Кияни, роблю спробу номер 2.
Підіймайти ваші зади, запрошую бажаючих зустрітися 8 грудня о 12-00 на Майдан Незалежності в Києві.
У неділю на Майдані відбудеться Народне віче.
Нас повинно зібратися більше, ніж тиждень тому.
Наші вимоги: покарання винних у побитті мирних громадян 30 листопада та 1 грудня, кримінальна справа проти міністра внутрішніх справ Захарченка, відставка уряду Азарова та дострокові парламентські і президентські вибори.

Чи невже усіх влаштовує злочинна влада? Я вийшов на майдан тиждень тому, я хочу виконання законів, мене не влаштовують тварюки в погонах на дорозі, більшість з яких тільки і хоче з тебе взяти грошей. Я втомисвя буди неодноразово зупинений за просто так, просто для того, що ДАІвець хоче мене "розвести" на гроші. Я грошей не даю цим падлюкам, але трачу свій час на відстоювання своїх законних прав. Я хочу цей час провести не у суперечках з інспесторами, а з родиною, друзями. Мене обурює те, що ці падлюки не знають ПДР і при цьому намагаються "нахилять" учасників дорожнього руху. Ганьба!!! А як вам помста "Дорожньому контролю"?

Вирішуйте самі, я буду радий чекати усіх, та радий бачити кожного з вас.
Друзі, ми єдина Україна, досить ділитися на регіони, об'єднуємось.
Я хочу щоби наша Україна вийшла з скрутного економічного стану, запрацювали закони, зникла корупція, та моя дитина (діти) вчилися та жили в Україні.

П.С. Ми з дружиною на тижні були декілька разів на Майдані - привозили їжу, теплі речі.