Загалом моя життєва позиція: "хочеш аби змінився світ - почни з себе". Раджу подібну ж позицію взяти і собі. Я вважаю, що за свої права потрібно боротися. Вони просто так ніколи не впадуть. І заплативши купу грошей, необхідно відстоювати власне право на належну якість послуг чи товарів. І відстоювати кожен раз.

Я готовий допомогти кожному - якщо виникатиме необхідність написати листа / скаргу в штаб квартиру компанії звертайтесь допоможу. Благо з англійською проблем немає.

В попередньому пості лист англійською. Нижче викладаю листа на керівника українського офісу, суть приблизно схожа.

Пане Юрію,

Мене звуть Михайло Петечук. Я є клієнтом Вашої компанії. Я прекрасно розумію, що ринок росте неймовірними темпами, і одночасно відчувається шалений брак кваліфікованих кадрів. Репутація компанії є дуже важливою на цьому етапі задля залучення більшої кількості клієнтів у майбутньому.

На жаль, я потрапив 30 червня цього року у ДТП, що сталось не з моєї вини, і мені довелось отримати вкрай неприємний досвід спілкування з аварійним комісаром компанії Кредо-Класік. Ім’я працівника: Ткаченко Олександр.

Аварія - це завжди шок для кожного з учасників, особливо для постраждалої сторони та тих, хто потрапив у аварію вперше. Одразу після аварії я викликав ДАІ та аварійного комісара. Комісар прибув пізніше за ДАІ – не привітався, одразу нахамив моїй дружині щодо того, що ми є україномовними. Він навіть не поцікавився чи є постраждалі в аварії. Протягом оформлення ДТП, він не давав відповіді та роз’яснення на запитання, які я ставив. Коли я ставив запитання представникам ДАІ, він мене перебивав зі словами типу «Навіщо воно тобі треба - роби те, що вони кажуть». Олександр Ткаченко провів більше половини часу з винною стороною, обговорюючи яким автобусом краще їхати у відпустку на Балкани. Коли моя дружина зробила йому зауваження щодо його поведінки, він їй відповів: «Не треба було ‘бикувати’».

На мою думку, роль аварійного комісара полягає не тільки у фіксуванні аварії, а і в наданні необхідної допомоги та підтримки клієнтам. Я, як клієнт, очікую, що страхова компанія буде «адвокатом» - виразником моїх інтересів. Після випадку, що стався, моя довіра до Вашої компанії зникла, і я з жахом думаю, що було б, якби аварія була серйознішою, і були б фізично постраждалі – сумніваюсь, що Олександр Ткаченко не погіршив би ситуацію.

Після відвідування Вашого офісу для оформлення документів, я зрозумів, що проблема вихованості серед аварійних комісарів є досить серйозною у компанії Кредо Класік загалом. Тон спілкування працівників з клієнтами не відповідає рівню високоповажної в світі групи UNIQA.

Я очікую, що Ви максимально швидко відреагуєте на цей лист, і застосуєте відповідні санкції щодо Олександра Ткаченка. Прошу інформувати мене про дії здійснені. Якщо жодних дій не буде здійснено я залишаю за собою право звернутися до суду з метою захисту свої прав як споживача та клієнта, а також людської гідності (було чимало свідків хамства здійсненого Олександром).

Я маю побоювання, що Олександр буде максимально затягувати процес відшкодування збитків заподіяних мені – на жаль, він відповідає за отримання розширеної довідки з ДАІ.

Нижче подібний лист надісланий Д-ру Клієну.

З повагою,
Михайло Петечук