Отже, в одній з тем, а саме продаю новые шины и диски!!!нормальные цены зайшла мова про те, що Nokian WR G2 не чисто зимова резина, а всесезонна. І ніби говорять про це чи то надпис All Weather, чи то символи M+S. Ну, думаю, невже я так лоханувся... Та і на сайті виробника вказано, що резина зимова... Хоча, минулу зиму відкатав і ніяких проблем не було, тому навіть якщо це і всесезонка - не біда. Не ті в нас зими, щоб цим перейматись.
Але щось там в мому мозку не давало мені заспокоїтись. І ось сьогодні будучи на шиномонтажі заглянув також на їхній стенд резини. Вдалось оглянути лише 4 різні шини - Nokian WR G2, Nokian WR, Michelin X-ICE, Bridgestone Ice Cruiser 5000 (шип)... На всіх цих покришках виявлено маркування M+S і сніжинка. Хммм... Або все це все-таки зимова резина, або...
По приїзду додому включив комп, заліз в нет, погуглив. Знайшов маркування резини.
M+S = Mud + Snow (болото + сніг)
AW = Any Weather (типу всесезонна )
AS = All Seasons (всесезонна)
Окремого маркування "зимова резина" не знайшов. З чого зробив висновок, що M+S і сніжинка говорять про приналежність резини до зимового класу.