Страница 6 из 8 ПерваяПервая ... 2345678 ПоследняяПоследняя
Показано с 51 по 60 из 77

Тема: Nissan Primera 1,6 (Михайло Петечук)

  1. #51
    НиссаноВодитель
    Регистрация
    10.04.2007
    Автомобиль
    Nissan Primera
    Сообщений
    79

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    Счастье Перша перемога

    :064:
    Перша перемога над страховою. Детальніше напишу в рубриці Автоправо аби більше читачів форуму прочитали.

  2. #52
    НиссаноВодитель
    Регистрация
    10.04.2007
    Автомобиль
    Nissan Primera
    Сообщений
    79

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Машина вже готова - на два тижні скоріше ніж обіцяли. Не чекав від Голосіївського. Хоча ще не бачив її. Лишилось ще десь наскребти сьогодні 200 баксів - стільки не вистачає для оплати ремонту (загалом 6000).

  3. #53
    НиссаноВодитель
    Регистрация
    10.04.2007
    Автомобиль
    Nissan Primera
    Сообщений
    79

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    Печаль Що за непруха!!!

    Забрав учора свою прімеру з СТО. Знайшов невеликий брак у ремонті, без питань погодились усунути. В суботу збираюсь заїхати доробити.

    Це була преамбула.

    А сьогодні.... їду по Глибочицькій. Тянучка. Плавно зупиняюсь аби пропустити чувака, що проситься з зустрічної аби повернути вляво. Зупинився. Він проїжджає... відчуваю удар ззаду :-(. Наша песня хороша начинай сначала...

    Знову заїхали в ліву задню частину. Хоча цього разу тільки бампер помнули.
    Ситуація вцілому така:
    Я зупинився, і Пежо ззаду зупинилось (тянучка, всі неспіша 20-30 км/год їдуть). В Пежо ззаду влітає Ланос, і штовхає того в мене (називається дотримуйтесь дистанції).

    Всі плани на сьогодні пішли на ***.

    Страховики будуть ржати дико.

    На місці з воділи ланоса збив бабки за свою франшизу, а решту хай з нього страхова збиває. Він ще хотів зі мною торгуватись щодо франшизи - смішні люди. Самі винні, і хочуть, щоб я ще й скидку їм робив.

    А вцілому пригадалась фраза сказана одним розумним чоловіком у мене вдома на Закарпатті. Головне правило на дорозі: "Бійся верховинців!"

    Отака-то от фігня малята.

    Треба тачку посвятити, хоч я і не релігійний, але це якась містика. Певно помста за голуба якого я збив.

    Усьо

  4. #54
    Гуру Nissan Аватар для Баден
    Регистрация
    31.10.2005
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    TOYOTA RAV4 2.0 1997 АКПП без ABS :)
    Сообщений
    8,576

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщ.

    По умолчанию

    Посвяти конечно, но если не пройдет - тогда продавай
    80 % красоты автомобиля - в его колесах. Г.Форд
    Секрет безопасного вождения: "Представьте, что права вы забыли дома..."
    Не злите меня. Я еду за город прятать трупы. (c) Satirka
    Нельзя требовать от судьи быть честным, по той же причине, по которой нельзя требовать от врача быть здоровым. (с) Мудрость народная

  5. #55
    Наваристый Мембер
    Club
    Member
    Аватар для Микрик
    Регистрация
    27.12.2004
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    Дизельная микра
    Сообщений
    15,239

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 6 раз(а) в 6 сообщ.

    По умолчанию

    гы, да нормальная практика для Киева
    Наварру силовые бампера по кругу колеса от биг фута и самое оно!

  6. #56
    НиссаноВодитель
    Регистрация
    10.04.2007
    Автомобиль
    Nissan Primera
    Сообщений
    79

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию Знову я

    Давно ніц не писав, але в принципі не було коли і не було чого писати.

    На спідометрі вже 13400 км (станом на вечір 4 вересня), і скоро на ТО. Буду вдячний за поради. Якщо прайс Кий Авто на форумі актуальний, то мушу визнати, що поїду туди бо це суттєво дешевше за Голосієво чи Свобода Авто (якщо не помиляюсь понад 1000 грн проти 605 на Кий Авто).

    А ще задумався, що згідно приказкою "готуй сани влітку, а воза зимою" треба б обзавестися зимовою гумою. Буду радий за поради, але напевно заведу тему на відповідній гілці - більше людей побачить, яким ця інфа може бути корисною.

    Знову з'їздив у Закарпаття - випробовую різні маршрути - цього разу з Закарпаття їхав за маршрутом Хуст-Рахів-Франківськ-Тренопіль-Рівне-Київ. Хто буде проїжджатицим маршрутом зверніть увагу на: село Нижня Апша (між Хустом та Раховом, раніше називалось Діброва) - їдьте обережно, бо там такі будинки, що хіба тільки в Кончі Заспі такі, і всі заглядаються на них.

    Проблем жодних з машиною, тьху-тьху, не виникало. Не ганяв сильно (хіба тільки разочок під Тернополем).

    В цілому, я далі своєю Прімерою задоволений. Хоча під час ТО попрошу глянути на ходову, бо умови наші не найкращі для витвору британського автопрому.

    А ще в Суботу зайшов в салон Альфа Ромео, подивився на італійський автопром. А-ах. Наступна машина буде Альфа-Ромео (раніше говорив, що тільки БМВ чи Ягуар :-)). Мене ще й прокатали в 147. Треба визнати, що по більшості характеристик (крім ціни, розмірів та камери заднього виду) машина краща. Працівник салону прокатав на швидкості 150 км/год по вулиці паралельній Луначарського, спеціально в ями налітав плюс пробував їх об'їжджати. Підвіска дорогу держить і не є жорсткішою на Прімерівську, якісь виконання салону на висоті, звукоізоляція як для машини гольф класу просто неймовірна - краща за беху-копійку. От тільки ціна кусається віж 23 до 27 кілоєвриків. Логіка підказує, що за такі гроші можна взяти машину класом вищу. Але поки що у мене є ще одна мрія Альфа Ромео

  7. #57
    НиссаноВодитель
    Регистрация
    10.04.2007
    Автомобиль
    Nissan Primera
    Сообщений
    79

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию Хочу міні тюнінг

    Думки у мене виникли щодо невеликого удосконалення моєї машини - тюнінгом не наважуюсь це назвати. Хочу:
    1. Ксенон;
    2. Кермо в шкірі, тільки по-людські - красиво, акуратно;
    3. Круїз-контроль;
    4 17' диски (але це наступного літа)

    Порадьте, що з цього можливо, скільки приблизно коштує, і де можна зробити (хотілось би дешевше ніж в офіційних СТО, але гарантію не втратити :-))

    Дякую
    Хочеш змінити світ - почни з себе!

  8. #58
    НиссаноВодитель
    Регистрация
    10.04.2007
    Автомобиль
    Nissan Primera
    Сообщений
    79

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Що за вечір вчора був! Двічі в мене ледь не в'їхали. І обидва рази коли я спокійно їхав, не гальмував . Перший раз Лексус ледь не зачепив боком. А другий раз - якась шалена Газель неслась по бульвару Шевченка. Я чую визг гальм, але не бачу чий, і де. Оглядаюсь, дивлюсь в дзеркало, а ззаду Газель гальмує, одночасно з моєї смуги перешиковується вправо (я їхав зі швидкістю 60 км/год, по середній смузі), звідти об'їхавши мене і, уникаючи зіткнення з лансером, що там спокійно стояв, вертається в мою смугу ледь не зачепивши мене своїм задом (добре, що я встиг загальмувати вчасно). І чувак собі далі погнав. На світлофорі на початку площі Перемоги він всіх 'сдєлав'. Таких би придурків по менше на дорогах, то і аварійність би різко зменшилась.

    Ладно, щось я про негатив. У мене наступає час першого ТО. Вже майже 14 тис на спідометрі, а за тиждень треба у Львів на весілля їхати, то я вирішив завчасно зробити ТО, аби потім не дивитися на спідометром зі страхом, що пару завих км, і тю-тю гарантія. Вирішив робити ТО на Свобода-Авто. Причини такого вибору дві: найближче знаходиться, і те, що дають бути присутніми під час ТО. А я хочу глянути на те як мою машину ремонтували на Голосєво, і хай хлопці їхні скажуть, що не так (якщо є щось не так звісно).
    Хочеш змінити світ - почни з себе!

  9. #59
    НиссаноВодитель
    Регистрация
    10.04.2007
    Автомобиль
    Nissan Primera
    Сообщений
    79

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию Таки не продав

    В минулому пості, я написав, що продаю машину - таки не продав, і не збираюся найближчим часом.

    Звісно неприємно коли тричі в тебе в'їжджають ззаду - зараз боюсь гальмувати, спершу в дзеркало дивлюся, а якщо ззаду хтось дуже великий їде, або на дряхлій машині, то намагаюсь, або пропустити, або відірватися подалі.

    Вцілому поремонтували добре, як новенька - жодної подряпини. Поміняли зад, і передній бампер. Отримав я машину перед новим роком. Я процес не форсував, і так досить комфортно було.

    У мене відбулись певні психологічні трансформації. Якщо протягом першого періоду після купівлі я ледь не в туалет на машині їздити був готовий, то зараз більш практично до неї почав ставитися. На приклад, я зараз зазвичай на роботу на метро добираюся (3 зупинки) - що вдвічі швидше ніж машиною. На дорозі став ще більш зібраним, і намагаюсь максимально уникати ризикованих ситуацій - не стаю задом до маршруток :-).

    Трохи про звітую про життя моєї машини:
    - посвятив!!!
    - поміняв акумулятор ()
    - зробив перше ТО на Свободі Авто. Одразу як забрав з ремонту в Голосіївському, погнав її на Свободу, аби вони глянули на неї як конкуренти перш за все :-). Сказали що треба поміняти 3 свічі з 4, але грошей при собі не вистачило, тому їжджу так (порадьте на що це впливає, і чи критично це?).
    - купив зимову гуму Піреллі ... (не пам'ятаю яку саме). Під шипи, але без шипів. По суті брав те, що було по нормальній ціні - якось 250 баксів за одне колесо не хотілось давати. Їздить нормально, хоча керованість дещо гірша стала, особливо перші дні було незвично на ній, а зараз намано.
    - наїздив біля 5000 км. Проїхався по маршруту Київ - Нововолинськ - Хуст - Чоп - Будапешт - Відень - Холенштайн - Лінц- Холенштайн- Відень - Будапешт - Егер (угорщина) - Хуст - Київ, а також Київ - Миколаїв-Київ. Отримав культурний шок!!! Оцінив наскільки хороша моя машина на хороших дорогах :-). Це тема окремого величезного посту.
    - здається маю тріщину у бачку омивача - витікає рідина до певного рівня, порадьте скільки десь коштує задоволення його поремонтувати? І чи дуже треба за цим звертатися до офіційних СТО (дуже дорого!)
    - не читаються диски - мабуть через 3-місячну перерву головка лазера забруднилася - планую заїхати на СТО, по ідеї гарантійний випадок (???). Можливо підкажете як це можна зробити самому, бо часу мотатися туда-сюда немає.
    вцілому дуже задоволений, і хочу нарешті, хоч раз потрапити на зустріч клубу, але не можу, бо вечір п'ятниці зайнятий
    Хочеш змінити світ - почни з себе!

  10. #60
    Доцент Nissan Аватар для Plastikova
    Регистрация
    24.02.2007
    Автомобиль
    Micra 1.2
    Сообщений
    1,197

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Слухай, а скільки часу зайняла твоя велика подорож? Наскільки втомився?

Страница 6 из 8 ПерваяПервая ... 2345678 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. запчасти Nissan Maxima A33 \Nissan Primera (P10)(p11)(p12)
    от dyos в разделе Продам запчасти/аксессуары
    Ответов: 24
    Последнее сообщение: 18.12.2012, 17:11
  2. Primera: Nissan Primera P11 2.0TD
    от Zest в разделе Бортовые журналы
    Ответов: 41
    Последнее сообщение: 25.09.2012, 13:50
  3. Колодки передние на Nissan Tiida и Nissan Primera
    от Митя1 в разделе Продам запчасти/аксессуары
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 27.10.2011, 13:08

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •