ПРОДОЛЖЕНИЕ И ТАК ДЛИННОЙ ИСТОРИИ

на форуме x-trail клуба мне отписался представитель АвтоАльянса. Скопирую его пост и свой на него ответ сюда, дабы продолжение истории было доступно всем заинтересованным читателям )

autoalliance, on 06 Jun 2016 - 11:07, said:

Вочевидь, Читачі форуму теж не проти почути бачення ТОВ «АвтоАльянс Київ» щодо цієї ситуації.
Як Ви, шановний Авторе, зазначаєте у своєму листі, свій відремонтований автомобіль Ви забрали без жодних нарікань на виконані роботи. І претензій до наданих послуг у Вас не було. Про це свідчить підпис в акті виконаних робіт. Акт приймання передачі Ви підписали добровільно, і часу для огляду автомобіля було при достатньо, тобто Ви прийняли роботу та автомобіль без зауважень.

Потім, якимсь дивним і незрозумілим чином на автомобілі з’явилися залишки фарби та лаку на боковому склі зі сторони водія та на лобовому склі. А ввечері, протираючи фари від пилу Ви відчули залишки лаку. По неволі стає питання звідки, після того як Ви поїхали з СТО, з’явилися залишки фарби та лаку та в чому була потреба витирати фари, оскільки автомобіль був ретельно вимитий та прибраний на ТОВ «АвтоАльянс Київ» та на дварі стояла суха та сонячна погода?
Що стосується Вашої першої заяви, а також результатів службового розслідування, то у нашій відповіді не було зазначено, що саме Ви винні або Ви пошкодили фару.
Відносно службового розслідування. Керівництво підприємства не є правоохоронним органом, який має повноваження діяти на підставі чинного законодавства з правом запрошувати чи викликати осіб, які можуть надати документи чи інформацію. Вказана процедура здійснюється виключно в межах повноважень директора, вимагати пояснень (усних та/чи письмових від працівників, стосовно виконання ними своїх трудових обов’язків. Стосовно Вашої присутності при службовому розслідуванні - невже Ви думаєте, що ми б чинили перепони? Якби Ви нас повідомили про своє бажання, то ми б обов’язково Вас запросили та повідомили день, час та місце. Тому розгляд заяви та службове розслідування відбувалися без Вашої участі.
Стосовно відповіді на Вашу другу заяву, у якій Ви описуєте на Ваш погляд можливі версії пошкодження фари, а також, повідомляєте, що будете звертатися до експертів, суду і висвітлювати все в соціальних мережах - це Ваше право, у якому ТОВ «АвтоАльянс Київ» Вас жодним чином не обмежує. Відповідь на Вашу заяву ми маємо право надавати протягом 30 днів, згідно законодавства. Ви не дочекалися відповіді і кінцевої позиції ТОВ «АвтоАльянс Київ» та як Ви зазначаєте «передали все огласке», що в даному випадку і свідчить про те, що Ви в будь-якому випадку виклали б своє суб’єктивне бачення в соціальній мережі незалежно від нашої позиції та рішення.
Розглядаючи Ваші версії пошкодження фари, ми хотіли б додати і свої. Наприклад, фара Вашого авто відновлювалася іншими майстрами. Оскільки так пошкодити фару, за допомогою серветки і розчинника лаку, які застосовуються на нашому СТО, неможливо. Ми жодним чином не звинувачуємо Вас в шахрайстві, але розглянути всі можливі варіанти та версії зобов’язані. Особливо хочемо наголосити, що версія помилки працівників ТОВ «АвтоАльянс Київ» розглядалась більш прискіпливо та ретельно ніж інші версії.
Були прийняті до уваги всі факти, якими ми володіємо: переглянуті відео записи, документи, технологія. Порушень технологічного процесу або використання інструменту та матеріалів які б могли створити такі пошкодження виявлено не було.
До того ж, як прийнято у цивілізованому світі, при виникненні спору, він вирішується судом, де призначаються експертизи на підставі яких суд приймає рішення. Якщо суд зобов’яже ТОВ «АвтоАльянс Київ» замінити фару, звичайно таке рішення суду буде виконано.
Україна рухається до європейських стандартів, а в даному випадку нажаль вийшло все інакше: необґрунтовані з Вашого боку звинувачення, суб’єктивне та упереджене висвітлення подій, що не несуть за собою жодної відповідальності. Ви прагнете отримати якісні послуги, які Вам, до речі надані, а самі проводите негативну рекламну кампанію відносно ТОВ «АвтоАльянс Київ».
Виходячи с того, що соціальні мережі не є офіційної формою спілкування., ми могли б не коментувати данні події, тим не менш, ТОВ «АвтоАльянс Київ» вважаємо себе відповідальною компанією перед багатотисячною аудиторіє наших постійних та лояльних клієнтів, які мають право знати, що ТОВ «АвтоАльянс Київ» кожен випадок, будь то звернення, скарга чи пропозиція від наших клієнтів, розглядає ретельно і з належною відповідальністю поважаючи та цінуючи як своїх клієнтів так і співробітників і діє в рамках діючого законодавства.
Де проводити заміну фари на даний момент вирішувати Вам.
І на останок, Страхова Компанія не відшкодувала б вартість фари, якби їх експерти вважали, що фара була пошкоджена в процесі проведення робіт на СТО ТОВ «АвтоАльянс Київ». Претензій з боку страхової на нашу адресу ніяких нема.
Може все не так однозначно, як Ви намагаєтесь продемонструвати?

МОЙ ИМ ОТВЕТ:

Большое спасибо за долгожданный ответ на мое второе, дважды передаваемое вам через секретариат письмо, пусть не официальный, но хоть такой. Не стану томить вас 30 днями ожидания и просто отвечу тезисно, что-то опровергнув, что-то пояснив. Итак:

Я забрал свой автомобиль осмотрев лишь окрашенную часть. Сейчас я понимаю что это было слишком наивно. Капли лака на капоте и фаре не были заметны (лак он прозрачный) и напыление краски на стеклах незначительные, их видно только изнутри при прямом попадании света. С краской я бы и сам справился, проблемой был лак на фаре и капоте, хотя наверное сто вашего уровня должно качественнее изолировать неокрашиваемые части кузова.

Вы реально хотите чтобы я комментировал этот абзац?

"Потім, якимсь дивним і незрозумілим чином на автомобілі з’явилися залишки фарби та лаку на боковому склі зі сторони водія та на лобовому склі. А ввечері, протираючи фари від пилу Ви відчули залишки лаку. По неволі стає питання звідки, після того як Ви поїхали з СТО, з’явилися залишки фарби та лаку та в чому була потреба витирати фари, оскільки автомобіль був ретельно вимитий та прибраний на ТОВ «АвтоАльянс Київ» та на дварі стояла суха та сонячна погода?"

Ок. Если бы остатки краски и лака появились на автомобиле в течении вечера, это было бы на самом деле дывным. Наверное я забрал свою машину на вашем сто и поехал на другое поливать машину лаком и напылять краску, потому что я сильно захотел вернуться к вам, так мне у вас понравилось. На самом деле все было просто - лак и краска остались после покраски кузова на вашем сто, что без всяких вопросов и недоумений по этому поводу приняли ваши менеджеры, когда я обратился к ним утром следующего дня. Повторюсь. Это их не удивило. Я так понимаю такое уже случалось. Странно что сейчас вы ставите под сомнение этот факт. Почему забрал с этими дефектами? Просто не увидел (лак прозрачный). По версии №2 вашего менеджера Романа, ваш менеджер Виталий передал мне автомобиль в фарой покрытой матовым лаком который скрыл трещины. Т.е. Виталий не увидел фару покрытую матовым лаком. Да и я тоже. А вы удивляетель как можно было не заметить капельки прозрачного лака? Да, по поводу зачем протирал фару? Запылилась и загрязнилась, въехал в лужу. Вам реально нужно было это объяснение? Или ваша новая линия защиты - клиент сам залил лаком фару и шото хочет?

Все остальное из того что вы написали в своем письме, по моему мнению бла-бла-бла. Вы подали, мы думали, вы не дождались, подавайте в суд. Я два раза заезжал с письмом, в котором изложил факты, к вам на Корабельную 4. Просил позвонить мне о том что письмо на рассмотрении, как вы делали когда я писал первое заявление. Вы даже сейчас проигнорировали и то как был принят автомобиль (без всяких документов), и как у менеджера который принимал и выдавал автомобиль меняются версии произошедшего (он просто не придумал на месте как выйти сухим из воды). Зато - та-дам - новая фишка - а как это вы не увидели лак на фаре и зачем вы протирали фару.

И напоследок:

Ваша версия о том, что фару полировали и испортили на другом СТО безосновательна и надумана. Фара не полировалась. Машина к вам попала с целой фарой. Вы мне ее передали с испорченной фарой

Ваше внутреннее расследование чисто формальность. Это тоже самое что я почитаю учебник по физике и прогноз погоды, после чего сделаю заключение, что фара не могла бы растрескаться сама по себе.

Страховая компания УСГ перед тем как открыть дело по моей фаре писала вам письмо по моей просьбе. Это была попытка урегулировать вопрос мирно. Дело было открыто позже. Почему УСГ оплатила мне фару не взыскав с вас денег за это для меня тоже загадка. Даже так - они оплатили мне фару, поскольку мы с ней партнеры, и заключили договор. При этом никто из нас не уклоняется от ответственности. Почему они не взыскали денег с вас - наверное не хватает доказательств чтобы это сделать. Но я бы на их месте перестал бы работать с вами, а предлагал бы другие СТО NISSAN своим клиентам

В суд я подавать не стану, есть порядочные люди, которые устранили ваш факап и пусть нашу переписку читают пользователи и сами делают выводы (ведь есть моя и ваша версии). Т.к. на свою репутацию вам плевать, считайте что угроза миновала и можно расслабиться.