Нашел я этот ДСТУ силами энтузиастов с автофорумов. Может кому нужен: http://www.ustltd.com/img/115/DSTU_4123_2006.doc

Подготовил обращение. Прошу конструктивных предложений по улучшению текста.

До:
Рибалка Володимира Мефодійовича,
начальника ШЕУ Шевченківського району,
02006 м.Київ, вул. Ямська 59

Від:
Ахметова Рината Леонідовича,
02222, м. Київ,
просп. Донецкий 11, кв.666
тел. 8 (050) 444-44-44

З В Е Р Н Е Н Н Я


В період з 24.07.2009 по 28.07.2009 навпроти будівлі за адресою м. Київ, вул. Желябова 12 було встановлено два асфальтові пагорби за функціональною ознакою примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки (далі – «Асфальтові пагорби»). Позначення місця встановлення асфальтових пагорбів на карті, а також фотознімки пагорбів додаються.
Зазначені асфальтові пагорби не є пристроями примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки, оскільки не відповідають вимогам ДСТУ 4123:2006, зокрема п. 3.3.2, п. 3.4.1, п. 3.4.3 та іншим.
Про наявність пагорбів з обох сторін не попереджає жоден знак – ані 1.11 «Пагорб», ані знак обмеження максимальної швидкості 3.29.
В темний час доби пагорб неможливо ідентифікувати на дистанції, що дозволить знизити швидкість до рівня безпечного для подолання пагорбу, без застосування екстренного гальмування.
Спираючись на вижевказане, асфальтові пагорби створюють перешкоду руху транспортних засобів, примушують водіїв до екстренного гальмування та маневрування, сприяють виникненню аварійних ситуацій.
Прошу у відповіді на моє звернення:
1. Зазначити, чи виконувались роботи по встановленню асфальтових пагорбів працівниками комунальної корпорації Київавтодор і вказати відповідно до яких розпорядчих документів проводились роботи.
2. Проінформувати про те які заходи і у який термін заплановано вжити з метою усунення перешкод руху транспортних засобів та забезпечення відповідності чинному законодавству України (зокрема демонтаж асфальтових пагорбів; у разі необхідності заміна на пристрої примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки, що відповідають ДСТУ 4123:2006).

Додатки:
1. Фрагмент карти м. Києва з позначення місця розташування асфальтових пагорбів – один аркуш;
2. Фотографії асфальтових пагорбів – два аркуші.
«ХХ» серпня 2009 року ________________ ХХХХХХ Х.Х.