Страница 37 из 63 ПерваяПервая ... 2733343536373839404147 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 361 по 370 из 628

Тема: Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

  1. #361
    Наша Саша
    Регистрация
    19.10.2008
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    Nissan
    Сообщений
    6,883

    Сказал(а) спасибо
    214
    Поблагодарили 41 раз(а) в 39 сообщ.

    По умолчанию

    Демоны не доставали в этот день? А я скоро четыре 7 сфоткаю Не так интригующе конечно, но все же)
    ...

  2. #362
    Забаненный модер Аватар для kalambur
    Регистрация
    10.03.2006
    Адрес
    Kiev
    Автомобиль
    NISSAN
    Сообщений
    7,217

    Сказал(а) спасибо
    15
    Поблагодарили 40 раз(а) в 36 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Партизан з творчим нахилом Посмотреть сообщение
    Сьогодні пройдено рубіж в 66 666 км.
    ура-ура-ура!
    Альмера N16 1.5 sedan
    Царствуют времена, а не цари.
    www.it-partner.in.ua - ИТ услуги

  3. #363
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию Тестуємо "ВіДі Санрайз Моторс" або Чому руль кривий?

    Вирішив і я на шару перевірити ходову на ВіДі. Вчора зателефонував, записався сьогодні на 15-00.
    Приїхав в 14-45. Менеджер-прийомщик на той час був лише один, і попав я до нього в 14-57. Ще десь до 15 хв пішло на заповнення всяких форм і т.д. (на ВіДі я вперше). Заропонували також тест системи кондиціонування за 1 грн, я погодився. Також попросив помити машину. Підписав документи і пішов в зал очікування. З мийки машина виїхала десь в 15-55... Довгувато якось, та я не спішу. Менеджер прийомщик прийшов за мною і повів у цех, щоб я майстру розповів на що треба звернути увагу (турбував гучний стук спереду), розказав що вже міняли амортизатори, опорні підшипники, пильник і т.д. і що вже стоїть третя рульова колонка, від чого в майстра і менеджера очі на лоб чуть не повилізали... Пішов очікувати далі. Машину оглядали на підйомнику, потім ганяли на стенді, потім вона 20 хвилин простояла в очікуванні майстра по системі кондиціонування.
    Потім покликали мене і кажуть (о йопте!) що в мене гарантійний випадок - треба міняти рульову колонку . Ну, кажу, це вже буде четверта! Ще година пішла на оформлення паперів і заміну колонки. Потім ще 15 хвилин забирав машину... Виїхавши з салону помітив що руль стоїть дофіга криво - косить вліво. Розвернувся, поїхав назад, розповів про халепу менеджеру. Сказав що лікується розвалом. Ха! Я й сам знав! Але чому не зробили? Каже записатись на завтра. Записуюсь, питаю чи це буде безкоштовно. Моє питання явно було складним, тому що однозначної відповіді я не отримав. Була спроба сказати мені, що це за гроші. Мовляв несправність ми усунули а регулювальні роботи це не по гарантії, але завтра мені скажуть точно. Кий Авто і Голосієво таких огріхів не допускали.
    Крім того підтягнули захист моторного відсіку, сказали що це він видавав неприродні звуки. Ну що ж - завтра на Смородиновому спуску побачимо
    В 19-00 вирушив додому, на окружній ззаду налетів Мікрік, порівнявся зі мною і пропонував поспілкуватись по рації якої в мене нема
    Отакий був сьогодні день.
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

  4. #364
    Наша Саша
    Регистрация
    19.10.2008
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    Nissan
    Сообщений
    6,883

    Сказал(а) спасибо
    214
    Поблагодарили 41 раз(а) в 39 сообщ.

    По умолчанию

    А в чем же причина, что так быстро убиваются у Вас рулевые колонки, сервис-менам не задавали этот вопрос?
    ...

  5. #365
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Марина36 Посмотреть сообщение
    А в чем же причина, что так быстро убиваются у Вас рулевые колонки, сервис-менам не задавали этот вопрос?
    Задавав, питання відкрите. Єдине що я знаю - в інших людей таких жахливих проблем нема.
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

  6. #366
    Доцент Nissan
    Регистрация
    10.02.2008
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    Nissan Note Tekna AT (красненькие мы)
    Сообщений
    1,102

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 3 раз(а) в 3 сообщ.

    По умолчанию

    Я, честно говоря, читаю Ваш бортовик довольно давно, эта Ваша проблема меня так же заинтересовала, полез по форумам, нашим и не очень нашим, честно говоря, случай весьма не типичный, я не нашел похожих проблем, видимо это Ваша какая-то особенность, может стиль управления, а может особенность машины, пусть и не самая приятная!
    С уважением, Виталий!

    Визы в Литву, Португалию. Обращайтесь в ЛС.

  7. #367
    Наша Саша
    Регистрация
    19.10.2008
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    Nissan
    Сообщений
    6,883

    Сказал(а) спасибо
    214
    Поблагодарили 41 раз(а) в 39 сообщ.

    По умолчанию

    Вообще-то, получается если покупаем бракованный товар и в нем второй раз подряд ломается одно и тоже - его можно заменить, мобилку например или что покрупней. А с машиной что делать если закончится гарантия?
    ...

  8. #368
    Доцент Nissan
    Регистрация
    10.02.2008
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    Nissan Note Tekna AT (красненькие мы)
    Сообщений
    1,102

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 3 раз(а) в 3 сообщ.

    По умолчанию

    ну не совсем так. Если товар не подлежит ремонту,
    в течение двух недель продавец обязан заменить его или вернуть деньги
    Срок для экспертизы качества товара,
    если таковая необходима, может превысить 14 дней лишь в случае договорённости сторон.
    При наличии в магазине аналогичного товара требование потребителя о его замене подлежит немедленному удовлетворению.

    Это то, что говорит нам закон, в реальности все намного сложнее. В данном случае машина ремонут подлежит, путем замены колонки, вот ее и меняют.

    Что будет после гарантии, вот это действительно интересно, мне кажется, что лучше наверно продать машину, чтобы избавить себя от этой проблемы.
    С уважением, Виталий!

    Визы в Литву, Португалию. Обращайтесь в ЛС.

  9. #369
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию

    Parero, сумніваюсь що мій стиль їзди приводить до того, що через 3 тисячі км після встановлення нової колонки вона виходить з ладу Власне, мені сервісмени вчора сказали що це не може бути пов"язано зі стилем їзди, інакше були б проблеми з ходовою в першу чергу. Ходову вчора провірили на підйомнику а потім і на стенді, я за всім спостерігав. Стенд як і результати огляду на підйомнику показав що ходова Ок.

    Проблема дійсно нетипова. Я влаштовував на нашому форумі опитування щодо того в скількох власників Ноута є аналогічна проблема. Опитування показало що лище в небагатьох спостерігається стук, але я ніде не зустрічав щоб людям міняли колонку, тим більше 4 рази. Крім того я також вивчав інші форуми по Ноутах і з подібними проблемами там також не стикався.

    В мене була досить довга і жвава дискусія з Кий Авто. Там мене запевняли, що це фіча Ноута, точніше фіча рульової колонки з електропідсилювачем. Тому такі проблеми притаманні всім авто з таким типом рульової колонки. Я в це не вірю.
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

  10. #370
    Доцент Nissan
    Регистрация
    10.02.2008
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    Nissan Note Tekna AT (красненькие мы)
    Сообщений
    1,102

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 3 раз(а) в 3 сообщ.

    По умолчанию

    ну тогда только особенность Вашей машины, я после вашего предыдущего поста опять полез поискать, ну не нашел ничего подобного, видимо проблема не в колонке, а какая-то другая, но приводит она именно к проблемам с колонкой,а что Вы думаете вообще делать дальше, я так понимаю, что срок гарантии в Вашем случае неуклонно движется к финишному отрезку.
    С уважением, Виталий!

    Визы в Литву, Португалию. Обращайтесь в ЛС.

Страница 37 из 63 ПерваяПервая ... 2733343536373839404147 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Note: Nissan Note 1.6 Tekna (Малыш) :)
    от Morgan в разделе Бортовые журналы
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 02.09.2010, 22:34
  2. Note: Nissan NOTE 1.6 Tekna - (Whitebear)
    от WhiteBear в разделе Бортовые журналы
    Ответов: 34
    Последнее сообщение: 30.01.2007, 15:45

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •