PDA

Просмотр полной версии : Note Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna



Страницы : 1 [2] 3

Vitos
04.08.2008, 13:56
творчо-творчо написав.

на зустрічі в цю п"ятницю похвастаїшся?

Партизан з творчим нахилом
04.08.2008, 15:44
на зустрічі в цю п"ятницю похвастаїшся?
не, в п"ятницю буду десь на Західній Україні швидше за все...

Микрик
04.08.2008, 15:47
про стоп не забудь - нада поменять

Партизан з творчим нахилом
04.08.2008, 15:58
про стоп не забудь - нада поменять
ага, от шукаю яка там лампочка має бути... не складеш мені компанію ввечері? :064:

Микрик
05.08.2008, 10:40
обычная лампочка двухнитиевая.

легко бери пиво и приезжай

Партизан з творчим нахилом
05.08.2008, 21:42
обычная лампочка двухнитиевая.

легко бери пиво и приезжай
Вважаю, що домовились :)

Партизан з творчим нахилом
05.08.2008, 22:07
Сьогодні відбулось дві події - одна приємна, друга не зовсім.

Приємна - вранці після чергового продзвону багатьох магазинів по продажу резини та дисків в одному з них було виявлено 4 покришки ContiPremiumContact2 на мої 15" диски. Ще й ціна просто супер, зі знижкою 150 грн за одну резину - розпродаж "літньої колекції"! Ура! Зразу вибігаю з будинку, сідаю в машину і вирушаю туди. Через півгодини - я власник 4 нових покришок ContiPremiumContact2!
http://www.ityre.com/i/tyre/4389.jpg
Резина відбалансувалась відмінно! 2 покришки з грузиками по 5 грамів, 2 інші 10 і 15 грамів. Ті що по 5 поставив на перед.
Коли міняли колеса з 16" на 15" зразу помітив різницю у глибині протектора на старій і новій резині... хмм... суттєво!
Резиною задоволений як слон, потрачений час та зусилля повністю компенсовані :). Трохи виросла також і плавність ходу.

Не зовсім приємна подія - відвідини СТО Кий Авто. Після мого приїзду виявилось, що мене ні на сьогодні ні на інший близький день не записали... Сказали, що я, швидше за все, записався на інше СТО - Голосієво або Свободу. Так як з Голосієво я взагалі не маю справи, а зі Свободою помилитись не міг (бо телефонував саме на КА за номером відділу гарантійного обслуговування, вказаному на сайті, де мене просили назвати симптоми і держномер), я дещо засмутився... Блін, було неприємно. Який вихід? Або залишаю машину, але невідомо коли її повернуть, що мене не влаштовувало, або перезаписуватись. Перезаписався на 14 число на 16-00.
Ситуація мене не порадувала, але скандалити я не став - нічого не доведу та і взагалі навіщо! Попросив менеджера (Євген Манженко, завжди потрапляю на нього :)) проїхатись і хоча б "послухати і пощупати" те що турбує мій пепелац - опорні підшипники і направляючі суппортів. У заїзді мені не відмовили. Менеджер за кермо, я - збоку. Поїхали по знайомій трасі. Під час проходження мосту швидкість була дещо зависока і машина так дуже суттєво гепнулась або асфальтованого лежачого поліцейського (я аж зжався), надіюсь що захистом... Я промовчав - якщо щось трапилось то, надіюсь, Кий Авто все пофіксить :)
Результат заїзду підтвердив необхідність заміни опорних підшипників. Щодо направляючих суппортів виникла дискусія: менеджер сказав, що треба буде дивитись - або просто спеціальною високотемпературною змазкою їх змажуть (що минулого разу допомогло рівно на дорогу до Криму), або враховуючи пробіг машини - під заміну якщо знос досить суттєвий.

Ото такі справи...

Vitos
06.08.2008, 10:47
Слушай, Партизан, я регулярно читаю твой бортовик и замечаю что то много косяков и глюков в твоей машинке.
Это такая модель попалась, или у тебя такой стиль вождения (ущербный для авто), или Текна 1,6 АТ получается не доделанная какая то?

Просто я беспокоюсь за своего Енота 1,4 М Luxury. Если и я с такими проблемами начну сталкиваться, то Nissan, а в частности Note, меня очень разочаруют.

Если есть что написать по этому коммменту, то благодарен заранее.

Vitos
06.08.2008, 10:51
Просто создаётся такое впечатление, что Note после 2-х лет начинает реально сыпаться. А это получается уже не надёжный автомобиль, а шерпотрёб какой то.

Хотелось бы услышать реальные противоположные доводы, что бы на душе легче было.

chachabox
06.08.2008, 11:01
простите за офф, я скажу....есть разные люди....и по разному относятся к проблемам...я видел истерику по поводу перегоревшей лампочки, со словами писец 3 мес машине, начала сыпацца, как так, гарантия, и т д....отаке...
а на счет надежности....я не припомню случаев серьезных поломок ноутов...таак мелочи..они у всех есть...просто не все о них говорят...они ж мелочи...
зы партизан, всегда приятно читать твои посты))

Партизан з творчим нахилом
06.08.2008, 11:14
які "баги" були чи є конкретно в моїй машині:
- стук в рулі, вилікувався гарантійною заміною рульової колонки з електропідсилювачем в зборі
- стукіт опорних підшипників, нарешті вчора і кий авто підтвердило необхідність їх заміни
- стукіт направляючих суппортів, ведеться дискусія і я наполягаю на заміні так як попередньої профілактики вистачило на те щоб доїхати до криму
- підозрілий і незрозумілий звук при холодному двигуні на обертах двигуна 2000, схоже що є дірка у випускній системі в районі переденіх сидінь (бачив чорний нагар на захисному термокожуху між трубою і кузовом), як тільки труби суттєво нагруються - дірка звужується і басисте бурчання пропадає; треба буде заявити на кий авто
- скрип салонного пластику (покажіть авто де його нема), сам потрохи з цим воюю вставляючи різні прокладки між деталями як труться і скриплять; ніяк не можу справитись зі скрипом задньої лівої дверки

з двигуном і трансмісією все ок, ходова також здорова, а оці дрібниці просто забирають багато часу на їх діагностику і т.д., крадуть шмат комфорту від їзди :)

Партизан з творчим нахилом
06.08.2008, 11:17
Просто создаётся такое впечатление, что Note после 2-х лет начинает реально сыпаться. А это получается уже не надёжный автомобиль, а шерпотрёб какой то.
Мому ще і двох років нема, підходимо до рубежу у 18 місяців. Не знаю як там буде після двох років - побачимо : ) Але не хотів би щоб машина затрималась у мене довше ніж до закінчення гарантії :)
Більше мене на Ноуті в Клбі наїздив тільки Мікрік, на скільки я знаю (в мене 45К, він наїздив трохи більше 60К). Тому іншим покищо, мабуть, нема на що особливо скаржитись :)

Партизан з творчим нахилом
06.08.2008, 11:22
Слушай, Партизан, я регулярно читаю твой бортовик и замечаю что то много косяков и глюков в твоей машинке.
Это такая модель попалась, или у тебя такой стиль вождения (ущербный для авто), или Текна 1,6 АТ получается не доделанная какая то?
Сумніваюсь, що мій стиль їзди впливає на зношення направляючих суппортів, вихід з ладу рульової колонки і опорних підшипників амортизаторів, перегоряння лампочок і т.д. :) Я просто люблю щоб все що в мене є працювало як швейцарський годинник - чітко, без проблем, довго :) Багато хто просто не помічає всяких таких багів, а от мені вони заваджають комфортно їздити :) Я в цьому плані дотошний - заплатив гроші і хочу щоб ніщо передчасно не виходило з ладу.

Vitos
06.08.2008, 11:38
сумніваюсь, що мій стиль їзди впливає на зношення направляючих суппортів, вихід з ладу рульової колонки і опорних підшипників амортизаторів, перегоряння лампочок і т.д. :) я просто люблю щоб все що в мене є працювало як швейцарський годинник - чітко, без проблем, довго :) багато хто просто не помічає всяких таких багів, а от мені вони заваджають комфортно їздити :) я в цьому плані дотошний - заплатив гроші і хочу щоб ніщо передчасно не виходило з ладу.

отож і я такий дотошний, що на перед турбуюсь за свою машинку:)

Vitos
06.08.2008, 11:44
які "баги" були чи є конкретно в моїй машині:
- стук в рулі, вилікувався гарантійною заміною рульової колонки з електропідсилювачем в зборі
- стукіт опорних підшипників, нарешті вчора і кий авто підтвердило необхідність їх заміни
- стукіт направляючих суппортів, ведеться дискусія і я наполягаю на заміні так як попередньої профілактики вистачило на те щоб доїхати до криму
- підозрілий і незрозумілий звук при холодному двигуні на обертах двигуна 2000, схоже що є дірка у випускній системі в районі переденіх сидінь (бачив чорний нагар на захисному термокожуху між трубою і кузовом), як тільки труби суттєво нагруються - дірка звужується і басисте бурчання пропадає; треба буде заявити на кий авто
- скрип салонного пластику (покажіть авто де його нема), сам потрохи з цим воюю вставляючи різні прокладки між деталями як труться і скриплять; ніяк не можу справитись зі скрипом задньої лівої дверки

з двигуном і трансмісією все ок, ходова також здорова, а оці дрібниці просто забирають багато часу на їх діагностику і т.д., крадуть шмат комфорту від їзди :)


хоч я ще і "чайник" (2,5 місяці водійського стажу), еле як на мене, то всі ці "баги" є суттєвими:(

і не хотілось би мені подібне в своєму єноті спостерігіти.

Nowhereman
06.08.2008, 14:17
хоч я ще і "чайник" (2,5 місяці водійського стажу), еле як на мене, то всі ці "баги" є суттєвими:(

і не хотілось би мені подібне в своєму єноті спостерігіти.

Меня тоже эти баги пугают.
Отьездил я конечно еще не 45 000 , а только 16 000, но ничего кроме подкрутки защиты картера не делал, и не потому что влом, а потому что тьфу-тьфу тьфу еще ничего и не надо было.
Поживем увидим....

Партизан з творчим нахилом
06.08.2008, 14:26
Пигадую, коли в свій час прочитав тему Мікріка Замена лампы в стоп сигнале Ноута (http://nissan-club.org/board/showthread.php?p=73160#post73160) зразу відчув, що і мені колись прийдеться з таким гемором зіштовхнутись. І ось сьогодні була проведена операція по заміні лампочки габаритного вогню/гальма в задній лівій фарі.
Мля... Конструктор, звичайож, родом із Гондурасу чи Зімбабве... Відкрутив два болти на 10, зняв заглушку. Далі дві хвилини легенько натискав на фару, пробував зрозуміти в яких саме місцях знаходяться кріплення і намагався потягнути її на себе, постійно збільшуючи зусилля. В один момент ці зусилля почали мене турбувати - так точно скоро щось відмалаю нафіг! Хмм... Ще 3 хвилини спроб і терпець мій закінчився. Займаю зручну стійку, збираюсь духом і повільно але впевнено і сильно тягну на себе. Все кряхтить... ХРУСЬ!!!, чи то КЛАЦ!!... я стою і в руках тримаю задню фару... з трьох пазів вона вийша: кусок бумерангу який лежить на даху - повністю, той кусок де всі три лампочки - тільки зверху, знизу ще тримається на 4 пазу. Ну, думаю, півроботи вже зроблено, зараз ще останній паз і все. Ууууу бліііннн... 5 мордувався з самим нижнім пазом, не витримав - плюнув на це діло. Вирішив просто відхилити як можна далі фару від кузова і витягнути лампочку. Оперативний прості просто відсутній, пролазять тільки пальці... поки викрутив цоколь... поки вийняв з нього лампочку... вспотів 3 рази. Ну от, тепер треба вставити нову. Вставив у цоколь і процедура пішла у зворотньому напрямку... провірив чи нова працює - зер гут... ще 2-3 хвилини мордувань і цоколь був вкручений. Можна монтувати фару на місце! Клац! Клац! Все увійшло в пази. Закрутив два болти, вставив заглушку - зашибісь. Тепер буду ставити свічки за кожну лампочку в обох задніх фарах - ну го нах такі муки...

Микрик
06.08.2008, 15:51
аминь!

добро пожаловать в клуб повелителей бумеранга :)))

Енотовед
06.08.2008, 18:39
Пигадую, коли в свій час прочитав тему Мікріка Замена лампы в стоп сигнале Ноута (http://nissan-club.org/board/showthread.php?p=73160#post73160) зразу відчув, що і мені колись прийдеться з таким гемором зіштовхнутись. І ось сьогодні була проведена операція по заміні лампочки габаритного вогню/гальма в задній лівій фарі.
Мля... Конструктор, звичайож, родом із Гондурасу чи Зімбабве... Відкрутив два болти на 10, зняв заглушку. Далі дві хвилини легенько натискав на фару, пробував зрозуміти в яких саме місцях знаходяться кріплення і намагався потягнути її на себе, постійно збільшуючи зусилля. В один момент ці зусилля почали мене турбувати - так точно скоро щось відмалаю нафіг! Хмм... Ще 3 хвилини спроб і терпець мій закінчився. Займаю зручну стійку, збираюсь духом і повільно але впевнено і сильно тягну на себе. Все кряхтить... ХРУСЬ!!!, чи то КЛАЦ!!... я стою і в руках тримаю задню фару... з трьох пазів вона вийша: кусок бумерангу який лежить на даху - повністю, той кусок де всі три лампочки - тільки зверху, знизу ще тримається на 4 пазу. Ну, думаю, півроботи вже зроблено, зараз ще останній паз і все. Ууууу бліііннн... 5 мордувався з самим нижнім пазом, не витримав - плюнув на це діло. Вирішив просто відхилити як можна далі фару від кузова і витягнути лампочку. Оперативний прості просто відсутній, пролазять тільки пальці... поки викрутив цоколь... поки вийняв з нього лампочку... вспотів 3 рази. Ну от, тепер треба вставити нову. Вставив у цоколь і процедура пішла у зворотньому напрямку... провірив чи нова працює - зер гут... ще 2-3 хвилини мордувань і цоколь був вкручений. Можна монтувати фару на місце! Клац! Клац! Все увійшло в пази. Закрутив два болти, вставив заглушку - зашибісь. Тепер буду ставити свічки за кожну лампочку в обох задніх фарах - ну го нах такі муки...

Я вспотел читаючи про замену лампочки, наверное при проведении данной процедуры буду весь в адреналине :)
П.С. Но радует факт того, что уже есть первопроходцы!

Nowhereman
07.08.2008, 10:33
Пигадую, коли в свій час прочитав тему Мікріка Замена лампы в стоп сигнале Ноута (http://nissan-club.org/board/showthread.php?p=73160#post73160) зразу відчув, що і мені колись прийдеться з таким гемором зіштовхнутись. І ось сьогодні була проведена операція по заміні лампочки габаритного вогню/гальма в задній лівій фарі.
Мля... Конструктор, звичайож, родом із Гондурасу чи Зімбабве... Відкрутив два болти на 10, зняв заглушку. Далі дві хвилини легенько натискав на фару, пробував зрозуміти в яких саме місцях знаходяться кріплення і намагався потягнути її на себе, постійно збільшуючи зусилля. В один момент ці зусилля почали мене турбувати - так точно скоро щось відмалаю нафіг! Хмм... Ще 3 хвилини спроб і терпець мій закінчився. Займаю зручну стійку, збираюсь духом і повільно але впевнено і сильно тягну на себе. Все кряхтить... ХРУСЬ!!!, чи то КЛАЦ!!... я стою і в руках тримаю задню фару... з трьох пазів вона вийша: кусок бумерангу який лежить на даху - повністю, той кусок де всі три лампочки - тільки зверху, знизу ще тримається на 4 пазу. Ну, думаю, півроботи вже зроблено, зараз ще останній паз і все. Ууууу бліііннн... 5 мордувався з самим нижнім пазом, не витримав - плюнув на це діло. Вирішив просто відхилити як можна далі фару від кузова і витягнути лампочку. Оперативний прості просто відсутній, пролазять тільки пальці... поки викрутив цоколь... поки вийняв з нього лампочку... вспотів 3 рази. Ну от, тепер треба вставити нову. Вставив у цоколь і процедура пішла у зворотньому напрямку... провірив чи нова працює - зер гут... ще 2-3 хвилини мордувань і цоколь був вкручений. Можна монтувати фару на місце! Клац! Клац! Все увійшло в пази. Закрутив два болти, вставив заглушку - зашибісь. Тепер буду ставити свічки за кожну лампочку в обох задніх фарах - ну го нах такі муки...
А сколько такая процедура на СТО стоит? Может лучше туда?

Партизан з творчим нахилом
08.08.2008, 09:43
А сколько такая процедура на СТО стоит? Может лучше туда?
думаю десь 60-80 грн ы купа потраченого часу

Nickolas
09.08.2008, 15:46
Великий респект Партизану за прекрасний бортовий журнал прочитати який мене спонукали бажання придбати Ноут й любов до марки! Чесно кажучи я не очікував такої кількості проблем від нового авто перебуваючи в ейфорії й радісному передчутті отримання на наступному тижні новенького Текну МТ. Питання що робити болісно давить на скроні й стискає серце. Невже за такі гроші Ніссан не спромігся подарувати нам сімейне авто, хоча б посередньої якості, спроможне пробігти 100к й більше без всіляких неприємностей даруючи власнику тільки приємні відчуття?!! Бачу що ні. Що робити? Тюнінг? Можливо ... але є ще й 200sx в процессі затягнутого тюнінгу ... маю острах, двох донорів сімейний бюджет не витягне. Залишається грати в російську рулетку. Будемо купувати, дороги назад немає.

Партизан з творчим нахилом
09.08.2008, 16:44
Невже за такі гроші Ніссан не спромігся подарувати нам сімейне авто, хоча б посередньої якості, спроможне пробігти 100к й більше без всіляких неприємностей даруючи власнику тільки приємні відчуття?

саме авто посередньоё якосты ныссан ы пропонуэ :) так що все ок

Партизан з творчим нахилом
11.08.2008, 11:05
вчора помітив, що на пасажирський коврик стікає кондеснат, непорядок. заявлю в четвер на кий авто.

Партизан з творчим нахилом
14.08.2008, 21:05
Сьогодні на Кий Авто по гарантії було проведено заміну опорних підшипників передніх амортизаторів. Також були змащені направляючі суппортів. Що приємно - на перший раз грошей за змазку суппортів не взяли. Після виїзду з СТО лічильник добового пробігу "А" збив на нуль - засічу пробіг до моменту, коли суппорта знову почнуть тарахкотіти :) В машині покищо більш нічого не грюкає - чути тільки дрібних цвіркунів які живуть десь між пластиком, а також одного ммм... пластикового кряхкуна, який живе біс-зна-де в передій частині, чи то під торпедо, чи то десь в моторному відсіку, і час від часу дає про себе знати :)

Хочу виразити подяку Udgin-у, за те що приділив мені свій час і допоміг закрити питання з приводу посіченого порогу. Окрема подяка за лікбез по стукам-грюкам і різним звукам :)

Parero
15.08.2008, 08:46
а можно о ликбезе и нам поведать?

Партизан з творчим нахилом
15.08.2008, 11:00
якщо якийсь вузол стукає, видає якісь звуки, але функціонує нормально, то причин його міняти нема. ну от десь так приблизно :)

Parero
15.08.2008, 11:10
якщо якийсь вузол стукає, видає якісь звуки, але функціонує нормально, то причин його міняти нема. ну от десь так приблизно :)

вот оно как, нуууу может конечно и правильно:)

Партизан з творчим нахилом
16.08.2008, 20:21
Бортовий комп сьогодні зафіксував рекордну температуру - 44С
http://farm4.static.flickr.com/3111/2768590664_6a38051fcf.jpg

Ото таке...

AndreyTkachuk
19.08.2008, 21:22
Всім привіт
може не потемі, вибачте коль шо.
Вже зупинився на ноуті , приготував бабаси і тут раз з дружиною йду стоїть махіндоса нічо так , придивився Ford Fusion, і тут мене клімануло.
Знову бесонні ночі в інтернеті .....
НІчого не хочу сказати, але форд як на мене сімпотно дивится .
Соррі шо не втему .

Партизан з творчим нахилом
20.08.2008, 07:48
ф"южн не зрівняється по салону, двигуну і трансмісії з ноутом. забудь про ф"южн.

Енотовед
20.08.2008, 08:20
ф"южн не зрівняється по салону, двигуну і трансмісії з ноутом. забудь про ф"южн.

Однозначно форд - настолько убог в салоне. Разве, что фокус смотреть или s-max.

ukr_ua
20.08.2008, 08:36
Всім привіт
може не потемі, вибачте коль шо.
Вже зупинився на ноуті , приготував бабаси і тут раз з дружиною йду стоїть махіндоса нічо так , придивився Ford Fusion, і тут мене клімануло.
Знову бесонні ночі в інтернеті .....
НІчого не хочу сказати, але форд як на мене сімпотно дивится .
Соррі шо не втему .

и я смотрел фьюжн. ноут даст 100 баллов форы по сравнению с фьюженом. единтсвенное, что есть, так это у ноута клиренс поменьше будет. даже не думай. бери ноут. :)
З.Ы. поставь рядом ниссан и форд и увидишь, как этот форд убого смотрится.

Parero
20.08.2008, 10:05
Андрей, на самом деле тоже думал про Ford почитал журналы, и купил Nissan!

Енотовед
20.08.2008, 12:28
Андрей, на самом деле тоже думал про Ford почитал журналы, и купил Nissan!

О, люди журналы читают, завидую.

Енотовед
20.08.2008, 12:35
и я смотрел фьюжн. ноут даст 100 баллов форы по сравнению с фьюженом. единтсвенное, что есть, так это у ноута клиренс поменьше будет. даже не думай. бери ноут. :)
З.Ы. поставь рядом ниссан и форд и увидишь, как этот форд убого смотрится.

Стоять, как так?
у фьюжна клиренс 160 мм, а у нас 165.

Партизан з творчим нахилом
20.08.2008, 12:58
давайте обійдемось без флуду

varloc
20.08.2008, 13:15
пзтн подумал о том же :) костя, земля слухами полнится :) чё с ноутом бум делать :) также как и с алей- по доверенности :)

Партизан з творчим нахилом
20.08.2008, 13:28
пзтн подумал о том же :) костя, земля слухами полнится :) чё с ноутом бум делать :) также как и с алей- по доверенности :)
шо за слухи? чому я нічого не знаю?

Партизан з творчим нахилом
21.08.2008, 23:01
і так, сьогодні знову весело застукали суппорта... ну що ж, не довго тривала моя радість :) поки їхав додому - пам"ятав що маю глянути скільки км набігло (з моменту відвідин сто в минулий четвер), але забув, виліз з авто і не глянув... завтра вранці оголошу кілометраж!

Tanuka
21.08.2008, 23:13
Стоять, как так?
у фьюжна клиренс 160 мм, а у нас 165.
У Фьюжена 175, у нас 165, но Авторевю намерял чуть меньше:
http://autoreview.ru/archive/2006/12/nissannote/750/razmery12_2006.jpg

Партизан з творчим нахилом
22.08.2008, 10:11
і так, сьогодні знову весело застукали суппорта... ну що ж, не довго тривала моя радість :) поки їхав додому - пам"ятав що маю глянути скільки км набігло (з моменту відвідин сто в минулий четвер), але забув, виліз з авто і не глянув... завтра вранці оголошу кілометраж!
пробіг - 428 км

Партизан з творчим нахилом
24.08.2008, 22:40
замордував постійний сильний скрип в районі лівого переднього амортизатора. припроїзді нерівностей в вигляді так званих хвиль цей звук доповнюється стукотом. спочатку думав, що опорні, але після їх заміни нічого не поінялось.
мабуть, є сенс записатись на сто на найближчі 2 місяці з періодичністю раз в тиждень... я таки "фартовий"...

Партизан з творчим нахилом
04.09.2008, 16:23
Сьогодні вранці заїхав на Чіпс Евей... не виявилось в наявності майстра, який безпокрасочним методом видаляє вмятини, дали його номер телефону, ніяк не можу зв"язатись. На Чіпс Евей домовились, що спочатку видаляю вмятини, потім - підфарбовуюсь у них (втиснуть в будь-який день поза чергою бо стояв в ній місяць). В результаті невдалого зідзвону з наданим контактом порився в неті (пам"ятав що на Щусєва є одна контора), знайшов сайт Автореставратор (http://nebeda.com.ua/pages/map.html), зідзвонився, під"їхав. Оглянули машину, діагноз - лікується без базара. Треба записуватись. Вирішую для початку поексперементувати с капотом - коли забирали з салону, в 8 годині вечора коли надворі зовсім темно і горять ліхтарі, мені вдалось розгледіти як на капоті заломлюється червона буква вивіски Ніссан, під якою стояв наш Ноут... Ооо... тоді ще десь година пішла на війну з салоном... Так от цю вмятину (діамерт десь рівний 5-копійковій монеті) видалили просто шикарно - ніфіга не видно, я не міг знайти слідів. Сам процес виглядав досить підозріло і в один момент я засумнівався в успіху - все робилось вручну з допомогою таких довгих фігонь, схожих на медичні інструменти. Результат перевершив очікування. Царапину яка там також була - заполірували. Тепер в тому місці капот гладенький, як попка у бамбіно :) Коштувало таке задовлення 50 грн і зайняло 10 хв часу. Також сказали, що в США замовлене обладнання для локального пофарубвання сколів, царапин і т.д. Чекають коли ж воно нарешті приїде.

P.S. Мабуть, заїду на поліровку усього капоту, щоб душу гріло...

Партизан з творчим нахилом
05.09.2008, 22:35
по ходу розхід якось непомітно виріс до 9.6, що аж ніяк не може радувати. осінь маму її туди...

varloc
06.09.2008, 08:16
по ходу розхід якось непомітно виріс до 9.6, що аж ніяк не може радувати. осінь маму її туди...
А чё осень на расход влияет ? :) пока не заметил :) ПЗТН а у меня экономная.....бери себе такую :064:

Партизан з творчим нахилом
06.09.2008, 09:35
А чё осень на расход влияет ? :) пока не заметил :) ПЗТН а у меня экономная.....бери себе такую :064:
Чому осінь? Затори на дорогах, пробіг по маршруту займає більше часу, розхід росте.
Юра, я б твою забрав... але ж ми вже домовились з тобою, мусимо тримати слово :064:

Партизан з творчим нахилом
09.09.2008, 11:52
машина продовжує жити своїм власним життям. вранці заїжджав на мийку - викрутив руль до кінця вліво і, пропустивши зустрічний транспорт, в"їхав на територію "слона". коли рушав - десь в передній частині щось хрусьнуло з віддачею в руль, раніше такого не бувало. виїхавши з мийки ще кілька разів розвертався доки доїхав до пункту призначення. помічено, що коли руль викручується до кінця - з якимось інтервалом (не фіксованим, завжди по-різному) роздається "хрусь" і йде удар в руль. при вивороті руля вліво це спостерігається частіше ніж при вивороті руля вправо. це щось новеньке, буду вести спостереження.
посилився стук в рулі (з старими симптомами - при проїзді нерівностей в поворотах). спеціально їхати на сто не буду - через 9 тисяч наступне то. думаю, під час то до рульового заглянуть. та і сам стук до того часу можливо набере настільки серйозного розмаху, що рульову колонку знову замінять. поживеом - побачимо.
продовжують грюкати суппорта. як вже писав раніше - змазки вистачило на 430 км, потім вона знову пропала і стукіт відновився. що родити далі - не знаю. магнітолу вже не слухаю - просто набридло слухати музику, яку перебиває стукіт суппортів, скрипи пластика, стук руля і всякі інші на мою думку нехарактерні для 18-місячного авто звуки.
є і одна, мабуть, приємна новина - пропав скрип, який мордував мене останні 3-4 тижні. правда пропав не повністю - при проїзді лежачих поліцейських все-таки скрипить. також скрипить коли амортизатори працюють з великою амплітудою. можливо там вже щось або перетерлось, або притерлось.
знімав карту задньої лівої дверки щоб вбити одного цвіркуна. мушу сказати, що кліпси там потужні. такі потужні, що я в один момент засумнівався в тому, що саме на кліпсах і тримається карта. поки знімав її - аж піт на чолі виступив.
щойно глянув за вікно... йосип босий... вже навіть не знаю який раз підтверджується моя прикмета: помив машину - бути дощу. млять, 50 гривень на вітер, чи то під дощ...

IvanAlexLebedev
11.09.2008, 09:41
Подскажите как можно убрать стук заднего номера. Задрал мля уже... Кстати пробег всего 6000, а в руль уже долбит по-взрослому... йо майо... Ну приеду на первое ТО - повбываю!!! И сцуко с 16-й резиной проблемы покруче атомной войны. Позвонил в официальное представительство в Киев, наехал там на всех, а мне в ответ: "А куда вы мля смотрели когда брали такой автомобиль", пипец уроды.
Цитаты из Закона Украины "О правах потребителя"

Статья 12. п. 4. "Стосовно товарів (робіт, послуг), на які гарантійні терміни не встановлено, споживач має право пред'явити продавцю (виробнику, виконавцю) відповідні вимоги, якщо недоліки були виявлені протягом шести місяців, а стосовно нерухомого майна - не пізніше трьох років від дня передачі їх споживачеві."

Статья 18. п. 1. "1. Споживач має право на одержання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про товари (роботи, послуги), що забезпечує можливість їх свідомого і компетентного вибору. Інформація повинна бути надана споживачеві до придбання ним товару чи замовлення роботи (послуги)." Это к тому что меня не придупредили о том что резина, а это комплектующая часть автомобиля, в размере 185/55 R16 на территорию Украины не поставляются хотя:
Статья 12. п. 4. "використання товару (результатів виконаної роботи) за призначенням протягом терміну його служби, передбаченого нормативним документом або встановленого ним за домовленістю із споживачем, а в разі відсутності таких термінів - протягом 10 років.
Виробник зобов'язаний забезпечити технічне обслуговування та гарантійний ремонт товару, а також випуск і поставку для підприємств, що здійснюють технічне обслуговування та ремонт, в необхідних обсягах і асортименті запасних частин протягом усього терміну його виробництва, а після зняття з виробництва - протягом терміну служби, в разі відсутності такого терміну - протягом 10 років."
Сцуко мля, а они мне про то что такие колеса не поставляются в Украину. Уроды. Перед поездкой на ТО1 попрошу своего адвоката накатать на них такую бадягу чтоб ночью им снились мои колеса... К тому же я начал встречать братьев по несчастью на Енотах и договариваться о том чтоб это была коллективная бадяга. Уже 17 человек согласились... :-):twisted:

Партизан з творчим нахилом
11.09.2008, 10:04
Подскажите как можно убрать стук заднего номера. Задрал мля уже...
Зніміть номер і відкрутіть пластикове кріплення номера, наклейте на ту частину кріплення яка контактує з кузовом паролон або якусь іншу проставку. Можна, наприклад вирізати прокладку по всій плоші пластикового кріплення, тоді коли будете прикручувати його назад - воно притиснеться до кузова і все буде тіп-топ ;)


Кстати пробег всего 6000, а в руль уже долбит по-взрослому...
В мене також десь в районі 5-6К застукало в руль, вилікували аж при пробізі в 32К, 3 рази їздив зі скаргою доки винесли вердикт про заміну рульової колонки. Пройшло трохи більше 15К і знов стукає. Інженеру або виробнику треба відкрутити руки.


И сцуко с 16-й резиной проблемы покруче атомной войны.
Возять під замовлення. Та що буває в наявності - якесь маловідоме фуфло. На зимку однозначно купіть комплект 15" дисків і резини - менше мороки і плавність ходу краща.

IvanAlexLebedev
11.09.2008, 10:21
дякую за поради. в мене немає сумнівів в тому що я знайду таку резину. адже мені дуже кортить надавати по дупі цим нісановським монстрам, тому що досить вважати покупців за лохів. я взагалі дуже конфліктна людина особисто тоді коли з мене роблять дурня при тому що я частково юрист (але не практикуючий) за фахом. а тут мені просто п....зду взувають в лапті. мало того що розмовляють як з твариною (при цьому глузуючи з мене), а не з людиною що не безкоштовно придбала в них автівку, так ще й нахабно, безпардонно порушають мої права при цьому не виконуючи свої обов'язки згідно із чинним законодавством україни. мля ... валятися сцукам у багнюці...
перепрошую якщо моя українська мова не повністю відповідає правилам, адже я у недалекому минулому росіянин. я вимушений був писати українською, так як ви звернулися до мене саме на цій (рідній вам) мові.

Партизан з творчим нахилом
11.09.2008, 12:29
перепрошую якщо моя українська мова не повністю відповідає правилам, адже я у недалекому минулому росіянин. я вимушений був писати українською, так як ви звернулися до мене саме на цій (рідній вам) мові.

В вас хороша українська мова. :) Повідомлення російською також приймаються ;)

Parero
11.09.2008, 16:43
Сцуко мля, а они мне про то что такие колеса не поставляются в Украину. Уроды. Перед поездкой на ТО1 попрошу своего адвоката накатать на них такую бадягу чтоб ночью им снились мои колеса... К тому же я начал встречать братьев по несчастью на Енотах и договариваться о том чтоб это была коллективная бадяга. Уже 17 человек согласились... :-):twisted:

Данное письмо я бы тоже поддержал!

VENCA
11.09.2008, 21:52
я тоже это письмо поддержу.

Партизан з творчим нахилом
11.09.2008, 22:10
Просимо ініціатора, IvanAlexLebedev, надати можливість членам форуму і клубу дати можливість поставити і свої підписи на вказаному документі. Охочі відстоювати свої права в наших рядах є.

Tom_s
11.09.2008, 22:15
Просимо ініціатора, IvanAlexLebedev, надати можливість членам форуму і клубу дати можливість поставити і свої підписи на вказаному документі. Охочі відстоювати свої права в наших рядах є.
хоча в мене резина 15 радіусу, але за ставлення до споживачів, теж би підтримав:evil:

Борода
12.09.2008, 01:22
готов подписаться под документом

varloc
12.09.2008, 07:49
Просимо ініціатора, IvanAlexLebedev, надати можливість членам форуму і клубу дати можливість поставити і свої підписи на вказаному документі. Охочі відстоювати свої права в наших рядах є.
права отстаиваете :) бугого :) пилите Шура, они же золотые (с):)

IvanAlexLebedev
12.09.2008, 09:58
Уважаемый varloc есть мнение что вы являетесь работником официального представительства Ниссан - это исходя из Вашего "БУГАГА". Права отстаивать нужно... В принципе я хочу довести дело до того, что соберу по своему городу и с поддержавших меня форумчан на коллективной бадяге, переведу на японский, и полечу туда. Покажу им "Надійність та довершений сервіс". Пусть посмотрят кто их представляет.

Tom_s
12.09.2008, 23:17
Уважаемый varloc есть мнение что вы являетесь работником официального представительства Ниссан - это исходя из Вашего "БУГАГА". Права отстаивать нужно... В принципе я хочу довести дело до того, что соберу по своему городу и с поддержавших меня форумчан на коллективной бадяге, переведу на японский, и полечу туда. Покажу им "Надійність та довершений сервіс". Пусть посмотрят кто их представляет.
+1:063::063: :063:

kasper
13.09.2008, 08:43
+1, а то малек зажрались

Партизан з творчим нахилом
19.09.2008, 21:44
похолодало. як і рік назад - з першим падінням температури почав пищати ремінь генератора. жити можна, але перші 15 хвилин напрягає на світлофорах і в тянучці.
разом з похолоданням проснувся і апетит - тепер 1.6 літровий малюк пожерає 10,5 літра 95 бензусу. паскудство.

ліричний відступ.
з понеділка по середу був на заході. довелось їздити на газ 2410 волга, на якій ще 10 років назад я освоював ази кермування. блін, машинка вже доживає останні дні. не знаю як так получилось, але 3 дні постійної їзди з палкою-мішалкою і третьою зайвою педаллю відіграли злий жарт - сьогодні кілька разів після того як заводив машину наполегливо намагався лівою ногою "витиснути зчеплення". отакі пироги... чи точніше - рефлекси.

Партизан з творчим нахилом
23.09.2008, 15:51
сьогодні нарешті вдалось зустрітись з рихтовщиком чіпс евей який типу присосками на клею витягує вмятини. півтори години і на перший погляд ніби все ок. але мийка машини і яскраве свтло + відстань в 10м від машини показали, що присутній ефект апельсинової шкірки. млять... заводська фарба не здерта, шпатлівку не хочу класти, а око ріже з відстані - лінії заломлюються :( на четвер записаний на чіпс евей на полірування, буду думати залишати так як є і просто поліруватись, чи шпатлюватись + фарбуватись.
нефарт...

Партизан з творчим нахилом
25.09.2008, 16:07
І так, вчора відбулась визначна подія в житті нашого авто. Пройдено відмітку в 50 000 км. Вранці спеціально захопив з собою фотоапарат - не відомо коли мен міг застати цей час :) і От вже під вечір одометр показав ювілейне число!

http://farm4.static.flickr.com/3014/2887616872_b35960de89.jpg

Сьогодні вранці машина залишена на Чіпс Евей для полірування царапин лівих дверей і підфарбовування молдингів.

Parero
25.09.2008, 16:18
класс, нам еще ездить и ездить:)

kasper
25.09.2008, 16:29
мя с женой с 15-го июля всего 1700 накатали

varloc
26.09.2008, 16:38
костя :) чипсы в сад....давай дам нумер телепона.....покрасят :) будет як новенькая :)

Партизан з творчим нахилом
27.09.2008, 10:46
костя :) чипсы в сад....давай дам нумер телепона.....покрасят :) будет як новенькая :)
Юра, вже підфарбували :) Все зер гут.
Дякую за пропозицію - буду мати наувазі ;)

Tom_s
27.09.2008, 21:15
І так, вчора відбулась визначна подія в житті нашого авто. Пройдено відмітку в 50 000 км. Вранці спеціально захопив з собою фотоапарат - не відомо коли мен міг застати цей час :) і От вже під вечір одометр показав ювілейне число!
Мої вітання, нехай наступні 50 тис. будуть без проблем (особливо з рульовим) с туками і грюками:)

Партизан з творчим нахилом
10.10.2008, 22:44
І так, пробіг доходить до 52К.
На днях перегоріла права передня лапма. Сьогодні куплена пара Philips Premier H4 і проведена заміна. Тепер все в порядку.
Також сьогодні заскочив на шиномонтаж і перекинув зимову резину з стальних дисків на литі. Тепер чекаю тиждень-другий і переходжу на зиму :)

Партизан з творчим нахилом
13.10.2008, 14:24
вчора в 8-30 загнав машину на сто. забрав сьогодні.
виконані роботи:
- заміна ремня генератора
- заміна гальмівних колодок, змазка направляючих суппортів
- підігнутий термозахист
- заміна передніх амортизаторів і лівого пильника амортизатора (по гарантії)
- змазана рульова колонка, але питання ще відкрите, буду спостерігати; конструкторам рульової колонки треба винести догану, а ще краще - звільнити, тому що сто не можуть справитись з вродженим дефектом

Tom_s
13.10.2008, 23:49
і який результат по рульовому, не стукає як змастили?:???:

Zucchero
14.10.2008, 09:08
вчора в 8-30 загнав машину на сто. забрав сьогодні.
виконані роботи:
- заміна ремня генератора
- заміна гальмівних колодок, змазка направляючих суппортів
- підігнутий термозахист
- заміна передніх амортизаторів і лівого пильника амортизатора (по гарантії)
- змазана рульова колонка, але питання ще відкрите, буду спостерігати; конструкторам рульової колонки треба винести догану, а ще краще - звільнити, тому що сто не можуть справитись з вродженим дефектом

Скільки коштувало ТО?

Партизан з творчим нахилом
14.10.2008, 10:44
Скільки коштувало ТО?
Це не ТО, це непланові роботи.

Партизан з творчим нахилом
14.10.2008, 10:45
і який результат по рульовому, не стукає як змастили?:???:
Та от з рульовим щось не те - в поворотах ніби почало рідко стукати, зате на прямій стукає дуже часто і дуже голосно. Раніше такого не було,може щось не докрутили...

Tom_s
14.10.2008, 21:17
Та от з рульовим щось не те - в поворотах ніби почало рідко стукати, зате на прямій стукає дуже часто і дуже голосно. Раніше такого не було,може щось не докрутили...
піііііііііііііі:evil:

Tom_s
24.10.2008, 19:50
як рульове зараз? :) я, пару днів назад кут нахилу руля змінив, буцім не так стукає:009: :021:

Партизан з творчим нахилом
27.10.2008, 18:11
як рульове зараз? :) я, пару днів назад кут нахилу руля змінив, буцім не так стукає:009: :021:
Стукає, стукає голосно, навіть на прямій - так ніби замість рульової колонки погремушка (без перебільшення). Я вже і музику голосніше включає, але дістає слухати музику голосно...

Борода
27.10.2008, 20:00
сьогодні нарешті вдалось зустрітись з рихтовщиком чіпс евей який типу присосками на клею витягує вмятини. півтори години і на перший погляд ніби все ок. але мийка машини і яскраве свтло + відстань в 10м від машини показали, що присутній ефект апельсинової шкірки. млять... заводська фарба не здерта, шпатлівку не хочу класти, а око ріже з відстані - лінії заломлюються :( на четвер записаний на чіпс евей на полірування, буду думати залишати так як є і просто поліруватись, чи шпатлюватись + фарбуватись.
нефарт...

добрый вечер. не подскажете адрес рихтовщика. заранее благодарен.

Партизан з творчим нахилом
28.10.2008, 18:14
добрый вечер. не подскажете адрес рихтовщика. заранее благодарен.
http://www.nebeda.com.ua

VENCA
29.10.2008, 01:09
партизан а покупал ли ты для дисков штамповки (на которых у тебя зимняя резина) колпачки которые прикрывают ступицу? если покупал то где и по чем? спасибо.

Партизан з творчим нахилом
29.10.2008, 18:11
партизан а покупал ли ты для дисков штамповки (на которых у тебя зимняя резина) колпачки которые прикрывают ступицу? если покупал то где и по чем? спасибо.
ковпачки не купував

Партизан з творчим нахилом
05.11.2008, 19:25
машина продовжує жити своїм власним життям - при запуску двигуна все частіше з"являється якийсь скрежіт... буду спостерігати далі
пробіг наближається до 53к

Партизан з творчим нахилом
07.12.2008, 16:03
І так, сьогодні ввечері очікується показник одометра 56000 :)

Вранці машина побувала на Кий Авто (окреме дякую Євгену ака Udgin). Зроблений розвал сходження - руль тепер знову стоїть рівно. Також замінена лампа гальм на 5й двері.

З поганого - виявлені сліди удару на задній балці. На моє питання на скільки це "кримінально" відповіли, що на машині їздили, все Ок. Розвал задніх коліс не регулюється. Якщо вести в сторону не буде - можна спати спокійно. За 30 км пробігу від Кий Авто до дому симптомів ведення в будь-яку сторону не помітив. Буду вести спостереження.

Ще один приємний момент - вчора в лобове шкло (в районі салонного дзеркала і датчика дощу) влетів камінь. Лише через кілька годин було помічено що пішла тріщина (власне коли ця тріщина почала повзти і збільшуватись). Страховий випадок, думаю на наступному ТО заодно і поміняю.

Партизан з творчим нахилом
25.12.2008, 18:12
і так, вчора побува в страховій компанії, оформив всі папери на заміну лобового шкла. в кінці процедури менеджер запитала мене де я планую ремонтуватись. відповів що хочу на кий авто так як постійно обслуговую машину саме там. і тут мені задали ще одне питання - а може на голосієво? не встиг я сказати ні, як менеджер добавила, що голосієво міняє шкло не чекаючи на оплату від страхової - компанія виписує направлення, клієнт приїжджає на сто і якщо шкло є в наявності то в той же день його міняють. якщо це буде не голосієво, то треба буде чекати поки справа розглянеться, затвердять виплату і перерахують гроші в кий авто. я реально задумався - це чудова нагода зробити машині подарунок до нового року :) давайте спробуємо! при мені менеджер зателефонувала в голосієво і уточнила чи є в наявності шкло і коли можна його замінити - на іншому кінці провода відповіли: "шкло є, можемо взяти в роботу хоч завтра." супер. отримую на руки направлення, їду в офіс. з офісу ще раз сам тлефоную в голосієво і отримую таку ж відповідь. сьогодні вранці відігнав машину, показав направлення. ніяких питань не задавали, оформили папери, забрали ключі. завтра машина буде з новим шклом :) отак швидко - за 3 дні страховий випадок закритий!

а 30 грудня машину чекає ще один подарунок - мега то (60 000) на кий авто!!! готую торбинку з баблом...

Партизан з творчим нахилом
27.12.2008, 21:07
вчора лобове шкло було успішно замінене. сьогодні виявив, що відсутня рідина для омивання шкла - залив 4 літри, але або форсунки, або трубопроводи замерзли :(

Марина36
28.12.2008, 02:37
а на асфальт под машину она не вылилась? у меня такое было, когда вода замерзла и сорвала прокладку.

Викуля
28.12.2008, 03:04
вчора лобове шкло було успішно замінене. сьогодні виявив, що відсутня рідина для омивання шкла - залив 4 літри, але або форсунки, або трубопроводи замерзли :(

Если ты заливал жидкость до замены стекла, тоее слили в Голосеево. Когда мою машинку там ремонтировали, меня даже не предупредили, что слили жидкость, а новую они не заливают,говорят, что у них это не предусмотрено. Еще когда второй раз мне там ремонтировали машинку (меняли бампер), то что-то там не доделали, что жидкость выливалась на землю, после предъявления претензии исправили свои огрехи. В Голосеевском мне чинили машинку по трем страховым случаям, ни разу с первого раза не было все в порядке, возвращалась по 2-3 раза долелываться, вылазили дефекты "ремонта". Теперь воюю со страховой, жду перечислений денег и чинюсь только на Кий-Авто. Голосеевский принадлежит известной корпорации "УкрАвто", а она никогда не отличалась качеством и заботой о клиенте, знаю от человека, работающего там.
Желаю удачи! Отстаивайте свою правоту!

Партизан з творчим нахилом
28.12.2008, 12:32
2 марина36:
не виливається, перевіряв

2 викуля:
не хотілось вірити що злили (навіщо?!?), тому що за день до того залив 4 літри хорошої незамерзайки шелл за 60 грн :(

Викуля
28.12.2008, 22:16
не хотілось вірити що злили (навіщо?!?), тому що за день до того залив 4 літри хорошої незамерзайки шелл за 60 грн :(

Слили, не потому что им нужна Ваша хорошая незамерзайка, а потому что у них так положено, чтобы бачок был пустой. Только они об этом почему-то не предупреждают клиентов заранее, да и после ремонта не говорят, что бачок пустой. Я ремонтировалась весной в сухую погоду, поэтому необходимости в омывателе не было и я сразу не заметила, а когда вернулась, чтобы переделали брак и спросила, тогда только сказали. :neutral:

Партизан з творчим нахилом
30.12.2008, 16:47
і так, сьогодні, при пробізі 57069 км пройдено то-60 тис. замінили все згідно регламенту кий авто, плюс деякі додаткові доопрацювання (підтягнули рульовий карданчик). в результаті заплатив кругленьку суму...
машинка жива-здорова і бігати їй ще довго. знову працює омивач лобового шкла - можна спокійно їхати в карпати.

Pripa
30.12.2008, 16:51
і так, сьогодні, при пробізі 57069 км пройдено то-60 тис. замінили все згідно регламенту кий авто, плюс деякі додаткові доопрацювання (підтягнули рульовий карданчик). в результаті заплатив кругленьку суму...
машинка жива-здорова і бігати їй ще довго. знову працює омивач лобового шкла - можна спокійно їхати в карпати.
сколько же обошлось? коли не секрет...

Партизан з творчим нахилом
30.12.2008, 17:01
сколько же обошлось? коли не секрет...
обійшлось тисяч гривень

Pripa
30.12.2008, 17:35
ну раз секрет то секрет... а то что тысяч мы и сами знаем. у меня то 30 было 2400.

Партизан з творчим нахилом
30.12.2008, 18:42
Під час поїздки з роботи до дому помітив декілька цікавих фактів. Машина завелась незвично - оберти піднялись до 3 тисяч,потім різко впали до 1 тисяч і знову різкро піднялись до 1,5К. Насторожило. Двигун пропрацював декілька хвилин, але оберти не падали нижче 900 (зазвичай це 700). Переключив з положення Drive в N - оберти виросли до 1200... Цікаво... Поїхав додому. Під час першого ж гальмування помітив, що коли машина вже майже зупинилась двигун збільшує оберти і машина робить скачок вперед - так чуть не догнав якісь Жигулі. На шести світлофорах підряд збирав статистику, яка показала, що коли машина гальмує, швидкість близько 10 км/год, оберти десь в районі 1000 об/хв. І ось в цей момент відбувається наступне - оберти різко підскакують до 1200-1300 і машина робить цей самий "стрибок вперед". Непорядок. Приїхавши додому заглушив двигун і ще раз його завів. Повторилось майже те саме - оберти виросли до 2К і потім опустились до 1К, на холостому ходу оберти нижче 900 не хочуть падати - чому б це. Тут згадав, що щось говорили про чистку якогось клапана і при передачі машини питали чи вона в мене стабільне працювала, заводилась і чи не глохла. Сказав що все Ок, паціент почував себе добре. Поліз в бардачок, дістав акт - чистили клапан холостого ходу. Мабуть, щось пішло не так...

Баден
30.12.2008, 18:55
кривые ручки официального сервиса :)

Партизан з творчим нахилом
31.12.2008, 09:56
вранці прогрівати машину пішла дружина. прийшовши до машини я отримав "выговор" - чому оберти підскочили до 3,5к при старті і не падають нижче 1,9к? блін, непорядок. сів за руль, провірив розхід - 11,9. ого, приємно...
поїздка на роботу показала те саме що й вчора - машина при гальмуванні намагається зробити "стрибок", на холостому ходу оберти нижче 900 не падають.

Партизан з творчим нахилом
31.12.2008, 14:42
15-хвилинний візит на голосієво і проблема вирішена - коли чистили клапан хх то щось там не прошили (підозрюю що комп).

Марина36
01.01.2009, 11:45
хорошо!! а то страшно было читать последнее время ваш дневничок, ну небезопасно ездить, когда машина живет своей жизнью.
а еще - смотрю здесь на сайте периодически то хвалят, то ругают всех официалов. а я голосеевским (т.т.т.) очень довольна!

Партизан з творчим нахилом
09.01.2009, 13:22
по результатх рейду на західну україну вирішив дописати дещо в бортовому журналі.
загалом за 7 днів пройдено 1750 км. машина вела себе добре, заводилась навіть при сильних морозах з першого разу.
31 числа виїхали на луцьк. вся дорога була вкрита дайішниками, тому їхали по правилах - в населених пунктах 80 або 60 (в залежності від фону), в місцях ремонтних робіт - 40. в одному місці на 1-кілометровому відрізку нарахували аж 3 пости з дайцями - очевидно готвались до нового року. дорога замість звичних 4,5 год зайняла 6,5 год.
вертались до києва 7 числа. при в"їзді на рівненську окружну пробилось колесо. іопта... багажник забитий по самі вінця, надворі -12... розгружаюсь, дістаю докатку і міняю колесо. хвилин 5 возився з колесом - диск від морозу стиснувся і я не міг його зняти з барабана. одна година пішла на пошуки шиномонтажа в рівному - побував на 5-6 шиномонтажах, всі закриті. вирішив їхати аж до києва. обмеження докатки - 80 км/год. отак як старпер і їхав. з рівного до києва - 4 год при 80 км/год, середній розхід - 5.1л/100км.

Партизан з творчим нахилом
14.01.2009, 21:52
вівторок, 13.01.2009, 12:58.
прибув у ац голосіївський. перед новим роком заскакував до них на екстренний ремонт і записали на "заміну рульового карданчика" на 13 січня. я знав що одним карданчиком не обійдеться. дали балн заяви, я вказав на несправності - стук в рульовій колонці, стук в районі передніх стійок амортизаторів. відкрили наряд на мийку машини і сказали що я можу бути вільний - зателефонують коли все закінчать.

середа, 14.01.2009, близько 10 години ранку.
на роботі. нервуюсь - розпочався новий день, а мені не телефонують...
14:02 - телефоную в голосіївський. на моє питання "коли?" відповіли що вчора довго їздили і не могли діагностувати, сьогодні нарешті виявили, дещо замінили і проводять фінальний тест-драйв. зателефонують коли все буде готово.
15:19 - дзвінок з голосієво: "приїжджайте - машина готова". виїхав, близько 17 був в голосієво.

результат добового тестування і роботи над машиною - другий раз замінили рульову колонку в зборі з підсилювачем, замінили пильник переднього правого амортизатора.
цікаво, але в кий авто на то-60к яке проходив 30.12.2008 проблему з рульовим не класифікували як таку, що підпадає під гарантійну заміну. ну біс з нею, з колонкою. але ж порваний пильник не виявили. в те що він порвався за близько 30 годин їзди (а саме десь стільки зараз показує лічильник часу, який я обнулив після то), в умовах їзди по хороших дорогах і в визначеному правилами швидкісному режимі (110, 90, 60) - я не вірю. підозрюю, що діагностику ходової на то-60к не робили належним чином, бо пригадую що і на моє питання про товщину гальмівних дисків і "скільки їм жити" відповіли: "заїдьте через 6-7 тисяч км - подивимось".

Партизан з творчим нахилом
06.02.2009, 14:30
Вчора в 12-30 пройдено 60 000 км. На цю подію чекав цілий тиждень, робив прогнози коли ж перетну цю позначку. Власне, ось фото одометра :)

http://farm4.static.flickr.com/3367/3257199645_8c614d576a.jpg

fly_ua
06.02.2009, 15:09
А как фоткал?
включил аварийку посреди проспектa? ;)

Партизан з творчим нахилом
06.02.2009, 16:16
А как фоткал?
включил аварийку посреди проспектa? ;)
я постійно слідкував за одометром, перший раз взагалі сфоткав 59 999 км коли заводив машину, потім повільно їхав і коли "стукнуло" 60К зупинився біля тротуару і зробив декілька фотографій (на всякий випадок) :)

Vitos
06.02.2009, 16:46
Поздравляю, достойная отметка.

Как думаешь ещё столько же отбегает?

Партизан з творчим нахилом
07.02.2009, 17:02
Как думаешь ещё столько же отбегает?

Якщо знайду "чорного кота в темній кімнаті", то відбігає. Полювання просувається добре, ось-ось "кротяру" мають вичислити.

Партизан з творчим нахилом
21.03.2009, 23:11
Замінив перегорілу лампочку правого задньго сигналу гальм. Операція зайняла менше 10 хв (навчений досвідом заміни аналогічної лампочки з лівої сторони).
Подумую заїхати на СТО і заміряти товщину гальмівних дисків, тому що на останньому ТО на моє питання про залишкову товщину і необхідність заміни невпевнено відповіли "заїдьте через декілька тисяч км".

Партизан з творчим нахилом
27.04.2009, 20:52
Прийшла весна... в суботу вперше помив машину - я й забув якою гарною вона може бути! Помітив багато мікроцарапин, пряма дорога на полірування.
Наближається час Х... про нього в наступних коментарях бортовика...

На вихідних штурмував бездоріжжя - при діагональному вивішуванні машина добряче поскрипує в районі стійок між передніми і задніми дверима. Повного приводу, нехай і такого що лише підключається, все-таки бракує. Було б непогано прикупити повнопривідний Note :)

Безбожно пищить ремінь генератора, пора міняти. Також не радує ще один факт - при вивороті руля вліво до упору машина видає гучний свист/писк. Насторожило, буду перевірятись.

Сьогодні пройдено цікавий рубіж - 66606 км.

5136

Pripa
27.04.2009, 21:01
:) все остались живы?

Партизан з творчим нахилом
29.04.2009, 21:20
Сьогодні пройдено рубіж в 66 666 км. Фото в студію!
5165

Марина36
29.04.2009, 21:30
Демоны не доставали в этот день? А я скоро четыре 7 сфоткаю;) Не так интригующе конечно, но все же)

kalambur
04.05.2009, 19:19
Сьогодні пройдено рубіж в 66 666 км.
ура-ура-ура! :)

Партизан з творчим нахилом
05.05.2009, 20:22
Вирішив і я на шару перевірити ходову на ВіДі. Вчора зателефонував, записався сьогодні на 15-00.
Приїхав в 14-45. Менеджер-прийомщик на той час був лише один, і попав я до нього в 14-57. Ще десь до 15 хв пішло на заповнення всяких форм і т.д. (на ВіДі я вперше). Заропонували також тест системи кондиціонування за 1 грн, я погодився. Також попросив помити машину. Підписав документи і пішов в зал очікування. З мийки машина виїхала десь в 15-55... Довгувато якось, та я не спішу. Менеджер прийомщик прийшов за мною і повів у цех, щоб я майстру розповів на що треба звернути увагу (турбував гучний стук спереду), розказав що вже міняли амортизатори, опорні підшипники, пильник і т.д. і що вже стоїть третя рульова колонка, від чого в майстра і менеджера очі на лоб чуть не повилізали... Пішов очікувати далі. Машину оглядали на підйомнику, потім ганяли на стенді, потім вона 20 хвилин простояла в очікуванні майстра по системі кондиціонування.
Потім покликали мене і кажуть (о йопте!) що в мене гарантійний випадок - треба міняти рульову колонку :). Ну, кажу, це вже буде четверта! Ще година пішла на оформлення паперів і заміну колонки. Потім ще 15 хвилин забирав машину... Виїхавши з салону помітив що руль стоїть дофіга криво - косить вліво. Розвернувся, поїхав назад, розповів про халепу менеджеру. Сказав що лікується розвалом. Ха! Я й сам знав! Але чому не зробили? Каже записатись на завтра. Записуюсь, питаю чи це буде безкоштовно. Моє питання явно було складним, тому що однозначної відповіді я не отримав. Була спроба сказати мені, що це за гроші. Мовляв несправність ми усунули а регулювальні роботи це не по гарантії, але завтра мені скажуть точно. Кий Авто і Голосієво таких огріхів не допускали.
Крім того підтягнули захист моторного відсіку, сказали що це він видавав неприродні звуки. Ну що ж - завтра на Смородиновому спуску побачимо :)
В 19-00 вирушив додому, на окружній ззаду налетів Мікрік, порівнявся зі мною і пропонував поспілкуватись по рації якої в мене нема :)
Отакий був сьогодні день.

Марина36
05.05.2009, 22:02
А в чем же причина, что так быстро убиваются у Вас рулевые колонки, сервис-менам не задавали этот вопрос?

Партизан з творчим нахилом
06.05.2009, 07:42
А в чем же причина, что так быстро убиваются у Вас рулевые колонки, сервис-менам не задавали этот вопрос?
Задавав, питання відкрите. Єдине що я знаю - в інших людей таких жахливих проблем нема.

Parero
06.05.2009, 08:51
Я, честно говоря, читаю Ваш бортовик довольно давно, эта Ваша проблема меня так же заинтересовала, полез по форумам, нашим и не очень нашим, честно говоря, случай весьма не типичный, я не нашел похожих проблем, видимо это Ваша какая-то особенность, может стиль управления, а может особенность машины, пусть и не самая приятная!

Марина36
06.05.2009, 09:10
Вообще-то, получается если покупаем бракованный товар и в нем второй раз подряд ломается одно и тоже - его можно заменить, мобилку например или что покрупней. А с машиной что делать если закончится гарантия?

Parero
06.05.2009, 09:22
ну не совсем так. Если товар не подлежит ремонту,
в течение двух недель продавец обязан заменить его или вернуть деньги
Срок для экспертизы качества товара,
если таковая необходима, может превысить 14 дней лишь в случае договорённости сторон.
При наличии в магазине аналогичного товара требование потребителя о его замене подлежит немедленному удовлетворению.

Это то, что говорит нам закон, в реальности все намного сложнее. В данном случае машина ремонут подлежит, путем замены колонки, вот ее и меняют.

Что будет после гарантии, вот это действительно интересно, мне кажется, что лучше наверно продать машину, чтобы избавить себя от этой проблемы.

Партизан з творчим нахилом
06.05.2009, 09:36
Parero, сумніваюсь що мій стиль їзди приводить до того, що через 3 тисячі км після встановлення нової колонки вона виходить з ладу :) Власне, мені сервісмени вчора сказали що це не може бути пов"язано зі стилем їзди, інакше були б проблеми з ходовою в першу чергу. Ходову вчора провірили на підйомнику а потім і на стенді, я за всім спостерігав. Стенд як і результати огляду на підйомнику показав що ходова Ок.

Проблема дійсно нетипова. Я влаштовував на нашому форумі опитування щодо того в скількох власників Ноута є аналогічна проблема. Опитування показало що лище в небагатьох спостерігається стук, але я ніде не зустрічав щоб людям міняли колонку, тим більше 4 рази. Крім того я також вивчав інші форуми по Ноутах і з подібними проблемами там також не стикався.

В мене була досить довга і жвава дискусія з Кий Авто. Там мене запевняли, що це фіча Ноута, точніше фіча рульової колонки з електропідсилювачем. Тому такі проблеми притаманні всім авто з таким типом рульової колонки. Я в це не вірю.

Parero
06.05.2009, 09:40
ну тогда только особенность Вашей машины, я после вашего предыдущего поста опять полез поискать, ну не нашел ничего подобного, видимо проблема не в колонке, а какая-то другая, но приводит она именно к проблемам с колонкой,а что Вы думаете вообще делать дальше, я так понимаю, что срок гарантии в Вашем случае неуклонно движется к финишному отрезку.

Партизан з творчим нахилом
06.05.2009, 09:48
Я планую їздити на машині до моменту завершення гарантійного терміну. І міняти рульову колонку по гарантії стільки разів, скільки буде потрібно.

Я теж сервісменам говорив що має бути якесь "джерело" яке приводить до виходу з ладу колонки. За два роки це "джерело" так і не знайшли.

Parero
06.05.2009, 10:00
Я понял, все логично! Спасибо, кстати, за бортовик, весьма полезный!

chiso
06.05.2009, 10:04
Скажите, плиз, стук прогрессирующий?
у меня пробег 25 тыс. тоже застучал, проверил ходовую, все ок.
сказали, что или рейка или колонка. при повороте по не хорошей дороге есть биение на руль.
Как вы думаете стук громче станет?
Просто хотел гарантию бросить..

Партизан з творчим нахилом
06.05.2009, 10:17
chiso, дистанційно відповісти не можу, якби проїхався за рулем вашого авто впевнений що з 100% ймовірністю сказав би чи це рульова колонка чи щось інше.

Щодо того чи прогресує стук. Так, появляється від дуже слабим і потім прогресує доки не набирає якогось пікового "звучання" і стукоту. В кінці стукає постійно, дуже сильно б"є в руль з гучним звуком - на прямій при найменшій ямці і постійно в поворотах і на будь-яких ямах..

Партизан з творчим нахилом
06.05.2009, 10:26
Телефонував на сервіс щодо вирішення питання зі зміщеним кермом. Віддзвонились через 5 хв. Сказали що їхня погрішність, можу під'їхати і по шліцах колонку вирівняють. Мені всерівно яким способом руль буде вирівняний, але дивно чому це не зробити на стенді розвалу? Так підбирати положення шліців можна довго і нудно - треба виставити нове положення, а потім проїхатись і побачити чи руль на трасі стоїть прямо. При потребі повторити процедуру необхідну кількість разів до відновлення прямого положення керма.

Vitos
06.05.2009, 10:47
Раз по Note не удаётся определить "джерело" проблемы, так может стоить ещё поспрашивать на форумах других производителей авто,
особенно у тех, где рулевая колонка с электроусилителем?

Возможно, появятся новые мысли и найдутся способы лечения.

chiso
06.05.2009, 11:30
chiso, дистанційно відповісти не можу, якби проїхався за рулем вашого авто впевнений що з 100% ймовірністю сказав би чи це рульова колонка чи щось інше.

Щодо того чи прогресує стук. Так, появляється від дуже слабим і потім прогресує доки не набирає якогось пікового "звучання" і стукоту. В кінці стукає постійно, дуже сильно б"є в руль з гучним звуком - на прямій при найменшій ямці і постійно в поворотах і на будь-яких ямах..

Спасибо!
Я тоже записался на сегодня проверку за 1грн. может мне тоже поменяют колонку.
100% это колонка. т.к ходовуха и рейка -ок.
Я так проверял: завел машину, на месте кручу быстро руль налево и право. а коллега руку ложит на шину и чувстувует, что передается стук на колеса.

Мимец, лучше бы я YARIS купил..:(

chiso
06.05.2009, 11:35
Спасибо!
Я тоже записался на сегодня проверку за 1грн. может мне тоже поменяют колонку.
100% это колонка. т.к ходовуха и рейка -ок.
Я так проверял: завел машину, на месте кручу быстро руль налево и право. а коллега руку ложит на шину и чувстувует, что передается стук на колеса.

Мимец, лучше бы я YARIS купил..:(

Хотя, я не прав, в Ярис я б не всунул 5 дверей и холодильник высотой 2,20м.

chiso
06.05.2009, 11:45
Раз по Note не удаётся определить "джерело" проблемы, так может стоить ещё поспрашивать на форумах других производителей авто,
особенно у тех, где рулевая колонка с электроусилителем?

Возможно, появятся новые мысли и найдутся способы лечения.


В России лечат заменой колонки...

Партизан з творчим нахилом
06.05.2009, 11:49
В колег також спостерігаються подібні проблеми, але мене це ні разу не гріє.
В машині не повинно нічого клацати і розбиватись за 3 тисячі км.

Проблеми з колонкою в Рено (http://www.renault-club.kiev.ua/forum/index.php?showtopic=10346&hl=)

Проблеми з колонкою в Кашкая (http://qashqai-club.com/forum/viewtopic.php?t=1035&postdays=0&postorder=asc&start=0)

Партизан з творчим нахилом
06.05.2009, 14:17
Сьогодні в проміжку з 12-00 до 12-45 прикупив і перезувся в літню резину.
Поставив Nokian Hakka H 185/65 R15

http://vianor.ua/files/vianorua/tyres/Nokian_Hakka_H_tuote_iso.jpg

Купував і перевзувався у шинному центрі Vianor на Фрунзе, 86 (http://vianor.ua/store?myyntipiste=11822138). Шиномонтаж безкоштовний.

Під час шиномонтажа в повітрезаборнику переднього бампера за пластиковою решіткою був виявлений (і потім видалений) труп горобця. Пригадую як на півдні біля Херсону один екземпляр пішов на таран і пропав в районі бампера. Виявилось що це був камікадзе. Пошкодження у авто відсутні.

Марина36
06.05.2009, 15:28
Птичку жалко:sorry: Если не сложно будет потом описать впечатления от езды на этой резине. Как убью штатную летнюю - тоже прикуплю.

Партизан з творчим нахилом
06.05.2009, 16:14
Марина36, в вашої текни інший розмір резини, тому і враження в нас з вами будуть інші.

Vitos
06.05.2009, 16:18
Скільки відвалив за таку резину?

Я на Nokian зимою їздив - сподобалось.
Тепер цікавить літня.

Партизан з творчим нахилом
06.05.2009, 16:21
Скільки відвалив за таку резину?

Я на Nokian зимою їздив - сподобалось.
Тепер цікавить літня.
1 шина коштує 704 грн, при купівлі комплекту в центрі Віанор шиномонтаж в подарунок + офіційна гарантія з талоном на шини.

alex_viva
06.05.2009, 16:23
там есть и подешевле, расскажи, почему остановил свой выбор именно на этой?

Партизан з творчим нахилом
06.05.2009, 16:32
там есть и подешевле, расскажи, почему остановил свой выбор именно на этой?
Таку резину можна знайти і подешевше, але без шиномонтажа в подарунок.
Якщо ти мав наувазі що в Нокіан є дешевша резина, то так - є і дешевше.
Чому зупинив свій вибір на цій? Прийнятна ціна, приємний малюнок протектора - дуже сходий як у Continental ContiPremiumContact 2, а ця резина на мою думку найкраща в класі. Плюс почитав відгуки в Україні і за кордоном, нічого архіпоганого не знайшов. Виробник класно розрекламував. Купа факторів :)
Поганяю на ній і побачу чого вона дійсно вартує. Перші враження нормальні - по бруківці наче не гупала, досить комфортна, правда на асфальті видалась дещо шумною, я на це зразу звернув увагу, буду слідкувати і надалі - можливо враження зміниться.

Марина36
06.05.2009, 19:16
Шумит потому что новая. Обкатается - перестанет. Мне осенью предлагали купить нокиан финского пр-ва за 950гр. 1 шт, отказалась - дороговастенько. А зимние диски и шины у меня R 15, так что есть с чем сравнить)

Марина36
09.05.2009, 22:17
А что случилось с задней балкой, неужели "поцеловать" успели?

Партизан з творчим нахилом
10.05.2009, 23:18
А что случилось с задней балкой, неужели "поцеловать" успели?
Задню балку прикрутили до кузова і повісили на неї колеса... ото таке...

Марина36
11.05.2009, 11:37
:D Я в курсе. Я конечно блондинко, но не до такой степени))) Читала ваше сообщение к Юджину вот и спросила было ли дтп или что.

Ваdим
11.05.2009, 14:29
1 шина коштує 704 грн, при купівлі комплекту в центрі Віанор шиномонтаж в подарунок + офіційна гарантія з талоном на шини.
Когда подбирал себе комплект дисков и резины на лето, заехал в Вианор на Кировоградской и жутко не понравилось :(
1) половину Нокиана который они "парят" Российского производства, кто не знает, на них написано Made in EU.
2) хорошие литые диски дороговато по сравнению с другими магазинами
3) больше всего удивило что при покупке комплекта покрышек, СКИДКА 25 процентов на установку (так что на Фрунзе тебе повезло :az: )
4) да и шиномонтаж их лично мне не понравился, работают с обычными домкратами

Tanuka
12.05.2009, 12:48
Когда подбирал себе комплект дисков и резины на лето, заехал в Вианор на Кировоградской и жутко не понравилось :(
1) половину Нокиана который они "парят" Российского производства, кто не знает, на них написано Made in EU.
Если я правильно понял политику Нокиан, то все, что Hakka -- все из России, т.к. в буржуинии нет Nokian Hakka V/H/Z/i3, есть Nokian V/H/Z/i3. Возможно я не прав и понял неправильно, но подтверждений этому я пока не видел.

Партизан з творчим нахилом
12.05.2009, 12:54
Если я правильно понял политику Нокиан, то все, что Hakka -- все из России, т.к. в буржуинии нет Nokian Hakka V/H/Z/i3, есть Nokian V/H/Z/i3. Возможно я не прав и понял неправильно, но подтверждений этому я пока не видел.

Не правильно. На заводі в Росії випускають певні типорозміри резини. Наприклад розмір для Ноута якраз в Росії і випускають, на моїй так і написано - Made in Russia маму їх туди

Партизан з творчим нахилом
13.05.2009, 19:39
Сьогодні.

Випадок перший.
Їду на роботу. Виїжджаю з заправки ОККО біля Каравану, руль викручений вліво, суттєво даю газку - чую як ліве переднє колесо просковзує зі свистом. Непорядок №1.

Випадок другий.
Продовжую їхати на роботу, проїжджаю повз СТО Піночета, дорога там поперемінно з ямами. В одному місці на нерівному трохи ямковому асфальті пригальмовую - спрацьовує АБС. Непорядок №2.

Випадок третій.
Вертаюсь додому, їду по вулиці Шахтарській до Каравану, швидкість 60. В одному нерівному місці (але без ям) гальмую, спрацьовує АБС. Непорядок №3, хреново.

Випадок четвертий.
Продовжую повертатись додому. На перехресті Автозаводської і Лугової дорогу перегороджує маршрутка. Авео преді мною гальмує до нуля, я на рівному хорошому асфальті зі швидкості 40 км/год (тільки переїхав трамвайні колії) також відгальмовуюсь до нуля. Спрацьовує АБС. Тотальний непорядок.

Для себе зробив досить вагомий попередній висновок, що Hakka H (як мінімум в розмірі Ноута і made in Russia) повне гімно. Або ж проблеми з гальмівною системою. До наступного ТО 2 тис км, подивимось.

ffantasm
13.05.2009, 23:35
Вполне вероятно "не в тормозах" дело, а в суперовой резине!
АБС (грубо) = предотвращение блокировки колес.
Если на старой, не "мадэ Раша" - срабатывания не наблюдалось , то очевидено что:
а) проблема с резиной, например они очень твердые
б) "бесплатный шиномонтаж" дает свои результаты
Все ситуации печальны, но лучше двинуть на СТО и понять причину = т.к. это безопасность!

Как работает АБС и "шо воно таке" = тут (http://www.krasland.ru/lib/index.php?id=show&aid=475&ses=07b4e1e3c838364cf40a7a46dbf5f127)

Партизан з творчим нахилом
13.05.2009, 23:46
ffantasm, я не говорив про можливі проблеми з АБС. Гальмівна система це і диски, і колодки і т.д. Диски, наприклад відбігали вже 70 тисяч км.
Крім того як шиномонтаж може бути причетний до цієї ситуації? Не бачу жодного за'язку.
Якщо диски і колодки зношені, то як на мене цілком можливий ефект АБС, коли машина гальмує ривками.

Ваdим
13.05.2009, 23:50
Да уш, российский Nokian

chachabox
14.05.2009, 00:06
уж очень много диски проехали...у нас они как то быстро того...

ffantasm
14.05.2009, 09:05
...Диски, наприклад відбігали вже 70 тисяч км.
Крім того як шиномонтаж може бути причетний до цієї ситуації? ....
Да уж - пробег у дисков хороший....
Место крепления датчика АБС у нас - оч. уж нежненькое ....
Придерживаюсь все таки версии = резина.
Наблюдал "муки" владельцев резины с завышенной твердостью.... Как обычно, производитель был или россия или украина :)
В любом случае ситуёвина не нормальная .

kasper
14.05.2009, 18:44
а как вы понимаете что сработало абс?

chachabox
14.05.2009, 19:11
А звук , как будто стрекочет что то, и отдает в педаль....что то типа дыр-дыр-дыр и в педаль ....Первый раз таки пугаешься, как будто что то сломалось и стучит обо все вокруг...

kasper
14.05.2009, 19:44
фигасе. что то я такого не припомню

Марина36
14.05.2009, 19:57
У меня зимой на крутой горке грунтовой обледеневшей так сработала абс, думала что машина сломалась - ужасающий громкий металлический скрежет был. И на приборной доске мигал индикатор "скользкая дорога".

Parero
14.05.2009, 23:38
А звук , как будто стрекочет что то, и отдает в педаль....что то типа дыр-дыр-дыр и в педаль ....Первый раз таки пугаешься, как будто что то сломалось и стучит обо все вокруг...
ну на счет пугаешься не сказал бы, а так все именно так и есть:)

alex_viva
15.05.2009, 11:13
А звук , как будто стрекочет что то, и отдает в педаль....что то типа дыр-дыр-дыр и в педаль ....Первый раз таки пугаешься, как будто что то сломалось и стучит обо все вокруг...

стандартные признаки работы АБС

Партизан з творчим нахилом
19.05.2009, 16:01
В п'ятницю в задньому бампері відпечаталась морда Mazda 5. Їду на дефектовку.

Parero
19.05.2009, 16:13
Сильно??? Машина застрахована?

Партизан з творчим нахилом
19.05.2009, 16:16
Сильно??? Машина застрахована?
Нормально. Застрахована.

kasper
19.05.2009, 18:20
сочувствую. надеюсь сбор доков и общение со страховой не принесет многотгемороя

Партизан з творчим нахилом
21.05.2009, 16:58
Дефектовка зроблена, рахунок в страхову переданий. Бум міняти бампер і всі діла.
На СТО бампер вчіпили по правильному, рівно і тепер він висить і не муляє око.

kasper
21.05.2009, 18:11
вы за снятие и установку бампера платили? если да-то чек будите передавать в страховую для возмещения тоже?

Партизан з творчим нахилом
21.05.2009, 19:21
вы за снятие и установку бампера платили? если да-то чек будите передавать в страховую для возмещения тоже?
Платив. Буду передавати для відшкодування.

Партизан з творчим нахилом
01.06.2009, 19:51
Сьогодні пройдено ТО-75К.
Крім робіт передбачених регламентом Кий Авто додатково замовлена заміна ремня генератора і підкрутити захист моторного відділу - гримить суттєво.
По результатах ТО: машина живчик, гальмівні колодки і диски в нормі, замінили лампу заднього правого габарита (стопа), заміна лампи підсвітки занього номерного знаку, гарантійна заміна стійок стабілізаторів і.... пам-парам-папамммм!!! гарантійна заміна підрамника! Підпрамника на складі нема, чекати 1,5 місяця.
Ну ось нарешті і знайшовся чорний ків в темній кімнаті. Я декілька разів приїздив і просив перевірити ходову і робив наголос на підрамнику - говорили що все ОК. Нарешті без мого прохання і нагадування виявили необхідність його заміни (насправді необхідна заміна сайлентблоків).
І ще - по шклу задньої двері затікає в салон вода під чс дощу. На СТО це визнали (видно на внутрішній стороні шкла потьоки), сказали міняти прокладку центрального повторювача гальм на задній двері. Правда сказали "вам треба купити...", що мене не радує, але це буде предметом для розмови іншого разу. Ото таке...

Vitos
02.06.2009, 20:50
Где проходил ТО - 75к

Партизан з творчим нахилом
02.06.2009, 21:13
Где проходил ТО - 75к
я ж написав що на Кий Авто

GOODcat
09.06.2009, 16:45
ПЗТН, интересно Ваше мнение.
наслышан о проблемах с рулевой колонкой в Вашем ноуте.
на своем такого не замечал, однако недавно впервые проехался
по сельской дороге усыпанной камнями и появилось дребезжание
в рулевом. негромкое но хорошо слышимое.

мой вопрос: это начало моих проблем с рулевой или нет?

Партизан з творчим нахилом
11.06.2009, 08:44
ПЗТН, интересно Ваше мнение.
наслышан о проблемах с рулевой колонкой в Вашем ноуте.
на своем такого не замечал, однако недавно впервые проехался
по сельской дороге усыпанной камнями и появилось дребезжание
в рулевом. негромкое но хорошо слышимое.

мой вопрос: это начало моих проблем с рулевой или нет?
GOODcat,
я не екстрасенс, на відстані діагнози не ставлю і не лікую :) Думаю, що міг би відповісти на ваше питання якби проїхався за кермом вашого авто. Стук і звук стуку рульової колонки я можу впізнати чітко ;) Таке не забувається...

Спробуйте самі визначити чи є у вас люфт (і відповідно стук). Заведіть машину і на рівному місці і повільно крутіть руль вліво вправо (достатньо відхиляти руль на 45..60 градусів в кожну сторону) - для Ноута природнім буде відчувати при невеликому куту відхилення руля (5..10 градусів) від положення рівноваги появу деякого зусилля і ніби невеликикий удар (так наче руль в щось впирається). Потім повторіть те ж саме але швидко. Якщо удари сильно віддають в руль і звук голосніший - може бути і "воно". Спробуйте одною рукою крутити руль а іншою триматись за рульову колонку - в місці педалей рульова колонка нічим не захищена і її можна взяти рукою за карданчик, він також часто розбивається як і самі шліци в колонці.
Потім коли буде можливість слідкуйте за ударами в руль (вони досить добре відчуваються і супроводжуються звуками):
- коли ваша автівка їде на швидкості 10-20 км/год по поганій дорозі і машина розхитується вліво-вправо як човен, зазвичай в таких випадках в мене починала стукати колонка (знову ж таки з глухим звуком)
- в поворотах на будь-якій швидкості коли колеса попадають на стики асфальту або ямки також відчуваються стук в рулі (але не плутайте з ударами які передаються виключно від того що дорожнє полотно не рівне!)

Партизан з творчим нахилом
17.06.2009, 09:05
Зідній бампер замінили, правда на скільки я зрозумів, то колорист Кий Авто суттєво попотів щоб колір прийшовся мені до душі :) Дякую Udgin за шефство :)

Рульова колонка яку замінили на 68К км (зараз пробіг 74К) знову стукає, правда не так сильно і не так часто як попередні (я б сказав рідко), з чого роблю висновок, що це якийсь модифікований варіант. Кажуть вже доступні колонки типу С (хз що це таке, були А, В...), надіюсь моя теперішня встигне здохнути за рік і мені поставлять перед закінченням гарантії нову останньої модифікації :D

Ноут постійно радує новими звуками, його і без того басистий від народження голос щодня мужнішає і додає солідної спортивної "породистості". Напевно каталізатор доживає своє. А декілька днів назад вернулись "зимові приступи" - коли температура впала суттєво (вночі в нас в районі було 4 градуси коли я виїжджав на рибалку), то після заведення двигуна і до його прогріву випускна система в діапазоні роботи дивгуна на 1500-2000 обертів видавала звуки породистого дизеля 8O що мені не дуже сподобалось. Надіюсь ближче до зими симптоми вдасться діагностувати і проблему буде вирішено.

Партизан з творчим нахилом
06.08.2009, 21:39
Вчора на Кий Авто по гарантії поміняли підрамник, на який довелось чекати 2 місяці так як не було в наявності. Машину здав в 8-46, забрав в 20-26. Зі слів прийомщика дуже багато часу потратили на те, щоб відкрутити один з болтів до якого підступ не ззовні, а зсередини (?!?) Вже думав, що прийдеться залишити машину на наступний день, але встигли зібрати. Заявлені мною постукування в підвісці пропали, відчувається що підвіска більш збита.
Також мені звернули увагу на те, що АБС спрацьовує рано - я пропоментував, що також маю подібне відчуття. Треба на наступному ТО звернути на це увагу.
Пробіг наближається до 80К (залишилось 2 сотні км).

Викуля
06.08.2009, 23:42
Костя, поздравляю с новым подрамником!:good:

р.s. я свой жду уже 1,5 месяца, :bk: осталось еще чуток

GOODcat
10.08.2009, 09:59
Партизан, спасибо.
благодаря вашим инструкциям
я установил что таки да имеем проблемы но не уверен что с рулевым.
действительно при проезде неровностей в повороте на низкой скорости
слышен ощутимый стук. но мне почему то кажется что это стук подвески
которого раньше не было. следовательно нужно диагностировать
и руль и ходовую, чтобы точно определить источник.

короче, кий авто here i come...

Партизан з творчим нахилом
10.08.2009, 13:29
GOODcat, you are welcome :)

Miheevich
12.08.2009, 11:19
Ну і я звернусь за косультатцією. При проходженні поворотів і відповодні вивороті руля (навіть на рівному асфальті) відчувається періодичній стук в підвісці і рульовому. Схоже на те як би в підшипнику є виработка і він вискакує з "канав" і знову туди падає. Чи було у вас таке і якщо було то що міняли ?

Партизан з творчим нахилом
12.08.2009, 14:28
Miheevich, коли рульова колонка була вже достатньо розбита, то стукіт було чути (і він відчувався на рулі) також і на рівній (відносно рівній) дорозі. Міняли рульову колонку в зборі з електропідсилювачем. Оскільки в вас є ще стук в підвісці то треба, напевно, дивитись і до неї також. А як перевірити чи стукає колонка я декілька сторінок назад описував.

Зі своїх спостережень можу сказати, що якщо є проблеми з рульовою колонкою, то стук в ній відчувається навіть на прямій при проїзді розламів або стиків асфальту, а в поворотах при боковому розхитуванні машини він досягає апогею :)

GOODcat
12.08.2009, 14:51
у меня апогей достигается, а на прямой никаких стуков.

Партизан з творчим нахилом
12.08.2009, 19:43
у меня апогей достигается, а на прямой никаких стуков.

GOODcat, заскочи на СТО на діагностику, я більш ніж впевнений що випадок гарантійний, якщо його діагностують. ;)

P.S. На Кий Авто вперто запевняють (у всякому випадку мене запевняли декілька разів), що це конструктивні особливості рульової колонки з електропідсилювачем. Останнього разу мені відповіли "вам ж поміняли одну рульову колонку - не допомогло", після чого я більше до них з цим питанням не звертався. Всі інші дилери (Голосієво, ВіДі та і Свобода поки була жива) проблеми діагностували і признавали + міняли по грантії.

Tom_s
12.08.2009, 19:59
давайте збиремо декілька машин з даною проблемою і заявимось до дилера хай міняють всім зразу:D :dx:

chachabox
12.08.2009, 20:09
не подшаманили что то со стабилизатором, говорят типа сместился и цеплял что то....стало лучше, но все равно при повороте малейшая раскачка и стук-стук в руле....поеду опять.

Miheevich
13.08.2009, 09:44
Дак отож шо минулого разу на ТО я намагався майстру показать стук який був в рульовому але він вишиваючи по тестовій грунтовкі (хто був з такою проблемою в Кий авто знає де вона і шо воно), повторював як мантру "Я ничего не слышу". Ну не дак не, гарантія ще є. Правда підвіску і рульове обтянули, наче стало краще. А зараз гуркотить як шарабан і не лише в поворотах (це окрема пісня). Конкретно де саме стук сказать не можу, просто відчуваю що підвіска гуркотить, немає зібраності. Можливо сайлентблоки тю-тю. На наступній неділі буду на ТО побачим, як мінімум опортні повинні піти під заміну.

Volfram
16.08.2009, 13:23
Посмотрите стойки стабилизатора. Если косточкам хана, то стучать может даже на ровной дороге.

Партизан з творчим нахилом
17.08.2009, 14:49
Непомітно для себе машина перетнула рубіж в 80 тисяч км. Пробіг поважний, тому машина отримує більше уваги з моєї сторони. По попереднім розрахункам гарантія не доживе до 3-річного віку, а закінчиться на 100 тисячах пробігу десь в лютому 2010.

GOODcat
17.08.2009, 14:54
мои поздравления (не сарказм)

Партизан з творчим нахилом
22.10.2009, 20:01
Якась курва вкрала щітку склоомивача двері багажника. Завтра на ТО-90К.

Марина36
22.10.2009, 20:49
И тебя не миновала чаша сия - я о дворниках. Удачи на ТО!

Партизан з творчим нахилом
23.10.2009, 20:56
Пройдено ТО згідно регламенту Кий Авто. Додатково замінені гальмівні диски і гальмівні колодки. Куплена щітка заднього шклоомивача.
По гарантії замовлений ущільнювач повторювача гальм на двері багажника - протікало.
Машина бігає, проблем не створює. От тільки розхід не радує.

Parero
23.10.2009, 23:31
а какой сейчас расход?

Партизан з творчим нахилом
24.10.2009, 09:02
а какой сейчас расход?

Стрибає від 10,6 до 11,8. Затори маму їх туди.

Партизан з творчим нахилом
24.10.2009, 21:17
Трабли з дверкою багажника - відкривається лише до рівня підборіддя, далі треба докладати фізичну силу. Аналогічно з закриттям - до висоти підборіддя треба силою опускати після чого амортизатори самі дотягують дверку. Непорядок, буду фіксити.

Miroslav
25.10.2009, 00:01
В мене така сама проблема на Тііді. Правда пробіг значно менший, близько 31 тисячі км (1 рік 9 місяців автівці).
Розповіси, яким чином пофіксиш. Мені цікаво чи для цього треба замінювати амортизатори (і чи гарантійна така заміна) чи достатньо їх ретельно змастити.

Партизан з творчим нахилом
27.10.2009, 20:24
Сьогоднішній візит на Кий Авто завершився гарантійним випадком - заміна лівого амортизатора дверки багажника. В наявності нема - чекаю поставки.

Партизан з творчим нахилом
28.10.2009, 21:04
Заскрипіло сидіння водія - при розкачуванні на ямах і стиках асфальту видає "скрип-скрип". Однозначно платик.
Клімат контроль почав балуватись - через якийсь час після початку руху перестає працювати підігрів сидіння (не гріє зовсім, сидіння холодне), плюс починає дути не тепле а холодне повітря. Холодно, блін!..

Партизан з творчим нахилом
07.11.2009, 10:11
Отакої... Пропала підсвітка положення селектора АКПП. Непорядок.

Партизан з творчим нахилом
13.12.2009, 11:31
Минулого тижня встановив на авто нові лампи Philips X-treme Power (http://www.lighting.philips.com/in_en/consumer/carlighting/1_car_lighting/products_for_car/9_xtremepower.php?main=in_en_consumer_lighting&parent=89083467512&id=in_en_car_lighting&lang=en). Ефект суттєвий - світловий пучок білий і потужний, ввечері почуваю себе впевненіше.

В п'ятницю на Кий Авто по гарантії поміняли прокладку повторювача стоп-сигналу на двері багажника. Також поміняли лампочку в селекторі АКПП - тепер знов підсвічуються положення важіля. Просив подивитись до замка задньої лівої дверки (нехарактерний звук при відкриванні) - не глянули, сказали що саме має пройти. Хоча як саме може пройти якщо вони навіть не дивились що там? Непорядок. Але так як була п'ятниця - не став наполягати, заїду іншим разом.

Пробіг впевнено прямує до 90К км...

Партизан з творчим нахилом
14.12.2009, 21:41
Сьогодні в обід на мене напав нервовий тік, після того як на бортовому побачив розхід 13.0 на 100 км... 8O
Поки машина не прогріється, складається враження, що в мого авто вихлопні гази йдуть прямотоком...

Партизан з творчим нахилом
19.12.2009, 18:33
За минулий тиждень в машині провів загалом 21 годину (згідно показів бортового компа), середній розхід склав 12.1 л на 100 км.
Сьогодні закінчилась омивайка, розпечатав оригінальну Ніссан, з 5 літрів в бачок не влізло грам 200.
На вечір заплановані покатушки по Смородиновому спуску. Вчора катався - кайф...

VENCA
19.12.2009, 18:41
Добрый вечер уважаемый Партизан!
Я прочитал, что Вы поменяли тормозные диски и колодки.
Вы ставили оригинал или неоригинал?
Если неоригинал то что можете порекомендовать?
У меня на ТО-4 тоже порекомендовали при следующей замене колодок поменять и тормозные диски, вот и интересуюсь что лучше поставить оригинал или неоригинал.
Спасибо.

Партизан з творчим нахилом
19.12.2009, 18:53
Venca, ставив комплект диски + колодки Ferodo Premier. Дуже задоволений, при наявності зчеплення з дорожнім полотном машина гальмує просто відмінно.

VENCA
19.12.2009, 18:58
Venca, ставив комплект диски + колодки Ferodo Premier. Дуже задоволений, при наявності зчеплення з дорожнім полотном машина гальмує просто відмінно.
А контакты где купить скинь пожалуйста!

Партизан з творчим нахилом
19.12.2009, 20:39
А контакты где купить скинь пожалуйста!

Брав рік назад в форумчанина ESPACE, місяців 9..10 лежали вдома, чекали свого моменту :) Два рази возив на СТО, поміняли з третього разу (до того всі рази ще залишався допустимий залишок)

Партизан з творчим нахилом
20.12.2009, 00:25
Поганяли сьогодні з дружиною по Смородиновому спуску. Дочекались вечора, коли машин на вулиці майже нема і махнули туди. Правда під час заїзду дружини зверху назустріч в повороті вилетів Богдан - думав все, будемо витягувати машину з кювету, але дружина на диво вправно справилась з керуванням і ми не те що залишились на дорозі, але й після заносів вліво-вправо не застрягли і продовжили рух.
Подумав про те, що можна влаштовувати змагання - хто швидше на свому авто підніметься по спуску на самий верх.

Партизан з творчим нахилом
21.12.2009, 22:48
Сьогодні вранці нарізав борозди на сніговій цілині біла кас Палацу спорту. Спочатку передніми колесами виліз на бровку, а потім витягував задні. Відверто кажучи, реально прозрівав від того, як передньопривідне авто вилазить на засніжений бордюр 8O Потімгазуючи і повзучи пузом проклав колію довжиною 20 метрів, кілька разів вперед-назад і розчистив собі місце. Через хвилину по моїй колії поїхав Тусон і по мому прикладу вперед-назад розчистив і собі місце.

GOODcat
24.12.2009, 13:41
а мне как раз такое занятие очень не понравилось.
во-первых гробишь коробку, а во-вторых трешься днищем по мерзлому снегу.

кстати а что такое смородиновый спуск или как то так? в чем его прикол?

alex_viva
24.12.2009, 14:00
этот спуск - нечто особенное. старая царская дорога - извилистое направление, ведущее с татарки вниз к подолу, выложено булыжником, в некоторых местах есть существенные выбоины и наплывы. я по нему часто с работы на татарку ездил

GOODcat
24.12.2009, 17:17
этот спуск - нечто особенное. старая царская дорога - извилистое направление, ведущее с татарки вниз к подолу, выложено булыжником, в некоторых местах есть существенные выбоины и наплывы. я по нему часто с работы на татарку ездил

аааа, все понял. я по этой дороге один раз ехал и прозревал что вообще такое в киеве существует. никогда раньше не слышал и не видел ее. даже сейчас не знаю как туда попасть. первый раз мне дорогу показали. я был потрясен.

Партизан з творчим нахилом
27.12.2009, 12:30
Ну ось і пройдено рубіж в 90К км. Починає скрегостит і свистіти ремінь генератора, якось дуже часто доводиться його міняти...

VENCA
27.12.2009, 12:35
Ну ось і пройдено рубіж в 90К км. Починає скрегостит і свистіти ремінь генератора, якось дуже часто доводиться його міняти...
А сколько раз за 90000 вы его меняли?

Партизан з творчим нахилом
27.12.2009, 12:43
А сколько раз за 90000 вы его меняли?

міняв разів 5

Parero
27.12.2009, 19:49
ну где то так и есть, хотя последние вроди как не должны вообщем то свистеть

Партизан з творчим нахилом
04.01.2010, 11:31
Вчора повертались до Києва і на прямій ділянці траси помітив, що люфт рульової колонки настільки сильний, що на прямій дорозі віддає постукуванням в рульове колесо. Сьогодні зранку поїхав на ВіДі, звідки і веду цей запис. Майстер-приймальник був дещо здивований розповіддю про тричі замінену рульову колонку, на хвилин 10 кудись пропав, мабуть радився з фахівцями по гарантії. Розпитував чи був стук, коли в листопаді на Кий Авто міняли мені щось (амо задньої дверки). Сказав, що на той момент стукіт вже був, але Кий Авто відхрещується від цієї проблеми. Після чого сервісмен попросив надати сервісну книгу і загнати авто під ворота СТО.
Пробіг 91 483 км. Очікую на авто.

Партизан з творчим нахилом
04.01.2010, 20:17
За результатами ранкового заїзду на ВіДі - очікую на прибуття нової рульової колонки. Сервісмен був реально в шоці. Я так розумію - мій вимпадок є унікальним.

Партизан з творчим нахилом
05.01.2010, 13:17
Розкажу історію, яка сталась зі мною буквально 30 хвилин назад. До нашого дому, який стоїть на невеликій гірці, є 2 під"їзди - один більш довгий (40 метрів) і з малим нахилом (перепад висоти 7 метрів). Другий більш короткий (20 метрів), ще й з поворотом і таким самим перепадом висот. Звісно ж вкатали в льодяне шкло обидва підйоми, тому більшість машин або не виїжджає зовсім, або паркуються в 50-100 метрах від дому біля заїздів.
Повертався додому і вирішив заїхати зі сторони більш довгого (і по ходу більш пологого) заїзду. Підїхав і побачив, як на середині підйому всіма 4-ма колесами шліфує лід Кіа Соренто. Біля Кіа з обох сторін стояли зіваки, як дорослі так і малі. Стою, моргаю повоторм на заїзд, дивлюсь як Кіа витанцьовує вліво-вправо. Ззаду за мною в чергу став 5-й бімер і теж моргає поворотом. Через дві хвилини Соренто здався і поповз назад. Я дочекався поки він повністю з"їде і без тіні сумніву включив драйв і рванув вперед. Розгін взяти не вдалось - біля підніжжя була каша з снігу і балота. Колеса просковзували, але машина почала набирати швидкість. Бімер відпустив мене на пару метрів і також поповз. Незважаючи на монопривід Ноут як зубами чіплявся колесами за лід і на диво всім перехожим і зівакам ліз вгору підскакуючи на зальодянілих горбах і повизгуючи колесами. Групка підлітків стояла на вершині і очевидно робила ставки "виїде/ не виїде" і коли Ноут добрався до вершини - проводжали мене враженим поглядом. Глянувши в заднє дзеркало побачив, що бімер застряг менш ніж на половині підйому і як Соренто виляв задом вліво-вправо.
Отакий він, підкорювач льодяних просторів :)

Tanuka
06.01.2010, 09:10
А какая резина при этом стоит?
Моя Yokohama W.drive такое врядли позволит сделать...
Отвлеченно: на всяких "джипах" часто стоит всесезонка, т.к. народ считает, что раз полный привод, то и въедет и затормозит везде. И часто таки так и получается.

alex_viva
06.01.2010, 11:51
Еще раз браво ноуту!!! у нас - супермашинки!!!

Партизан з творчим нахилом
06.01.2010, 13:29
Загорілась лампочка ABS... а мені виїжджати в дорогу...

ESPACE
06.01.2010, 17:53
Загорілась лампочка ABS... а мені виїжджати в дорогу...

возможно просто снегом датчик залепило :bk:

Партизан з творчим нахилом
07.01.2010, 14:20
возможно просто снегом датчик залепило :bk:

напевно так і було, як прийшло - так і пішло

GOODcat
11.01.2010, 15:32
Отакий він, підкорювач льодяних просторів :)

не могу не согласиться.
сам восхищен тем как машина себя ведет этой зимой.
не закопался ни разу, хотя в такие сугробы заезжал, что думал, ну все тут точно сяду. после меня машины заезжали и грузли. а енот он какой то непобедимый.

Партизан з творчим нахилом
12.01.2010, 20:53
Сьогодні розхід виліз на відмітку 19,6 літра на 100 км 8O Таке було тільки в день, коли ми забирали авто з салону, після цього - максимум 13,6.
Непорядок якийсь. Вертався до Києва, при швидкості 90-100 км/год розхід був 6,8 що в свою чергу на 0,6-0,8 літра більше ніж звичайно при такому режимі руху...

Партизан з творчим нахилом
02.02.2010, 21:44
ну ось, не пройшло і 2 місяців, як обидві лампочки фар (спочатку ліва, рівно через тиждень - права) перегоріли... якось дорого раз на 2 місяці 200 грн за лампочки...

frion
04.02.2010, 14:11
Ув. Партизан з творчим нахилом. Я зарегистрировался тут только благодаря Вам, чтобы ответить в Вашем журнале. Спасибо огромное за за Ваш журнал. В это сложно поверить (по крайней мере мне не верится) - но я прочитал его весь "от" и "до". Сейчас стою перед выбором авто и поэтому решил набраться терпения и всё прочитать. Я подбил сухую статистику.
Менее чем за 3 года и 90.000 км пробега - более 20 поломок.
Даже теперь не знаю что и думать. Я такой же дотошный как и Вы. Обращаю внимание на каждый стук, скрип. Поэтому не обращать внимания на всякие там скрипы сидений, стуки в ходовой, ... - тоже не смогу.
Я стоял перед выбором Nissan Note 2008 года новый из салона (акционный, не успели продать) и VW Polo новый, который только недавно вышел.
Думаю, что 2008 год отпадает. Теперь если рассматривать - то только новый 09/10 года Note. Там и рулевая проработанее и другие моменты наверно тоже. Может я и неправ.
Но и с новым тоже возникают сомнения.
А Фольцваген - это качество, которое не подвергается сомнению. Хотя Поло гораздо поменьше и потеснее Ноута.

В любом случае огромное спасибо за журнал. Теперь если и решусь на Ноут - буду заранее знать к чему быть готовым.

Партизан з творчим нахилом
04.02.2010, 16:19
frion, хочу вам сказати, що незважаючи на всі неприємні моменти які були в житті мого Ноута, я не шкодую про зроблений вибір. Та і всі ті моменти були вирішені по гарантії. Більш того, навіть маючи зараз такий багаж знань про авто і досвід його експлуатація, я всерівно купив би саме його за ту суміш характеристик і те задоволення від їзди яке дарує Ноут.

Щодо нового Поло - він мені дуже подобається ззовні, але за ті гроші які просять за Ноут, ви не отримаєте великої кількості корисних і зручних опцій в Поло. Та і салон у нього, як ви вже зауважили, дуже тісний.

Я щиро можу порекомендувати вам саме Ноут.

Партизан з творчим нахилом
12.02.2010, 22:45
В бажанні знайти вільне місце для парковки в дворі під будинком вирішив освоїти клумбу. Машина мордою пропорола снігову цілину і впевнено сіла на пузо :) Так що вранці лопаті знайдеться застосування :)

Партизан з творчим нахилом
13.02.2010, 13:04
На відкопування машини сьогодні пішла ціла година. Один чоловічок запропонував видьоргнути мене, але якось дуже довго він прогрівав авто - я встиг відкопатись і самостійно виїхав.

ffantasm
13.02.2010, 13:21
Целый час 8O = у тебя много свободного времени.

Помогает парковка задом.
Он легче чем передок.
С другой стороны при выезде нуно преодолевать меньшее растояние до расчищенного пространства, и там легче подкладывать анти-буксовочные траки.

Партизан з творчим нахилом
13.02.2010, 17:26
Заїжджати на засніжену клумбу все-таки простіше передом, тому що бровка представляє з себе серйозну перешкоду.

Партизан з творчим нахилом
13.02.2010, 20:07
Забрав в МЕТРО останню лампу Філіпс з нашим цоколем Н4, поміняв неробочу праву - тепер світять обидва ока :)
Ціна питання - 40 грн, плюс 2 хвилини на заміну.

Партизан з творчим нахилом
20.02.2010, 22:47
Сьогодні на ВіДі по гарантії в четвертний раз замінили рульову колонку (вал). Плюс замінили опорний підшипник (навіщо?..). Питання в тому, чому один а не пару. Мабуть поправка на кризу, без коментарів.
Після заміни рульової колонки руль став криво, я проїхав метрів 200, розвернувся і зразу ж на сервіс. Там відовіли, що треба робити регулювання розвалу-сходження, але це вже не гарантійний випадок. Я сказав, що всі попередні рази розвал-сходження після заміни робили безкоштовно, але менеджер відповів, що він лише "передаточное звено" (телефонував менеджеру по гарантії). В результаті за регулювання заплачено 192 грн плюс написана скарга на ім'я директора з вимогою повернути сплачені гроші.
Це я вже втретє заїжджав на ВіДі і в черговий раз залишився незадоволений сервісом. В цьому плані СТО Кий Авто рулить.

Parero
20.02.2010, 23:11
а у вас все еще есть гарантия?

Партизан з творчим нахилом
21.02.2010, 00:07
а у вас все еще есть гарантия?

Ще 2 тижні залишилось.

GOODcat
21.02.2010, 00:47
ничего удивительного в том что развал пришлось делать за деньги.
если Вам переобувают машину и пачкают грязными руками диски, то никто не обязан мыть машину. это Вы делаете сами за свои деньги.

у меня была аналогичная ситуация на КА когда меняли рычаг подвески по гарантии. развал делал за свои деньги, так как это платная услуга а они не имеют права ее навязать, так что все честно.

dom
21.02.2010, 02:38
Костя, а чего ж ты туда ездишь? Доказываешь себе или?

Партизан з творчим нахилом
21.02.2010, 09:55
Костя, а чего ж ты туда ездишь? Доказываешь себе или?

Олег, треба було назбирати статистичні дані :)

Parero
21.02.2010, 11:40
Согласен с Костей, Кий авто конечно устраивает с точки зрения качества работы, но не всем же удобно ездить на левый берег, может кто рядом с Види живет, лично мне в Види ездить ну крайне далеко, но информация для меня крайне важна, для понимания ситуации. Евгений Юрьевич тоже завтра может решить поменять работу (это дело такое), и не факт, что без него на КА будет все так же, что мы сможем быстро и главное качественно решать возникающие проблемы. Так что для общей информации это весьма и весьма полезный опыт.

Партизан з творчим нахилом
07.03.2010, 17:37
Сьогодні машинка святкує свій третій день народження. Приблизно в 20-00 буде 3 роки як ми покинули територію автосалону.
З нагоди святкування машина заправлена 95 Преміум на ОККО і звозила нас в Три мушкетери на святковий обід порадувавши розходом в 6.8 літра (що після 11.6 по місту дуже навіть приємно).
Одночасно з святкуванням третьої річниці авто приходить усвідомлення того, що гарантії вже нема :)

dom
07.03.2010, 18:06
Поздравляю !!!

ffantasm
07.03.2010, 22:22
Сьогодні машинка святкує свій третій день народження. Приблизно в 20-00 буде 3 роки як ми покинули територію автосалону.
З нагоди святкування машина заправлена 95 Преміум на ОККО і звозила нас в Три мушкетери на святковий обід порадувавши розходом в 6.8 літра (що після 11.6 по місту дуже навіть приємно).
Одночасно з святкуванням третьої річниці авто приходить усвідомлення того, що гарантії вже нема :)

Красиво и лирично написал :good:

Партизан з творчим нахилом
19.03.2010, 20:28
Сьогодні поміняв щітки лобового шкла і залив в порожній бачок рідину. Виявилось що проблема обмеженої видимості вирішується дуже просто.

Партизан з творчим нахилом
24.04.2010, 12:50
Вчора по дорозі на роботу пройдено відмітку 99 000 км. УРА! :)

kalambur
25.04.2010, 08:38
Вчора по дорозі на роботу пройдено відмітку 99 000 км. УРА! :)

монстры! :)

Партизан з творчим нахилом
10.05.2010, 11:07
В суботу, 8 травня, рівно через 3 роки і 2 місяці після виїзду с залону пройдено 100 000 км!

Масяня
10.05.2010, 15:27
ПОЗДРАВЛЯЮ!!!

Gudnin
10.05.2010, 15:36
Поздравляю! Круглый пробег! Нужно машине какой-то презент сделать.

Партизан з творчим нахилом
19.05.2010, 21:19
Вчора на Кий Авто пройдено ТО 105 000, роботи згідно регламенту КА. Додатково замінив повітряний фільтр, а також лампочку заднього лівого стоп-сигналу.
ТО показало, точніше підтрведило, деякі неприємні моменти які я помітив, а саме: гудить підшипник правої передньої ступиці (під заміну), порваний пильник переднього лівого амортизатора (під заміну). Так як на цей тиждень припало дуже багато суттєвих витрат, підшипник і пильник вирішено поміняти через тиждень-другий.

Quad
25.05.2010, 15:12
Приветствую!

Забрав в МЕТРО останню лампу Філіпс з нашим цоколем Н4, поміняв неробочу праву - тепер світять обидва ока :)
Ціна питання - 40 грн, плюс 2 хвилини на заміну.
А не тыкнёте носом где подробнее почитать _как_ самому поменять лампу в противотуманке и какую именно нужно покупать?... Или сами поделитесь опытом?
Заранее благодарен...

Марина36
25.05.2010, 19:53
Приветствую!

А не тыкнёте носом где подробнее почитать _как_ самому поменять лампу в противотуманке и какую именно нужно покупать?... Или сами поделитесь опытом?
Заранее благодарен...
Лампа H8 12V 35W PGJ1 Пошаговая инструкция по замене с фото здесь http://nissan-note.info/forum/viewtopic.php?t=7898&postdays=0&postorder=asc&start=0

Quad
26.05.2010, 11:39
Марина36, спасибо! :rose:

Партизан з творчим нахилом
02.06.2010, 20:37
Сьогодні авто побувало на Кий Авто. Замінили пильник лівого амортизатора і підшипник правої передньої ступиці. В процесі заміни пильника виявилось, що подушка амортизатора тріснута з двох сторін і її необхідно міняти. Рідної ніссанівської подушки не було, знайшли від Кліо 3, так як підвіски в них практично ідентичні. Поставили реношу.

ffantasm
03.06.2010, 17:34
Сьогодні авто побувало на Кий Авто. Замінили .......
Ух, неужели Всех Енотоводов к рубежу 100к ожидают такие "изюминки", или это только ты так нещадно эксплуатируешь еНота :)

П.С.
На 50к = тишь да гладь, если бы КА не настаивало на замене подрамника , то так бы и катались )))))

Партизан з творчим нахилом
30.06.2010, 18:43
Пробіг 105К. Щось десь постукує при проходженні лівих поворотів. Шукаю.
Перегоріла ліва лампа стоп-сигалу.