Типова для нашої країни ситуація.
Вранці їду на роботі, стою в тянучці. В дзеркало бокового виду помічаю, що Субару Легасі вирулює з крайньої лівої через подвійну смугу і жме вперед по зустрічній. Під"їжджає якраз до мене і тут назустріч починається рух. Субару звичайно потихеньку притискається до мене, робить спробу пропхати носа між мною і тим хто попереду. Мене це якось дістало і я тримаю дистанцію в півметра, не пускаю. Починаються гонки на мікродистанціях. В кінці кінців в водія Суби здають нерви, він сигналить. Я повертаю голову і пальцем показую що галяк, не пущу (все було культурно, це не був жест faq U). Водій суби опускає вікно і разом з пасажиром починають на мене кричати щоб я, такий-сякий, їх пустив. Почувши не дуже приємні слова в свою адресу бажання пускати в мене звісно аж ніяк не добавилось. Суба психанула, нажала на газ і поїхала по зустрічній далі.
Що найсмішніше в цій історії - переді мною їхала ВАЗівська четвірка з даішниками, і мудаків на Субі не зупинили, а навіть пропустили.

Мораль цієї історії думаю всім зрозуміла. Доки не буде поваги до закону і правил - ніфуя в цій країні не буде і бикодорство процвітатиме.