Страница 4 из 8 ПерваяПервая 12345678 ПоследняяПоследняя
Показано с 31 по 40 из 77

Тема: Nissan Primera 1,6 (Михайло Петечук)

  1. #31
    НиссаноВодитель
    Регистрация
    10.04.2007
    Автомобиль
    Nissan Primera
    Сообщений
    79

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Микрик Посмотреть сообщение
    повышенный расход денег
    Дякую :-)))

  2. #32
    НиссаноВодитель
    Регистрация
    10.04.2007
    Автомобиль
    Nissan Primera
    Сообщений
    79

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    Вопрос

    Чи є зміст ставити парктронік???

    Я подумовую про те, аби спереду встановити парктронік (з жахом думаю про те, що скоро на ній буде їздити моя дружина з дуже маленьким досвідом) - з обзорністю спереду у Прімеру ви напевно в курсі. Я досі не відчуваю правий передній габарит (їзду на дотик :-), до характерного хрусту - жартую)

  3. #33
    Наваристый Мембер
    Club
    Member
    Аватар для Микрик
    Регистрация
    27.12.2004
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    Дизельная микра
    Сообщений
    15,239

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 6 раз(а) в 6 сообщ.

    По умолчанию

    можно поставить!

    правда я себе купил с прицелом на супругу, но так и не поставил - она на другой машине ездит

  4. #34
    НиссаноВодитель
    Регистрация
    07.02.2007
    Автомобиль
    Nissan Primera Р12
    Сообщений
    31

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Вот вы тут обсуждаете расход топлива и говорите если ездить за фурами и не сильно быстро то расход будет 5 литров.
    А теперь подумайте:
    1. Зачем покупить автомобиль который ездит .. и ползать на нем !
    2. Что дороже - лишний литр бензина или побитый бампер посеченное лобовое стекло и весь капот в сколах от камней, которые поднимают с обочины грузовики.

  5. #35
    НиссаноВодитель
    Регистрация
    07.02.2007
    Автомобиль
    Nissan Primera Р12
    Сообщений
    31

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    ПЫ.СЫ. Из жизни, на трасе Днепропетровск - Кривой Рог у грузовика который выехал со второстепенной дороги перед нами застрял между колесами (двойными) ...... кусок кирпича !!!! Мы его увидели в всвоем лобовом стекле уже на первом скачке.. А предотвратить не могли этого т.к. а) было темно б) было встречное движение в) водитель грузовика г.....он! Хорошо машинка была застрахована... Это не реклама - это совет (я на счет страховки)

  6. #36
    НиссаноВодитель
    Регистрация
    10.04.2007
    Автомобиль
    Nissan Primera
    Сообщений
    79

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от PanSashko Посмотреть сообщение
    Вот вы тут обсуждаете расход топлива и говорите если ездить за фурами и не сильно быстро то расход будет 5 литров.
    А теперь подумайте:
    1. Зачем покупить автомобиль который ездит .. и ползать на нем !
    2. Что дороже - лишний литр бензина или побитый бампер посеченное лобовое стекло и весь капот в сколах от камней, которые поднимают с обочины грузовики.
    Про другий пункт я якось не думав, мушу згодитись великою мірою.

    А от щодо першого пункту, то теж частково погоджуюсь. Але за фурами ДУЖЕ зручно їхати коли втомлений (а дорога з Закарпаття на Київ (з серпантинами та не найкращою дорогою на перевалі) трохи втомлює). А вцілому я поділився спостереженнями. Машині тільки два з половиною місяці і це моя перша машина, тому я вивчаю її поведінку в різних умовах.

  7. #37
    НиссаноВодитель
    Регистрация
    10.04.2007
    Автомобиль
    Nissan Primera
    Сообщений
    79

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    Печаль власникам пасфайндерів за лінком не заходити

    Зайшов учора здуру на сайт http://www.nissanusa.com і ледь не розплакався. Потім аналогічно зайшов на американські сайти інших виробників, і, знову, ледь не розплакався.

    Багата у нас країна, блін - машини у нас ледь не вдвічі дорожчі. По ціні моєї Прімери можна взяти Пасфайндера, за 27000 можна новеньку Z350 придбати, а за 19000 долярів Мустанга. Тільки Шевроле Авео у них в одну ціну з нами, хоча мотор 1,6 л.

    Отаке от, я дедалі частіше думаю про хоча б тимчасову іміграцію з України - хочеться на хороших машинах поїздити.

    Соррі за "крик душі", а моя машинка вже впритул до 10 000 км підішла

  8. #38
    Наваристый Мембер
    Club
    Member
    Аватар для Микрик
    Регистрация
    27.12.2004
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    Дизельная микра
    Сообщений
    15,239

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 6 раз(а) в 6 сообщ.

    По умолчанию

    О! пора менять на Пасфаиндер! ))

    Тока у них там дизельных нету! а Дизель сила!

  9. #39
    НиссаноВодитель
    Регистрация
    10.04.2007
    Автомобиль
    Nissan Primera
    Сообщений
    79

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    Печаль перша аварія

    Блін, сталось те, що стається з кожним автомобілістом - моя перша аварія. В мене ззаду в'їхав здоровезний Неоплан. У мене бампер, крило, задня фара, кришка багажника, а у нього тільки подряпина (з точки зору фізики я розумію чому тільки подряпина, але прикро). Відбулось це в суботу на з'їзді з Бульвару Дружби народів на Наддніпрянське шосе (в напрямку Подолу)

    Досвід не найбільш приємний :???:. Одразу викликали ДАІ та страховиків. І досить швидко вони були на місці (все ж таки субота - дороги досить вільні). Ніколи не любив з даїшниками спілкуватись, і любові не прибавилось. А щодо страховика, то я давно з такими гавнюками (вибачте на вислові) не зустрічався. Ні одні ні інші відповідей на запитання толком давати не хочуть.

    Зараз доведеться воювати з страховою (Кредо Класік, можливо хтось мав з ними справу), аби якомога скоріше машину отримати готовою. Шкода, що певно не встигну до 12 липня :-(.

    Не підскажете, експертизу довго проводять, і чи довга зазвичай черга на ремонт в СТО Нісана (Особливо Свобода-Авто, який найближче до мого дому)?

    Блін, як це все невчасно - якраз на роботі запара повна, і кишені трохи стали пустішими з ряду причин. Нічого - головне, що ніхто не постраждав - машина це лише залізо.

    По ходу моїх перипетій буду дописувати до журналу.
    Чує моє серце війна буде тяжкою і довгою.

  10. #40
    Наваристый Мембер
    Club
    Member
    Аватар для Микрик
    Регистрация
    27.12.2004
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    Дизельная микра
    Сообщений
    15,239

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 6 раз(а) в 6 сообщ.

    По умолчанию

    власний досвід підказую, що уся процедура займає мінімум 2 місяці. якщо чекати з ремонтом до виплати грошей і не робити за свої.

    багато вариіантів розвитку подій

    1) оцінка, без єкспертизи, рахунок зі станції, оплата, виконанная робіт - мінімум місяць
    2) з єкспертизою + 2 тижні
    3) + черга на СТО, або страхова на акредетована на станції, і на СТО не бажають викронувати роботи без попередньої оплати + 2-3 тижні.

    Можно звичайно зробити ремонт власним коштом, а потім довго і нундно доказувати що ти не верблюд та намагатися вибити гроші зі страхової.... але це не мій варіант

Страница 4 из 8 ПерваяПервая 12345678 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. запчасти Nissan Maxima A33 \Nissan Primera (P10)(p11)(p12)
    от dyos в разделе Продам запчасти/аксессуары
    Ответов: 24
    Последнее сообщение: 18.12.2012, 17:11
  2. Primera: Nissan Primera P11 2.0TD
    от Zest в разделе Бортовые журналы
    Ответов: 41
    Последнее сообщение: 25.09.2012, 13:50
  3. Колодки передние на Nissan Tiida и Nissan Primera
    от Митя1 в разделе Продам запчасти/аксессуары
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 27.10.2011, 13:08

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •