Страница 27 из 63 ПерваяПервая ... 1723242526272829303137 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 261 по 270 из 628

Тема: Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

  1. #261
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию

    які "баги" були чи є конкретно в моїй машині:
    - стук в рулі, вилікувався гарантійною заміною рульової колонки з електропідсилювачем в зборі
    - стукіт опорних підшипників, нарешті вчора і кий авто підтвердило необхідність їх заміни
    - стукіт направляючих суппортів, ведеться дискусія і я наполягаю на заміні так як попередньої профілактики вистачило на те щоб доїхати до криму
    - підозрілий і незрозумілий звук при холодному двигуні на обертах двигуна 2000, схоже що є дірка у випускній системі в районі переденіх сидінь (бачив чорний нагар на захисному термокожуху між трубою і кузовом), як тільки труби суттєво нагруються - дірка звужується і басисте бурчання пропадає; треба буде заявити на кий авто
    - скрип салонного пластику (покажіть авто де його нема), сам потрохи з цим воюю вставляючи різні прокладки між деталями як труться і скриплять; ніяк не можу справитись зі скрипом задньої лівої дверки

    з двигуном і трансмісією все ок, ходова також здорова, а оці дрібниці просто забирають багато часу на їх діагностику і т.д., крадуть шмат комфорту від їзди
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

  2. #262
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Vitos Посмотреть сообщение
    Просто создаётся такое впечатление, что Note после 2-х лет начинает реально сыпаться. А это получается уже не надёжный автомобиль, а шерпотрёб какой то.
    Мому ще і двох років нема, підходимо до рубежу у 18 місяців. Не знаю як там буде після двох років - побачимо : ) Але не хотів би щоб машина затрималась у мене довше ніж до закінчення гарантії
    Більше мене на Ноуті в Клбі наїздив тільки Мікрік, на скільки я знаю (в мене 45К, він наїздив трохи більше 60К). Тому іншим покищо, мабуть, нема на що особливо скаржитись
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

  3. #263
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Vitos Посмотреть сообщение
    Слушай, Партизан, я регулярно читаю твой бортовик и замечаю что то много косяков и глюков в твоей машинке.
    Это такая модель попалась, или у тебя такой стиль вождения (ущербный для авто), или Текна 1,6 АТ получается не доделанная какая то?
    Сумніваюсь, що мій стиль їзди впливає на зношення направляючих суппортів, вихід з ладу рульової колонки і опорних підшипників амортизаторів, перегоряння лампочок і т.д. Я просто люблю щоб все що в мене є працювало як швейцарський годинник - чітко, без проблем, довго Багато хто просто не помічає всяких таких багів, а от мені вони заваджають комфортно їздити Я в цьому плані дотошний - заплатив гроші і хочу щоб ніщо передчасно не виходило з ладу.
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

  4. #264
    Кандидат Ниссановских Наук Аватар для Vitos
    Регистрация
    18.03.2008
    Адрес
    Киев (Лесной)
    Автомобиль
    Nissan Note 1,4 Luxury (silver)
    Сообщений
    881

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 6 раз(а) в 2 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от партизан з творчим нахилом Посмотреть сообщение
    сумніваюсь, що мій стиль їзди впливає на зношення направляючих суппортів, вихід з ладу рульової колонки і опорних підшипників амортизаторів, перегоряння лампочок і т.д. я просто люблю щоб все що в мене є працювало як швейцарський годинник - чітко, без проблем, довго багато хто просто не помічає всяких таких багів, а от мені вони заваджають комфортно їздити я в цьому плані дотошний - заплатив гроші і хочу щоб ніщо передчасно не виходило з ладу.
    отож і я такий дотошний, що на перед турбуюсь за свою машинку

  5. #265
    Кандидат Ниссановских Наук Аватар для Vitos
    Регистрация
    18.03.2008
    Адрес
    Киев (Лесной)
    Автомобиль
    Nissan Note 1,4 Luxury (silver)
    Сообщений
    881

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 6 раз(а) в 2 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от партизан з творчим нахилом Посмотреть сообщение
    які "баги" були чи є конкретно в моїй машині:
    - стук в рулі, вилікувався гарантійною заміною рульової колонки з електропідсилювачем в зборі
    - стукіт опорних підшипників, нарешті вчора і кий авто підтвердило необхідність їх заміни
    - стукіт направляючих суппортів, ведеться дискусія і я наполягаю на заміні так як попередньої профілактики вистачило на те щоб доїхати до криму
    - підозрілий і незрозумілий звук при холодному двигуні на обертах двигуна 2000, схоже що є дірка у випускній системі в районі переденіх сидінь (бачив чорний нагар на захисному термокожуху між трубою і кузовом), як тільки труби суттєво нагруються - дірка звужується і басисте бурчання пропадає; треба буде заявити на кий авто
    - скрип салонного пластику (покажіть авто де його нема), сам потрохи з цим воюю вставляючи різні прокладки між деталями як труться і скриплять; ніяк не можу справитись зі скрипом задньої лівої дверки

    з двигуном і трансмісією все ок, ходова також здорова, а оці дрібниці просто забирають багато часу на їх діагностику і т.д., крадуть шмат комфорту від їзди

    хоч я ще і "чайник" (2,5 місяці водійського стажу), еле як на мене, то всі ці "баги" є суттєвими

    і не хотілось би мені подібне в своєму єноті спостерігіти.

  6. #266
    Аспирант Кафедры Nissan Аватар для Nowhereman
    Регистрация
    30.07.2007
    Адрес
    Киев, Позняки
    Автомобиль
    Nissan Micra 1.2. 3d
    Сообщений
    409

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Vitos Посмотреть сообщение
    хоч я ще і "чайник" (2,5 місяці водійського стажу), еле як на мене, то всі ці "баги" є суттєвими

    і не хотілось би мені подібне в своєму єноті спостерігіти.
    Меня тоже эти баги пугают.
    Отьездил я конечно еще не 45 000 , а только 16 000, но ничего кроме подкрутки защиты картера не делал, и не потому что влом, а потому что тьфу-тьфу тьфу еще ничего и не надо было.
    Поживем увидим....

  7. #267
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию

    Пигадую, коли в свій час прочитав тему Мікріка Замена лампы в стоп сигнале Ноута зразу відчув, що і мені колись прийдеться з таким гемором зіштовхнутись. І ось сьогодні була проведена операція по заміні лампочки габаритного вогню/гальма в задній лівій фарі.
    Мля... Конструктор, звичайож, родом із Гондурасу чи Зімбабве... Відкрутив два болти на 10, зняв заглушку. Далі дві хвилини легенько натискав на фару, пробував зрозуміти в яких саме місцях знаходяться кріплення і намагався потягнути її на себе, постійно збільшуючи зусилля. В один момент ці зусилля почали мене турбувати - так точно скоро щось відмалаю нафіг! Хмм... Ще 3 хвилини спроб і терпець мій закінчився. Займаю зручну стійку, збираюсь духом і повільно але впевнено і сильно тягну на себе. Все кряхтить... ХРУСЬ!!!, чи то КЛАЦ!!... я стою і в руках тримаю задню фару... з трьох пазів вона вийша: кусок бумерангу який лежить на даху - повністю, той кусок де всі три лампочки - тільки зверху, знизу ще тримається на 4 пазу. Ну, думаю, півроботи вже зроблено, зараз ще останній паз і все. Ууууу бліііннн... 5 мордувався з самим нижнім пазом, не витримав - плюнув на це діло. Вирішив просто відхилити як можна далі фару від кузова і витягнути лампочку. Оперативний прості просто відсутній, пролазять тільки пальці... поки викрутив цоколь... поки вийняв з нього лампочку... вспотів 3 рази. Ну от, тепер треба вставити нову. Вставив у цоколь і процедура пішла у зворотньому напрямку... провірив чи нова працює - зер гут... ще 2-3 хвилини мордувань і цоколь був вкручений. Можна монтувати фару на місце! Клац! Клац! Все увійшло в пази. Закрутив два болти, вставив заглушку - зашибісь. Тепер буду ставити свічки за кожну лампочку в обох задніх фарах - ну го нах такі муки...
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

  8. #268
    Наваристый Мембер
    Club
    Member
    Аватар для Микрик
    Регистрация
    27.12.2004
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    Дизельная микра
    Сообщений
    15,239

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 6 раз(а) в 6 сообщ.

    По умолчанию

    аминь!

    добро пожаловать в клуб повелителей бумеранга ))

  9. #269
    Клубный ЛенивЕц Аватар для Енотовед
    Регистрация
    19.05.2008
    Адрес
    Київ
    Автомобиль
    Е11 2008-2023
    Сообщений
    1,516

    Сказал(а) спасибо
    21
    Поблагодарили 10 раз(а) в 9 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Партизан з творчим нахилом Посмотреть сообщение
    Пигадую, коли в свій час прочитав тему Мікріка Замена лампы в стоп сигнале Ноута зразу відчув, що і мені колись прийдеться з таким гемором зіштовхнутись. І ось сьогодні була проведена операція по заміні лампочки габаритного вогню/гальма в задній лівій фарі.
    Мля... Конструктор, звичайож, родом із Гондурасу чи Зімбабве... Відкрутив два болти на 10, зняв заглушку. Далі дві хвилини легенько натискав на фару, пробував зрозуміти в яких саме місцях знаходяться кріплення і намагався потягнути її на себе, постійно збільшуючи зусилля. В один момент ці зусилля почали мене турбувати - так точно скоро щось відмалаю нафіг! Хмм... Ще 3 хвилини спроб і терпець мій закінчився. Займаю зручну стійку, збираюсь духом і повільно але впевнено і сильно тягну на себе. Все кряхтить... ХРУСЬ!!!, чи то КЛАЦ!!... я стою і в руках тримаю задню фару... з трьох пазів вона вийша: кусок бумерангу який лежить на даху - повністю, той кусок де всі три лампочки - тільки зверху, знизу ще тримається на 4 пазу. Ну, думаю, півроботи вже зроблено, зараз ще останній паз і все. Ууууу бліііннн... 5 мордувався з самим нижнім пазом, не витримав - плюнув на це діло. Вирішив просто відхилити як можна далі фару від кузова і витягнути лампочку. Оперативний прості просто відсутній, пролазять тільки пальці... поки викрутив цоколь... поки вийняв з нього лампочку... вспотів 3 рази. Ну от, тепер треба вставити нову. Вставив у цоколь і процедура пішла у зворотньому напрямку... провірив чи нова працює - зер гут... ще 2-3 хвилини мордувань і цоколь був вкручений. Можна монтувати фару на місце! Клац! Клац! Все увійшло в пази. Закрутив два болти, вставив заглушку - зашибісь. Тепер буду ставити свічки за кожну лампочку в обох задніх фарах - ну го нах такі муки...
    Я вспотел читаючи про замену лампочки, наверное при проведении данной процедуры буду весь в адреналине
    П.С. Но радует факт того, что уже есть первопроходцы!

  10. #270
    Аспирант Кафедры Nissan Аватар для Nowhereman
    Регистрация
    30.07.2007
    Адрес
    Киев, Позняки
    Автомобиль
    Nissan Micra 1.2. 3d
    Сообщений
    409

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Партизан з творчим нахилом Посмотреть сообщение
    Пигадую, коли в свій час прочитав тему Мікріка Замена лампы в стоп сигнале Ноута зразу відчув, що і мені колись прийдеться з таким гемором зіштовхнутись. І ось сьогодні була проведена операція по заміні лампочки габаритного вогню/гальма в задній лівій фарі.
    Мля... Конструктор, звичайож, родом із Гондурасу чи Зімбабве... Відкрутив два болти на 10, зняв заглушку. Далі дві хвилини легенько натискав на фару, пробував зрозуміти в яких саме місцях знаходяться кріплення і намагався потягнути її на себе, постійно збільшуючи зусилля. В один момент ці зусилля почали мене турбувати - так точно скоро щось відмалаю нафіг! Хмм... Ще 3 хвилини спроб і терпець мій закінчився. Займаю зручну стійку, збираюсь духом і повільно але впевнено і сильно тягну на себе. Все кряхтить... ХРУСЬ!!!, чи то КЛАЦ!!... я стою і в руках тримаю задню фару... з трьох пазів вона вийша: кусок бумерангу який лежить на даху - повністю, той кусок де всі три лампочки - тільки зверху, знизу ще тримається на 4 пазу. Ну, думаю, півроботи вже зроблено, зараз ще останній паз і все. Ууууу бліііннн... 5 мордувався з самим нижнім пазом, не витримав - плюнув на це діло. Вирішив просто відхилити як можна далі фару від кузова і витягнути лампочку. Оперативний прості просто відсутній, пролазять тільки пальці... поки викрутив цоколь... поки вийняв з нього лампочку... вспотів 3 рази. Ну от, тепер треба вставити нову. Вставив у цоколь і процедура пішла у зворотньому напрямку... провірив чи нова працює - зер гут... ще 2-3 хвилини мордувань і цоколь був вкручений. Можна монтувати фару на місце! Клац! Клац! Все увійшло в пази. Закрутив два болти, вставив заглушку - зашибісь. Тепер буду ставити свічки за кожну лампочку в обох задніх фарах - ну го нах такі муки...
    А сколько такая процедура на СТО стоит? Может лучше туда?

Страница 27 из 63 ПерваяПервая ... 1723242526272829303137 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Note: Nissan Note 1.6 Tekna (Малыш) :)
    от Morgan в разделе Бортовые журналы
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 02.09.2010, 22:34
  2. Note: Nissan NOTE 1.6 Tekna - (Whitebear)
    от WhiteBear в разделе Бортовые журналы
    Ответов: 34
    Последнее сообщение: 30.01.2007, 15:45

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •