Показано с 1 по 8 из 8

Тема: Индивидуальные скидки на приобретение авто

Комбинированный просмотр

Предыдущее сообщение Предыдущее сообщение   Следующее сообщение Следующее сообщение
  1. #1
    Тест драйвер
    Регистрация
    23.10.2012
    Адрес
    г Хмельницкий
    Автомобиль
    nissan x trail t31d
    Сообщений
    2

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Брат у меня Х трейл купил в ноябре прошлого года ,начали постукивать заднии спинки , на пластинах которые ругулируют опускание спинки сидений. Приехал к гарантийщику ,помоему Андрей зовут, долго ездил с сервисным специалистом, вынесли вердикт : Да стучит направляющая пластина,(я им сразу это сказал!!!).
    Гениальный ответ гарантийщика : конструктивная недоделка завода, ничем не можем помочь. Да же если !!!!! по гарантии поменяем направляющую пластину ,это ни чего не изменит.!!!!!!!! Во как!!!!!! Я плюнул на это дело и решил сам сделать. а когда увидел ихнюю обесшумку багажника ,За которую я заплатил дополнительно деньги на сервисе , то просто прозрел!!!!! Эти говнюки даже не соизволили обесшумить пол под запаской. В остальных местах типа обесшумили но там где видно не разбирая обшивку. а пд обшивкой НЕТ ни какой бесшумки. сам поехал в Епицентр ,купил обесшумку и по фотоотчетам пацанов с росийского форума НИСАН полностьюобесшумил свою машину. Так что пацаны в официале сервисе видать очень любят пословицу " Лохи танцуют ,ламбаду!!!" Я ни когда не любил официалов ,видать не зря.

  2. #2
    Тест драйвер
    Регистрация
    04.12.2013
    Адрес
    Тернопіль
    Автомобиль
    X-trail
    Сообщений
    5

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Хочу поділитись свою історією придбання X-traila в даному автосалоні і їхньому сервісі.

    Одним словом 28.11.13р. Приїхав в цей «чудовий» автосалон, гарно порозмовляв з менеджером ім'я якого Женя. Оприділився з комплектацією, кольором авто, ну звичайно прокатався метрів 200 на ньому, як кажуть погодили різні нюанси, оформлення документів пройшло оперативно, за 3 години авто стояло на «червоній доріжці». Ну власне і мабуть все хороше, що я можу сказати про даний автосалон. Через два дня помітив, що фари в авто покрилися конденсатом приблизно 1/3-1/4 скла дальнього світла – відповідь гарантійщиків по телефону: допускаєть і є нормальним явищем для Х-сів. (хоча автомобіль жодного разу на цей час на мийці не був.) проблему вирішив з допомогою сушки для волосся на 80% роботи проводились в два етапи, , зараз по ходу є маленький туман, і то тільки при температурі близькій 0. залишки конденсату остаточно планую позбутись в більш приємній погоді. Ну думав все, катаюсь і отримую задоволення. День четвертий… після пуску двигуна 3-5 сек. Зі сторони бардачка прорізується дивний звук (щось жужаще) пропадає після прогріття двигуна їздою на відстань 500-1000м. або роботою двигуна 5-10 хв. на х/х і їздою на 300-700м. в морозний період ця процедура займає більше часу. Коли двигун прогрітий то після заводки гул пропадає приблизно через 10-30сек.
    Звернувся в салон: майстер прийомщик визнав що шум сторонній, моторист встановив що сам двигун робить чітко, справа не в ньому, і під капотом по сторонній шум не чутний зовсім. В додачу встановили що обгінна муфта чи то підкинена чи що, бо зупиняється різко. Далі почалося саме цікавіше: чекав на гарнтійщика 30-40хв. приблизно о 10:30 таки дочекався. Після 5хв. розмови, гарантійщик попросту (навіть трохи підхамлюючи, що придираюся до нового авто) говорить що нічого вони мені міняти не будуть, ніяких по сторонніх шумів він не чує і додає залізний аргумент: авто їде , на дорозі не зупинилося значіть справне. Ну в мене звичайно вже і пропало бажання продемонструвати йому і стук в задніх сидушках, розуміючи безрезультатність моїх намагань. В результаті: поїхав попросту до інших гарантійщиків, які без будь яких вагань і поміняли обгонну муфту, но причину жужання зі сторони бардачка так і не встановили, пропонували залишити авто на 2-3 дні, або їздити доки не проявиться виразніше дефект, - вибрав другий варіант. Так і їзджу з «жужалкою». Хоча сервісом задоволений на всі 100%
    ОТ і Вам і ЛІГА-2, девіз салону – Впарити авто, а інше Ваші проблеми.
    А тут пишуть 5 % знижки… РОЗВОД на ГРОШІ!!!
    P.S. до цього їздив на Мендео 2012р. обслуговувавяс в Хмельницькому на Опус-Авто, такі дрібні несправності і дефекти усувалися просто і швидко. Хоча як показав час справа не в торговій марці Ніссан, Форд чи ін.., а справа в салоні, а точніше в людях які в ньому працюють.



    Вложение 24199Вложение 24200 От власне такими фари в мене були
    Последний раз редактировалось Olegko; 05.03.2014 в 21:14.

Похожие темы

  1. Продажа шин и дисков для авто - Скидки, акции!
    от shinashina.com.ua в разделе Продам шины/диски
    Ответов: 4
    Последнее сообщение: 24.01.2014, 12:36
  2. приобретение кашкая.
    от vc_ в разделе Жизнь клуба
    Ответов: 13
    Последнее сообщение: 26.04.2008, 15:13

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •