Страница 5 из 8 ПерваяПервая 12345678 ПоследняяПоследняя
Показано с 41 по 50 из 77

Тема: Nissan Primera 1,6 (Михайло Петечук)

  1. #41
    Гуру Nissan Аватар для drWatson
    Регистрация
    12.12.2005
    Адрес
    Донецк(пригород-Марьинка)
    Автомобиль
    Primera P10 SR20Di SLX
    Сообщений
    5,461

    Сказал(а) спасибо
    3
    Поблагодарили 40 раз(а) в 38 сообщ.

    По умолчанию

    Да... Сочувствую. Страховщики со стороны Неоплана? Или твои по Каско?

  2. #42
    НиссаноВодитель
    Регистрация
    10.04.2007
    Автомобиль
    Nissan Primera
    Сообщений
    79

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Зі своїми по Каско. А вони в свою чергу будуть вибивати гроші з ПЗУ (страхова винуватця).

  3. #43
    НиссаноВодитель
    Регистрация
    10.04.2007
    Автомобиль
    Nissan Primera
    Сообщений
    79

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    Восклицание продовження епопеї

    Пройшов учора експертизу. М-да, непогано чувак в'їхав. Ще результатів немає, але вартість ремонту складає десь в межах 20-30 тис. грн. Коли страхова (Кредо Класік) дасть "одобрямс" на цю суму можна починати ремонтувати - лишилось ще гроші знайти :-(. Прикол в тому що банк у якому я брав кредит (Надра банк) є вигодонабувачем і від нього треба листа, що я не маю заборгованостей і вони не проти аби я отримав компенсація від страхової її не дає, бо у них є такий веселий прикол, що вони отримують гроші на свій кореспондентський рахунок (цього в договорі немає) і потім вирішує чи на погашення ту всю суму, чи на оплату послуг СТО. Допоки страхова і банк все повирішують машина просто згниє. В принципі мене влаштовує певною мірою те, що гроші підуть на погашення, але мене в принципі не влаштовує ту, що мене про це не попередили завчасно до укладення договору, і що цього немає в договорі - це тільки їхня внутрішня процедура. Оскільки у мене настрій бойовий, і я маю намір усіх трахати за йухову роботу, то можливо підкажете куди треба писати скаргу аби відтрахали увесь банк (Нацбанк?)? Одночасно я напишу скаргу на менеджера яка мені продавала цей кредит за те, що вона мене про це не попередила (погано є ще те, що сума щомісячних виплат не зменшується - зменшується термін кредиту, і жодних кредитних канікул не дається). Я здогадуюсь, що моя одна скарга впливу великого не матиме, але коли їх набереться критична кількість (плюс конкуренти підтиснуть), то ефект буде. Тому закликаю приєднуватись і дрючити персонал обслуговуючих структур за неякісну роботу - ми їм за це платимо власні бабки. Я сам працюю з клієнтами (В2В сектор), і у нас клієнт це "священна корова". Тому друзі не лінуйтесь писати скарги, а потім вимагати відповіді та звіту про вчинені дії у відповідь на неї.

    Щодо страхової я вже наваяв скаргу в Австрійський офіс на Президента компанії, плюс в Украну. Це були мейли, ще на вихідних рекомендованим листом на укр офіс відправлю (юридично грамотніше) плюс на всі установи, що можуть мати стосунок (особливо Спілка захисту прав споживачів).

    Правда ще одне питання не розвязане де знайти бабки на ремонт машини :-), але це якось вирішу.

    Ах да, забув описати втрати:

    Коли ми зняли задній ліхтар, то все оказалось печальніше ніж хотілось би - кілька зварочних швів були тріснуті

    Запчастини до заміни:

    • задній бампер;
    • заднє ліве крило;
    • задня панель;
    • задній лівий ліхтар;
    • заднє скло;
    • панель на яку номера кріпляться
    • купа дрібніших деталей назви яких я не пам'ятаю (не знав, не знав та забув)
    Ремонтуватимуть ланжерон (що це таке не знаю), фарбуватимуть і т.д.

    В понеділок - вівторок скажуть результати.

    Я також замовив експертизу втрати товарної цінності - буду з винуватця збивати втрату в ціні машини. Хоч трохи і шкода дядька, бо їхав повільно, але був неуважний, моєї вини тут зовсім немає - буде опиратися, то буду збивати через суд (але тоді порахую час який я витратив на оформлення плюс моральні збитки). Це ще десь штука баксів не менше.

    А взагалі фігня це попадати в аварії. :-( стільки потім геморою.
    А ще порада - страхуйте цивільну відповідальність по максимуму.

  4. #44
    НиссаноВодитель
    Регистрация
    10.04.2007
    Автомобиль
    Nissan Primera
    Сообщений
    79

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    Восклицание продовження епопеї

    Пройшов учора експертизу. М-да, непогано чувак в'їхав. Ще результатів немає, але вартість ремонту складає десь в межах 20-30 тис. грн. Коли страхова (Кредо Класік) дасть "одобрямс" на цю суму можна починати ремонтувати - лишилось ще гроші знайти :-(. Прикол в тому що банк у якому я брав кредит (Надра банк) є вигодонабувачем і від нього треба листа, що я не маю заборгованостей і вони не проти аби я отримав компенсація від страхової її не дає, бо у них є такий веселий прикол, що вони отримують гроші на свій кореспондентський рахунок (цього в договорі немає) і потім вирішує чи на погашення ту всю суму, чи на оплату послуг СТО. Допоки страхова і банк все повирішують машина просто згниє. В принципі мене влаштовує певною мірою те, що гроші підуть на погашення, але мене в принципі не влаштовує ту, що мене про це не попередили завчасно до укладення договору, і що цього немає в договорі - це тільки їхня внутрішня процедура. Оскільки у мене настрій бойовий, і я маю намір усіх трахати за йухову роботу, то можливо підкажете куди треба писати скаргу аби відтрахали увесь банк (Нацбанк?)? Одночасно я напишу скаргу на менеджера яка мені продавала цей кредит за те, що вона мене про це не попередила (погано є ще те, що сума щомісячних виплат не зменшується - зменшується термін кредиту, і жодних кредитних канікул не дається). Я здогадуюсь, що моя одна скарга впливу великого не матиме, але коли їх набереться критична кількість (плюс конкуренти підтиснуть), то ефект буде. Тому закликаю приєднуватись і дрючити персонал обслуговуючих структур за неякісну роботу - ми їм за це платимо власні бабки. Я сам працюю з клієнтами (В2В сектор), і у нас клієнт це "священна корова". Тому друзі не лінуйтесь писати скарги, а потім вимагати відповіді та звіту про вчинені дії у відповідь на неї.

    Щодо страхової я вже наваяв скаргу в Австрійський офіс на Президента компанії, плюс в Украну. Це були мейли, ще на вихідних рекомендованим листом на укр офіс відправлю (юридично грамотніше) плюс на всі установи, що можуть мати стосунок (особливо Спілка захисту прав споживачів).

    Правда ще одне питання не розвязане де знайти бабки на ремонт машини :-), але це якось вирішу.

    Ах да, забув описати втрати:

    Коли ми зняли задній ліхтар, то все оказалось печальніше ніж хотілось би - кілька зварочних швів були тріснуті

    Запчастини до заміни:
    • задній бампер;
    • заднє ліве крило;
    • задня панель;
    • задній лівий ліхтар;
    • заднє скло;
    • панель на яку номера кріпляться
    • купа дрібніших деталей назви яких я не пам'ятаю (не знав, не знав та забув)
    Ремонтуватимуть ланжерон (що це таке не знаю), фарбуватимуть і т.д.

    В понеділок - вівторок скажуть результати.

    Я також замовив експертизу втрати товарної цінності - буду з винуватця збивати втрату в ціні машини. Хоч трохи і шкода дядька, бо їхав повільно, але був неуважний, моєї вини тут зовсім немає - буде опиратися, то буду збивати через суд (але тоді порахую час який я витратив на оформлення плюс моральні збитки). Це ще десь штука баксів не менше.

    А взагалі фігня це попадати в аварії. :-( стільки потім геморою.
    А ще порада - страхуйте цивільну відповідальність по максимуму.

  5. #45
    НиссаноВодитель
    Регистрация
    10.04.2007
    Автомобиль
    Nissan Primera
    Сообщений
    79

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию упс, випадково сам собі поставив 5 зірочок :-)

    упс, випадково сам собі поставив 5 зірочок :-)

  6. #46
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию

    Сорі за офф-топ.
    Цивільну відповідальність треба страхувати не тільки обов"язкову але і добровільні поліси додатково купувати. Обов"язкова цивілка закінчується на межі 25 тис. грн на один автомобіль. Це якщо ви в"їдете в Лексус так що спрацюють подушки безпеки і поб"єте фари - вам не вистачить цієї сумми (інформація отримана від врегулювальників страхової компанії - заміна 1 подушки коштує більше 1200 у.о.). Тому варто докупити поліс, щоб підвищити суму за матеріальні збитки ща хоча б на 50 тис грн.
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

  7. #47
    Наваристый Мембер
    Club
    Member
    Аватар для Микрик
    Регистрация
    27.12.2004
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    Дизельная микра
    Сообщений
    15,239

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 6 раз(а) в 6 сообщ.

    По умолчанию

    угу, я тоже такого же мнения.Я бы минимум брал 100 000 грн....А то только фара от пасфаиндера 10 000 грн стоит...

  8. #48
    НиссаноВодитель
    Регистрация
    10.04.2007
    Автомобиль
    Nissan Primera
    Сообщений
    79

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Я маю дві страховки цивільної відповідальності: добровільна на 100 000 грн і обов'язкова на 25 000 (трохи мене як я розумію намахали щодо того, що треба буде ОСАГО з 1 серпня - у мене добровільна аналогічна і більше покриває). Я брав по максимуму - більше 100 000 вони не дають покриття, а коштує це порівнянно фігню - трохи більше 300 грн. 300 грн за те, щоб спокійно рік їздити це невелика сума.

  9. #49
    Наваристый Мембер
    Club
    Member
    Аватар для Микрик
    Регистрация
    27.12.2004
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    Дизельная микра
    Сообщений
    15,239

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 6 раз(а) в 6 сообщ.

    По умолчанию

    Зачет и респект

  10. #50
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию

    Добровільна і обов"язкова цивілки разом - це зер гут. Правильне рішення.
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

Страница 5 из 8 ПерваяПервая 12345678 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. запчасти Nissan Maxima A33 \Nissan Primera (P10)(p11)(p12)
    от dyos в разделе Продам запчасти/аксессуары
    Ответов: 24
    Последнее сообщение: 18.12.2012, 17:11
  2. Primera: Nissan Primera P11 2.0TD
    от Zest в разделе Бортовые журналы
    Ответов: 41
    Последнее сообщение: 25.09.2012, 13:50
  3. Колодки передние на Nissan Tiida и Nissan Primera
    от Митя1 в разделе Продам запчасти/аксессуары
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 27.10.2011, 13:08

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •