Страница 2 из 4 ПерваяПервая 1234 ПоследняяПоследняя
Показано с 11 по 20 из 33

Тема: Note E11E, Tekna(GA--E), AT 1.6, 2011р. (chmelvv)

  1. #11
    Аспирант Кафедры Nissan Аватар для Freemax
    Регистрация
    04.02.2010
    Адрес
    Kiev
    Автомобиль
    Note 1.6 AT Lux
    Сообщений
    290

    Сказал(а) спасибо
    12
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от chmelvv Посмотреть сообщение
    Так, зовні. Може не так красиво, але у мене прагматичний підхід до краси.
    а мне именно так намного больше нравится через за решеткой, так что супер!
    Славянские Боги, пусть будут Триславны их имена!

  2. #12
    Тест драйвер Аватар для chmelvv
    Регистрация
    15.06.2011
    Адрес
    Київ
    Автомобиль
    Nissan Note AT1.6
    Сообщений
    27

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию Автобухгалтерія

    На днях робив місячний звіт по домашній бухгалтерії.
    Думаю, що тим, хто планує купляти машину цікаво буде оцінити неочевидні спочатку витрати.
    В салоні звичайно ж вам ці розрахунки теж покажуть, але вони будуть приблизні і не будуть враховувати вартість додаткового обладнання, яке необхідне.

    Отже, вартість машини в комплектації Tekna і в кольорі металік: $21750 ~= 174000 грн. ($1~=8 грн.)
    Кредит я брав від Nissan Finance (Креді-Агріколь банк=Індекс банк) з 40% передплатою.
    В дужках я буду писати відсоток від вартості машини там де розмір виплати прив'язан до неї.

    Передплата за машину = 69 362,00 грн. (40%)
    КАСКО від UNIQA з 0.5% франшизою = 9 675,83 грн. (6%)
    Оформлення в ДАЇ (через салон)= 7 526,88 грн. (4%)
    детальніше:
    ___збір в пенс. фонд 4 335,05 грн.
    ___транспортний збір 111,86 грн.
    ___Талон ТО, номери, послуги салону з оформлення 3 079,97 грн.
    Додаткове обладнання = 4 206,62 грн.
    детальніше:
    ___сигналізація Cyclon 570D, захист картеру + роботи = 2 633,06 грн. (робив в Кий-Авто)
    ___трос, знак аварійної зупинки 96,90 грн.
    ___аптечка АМА-1 евро-стандарт 141,00 грн.
    ___вогнегасник 130,00 грн.
    ___2 кишеньки-наліпки для талонів 10,00 грн.
    ___килимки L.Locker, піддон в багажник, доставка 490,00 грн.
    ___Секретки McGrant SL 500,00 грн.
    ___балонний ключ 58,60 грн. (для секреток стандартний не підходить)
    ___шторка сонцезахисна 25,00 грн.
    ___заготовка для сітки в бампер 100,00 грн.
    ___інше ...
    Платежі при оформленні кредиту = 4 099,00 грн.
    детальніше:
    ___комісія за відкриття поточного рахунку 25,00 грн.
    ___комісія за внесення до держ. реєстру обтяжень рух. майна зг. кред. дог. 100,00 грн.
    ___для мене - комісія за надання витягу з Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна 150,00 грн.
    ___для дружини - комісія за надання витягу з Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна 150,00 грн.
    ___послуги нотаріуса 1 073,00 грн. (1% від суми кредиту)
    ___одноразова комісія за здійснення операції по видачі кредиту 2 601,00 грн. (2.5% від суми кредиту)
    Поліс ОСЦПВ (можна купти за 777 грн.) = 993,12 грн.

    Разом = 95 863,45 грн. (55%)

    Тобто всі необхідні, на мій погляд, виплати окрім 40% передплати за машину потягнули ще на 15% вартості.
    Последний раз редактировалось chmelvv; 02.08.2011 в 21:50.

  3. #13
    Наша Саша
    Регистрация
    19.10.2008
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    Nissan
    Сообщений
    6,883

    Сказал(а) спасибо
    214
    Поблагодарили 41 раз(а) в 39 сообщ.

    По умолчанию

    Очень нужная калькуляция. Меня в салоне тогда менеджеры на кашкай за 32 тыс.$ уговаривали (как раз чел от очереди на него отказался). Взяла note за 22300 $ не в кредит. С оформлением через салон, покупкой у них же и установкой доп.опций, дополнительных дисков колесных и резины, + еще добавила расходы на автошколу, инструкторов, получение прав, КАСКО и ОСАГО. Итого вышло - не было машины и прав, купила авто и получила права = 28800 $

    А Nissan Finance на 1 год кредит дает и под сколько % годовых?
    ...

  4. #14
    Тест драйвер Аватар для chmelvv
    Регистрация
    15.06.2011
    Адрес
    Київ
    Автомобиль
    Nissan Note AT1.6
    Сообщений
    27

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Марина36 Посмотреть сообщение
    А Nissan Finance на 1 год кредит дает и под сколько % годовых?
    Всі умови є на оф.сайті - http://www.nissan.ua/UA/ru/services-...finance-1.html.
    Я брав більше ніж на рік, але на вказані тут витрати це не впливає.

  5. #15
    Аспирант Кафедры Nissan Аватар для Jagr1985
    Регистрация
    16.05.2011
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    Nissan Teana
    Сообщений
    144

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Я брав свою Тєану у Житомирі, бо в тій комплектації остання в Україні там залишилась.

    Янк на мене деякі послуги ну ДУЖЕ завищені:

    ___Талон ТО, номери, послуги салону з оформлення 3 079,97 грн. - Послуги салону тут займають десь 2000 грн!!! Дуже добре, що мені віддали машину на червоних номерах і я сам її реєстрував. Як я пам'ятабю есперт коштує десь 200 грн, номери та робота (хоча яка там робота якщо сам їх монтуєш???) - десь 300 грн, ТО - десь 100 грн, плата за першу реєстрацію і техпаспорт десь 500-600 грн.
    ___аптечка АМА-1 евро-стандарт 141,00 грн. - це якась мегааптечка. Вони зараз коштують 35-50 грн.
    ___вогнегасник 130,00 грн. - вогегасник коштує 60-70 грн. Пам'ятаю в салоні аварійний знак коштував 138 грн., хоча я купив в супермаркеті може не такий красивий але за 20 грн.
    ___2 кишеньки-наліпки для талонів 10,00 грн. - це взагалі безкоштовно дали мені - одну - страхова, іншу - у МРЕО.
    ____шторка сонцезахисна 25,00 грн. - це ж не вбудована шторка, а така, що приліплюється до скла?

  6. #16
    Тест драйвер Аватар для chmelvv
    Регистрация
    15.06.2011
    Адрес
    Київ
    Автомобиль
    Nissan Note AT1.6
    Сообщений
    27

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Jagr1985 Посмотреть сообщение
    Я брав свою Тєану у Житомирі, бо в тій комплектації остання в Україні там залишилась.
    Янк на мене деякі послуги ну ДУЖЕ завищені:
    Згоден, але треба було швидко.

    Цитата Сообщение от Jagr1985 Посмотреть сообщение
    ___аптечка АМА-1 евро-стандарт 141,00 грн. - це якась мегааптечка. Вони зараз коштують 35-50 грн.
    В більшості аптечок немає дуже ефективного знеболючого, на основі наркотичних речовин - Буторфанолу тартрат. Воно само по собі дешеве, але окремо без рецепту його ніде не купиш, а для аптечки ніхто рецепт не випише.

    Цитата Сообщение от Jagr1985 Посмотреть сообщение
    ___вогнегасник 130,00 грн. - вогегасник коштує 60-70 грн. Пам'ятаю в салоні аварійний знак коштував 138 грн., хоча я купив в супермаркеті може не такий красивий але за 20 грн.
    Це двокілограмовий.

    Цитата Сообщение от Jagr1985 Посмотреть сообщение
    ___2 кишеньки-наліпки для талонів 10,00 грн. - це взагалі безкоштовно дали мені - одну - страхова, іншу - у МРЕО.
    Здається на мені всі подарунки в салоні закінчилися

    Цитата Сообщение от Jagr1985 Посмотреть сообщение
    ____шторка сонцезахисна 25,00 грн. - це ж не вбудована шторка, а така, що приліплюється до скла?
    Так, та що наліплюється.

  7. #17
    Аспирант Кафедры Nissan Аватар для Jagr1985
    Регистрация
    16.05.2011
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    Nissan Teana
    Сообщений
    144

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    ясно.

    Для 2-літрового вогнегасника теж забагато. А навіщо такий великий і як Ви його кріпите в салоні?

    А аптечка навіщо така: особисте побажання чи вимога при поїздках в Європу?

  8. #18
    Тест драйвер Аватар для chmelvv
    Регистрация
    15.06.2011
    Адрес
    Київ
    Автомобиль
    Nissan Note AT1.6
    Сообщений
    27

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Jagr1985 Посмотреть сообщение
    ясно.
    Для 2-літрового вогнегасника теж забагато. А навіщо такий великий і як Ви його кріпите в салоні?
    От з цим власне проблема - поки просто лежить, якщо йому вдається, в багажнику. Ідеально стає на виcтуп збоку, але це коли весь багажник завален речима, що його тримають. Думав засупути під крісло, але там якась проволока натягнута, мабуть спеціально, щоб всіляку фігню не засовували
    А ви як кріпите?
    Цитата Сообщение от Jagr1985 Посмотреть сообщение
    А аптечка навіщо така: особисте побажання чи вимога при поїздках в Європу?
    Особисте бажання. Ще з ліцея подобалися курси ПМД, мама і бабуся - лікарі. Сподобалося зручне пакування всього начиння - потрібні ліки знаходяться вмить, тощо. Назва євро - це більше маркетинговий хід.
    Не знаю як в Євпропі, а в США надавати ПМД не медикам - заборонено. Мабуть вони там без аптечок їздять взагалі.
    Последний раз редактировалось chmelvv; 08.08.2011 в 15:03.

  9. #19
    Аспирант Кафедры Nissan Аватар для Jagr1985
    Регистрация
    16.05.2011
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    Nissan Teana
    Сообщений
    144

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    1) у мене Nissan Teana, вогнегасник літровий. Довго теж шукав місце щоб він не катався по салону та щоб задні пасажири не били його ногами (особливо там де манометр і клапан). У підсумку не знайшов нічого краще ніж засунути його під сидіння переднього пасажира ззаду. Проволоки там не знайшов, лише кріплення для крісла, всунув впритирку (не дуже сильно але трохи торкається кріплення) але це руху сидіння вперед-назад не заважає. Ще як варіант думав купити "ліпучкі" та причепити до продовження торпеди перед задніми кріслами. Думаю таку опцію зробити для пляшок в багажнику (хоча зараз вирішив простіше - взяв пляшку для технічної води квадратного січення - вона не катається в багажнику).

    2) по аптечці зрозумів. Залишу у себе все ж таки стандартну. Сподіваюсь, що не знадобиться (тричі по дереву). Та чесно кажучи навіть знаючи основи першої допомоги навіть не уявляю чи зможу щось зробити (особливо, правильно!) у критичному випадку.

  10. #20
    Тест драйвер Аватар для chmelvv
    Регистрация
    15.06.2011
    Адрес
    Київ
    Автомобиль
    Nissan Note AT1.6
    Сообщений
    27

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Їздили до родичів в Гайворон, Кіровоградської обл. В перший раз на відстань ~=300 км туди і стільки ж назад.
    Туди виїхали з затримкою, довго кріпив дитяче крісло-колиску, потім перед Білою Церквою зупинила ДАЇ, приїхали вже біля опівночі. Їхав не більше 90 по трасі, бо дорогу не знав,а вона там достатньо пагана в деякий місцях. Правда завбачиливо стоять знаки, що про це попереджають. Мабуть ставити знаки дешевше ніж ремонтувати дорогу Розхід був 5.4, назад вже поспішав і їхав з макс. дозволеною швидкістю, розхід був 6.1. Якщо весь маршрут біля 600 км, то я спалив на кожні 100 км зайвий літр, тобто +60 грн за всю подорож - не дуже бачу сенсу їхати повільно заради економії. Заради зменшення трусу - так, бо рідні, коли я попадав в яму іноді підстрибували.
    Для порівняння була можливість проїхатися на Шкоді Октавія тестя - амортизація набагато краща, як мені здалося.
    Ще Ноут при потребі швидко розігнатися - довго думає, тобто потрібно це враховувати при випереджені і тим більше при обгоні.

    Зупинка інспекторами ДАЇ

    До "беспредела" ДАЇ про який чув від знайомих водіїв я підготувався так:
    1) Тримаю руку на пульсі події навколо ПДР, законів, практики.
    2) Купив і прочитав основні розділи книги Караваєва "Аргументи проти штрафів ДАЇ" http://100argumentov.com: психологія, тактика ведення розмови, мої права, тощо.
    3) Передплатив 30 хв. їх мобільного адвоката.
    4) Не порушую ПДР
    Але думав, що мені воно не знадобиться в силу того, що за рік їзди на жигулях брата, мене зупиняли з-за якихось дрібниць і одразу відпускали. Але не так сталося, як гадалося.

    Біля повороту на Білу Церкву довго випереджував фуру, знаків ніяких не бачив, нарешті випередив і вилетів на стаціонарний пост ДАЇ, звідки інспектор, відірвавшися від ВІЗИРя мені привітно помахав і показав де стати. Я вийшов з машини, мені сказали, що я порушив, перевишив швидкість. На фотці ВІЗИРя була моя машина і швидкість 74. А з правого боку дороги були знаки (70), (50) які я не побачив, а потім сам пост. Поблажливо сказали, що я ж мабуть не навмисно порушив і одразу запросили всередину заповнювати протокол. До цього я вівся на психологічні маніпуляції, мабуть не стільки свідомі скільки напрацьовані досвідом інспектора (бере документи і без особливих поснень просить іти за ним, права звичайно ж не зачитує, навіть не ставить питання порушив чи ні), але після цього сказав, стоп і набрав номер адвоката. Я готовий був платити шраф, якщо мені доведуть, що я дійсно порушив. Своєї вини я чесно кажуче не відчував.

    Дозвонився одразу, сказав, що сталося.
    Адвокат сказав, що на трасі додаткові обмеження швидкості можуть бути лише при проведенні ремонтних робіт (є такий пункт в ПДР), тобто має бути ще знак "ремонтні роботи", його не було. Що якщо я знаків не бачив, то вони не були продубльовані ліворуч, а це порушення, що рухався в потоці, і прилад міг визначив швидкість іншої машини. Порадив перевірити документи на прилад, обов'язково як свідка вписати дружину, тощо.
    Це я так коротко тут пишу, насправді розмова тривалал хвилин 10, стільки ж ходив "знайомився з матеріалами справи", замерз і ходив до машини одягатися, заходив на пост, сказав, що ще піду знак подивлюся, вони показали наказ МВС за якім мають оформлюватися стац. пості (наказом МВС №177 від 04.05.2011. Там же ж є схема http://zakon.rada.gov.ua/signal/a626320.doc на якій ідуть знати (70), (50) і сам пост), але я все рівно сходив, потім ще раз дзвонив адвокату, потім перевіряв їх документи на ВІЗИР, потім знову пішов до машини за папкою з чистими листами паперу, і вже на самому пості витяг звідки один чистий листок. Все, морально я був готовий до складання протоколу, але після цього мені сказали, що я досвідчена людина, і що на перший раз вони зроблять мені попередження, бо я дуже займаю їх час своїми питаннями. Мабуть дістав я їх І це при тому, що по суті я ще жодного аргументу не привів на свій захист, просто підготовча робота. Чесно кажучи, не чекав такого сюрпризу.
    Мої витрати: 20 хв, часу, і 30 грн. за 10 хв. розмови з адвокатом.

    Потім дружина , що сиділа в машині, сказала, що поки я одніх інспекторів мурижив, інші зупинили десь мін. 5 машин і гроші їм давали прямо через вікно, навіть не виходячи з машини. "Мої" інспектори, мабуть почали ревнувати і вирішили скоріше мене здихатися.
    Для себе я зробив висновок: поки будуть існувати такі "інспектори", грамотних водіїв вони будуть лякатися, як вогню.

    Єдине трохи переживаю, щоб заочно постанову не винесли. Документи то вони мої бачили і можливо переписали дані.

    Також не зрозуміло: виходить, що наказ МВС суперечить правилам ПДР і знаків обмеження швидкості біля посту ДАЇ ставити не мають права? Або перманентно проводити там ремонтні роботи
    Последний раз редактировалось chmelvv; 08.08.2011 в 15:11.

Страница 2 из 4 ПерваяПервая 1234 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Продам Note Tekna 1,6 МКП
    от Serduk в разделе Продам авто
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 29.10.2012, 10:59
  2. Note: Note 1.6 M/T Tekna (VT)
    от VT в разделе Бортовые журналы
    Ответов: 75
    Последнее сообщение: 10.08.2011, 17:32
  3. Note: NOTE 1.6 Tekna - NEW
    от Olyska в разделе Бортовые журналы
    Ответов: 14
    Последнее сообщение: 06.03.2008, 10:56

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •