Минулого тижня спонтанно вирішили поїхати в Буковель. Відкрив сайт, вибрав готель, оплатив онлайн потрібний номер і почав збирати свою амуніцію
Знав, що дорога туди жахлива, тому вирішив максимально мажливу відстань проїхати по трасі Київ-Львів. Доїхав до Буська, а далі звернув на Красне, Перемишляни і т.д. Дорога до Буська зайняла на 30 хв менше часу ніж від Буська до Буковелю. Місцями не те що асфальт відсутній, а й дорожньої підкладки. В двох місцях зупинявся, щоб визначити як можна об'їхати ями, схожі на воронки від вибухів (наче з міномету обстріляли).
Покатались 2 дні - і назад, на третій не залишались - пішов дощ... Ну і хрін з ним
Назад вирішили їхати через Львів, так як один день звільнився. По дорозі до Львова перегорів лівий передній габаритний вогонь і лампа правої передньої фари. А за 50 км від Львова здохла права щітка - я одразу ж здогадався, що поламалась тяга. Було 18:30. Подзвонив брату, він в неті глянув адресу і номер телефону СТО дилера Ніссан у Львові. Зателефонував - вони працюють до 19.00, а мені ще годину до них добиратись... А завтра - 8 березня і у них весь день розписаний. Проте можна приїхати з самого ранку і спробувати щастя.
Приїжджаємо до Львова, в Епіцентрі купую пару ламп для габаритних вогнів, пару ламп Н4 Osram Night Breaker Plus, міняю і їдемо селитись в готелі. Ввечері гуляємо по центру, вечеряємо у ресторані, а 8-го числа в 8.45 вже чекаємо під СТО.
Діагностика підтвердила моє припущення - здохла тяга правої щітки. На складі в дилера нема. А за вінком падалє лапатий мокрий сніг і прогноз погоди на найближчі 2 дні не оптимістичний. Люблю своїх земляків - вони завжди готові допомогти. Пропонують під'їхати на автошрот ("розборки") - на відстані 2 км є одна і Ноут там точно є. Телефонують туди, взнають чи є потрібна для ремонту фіговина. Є, ціна 300 грн. Беруть службовий авто, їдуть за цією фіговиною і в 12.00 я виїжджаю з СТО на Ноуті з обома працюючими щітками. Коли віддавали машину - звернули увагу, що трохи люфтить рульова колонка, причина в карданичку. Я посміхають і махаю рукою - вже 3 рази міняли, до люфта я звик, на безпеку і розхід не впливає. Ну його до такої-то матері... Ось такі пироги...