Уважаемые одноклубники.

Страховая компания НАСТА, в которой застрахована моя машина, предложила программу медицинского страхования, с деталями которой я хотела бы вас познакомить. Отвечая на наиболее вероятные вопросы -
- страховой случай с ними был, выплатили быстро, держали в курсе, выполнили свои обязательства по договору в полной мере, страховку я у них продлила
- личной заинтересованности в привлечении к ним новых клиентов у меня нет - процент по КАСКО мне никто не уменьшит
- я сама у них страховку покупать не буду - у меня на работе есть
- здесь базовые детали. Список клиник, с которыми заключен договор на обслуживание и красивую презентацию на 5 мегабайт - перешлю по запросу.

Пользуюсь медицинской страховкой седьмой год, могу быть больше или меньше довольна обслуживающей компанией, но чувствую себя намного комфортнее.

Стоимость страховки:
1. 7-35 лет – 999,00 грн.
2. 36-40 лет – 1098,90 грн.
3. 41-45 лет – 1248,75 грн.
4. 46-50 лет – 1498,50 грн.
5. 51-60 лет – 1998,00 грн.
Для ребенка от 4 до 6 лет стоимость:
1. При страховании одного с родителей – 2997,00 грн.
2. При страховании двух родителей – 1998,00 грн.
При страховании семьи (от 3 человек) предоставляется скидка 5%.
По данной страховке покрывается неотложная стоматологическая помощь (лимит 850 грн.):
Клиники класса А (частные)

Програма «НАСТА-Medhelp» - це доступна програма медичного страхування для Вас та Ваших близьких, що включає в себе комплексний захист від непередбачуваних витрат на медичне обслуговування та медикаменти у випадках, що потребують термінової допомоги.
Ця програма передбачає допомогу людині при настанні страхового випадку, а саме:
хвороба, травма, опік, отруєння, що супроводжується раптовим порушенням життєдіяльності організму з різким погіршенням самопочуття, при якому стан застрахованої особи, на момент звернення, загрожує її життю та здоров’ю і потребує надання медичної допомоги не пізніше як протягом першої доби звернення.
Вікові обмеження: від 4 до 60 років
Категорія медичних установ: А+; А; В; С
На страхування приймаються як фізичні так і юридичні особи віком від 4х до 60 років;
Покриваються всі етапи термінової медичної допомоги від виклику лікаря додому до забезпечення медикаментами;
Покривається термінове стоматологічне лікування;
Надаються безкоштовні медичні консультації по телефону щодо стану здоров’я застрахованого;
Якість наданих медичних послуг контролює безпосередньо страхова компанія
Для укладення договору потрібен тільки паспорт та індивідуальний податковий номер
Укладання договору не потребує заповнення декларації про стан здоров’я
Страхова сума у більш ніж 100 разів перевищує вартість полісу
Доступна вартість: від 999 грн/рік

ШВИДКА І НЕВІДКЛАДНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА
АМБУЛАТОРНО – ПОЛІКЛІНІЧНЕ ЛІКУВАННЯ
МЕДИКАМЕНТОЗНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
СТАЦІОНАРНЕ ЛІКУВАННЯ

Необхідні документи для укладення договору страхування згідно програми НАСТА-Medhelp - Паспорт та Індивідуальний Податковий Номер

Поліс НАСТА-MEDHELP передбачає період страхування виключно на1 рік
Дострокове припинення договору можливе на умовах, передбачених Законом України “Про Страхування”.
Страхова сума – 100 000 грн.
Вартість 999 грн/рік*для фізичної особи віком від 7 до 35 років.
Для дітей від 4х до 6 років та дорослих, що старші 36 років передбачається коефіцієнт.
При колективному страхуванні юридичних осіб враховується середній вік колективу.
На страхування не приймаються: діти до 4х років та дорослі, старші 60 років.

Контактная информация
ОДО «Страховая Компания «НАСТА»
01025, г. Киев, ул. Владимирская, 5-Б
Тел./факс.: +38 (044) 499 9850
Контакт-Центр: 0 800 306 600
www.nasta.com.ua

Уважаемые модераторы, надеюсь, данное сообщение не нарушает Правил Форума. Если же я неправа, прошу привести его в соответствие с Правилами, поскольку думаю, данная информация может быть полезна для Одноклубников. Заранее спасибо.