    Автомобиль
    Nissan Note
    Сообщений
    15

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Добрий день,

    Теж хочу поділитись враженнями від пройденого ТО на Кий Авто. Тим паче, що є з чим порівняти оскільки був уже на Голосійвському сервісі і Віді Санрайз. Варто зазначити, що Кий Авто отримав трошки кращі оцінки ніж два попередні, хоча далеко не ідеальні.

    Виставляю по пріоритетам мої зауваження і побажання:

    1) Є в мого єнота бага з правими передніми дверима - з деякою не визначеною частотою (можливо через 30 відкривань\закривань) вони не закриваються наступним чином: не защолкується "язичок". Тобто двері хлопаються до стійки але не зафіксовуються, потрібно ручку зсередини пощолкати, щоб "язичок" спрацював.
    Ось так пояснив манагеру, який отримував машину. На що він попросив показати як це не закриваються двері ... Після декялькох відкривань\закривань, звичайно, ця помилка дверей не виявилась, як це часто буває. "Що ж тоді лікувати, якщо хвороба не відома" - така була приблизно відповідь манагера. Зрозумів, що подальша розмова не принесе ніякого резалту. Так двері і досих пір не полагоджені.

    Побажання:
    Ну можна ж знайти причину, як на мене просто потрібно змастити механізм, який защолкує двері ... А у нас як завжди - головне збити грошей, а те за що гроші не платять - це твої проблеми. Чомусь коли визначили тут же, що потрібно міняти диски тормозні - манагер прибіг відразу рекомендувати заміну, тому що це живі гроші, а двері - та ну їх ...

    2) Хотілось би бути впевненим, що масло і масляний фільтр тобі замінили. А то машинку забрали, з вікна кафетерію ти ніби бачиш, що там щось роблять, потім повернули. А те чи замінили тобі масло і фільтр залишається загадкою, наче кота в мішку купляєш. Тут двояке враження - з однієї сторони і стараєшся довірити, а з іншої щось там всередині і шкребе - а може і не замінили а грошенята тютю . А то я глянув на масляний щуп після заміни, а він показує таке ж темне масло як і до заміни. Манагер сказав, що це таке масло - не світле, а темне .

    Побажання:
    Розумію, що це трохи і примха, бо не кинуть тобі масляний фільтр в салон, як це роблять наприклад з воздушним фільтром. Але все ж таки, чи не можна цей механізм удосконалити? Щоб людина бачила, що масло замінено!

    3) Це більш загальне, і якщо хочете можете до уваги не брати. Але сказати мушу... Стосується воно нашого горезвісного менталітету. Ну чому, коли ти в субуоту вранці приїзжаєш соняшним днем на ТО з прекрасним настроєм - тебе зустрічає менеджер-буркун і тут ти пригадуєш - та я ж в Україні, Рідній і настрій - бум і впав . "А двері не працюють - ну давайте повідкриваємо, вони ж працють - які проблеми. Масло - масло повинне бути чорним ..." ну і в такому стилі .

    Побажання:
    До нас всіх - давайте ставати кращими. Плюс проводіть якісь психологічні тренінги хоча б з персоналом, який безпосередньо працює з клієнтами.

    Дякую, що прочитали
    Последний раз редактировалось svnote; 15.06.2009 в 16:15.
    Хай живе!

  2. #2
    Всемогущий Гуру СТО Кий Авто Аватар для Udgin
    Регистрация
    22.04.2007
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    Renault MII
    Сообщений
    2,452

    Сказал(а) спасибо
    1
    Поблагодарили 39 раз(а) в 30 сообщ.

    По умолчанию

    Добрый день, Василий Ярославович!
    Спасибо Вам за замечания и пожелания. Обязательно учтём в своей работе.
    Вкратце прокомментирую:
    по 1 и 3 пункту абсолютно согласен - явная недоработка мастера. Будет поставлено на вид.
    По 2 - могу только предложить, что когда приедете в следующий раз на замену масла, попросите мастера, чтобы масло залили в Вашем присутствии. Подвести Клиента к авто на 2 минуты - не проблема. Другого пути не вижу.

Похожие темы

  1. Сервис: Гарантийное обслуживание Кий Авто г. Киев (набережная) - негатив
    от DRVIC в разделе Киев. ООО "Кий Авто"
    Ответов: 24
    Последнее сообщение: 02.08.2018, 14:04
  2. Техподдержка: Отзывы по работе СТО Кий Авто (негатив)
    от Юлия_П в разделе Киев. ООО "Кий Авто"
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 06.07.2012, 21:14
  3. Maxima Смех сквозь слезы...
    от Bend3r в разделе Эксплуатация и ремонт
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 05.09.2005, 17:35
  4. Смех сквозь слезы
    от Дмитрий в разделе Флейм
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 25.02.2005, 13:35

Метки этой темы

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •