Страница 4 из 8 ПерваяПервая 12345678 ПоследняяПоследняя
Показано с 31 по 40 из 72

Тема: Оспорить штраф...

  1. #31
    Кандидат Ниссановских Наук Аватар для Malosol
    Регистрация
    10.11.2007
    Адрес
    Херсон
    Автомобиль
    Мурчик Бедуин 2007
    Сообщений
    834

    Сказал(а) спасибо
    20
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Вот нашёл юр.ветку Авео клуба. Довольно наполненная, скажу. Читаем, изучаем накопленный опыт...
    http://aveo.com.ua/smf/index.php?board=5.0
    ONE LIFE. LIVE IT.

  2. #32
    Кандидат Ниссановских Наук
    Регистрация
    30.12.2006
    Адрес
    11
    Автомобиль
    есть
    Сообщений
    783

    Сказал(а) спасибо
    4
    Поблагодарили 9 раз(а) в 9 сообщ.

    По умолчанию

    Отписывайся

  3. #33
    Ursus maritimus fan Аватар для Pripa
    Регистрация
    24.09.2007
    Адрес
    Донецк, Ukraine
    Автомобиль
    Укрощаю БЕЛОГО МЕДВЕДЯ по кличке ПУШОК
    Сообщений
    5,185

    Сказал(а) спасибо
    34
    Поблагодарили 18 раз(а) в 16 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Alias Посмотреть сообщение
    Я как раз сейчас оспариваю решения Гайцев о выставленом мне штрафе, пошёл в юр. контору для составления иска, далее суд, отпишу как что-то будет...
    только ты опиши ситуёвину... для полной картины.

  4. #34
    Кандидат Ниссановских Наук Аватар для Alias
    Регистрация
    11.05.2008
    Адрес
    Киев, Осокорки.
    Автомобиль
    Nissan Note 1.6 Tekna AT Dark Blue
    Сообщений
    954

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Pripa Посмотреть сообщение
    только ты опиши ситуёвину... для полной картины.
    г. Каховка, Стою на светофоре, трогаюсь со всеми, еду примерно первым в левом ряду, через 150 метров радар засёк прибор "Беркут", я даже не пытался сбрасывать скорость т.к. она была в пределах разрешённого, смотрю меня тормозят Гайцы которые спрятались на заправке. Остановили и начали типа меня проверять на ПДД, потом показал, что скорость у меня была аж 64 км., а там где-то стоит знак 40, я попросил показать его, но он проигнорировал меня. Далее я ему начал объяснять, что даже если он там стоит (он там таки стоял, но Тесть сказал, что там раньше под ним висела табличка в дождь, кто-то её свиснул), то дорога в том месте ровная, в две полосы без ремонтных работ и школы, и даже пешеходные только на светофорах, в итоге дорога ведёт на трасу. Короче посмотрел я на этот беспредел, написал, что я не согласен и буду опратистовывать в суде.
    П.С. Пусть это будет дороже, но справедливо.

  5. #35
    Кандидат Ниссановских Наук Аватар для Malosol
    Регистрация
    10.11.2007
    Адрес
    Херсон
    Автомобиль
    Мурчик Бедуин 2007
    Сообщений
    834

    Сказал(а) спасибо
    20
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Alias Посмотреть сообщение
    - скорость у меня была аж 64 км.,
    - знак 40, ....он там таки стоял.. раньше под ним висела табличка в дождь, кто-то её свиснул
    - написал, что я не согласен и буду опратистовывать в суде.
    А как вы собираетесь строить защиту ? И что конкретно Вы написали в протоколе ?
    Доводы, что табличку кто-то свистнул или что дорога двух-полосная, я думаю, не прокатят.
    Разве что бить на то, что скорость не Ваша или прибор не законный.

    пошёл в юр. контору для составления иска
    И что Вам там насоветовали? Интересно копию Иска увидеть. Выкладывайте...
    ONE LIFE. LIVE IT.

  6. #36
    Кандидат Ниссановских Наук Аватар для Alias
    Регистрация
    11.05.2008
    Адрес
    Киев, Осокорки.
    Автомобиль
    Nissan Note 1.6 Tekna AT Dark Blue
    Сообщений
    954

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Malosol Посмотреть сообщение
    А как вы собираетесь строить защиту ? И что конкретно Вы написали в протоколе ?
    Доводы, что табличку кто-то свистнул или что дорога двух-полосная, я думаю, не прокатят.
    Разве что бить на то, что скорость не Ваша или прибор не законный.



    И что Вам там насоветовали? Интересно копию Иска увидеть. Выкладывайте...
    Есть много вариантов, от зашифрованых ментов, до незаконности установки знака.

  7. #37
    Кандидат Ниссановских Наук Аватар для Alias
    Регистрация
    11.05.2008
    Адрес
    Киев, Осокорки.
    Автомобиль
    Nissan Note 1.6 Tekna AT Dark Blue
    Сообщений
    954

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Могу поделится, тем что есть


    Памятка по составлению пояснений к протоколу об административном правонарушении о превышении скорости

    На что обращать внимание в тексте протокола и обстоятельствах происшедшего:

    Наличие других транспортных средств, скорость которых может быть предъявлена Вам; правильность установки знаков 5.45 (начало населённого пункта) и 5.46 (конец населённого пункта) – на границе фактической застройки, прилегающей к дороге; зона действия знаков ограничения скорости (до ближайшего перекрёстка или конца населённого пункта); наличие пломбировки на приборе, которым измеряется скорость, и документов о допуске данного типа средства измерительной техники к применению в Украине и о поверке данного экземпляра средства измерительной техники; указание в протоколе точного значения скорости, типа и серийного номера средства измерительной техники, которым она измерена, погрешность прибора при измерениях.

    Что писать в пояснениях к админпротоколу в зависимости от указанных обстоятельств

    Виміряна швидкість належить іншому транспортному засобу (по можливості вказати марку і номер), доказів її належності моєму транспортному засобу – немає, на порушення п.2.1 Інструкції, затвердженої наказом МВС №1217, не надано фото- або відеодоказів належності виміряної швидкості саме моєму транспортному засобу; Швидкість виміряно поза межами зони обмеження, встановленого заборонним знаком (після перехрестя або кінця населеного пункту); Різниця між виміряною швидкістю і тією, за рух з якою не передбачено відповідальності, не виходить за межі похибки вимірювань; Відсутні документи про допуск даного засобу вимірювальної техніки до застосування в Україні, повірку, похибки при вимірюваннях, що робить вимірювання незаконними у відповідності до Закону України „Про метрологію та метрологічну діяльність”; Знаки 5.45, 5.46 встановлені із порушенням вимог ПДР – не на межі забудови, що прилягає до дороги, а на значній відстані від неї, за таких умов вважати, що зазначена територія відповідала обом ознакам населеного пункту (забудована та позначена відповідними знаками) у п.1.10 ПДР не можна, отже, не можна вважати, що ділянка, на якій виміряна швидкість, відноситься до населеного пункту

  8. #38
    Кандидат Ниссановских Наук Аватар для Alias
    Регистрация
    11.05.2008
    Адрес
    Киев, Осокорки.
    Автомобиль
    Nissan Note 1.6 Tekna AT Dark Blue
    Сообщений
    954

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Вот то что реально опротестовал родственик там же.

    . Начальнику ВДАІ УМВС України
    в Херсонській обл.
    Галковському Г.О.
    73034 м. Херсон вул.Сенявіна,128

    копія Начальнику ДДАІ МВС України
    . 04171 м. Київ вул.Лук'янiвська, 62
    . . копія Уповноваженому Верховної Ради
    України Із захисту прав людини
    Карпачовій Н.І.
    01008 м. Київ вул.Грушевського,5



    СКАРГА
    11\02\09р.в післяобідній час я рухався в м.Каховка по вул.К.Лінехта в напрямку центру міста на власному автомобілі.Вимог ПДР не порушував.Дорога,по якій я рухався,має дві смуги для руху в одному напрямку.Я наближався до перехрестя з вул..Чкалова,бачив два автомобіля,які стояли на перехресті і біля них працівників ДАІ.
    На данній ділянці дороги,аж до перехрестя з вул. Мелітопольскою,часті аварії,тому я приділяв достатньо уваги дорожній обстановці.Однак,оскільки на правій смузі стояло декілька автомобілів,які були зупинені у цьому місці працівниками ДАІ,а також з урахуванням неякісного покриття дороги(ями,вибоїни),що може призвести до пошкодження автомобіля та перешкодити безпеці руху інших транспортних засобів,я виїхав на крайню ліву смугу і нетривалий час рухався по ній, однак при цьому перешкод іншим учасникам руху я не створював,обидві смуги були вільні,за винятком автомобілів,що стояли на дорозі на правій смузі біля бордюру)
    На перехресті вул..К.Лібкнехта та вул..Чкалова мій автомобіль був зупиненій працівником ДАІ,що вийшов з приватного автомобіля держ.номер xxx.Цей автомобіль в порушення вимог п.15.10(а) та 15.9(г)стояв на перехресті,що видно з наданих
    Мною фотографій,не мав спеціального пофарбування та не був службовим,до речі дуже за тонований.Зупнивший мене працівник ДАІ не відрекомендувався,моє запитання про прізвище та звання проігнорував.Після перевірки наданих мною документів,та пояснень мною причин руху у лівій смузі,став пропонувати «якось» вирішити питання,для чого сісти в затонований автомобіль,з якого він вийшов.Я зрозумів це,як натяк на дачу мною хабаря.Я відмовився від такого вирішення.Я запитав,чи є у працівника ДАІ картка про визначення даного місця маршруту патрулювання відповідно до дислокації. Але в принизливій формі мене назвали розумником.Подальше спілкування працівника ДАІ зі мною було високомірним,зухвалим та виключно з сарказмом.Після цього працівник ДАІ склав протокол про адміністративне правопорушення,відмовив у праві викликати адвоката,а вже потім розглядати справу,поводився зухвало,не ознайомив з правами,передбаченими КУпАП.На моє зауваження, стосовно його поведінки,та того,що в міліцейській формі,згідно Закону о міліціі,він являється представником правоохоронних органів і повинен виявляти належну повагу до громадян, що утримання міліції за рахунок бюджету з податків податкоплатників,саркастично висловлював коментарі обурливо принижуючи тим самим мене,як громадянина своєї країни,та податкоплатника.На моє пояснення з приводу неналежного стану дорожнього покриття в правій смузі на тім участку дороги сказав,цитую:»Я б їхав по правій смузі,а якби була незадовільна дорога-зупинився,та викликав дорожню службу,зрештою стан доріг для мене немає значення.я за нього не відповідаю»
    Прізвище та звання працівника ДАІ мені стало відомо лише з тексту протоколу,після його складання.Ним виявився ххх.,який без належної оцінки наданих мною пояснень та дорожньої обстановки-склав постанову ВТ №xxx про притягнення мене до відповідальності і застосував максимальне за ст..122 ч.2 КУпАП стягнення-510грн.
    Вважаю дії інспектора ДПС роти ДПС м.Таврійська УДАІ УМВС України в Херсонській обл..ххх неправомірними з таких підстав:
    Відповідно до Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг,вулиць,залізничних переїздів,правил користування ними та охорони служби організації дорожнього руху зобов’язані забезпечувати зручні і безпечні умови руху,сприяти збільшенню пропускної спроможності дорожніх об*єктів,запобігати травмуванню учасників дорожнього руху,пошкодженню транспортних засобів і дорожніх об’єктів(п.5),а також Державтоінспекція(п.10)зобов’язана здійснювати контроль за дотриманням правил утримання доріг, визначати дорожні умови.
    Згідно Інструкції з діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС України:
    2.2.Діяльність цих підрозділів(ДАІ)здійснюється відповідно до принципів дотримання законності, права на повагу гідності, забезпечення свободи та недоторканності особи та її прав, гласності та верховенства права.
    Працівник ДПС зобов*язаний:7.1.2.Організовувати безпечний та безперешкодний процес дорожнього руху;7.1.2.Контролювати утримання в справному і безпечному для руху стані вулиць, доріг і дорожніх споруд та їх освітленість.
    12.2 Нагляд за дорожнім рухом з використанням транспортних засобів та без такого може бути відкритим,прихованним та змішаним.Відкритий нагляд здійснюється працівниками ДПС при пішому патрулюванні,а також на службових транспортних засобах(автомобілях,мотоциклах),які мають спеціальне пофарбування.
    Потайний нагляд.здійснюється працівниками ДАІ на службових транспортних засобах(автомобілях)звичайного пофарбування,без написів та розпізнавальних знаків,під час руху в загальному потоці транспортних засобів.
    Змішаний нагляд.здійснюється одночасно на декількох службових транспортних засобах(автомобілях,мотоциклах),з яких щонайменше один повинен мати спеціальне,а решта-звичайне пофарбування.
    12.12.3.Забороняється зупиняти транспортні засоби на ділянках доріг з обмеженноювидимістю,до і після повороту,безпосередньо перед перехрестями,у зоні залізничних переїздів,та в інших небезпечних місцях,за винятком випадків необхідності їх невідкладного зупинення для уникнення настання тяжких наслідків.
    22.1.Взаємовідносини працівників ДПС з учасниками дорожнього руху мають ґрунтуватися на принципах дотримання законності,забезпечення свободи та недоторканності особи,забезпеченні її прав,уважному,доброзичливому і поважному ставленні до громадян.
    22.2.При звернені до учасників дорожнього руху працівник ДПС повинен чітко відрекомендуватись,назвавши свою посаду,спеціальне звання і прізвище,та повідомити про причину зупинки транспортного засобу і суть скоєного правопорушення.
    У розмові з громадянами працівники ДПС зобов’язані виявляти спокій і витримку.Недопустимі:гордовитий тон,грубощі,вирази та репліки,які ображають людську гідність,будь-які дії,що свідчать про неповагу до громадян,коментарі,які не стосуються виконання службових обов’язків.
    На вимогу громадянина працівник ДПС ДАІ зобов’язаний пред’явити службове посвідчення.
    22.7.При складанні протоколу працівник ДПС зобов’язаний роз’яснити особі її права, передбаченні Кодексом України про адміністративні правопорушення,а саме щодо можливості ознайомитися з матеріалами справи,давати пояснення,надавати докази, заявляти клопотання,при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката,виступати рідною мовою і користуватися послугами перекладача,якщо він не володіє мовою,якою ведеться провадження,оскаржувати рішення по справі в установленому порядку.
    На підставі викладеного,керуючись ст..ст.268,288 КУпАП
    Прошу:
    Застосувати заходи впливу до інспектора ДПС роти ДПС м.Таврійська сержанта міліції xxx , стосовно його незаконних дій.
    Прошу надати письмову відповідь за розгляду даної скарги.
    Последний раз редактировалось Alias; 22.04.2009 в 11:10.

  9. #39
    Аспирант Кафедры Nissan Аватар для viktori1978
    Регистрация
    02.10.2008
    Адрес
    Днепропетровск
    Автомобиль
    NISSAN Almera Classic
    Сообщений
    275

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Меня пару месяцев назад тоже поймали, типа проехал на желтый свет. Сразу же составили протокол и постановление на штраф 470 грн. выписали. В протоколе я естественно указал, что выезжал на мигающий зеленый, а заканчивал проезд перекрестка на желтый. И своей рукой написал, что свидетелей нет. Через 3 дня подал в суд иск на гайцев (именно иск, а не жалобу), об отмене ихнего постановления. Был удивлен, когда наишник, который протокол рисовал, ЯВИЛСЯ на заседание (я охренел, если чесно). Но он не смог в суде доказадь ничего. Так что дело я выиграл ))))

  10. #40
    Кандидат Ниссановских Наук
    Регистрация
    30.12.2006
    Адрес
    11
    Автомобиль
    есть
    Сообщений
    783

    Сказал(а) спасибо
    4
    Поблагодарили 9 раз(а) в 9 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от viktori1978 Посмотреть сообщение
    Меня пару месяцев назад тоже поймали, типа проехал на желтый свет. Сразу же составили протокол и постановление на штраф 470 грн. выписали. В протоколе я естественно указал, что выезжал на мигающий зеленый, а заканчивал проезд перекрестка на желтый. И своей рукой написал, что свидетелей нет. Через 3 дня подал в суд иск на гайцев (именно иск, а не жалобу), об отмене ихнего постановления. Был удивлен, когда наишник, который протокол рисовал, ЯВИЛСЯ на заседание (я охренел, если чесно). Но он не смог в суде доказадь ничего. Так что дело я выиграл ))))
    Молодец

Страница 4 из 8 ПерваяПервая 12345678 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. За тонировку - штраф???
    от Vovancheg в разделе Автоновости
    Ответов: 29
    Последнее сообщение: 30.09.2010, 18:21
  2. Впаяли штраф
    от ukr_ua в разделе Автоправо
    Ответов: 37
    Последнее сообщение: 03.11.2009, 13:48
  3. Штраф и возможность его оспорить
    от kubik в разделе Автоправо
    Ответов: 5
    Последнее сообщение: 08.10.2009, 14:27
  4. Штраф площадки
    от Pripa в разделе Автоправо
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 28.05.2009, 18:31
  5. как же уплатить штраф?????
    от Масяня в разделе Автоправо
    Ответов: 58
    Последнее сообщение: 12.12.2008, 15:06

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •