Особисто я не маю доступу до бази даних про сервісні центри чи конкретні рекомендації, але я можу запропонувати декілька рекомендаційних кроків, які можуть допомогти вам знайти надійний сервіс для обслуговування автомобілів Nissan в Києві:

1. **Перегляньте офіційний веб-сайт Nissan**: Часто на офіційному веб-сайті Nissan можна знайти інформацію про авторизовані сервісні центри та дилерські центри в вашому регіоні.

2. **Зверніться до власників автомобілів Nissan**: Питайте поради у друзів, колег або учасників форумів про досвід обслуговування автомобілів Nissan в Києві. Вони можуть порекомендувати надійні сервісні центри, з якими вони мають позитивний досвід.

3. **Огляньте відгуки та рейтинги онлайн**: Використовуйте веб-сайти та платформи з оглядами користувачів, такі як Google, Yelp або форуми про автомобілі, щоб знайти відгуки про сервісні центри Nissan в Києві.

4. **Зверніться до офіційних представників Nissan**: Зателефонуйте або відвідайте офіційний дилерський центр Nissan в Києві і запитайте про рекомендації стосовно сервісу та обслуговування автомобілів.

5. **Проведіть особистий огляд**: Перед тим, як вибрати сервісний центр, відвідайте кілька варіантів особисто, щоб оцінити їхній рівень обладнання, чистоту та професійність персоналу.

Нехай ці поради допоможуть вам знайти надійний сервіс для вашого автомобіля Nissan у Києві.