Страница 21 из 63 ПерваяПервая ... 1117181920212223242531 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 201 по 210 из 628

Тема: Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

  1. #201
    Всемогущий Гуру СТО Кий Авто Аватар для Udgin
    Регистрация
    22.04.2007
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    Renault MII
    Сообщений
    2,452

    Сказал(а) спасибо
    1
    Поблагодарили 39 раз(а) в 30 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Микрик Посмотреть сообщение
    тогда нужно по старому принципу. дворники лежат в багаднике а на поводках резиновые кембрики - дождь пошел - достал одел
    так и делаю... но иногда забываю снимать и ныкать в багажник :???:

  2. #202
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Udgin Посмотреть сообщение
    может тебя это утешит, на работе у меня народ прикалывается... у меня за 2 года спионерили восемь комплектов щеток. авто стоит под домом, причем, достаточно "в центре". тока забыл снять "на ночь" - всё, щёток нет...
    Та мать їх туди ті щітки. Вони на фоні шкла коштують копійки. А такий випадок не попадає в прелік страхових.

    Вчора перегоріла лампочка лівої фари. Відповідно в темну пору доби покищо їздити не можу. Спробував сьогодні поміняти лампочки місцями - резиновий кожух зняв, а далі так і не зрозумів як витягувати лампочку. Провозився хвилин 10, потім плюнув на це діло. Відклав до п"ятниці і зібрання на Бермудах
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

  3. #203
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию

    сьогодні купив мегамодну лампу н4 пауер мейд ін тайвань. те що н4 взнав лише коли демонтував, але коли купував був на 99,999% впевнений що саме таку і треба. чуйка.
    підозрював також, що штатно встановлені осрам 55/60, так воно і витявилось. насторожує те, що у нової співвідношення ближнє/дальнє 90/130, що є дуже бед. нічо, думаю для дрібних перебіжок аля робота-дім підійде, а там за пару днів куплю все ті ж осрам чи філіпс у комплекті.
    поставив також мегамодну щітку (маму його туди того злодія, що вкрав мою стару щітку і через якого в мене зараз поцарапане шкло, бодай йому руки повсихали). надіюсь не вкрадуть усілякі гімнюки.
    Последний раз редактировалось Партизан з творчим нахилом; 14.04.2008 в 20:45.
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

  4. #204
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию I think i'm paranoid або Много шума из ничего?

    Понеділок, перший робочий день тижня. Ніщо не віщувало поганого його завершення. Керівництво компанії відсутнє на черговому масовому збіговиську, відділ на половину порожній. На годиннику було 18-02 коли я натиснув кнопку виклику ліфта. Через кілька хвилин я вже їхав по проспекту Перемоги в напряку "додому"
    Проїжджаючи по проспекту Радянської України згадую, що завтра в 9-00 маю бути на Кий Авто. Це перший випадок, коли я записався на СТО без допомоги Udgin-а. Дивлюсь на бортовий комп'ютер - в баку бензину на 60 км пробігу. Вирішую заїхати на ОККО біля Каравану - завжди там заправляюсь.

    18-36. Під'їхав на перехрестя Лугової-Дегтяренко, включив лівий поворот, стою першим, позаду нікого. Загоряється зелене світло - поволі рушаю, їду майже накатом - пішоходи переходять на червоне. Пропускаю їх, проїжджаю за їх спинами... і ось, на рівні пішохідної доріжки (уявимо що там була розмітка регульованого пішоходного переходу) - дикий ХРУСЬ!!!... аж в рулі віддалось... Моментально після ХРУСЬ роздався дикий скрежіт, наче метал об метал... Звук пропав тільки коли я зупинився вже на території заправки. Відпускаю гальма, їду прямо - звуку нема, повертаю вправо - знов дикий скрежіт, знову зупиняюсь, ставлю селектор в режим Р, глушу двигун. До найближчої колонки - не більше 5 метрів, перегородив виїзд з заправки, але їхати далі боюсь. А ёпта... а завтра ж в 9-00 мав бути на СТО в Кий Авто, от халепа.
    Мозок мій - абсолютно автономний орган. Поки одна його частина в легкому шоці, інша згадує що можна ж викликати Ніссан Асістанс! Вирішую все-таки заправитись, проїжджаю ще 5 метрів, заправляюсь і покидаю територію заправки. Зупиняюсь, включаю аварійку.
    Дзвінок другу! Через кілька хвилин вже записую номер який диктує Valentin і одночасно отримую СМС від Мікріка.

    19-02. Дзвінок в Асістанс. Пояснюю дівчинці, яка в мене халепа, і що, можливо, або ШРУС або піввсіь або інша хрєнь... Заявку прийняли. Говорю, що завтра на 9-00 мав бути на Кий Авто, що в мене "назначено", тому прошу прошу евакуювати мене саме туди. Блін... почуваю себе клоуном - завтра на 9-00 на СТО, а сьогодні я прошу мене туди "підкинути" на евакуаторі...

    19-18. Дзвонять з Асістанса. Чоловічий голос, звати Олег.
    - На Кий Авто? Без проблем! Очікуйте евакуатора, я повідомлю про час прибуття додатково.

    19-28. Повідомляють, що евакуатор буде в 20-00.

    19-50. Приїхав евакуатор, погрузились.
    Водій попався ще той - крайня ліва і не піпчить! Блін! 80-90! А ззаду ж мій Ноут! На поворотах нервово заглядую у праве дзеркало заднього виду, можливо хоча б це приверне його увагу? Хрін там! Задється йому пофіг щодо вмістимого його платформи!.. а чи застрахована моя машина від падіння з евакуатора? Тааак, треба щоб дружина внесла такий пункт в наш договір страхування, для чого ж вона працює в страховій компанії...

    20-02. Дзвінок з Асістанса.
    - Евакуатор приїхав?
    - Так, ми вже в дорозі.
    - Як ви гадаєте, за 30-40 хвилин ви вже будете в Кий Авто?
    - Будемо за 30 хвилин.
    - Гаразд, я вам зателефоную за 30 хвилин.

    20-30. Приїхали на Кий Авто. Зайшов на сервіс. Розказую що треба оформити машину згідно звернення в Асістанс. Хмм... менеджери переглядуються між собою, "Асістанс могли б і попередити нас". Кажу що Асістанс мене запевнив, що з Кий Авто зв'язались, з ними узгоджено і мене чекають, машину приймуть. Таки знайшли менеджера, який розмовляв з Асістанс, оформили без питань.

    20-33. Дзвінок з Асістанса.
    - Ви вже на Кий Авто?
    - Так, все Ок, оформляю машину.
    - Гаразд, тоді усього вам найкращого. До побачення.
    Питаюсь "що болить". Розказую про ХРУСЬ, скрежіт.. Кажуть, що то міг камінесь між гальмівним диском і захистом гальм вклинитись, бували такі випадку. Ну, думаю, що це було б краще ніж ШРУС, піввісь і т.д.

    20-38. Загнали евакуатор в двір СТО, розгрузили.
    - Ну що, спробуємо чи може їхати?
    - Спробуємо, ключ в замку.
    Менеджер за кермом, я - збоку. Завелись, включили задню, їдемо, все ОК. М-да, мабуть, думають що приїхав якийсь клоун... Розвернулись.
    - Що турбує крім того, через що вас привезли на евакуаторі? - блін, вкорте за вечір відчуваю себе дурнем...
    - Стук в передній частині.
    - Зараз провіримо
    Поїхали на "полігон". Блін, бетонка розбита, звук наче і чути, але так як все тарахкотить - важко визначити і вказати. Кажу, що треба на асфальт з ямами, або тріщинами. Поїхали на асфальт. Хреново - асфальт там рівний, блін. Не чути. Менеджер каже що стукають колодки. Мля... заголосно для колодок! Навіть дружина занепокоєна таким рівнем шуму!!! Кажу, що потрібні лежачі поліцейські. "Та без питань, ось тут є", і звертаємо до жилих будинків. Лежачі поліцейські там не такі - саморобні, ефект від них не такий і "звуку" на який я полюю нема... блін, знов виглядаю наче параноїк... ну що ж, поїхали ставити машину, механік завтра буде шаманити...

    20-58. Здав машину, пішов ловити таксі...
    Последний раз редактировалось Партизан з творчим нахилом; 21.04.2008 в 22:55.
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

  5. #205
    Клубный Космонаффффт Аватар для varloc
    Регистрация
    20.02.2007
    Автомобиль
    N 15
    Сообщений
    3,007

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщ.

    По умолчанию

    интересно чем все закончилось?

  6. #206
    Параллелепипед ))) Аватар для kubik
    Регистрация
    01.12.2007
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    Classic AT SE
    Сообщений
    4,876

    Сказал(а) спасибо
    13
    Поблагодарили 32 раз(а) в 28 сообщ.

    По умолчанию

    да было бы интересно услышать вердикт.
    Попробуй разбить меня - ты не поверишь глазам,
    Попробуй сломать - ты скорее сломаешься сам.
    Согнуть меня даже гораздо сложней, чем сломать,
    Я маленький камень — зато я умею летать.

  7. #207
    Гуру Nissan Аватар для Баден
    Регистрация
    31.10.2005
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    TOYOTA RAV4 2.0 1997 АКПП без ABS :)
    Сообщений
    8,576

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщ.

    По умолчанию

    и правильно сделал, что перестраховался
    если есть такая помощь, то почему бы не воспользоваться...
    80 % красоты автомобиля - в его колесах. Г.Форд
    Секрет безопасного вождения: "Представьте, что права вы забыли дома..."
    Не злите меня. Я еду за город прятать трупы. (c) Satirka
    Нельзя требовать от судьи быть честным, по той же причине, по которой нельзя требовать от врача быть здоровым. (с) Мудрость народная

  8. #208
    Наваристый Мембер
    Club
    Member
    Аватар для Микрик
    Регистрация
    27.12.2004
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    Дизельная микра
    Сообщений
    15,239

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 6 раз(а) в 6 сообщ.

    По умолчанию

    ксотик, мой вердикт - пора менять машину

  9. #209
    Гуру Nissan Аватар для Баден
    Регистрация
    31.10.2005
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    TOYOTA RAV4 2.0 1997 АКПП без ABS :)
    Сообщений
    8,576

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Микрик Посмотреть сообщение
    ксотик, мой вердикт - пора менять машину
    на Навару:064:
    80 % красоты автомобиля - в его колесах. Г.Форд
    Секрет безопасного вождения: "Представьте, что права вы забыли дома..."
    Не злите меня. Я еду за город прятать трупы. (c) Satirka
    Нельзя требовать от судьи быть честным, по той же причине, по которой нельзя требовать от врача быть здоровым. (с) Мудрость народная

  10. #210
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Баден Посмотреть сообщение
    на Навару:064:
    Такий варіант також розглядається. Вчора ввечері вивчав характеристики, комплектацію, ціни.
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

Страница 21 из 63 ПерваяПервая ... 1117181920212223242531 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Note: Nissan Note 1.6 Tekna (Малыш) :)
    от Morgan в разделе Бортовые журналы
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 02.09.2010, 22:34
  2. Note: Nissan NOTE 1.6 Tekna - (Whitebear)
    от WhiteBear в разделе Бортовые журналы
    Ответов: 34
    Последнее сообщение: 30.01.2007, 15:45

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •