Страница 17 из 63 ПерваяПервая ... 713141516171819202127 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 161 по 170 из 628

Тема: Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

  1. #161
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Микрик Посмотреть сообщение
    заправку смени и свечи как раз на То 30 меняют.
    можно еще шикануть и топливную поміть
    заправляю на ОККО або Золотий Гепард

    перші симптоми важкого статру проявились ще на 20-22К, тому не думаю що тут все впирається в свічки
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

  2. #162
    Клубный Космонаффффт Аватар для varloc
    Регистрация
    20.02.2007
    Автомобиль
    N 15
    Сообщений
    3,007

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Партизан з творчим нахилом Посмотреть сообщение
    заправляю на ОККО або Золотий Гепард

    перші симптоми важкого статру проявились ще на 20-22К, тому не думаю що тут все впирається в свічки
    Костя Может умирает аккумулятор:???:

  3. #163
    Наваристый Мембер
    Club
    Member
    Аватар для Микрик
    Регистрация
    27.12.2004
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    Дизельная микра
    Сообщений
    15,239

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 6 раз(а) в 6 сообщ.

    По умолчанию

    а во что еще? бензус что на ОККО что на Гепарде весьма различный... даже по заправкам одной сети.

    На ТО-30 попроси чтобы свечи кинули в багажник посмотришь на них потом.

  4. #164
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию

    доживемо до 30К - побачимо
    Це лише одна поїздка в Карпати Зразу після Різдва і заїду
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

  5. #165
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию

    Вчора тестував СТО АВТО ГАРАНТ на Василя Порика 8-А (працюють цілодобово).
    Провів заміну передніх гальмівних колодок, старі попросив щоб кинули в багажник (фотки викладу сьогодні - ще 3К думаю від"їздив би ).
    Порадували ціни - профмийка 15 грн і заміна колодок ще 80 грн. Маму їх туди з такими розцінками. Але враховуючи що основний критерій - відсутність в мене вільного часу, заплатив вказану суму і навіть вухом не моргнув.
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

  6. #166
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию

    Машина гальмує важко, сьогодні ледве встиг загальмувати перед машиною що різко вискакувала на мою смугу.
    Для того щоб зупинити машину приходиться глибше втоплюати педаль тормозу... неподобство...
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

  7. #167
    Гуру Nissan Аватар для Баден
    Регистрация
    31.10.2005
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    TOYOTA RAV4 2.0 1997 АКПП без ABS :)
    Сообщений
    8,576

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщ.

    По умолчанию

    Так у тебя сейчас тормоза пока еще будут слабенькие - притирка
    80 % красоты автомобиля - в его колесах. Г.Форд
    Секрет безопасного вождения: "Представьте, что права вы забыли дома..."
    Не злите меня. Я еду за город прятать трупы. (c) Satirka
    Нельзя требовать от судьи быть честным, по той же причине, по которой нельзя требовать от врача быть здоровым. (с) Мудрость народная

  8. #168
    Наваристый Мембер
    Club
    Member
    Аватар для Микрик
    Регистрация
    27.12.2004
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    Дизельная микра
    Сообщений
    15,239

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 6 раз(а) в 6 сообщ.

    По умолчанию

    500 км мин

  9. #169
    Всемогущий Гуру СТО Кий Авто Аватар для Udgin
    Регистрация
    22.04.2007
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    Renault MII
    Сообщений
    2,452

    Сказал(а) спасибо
    1
    Поблагодарили 39 раз(а) в 30 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Партизан з творчим нахилом Посмотреть сообщение
    Порадували ціни - профмийка 15 грн і заміна колодок ще 80 грн. Маму їх туди з такими розцінками. Але враховуючи що основний критерій - відсутність в мене вільного часу, заплатив вказану суму і навіть вухом не моргнув.
    Свободный выбор. Свободный рынок. Я бы сам хотел нифига не платить. Однак плачу. Европа ж блин... Ну ладно, - подобие...

  10. #170
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию

    Звіт за результатами 7-денного новорічного вікенду.

    І так, за 7 днів (з 30.12.2007 по 05.01.2008) пройдено 1631 км. Загальний час у дорозі склав 23 год 20 хв (з врахуванням дуже довгих прогрівів). Одометр зупинився на позначці 28789 км. До ТО-30К залшається 1061 км.
    Дуже суперечливим є показ середнього розходу за результатами 7-денного пробігу - ще на 1200 км він показував 8.0, а вже через 430 км вийшов на 8.3 літра (при тому що з цих 430 км лише ~250 км були пройдені на швидкості 140 км, решта - до 110). Після вчорашньої заправки до повного баку і обнулення добового пробігу "В" (пробіг "А" засікав загальний пробіг за вікенд) вже на позначці 403 км запищав комп - час годувати машину. Неподобство... проїхав ще 50 км і стрілка перейшла в положення лівіше найлівішої (сорі за тавтологію) позначки - отже бак майже порожній. Розхід "на око" вийшов десь під 10л - подвійне неподобство.

    02.01.2008 в зв"язку з прогнозами про похоладання і запланованою поїздкою в Карпати було вирішено підлити концентрату до бачка омивача. Там було розбавлене до -10 оригінальне ніссанівське омивайко. За відсутності ніссанівського оригіналу долив якоїсь зеленої гидоти розрахованої до -30. І, о Боже, як же я був здивований вчора, коли повертаючись з Карпат зрозумів, що рідина в бачку замерзла! От лайно, тепер буду мордуватись аж до тепла...

    Страшенно пищать гальмівні колодки. Звук такий противний і сильний, що аж мороз по шкірі йде. З нетерпінням чекаю на Феродо і ТО-30К - нехай провірять ще й диски, можливо в них причина.


    Приємно порадували дороги у Львівській області між м. Броди и Львовом - запросто можна тримати 120 і значно більше (я місцями йшов 140-160, але це далеко не межа для дороги). Порадували і вмонтовані в дорожнє полотно на поворотах зелені відбивачі, а також червоні і білі світловідбивачі на бокових відбійниках (або вмонтовані по краях і посередині дорожнього полотна). 100 км проїхав рівно за 1 год 00 хв. Далі на Стрий (ще 76 км) - дорога теж шепоче, після Стрия - на Сколе, а звідти у Славсько.


    Ліричний відступ.
    Цього разу було вирішено поїхати кататись не на Тростян, а на базу Захар Беркут.
    База відносно непогано облаштована, чимось нагадує слабенькі європейські лижні курорти (по рівню сервісів) - але що головне в горах тим хто хоче покататись? Наявність снігу і хороші траси! А з чим проблем не було.
    Крісельна дорога найдовша в Україні - 2800 метрів. На ній 250 крісел на 2 людини кожне, але реально садять через одне бо не витримає вона такого навантаження. На трасах працює ратрак. Є траси для новачків, для досвідчених і для профі. Кріселка піднімає на самий верх. Є одна станція для підсадки а також 3 бугельні підйомники. Абонемент на катання купується на весь день, вартість одного абонементу - 120 грн (_до 13.01.2008_), а з 14-00 вартість складає 60 грн. Кріселка працює до 17-00. Підйом і продаж квитків закінчується в 16-00. Бугелі працюють до 16-30.

    Виїхали ми від моєї бабусі в м. Броди в 07:06. В 10-10 були у Славсько, ще хвилин 40-50 брали на прокат лижі і спорядження (ми брали по 30 грн, але є і по 60 грн) і передівались. Потім хвилин 10-20 добирались на УАЗіку до місця призначення (15 грн в одну сторону з душі). І, ёпта, якже я був здивований побачивши ось таку 30 метрову чергу до кас на крісельний підйомник. Уууу... хвилин 40-50 стояли в черзі за квитками, потім ще 20-30 в черзі на підйомник. Після чого ще 20 хв піднімались на кріселці по маршруту довжиною у 2800 метрів на верхівку гори. Весь поганий і зіпсутий настрій був миттєво повернутий у правильному напрямку вже після перших 10 метрів спуску і першого падіння через зальодянілий кусок снігу . Далі сніг був чудовим, видно було сліди ратрака і катання пішло як по маслу.
    Катались в перший день години 4. Почали для адаптації (після 10 місячної перерви) з траси для новачків, далі перейшли на трасу для довсідчених. Вирішили зробити перерву на обід, скуштували грибної юшки і картоплю запечену з салом. Жона взяла ще й 50 грам кунячку бо морозець в -22 градуси давав про себе знати . Потім піднялись наверх знов, повторили маршрут для досвідчених і вирішили спуститись по ділянці для професіоналів. Ой блііін... даремно... даремно! Разів 6 падав спеціально щоб не розвинути першу космічну швидкість і не збити кілька ялиць і інших учасників лижного руху. Після проходження ділянки для профі зрозуміли, що сил на катання вже більше нема і вирішили піднятись на верхівку гори, щоб на кріселці поїхати вниз і зняти всю красу на камеру.
    На годиннику було 17-00 коли ми вже сиділи в своїй машині і вирушали на ночівлю до родичів у Стрий. На диво за цілий день температура піднялась від -18 до -8 і машина завелась без проблем.

    4 січня поїхали назад. Заїхали до Львова, припаркувались біля вернісажу навпроти входу у Кінопалац. Ми мали підібрати мого молодшого брата що якраз здає сесію і завезти його до бабусі. Щоб скоротати час зайшли з дружиною у Цукерню на Староєврейській. Як завжди взяли яблучний штрудель з ванільним соусом а я також вирішив спробувати фірмову страву Цукерня - фруктовий салат з двома кульмами морозива і клубнічним варенням. СМА-КО-ТА!!! ААА!!! Мене буквально порвало від задоволення.
    Після Цукерні прогулялись по пр. Свободи і пл. Ринок, підло защиміло серце, згадавши ті часи, коли наша сім"я жила в самісінькому центрі Львова, а також студентські роки, проведені у Львові після переїзду з Західної столиці... Хотів подзвонити одногрупникам і заїхати до альма матер, але не вистачило часу. Прийшлось поспішно рулити в Броди де нас вже чекала родина і смачна вечеря...
    Проїхали повз оперний театр, вирулили на Чорновола, доїхали до МакДональдса, повернули на Липинського, звідти до АС-2, а там - на Дубляни і далі на Київ.
    Місто Лева - славне місто. І я до нього ще повернусь!
    Последний раз редактировалось Партизан з творчим нахилом; 05.01.2008 в 20:24.
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

Страница 17 из 63 ПерваяПервая ... 713141516171819202127 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Note: Nissan Note 1.6 Tekna (Малыш) :)
    от Morgan в разделе Бортовые журналы
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 02.09.2010, 22:34
  2. Note: Nissan NOTE 1.6 Tekna - (Whitebear)
    от WhiteBear в разделе Бортовые журналы
    Ответов: 34
    Последнее сообщение: 30.01.2007, 15:45

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •