можете мне поверить на низкопрофиле рулится легче и никакие усилия не увеличиваються.
я вам не вірю, я вірю фізиці і вірю свому практичному досвіду їзди на ширшій резині Між іншим на 205/50 про яку ви говорите я також їздив, і досить чітко відчував, що зусилля яке треба прикладати для повороту руля більше ніж на моїй 185 резині

Вы же наверняка, как я читал, ярый противник не только другой резины, но и 16-го радиуса в загалі
Я не ярий противник 16". Мені дуже подобається керованість на 16". На 15" перейшов тому, що хід плавніший і амортизатори до відбійника спрацьовують значно рідше. Та і 16" комплект не спішу продавати, авось автобани до Євро-2012 побудують

.... если Вам нужна лучшая управляемость и устойчивость, и более предсказуемое поведение на дороге, более острое управление то 195 или 205 это Ваш выбор.
А чому ви не говорите про ефект аквапланування, який зростає з збільшенням ширини резини? Ви згадували про досвід Дениса - так от, на скільки пригадю, він ділився своїми враженнями від їзди на широкій резині по дорозі з калюжами. Ну і знову ж таки - фізика (приклад - згадуємо чому на зиму при деяких типорозмірах резини рекомендують ставити вужчу від літньої).

Прошу заметить не 16-ых а 17-ых колес -- проблем по ходовой не выявлено. Поверьте я читал его Бортжурнал.
Ну, не все так однозначно

Посему не вижу повода для разговора.
Чому ж! Якраз здорова тема для дискусії (тим більше що "ми в темі") - всі бажаючі зможуть прочити аргументи обох сторін і таким чином їм буде простіше приймати вибір! Як-то кажуть - в суперечці народжується правда