Страница 16 из 63 ПерваяПервая ... 612131415161718192026 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 151 по 160 из 628

Тема: Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

  1. #151
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию

    Сьогодні вранці не по власному бажанню була перевірена робота АБС в умовах мокрого асфальту, зимової резини і +2; а також швидкіть роботи людського мозку в екстремальних ситуаціях...

    Ранок. 8:10. Їду на роботу. Проїжджаю круг пр. Правди/пр. Радянської України в напрямку Нивок. На в"їзді на круг мене обігнав сірий Лансер 10 виляючи вліво-врпаво і намагаючись пошвидше вийти з повороту. Одразу після виходу з круга займаю середню смугу. В крайній правій попереду метрах в 15 вже досить швидко їхав тролейбус. Не знаю чому, але тролейбус різко бере вліво на середню смугу. Хонда Акорд яка їхала в центральній смузі на рівні з тролейбусом різко гальмує. Згаданий раніше Лансер 10 який влетів на мою смугу і зайняв місце між мною і Акордом також вдарив по гальмах. Я як замикаючий цієї трійки особливо не мав куди діватись - реакція абсолютно адекватна, теж жму на гальма. От тілька асфальт мокрий а відстань до Лансера заставляє згадати про Господа Бога...
    Педать втиснута в підлогу, визг резини, тріскіт АБС, в голові встигає пролетіти купа думок...
    треба попредити на роботі що сьогодні я затримаюсь на півдня... без ДАІ розходитись не будемо... документи при собі... страхівка також є... добре що в Лансера задня оптика високо на кришці багажника... блін, ну він і мудак... а винуватим буду ж я...
    В цей момент розумію що Ноут не Альмера (в плані моєї попередньої машини - N15), тут є АБС, передні колеса не заблоковані і на поворот руля машина має відреагувати. Не дивлячись в ліве дзеркала роблю ривок рульом вліво, вилажу частково на крайню ліву смугу і чую сигнал (це був Ланос але до нього мерів 5 і їхав він не так швидко), але з Міциком всерівно не розминутись...
    Згадав подумки тих хто придумав АБС і подумки їм подякував. Машина повністю зупинилась. Ну що, є контакт? Та ні, наче удару не було, Лансер теж ніби не стоїть а поїхав далі. Фуф... значить пронесло... а кришка багажника Лансера все ще стоїть перед очима. За дві секунди приводжу себе в більш-менш нормальний стан, знімаю ногу з гальм і в напруженому стані рулю далі на роботу.
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

  2. #152
    Доцент Nissan Аватар для Black
    Регистрация
    02.10.2007
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    Енотик 1.6 АТ Текна
    Сообщений
    1,291

    Сказал(а) спасибо
    1
    Поблагодарили 50 раз(а) в 29 сообщ.

    По умолчанию

    Да, таких на лансере надо "бить пока они маленькие" (с). Сколько таких по городу кошмар. Мне сегодня чуть в зад не вьехала девушка на Bmw, я стою на светофоре, Bmw стоит и тут поехала... Я смотрю в зеркало и вижу что водителя в Bmw небыло ! Появляется и по тормозам... Видать что-то под передним сиденьем искала.
    Хорошо что бетономешалки не летают.


    Бортовик: http://www.nissan-club.org/board/sho...2&goto=newpost

  3. #153
    Клубный Космонаффффт Аватар для varloc
    Регистрация
    20.02.2007
    Автомобиль
    N 15
    Сообщений
    3,007

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Партизан з творчим нахилом Посмотреть сообщение
    Сьогодні вранці не по власному бажанню була перевірена робота АБС в умовах мокрого асфальту, зимової резини і +2; а також швидкіть роботи людського мозку в екстремальних ситуаціях...

    Ранок. 8:10. Їду на роботу. Проїжджаю круг пр. Правди/пр. Радянської України в напрямку Нивок. На в"їзді на круг мене обігнав сірий Лансер 10 виляючи вліво-врпаво і намагаючись пошвидше вийти з повороту. Одразу після виходу з круга займаю середню смугу. В крайній правій попереду метрах в 15 вже досить швидко їхав тролейбус. Не знаю чому, але тролейбус різко бере вліво на середню смугу. Хонда Акорд яка їхала в центральній смузі на рівні з тролейбусом різко гальмує. Згаданий раніше Лансер 10 який влетів на мою смугу і зайняв місце між мною і Акордом також вдарив по гальмах. Я як замикаючий цієї трійки особливо не мав куди діватись - реакція абсолютно адекватна, теж жму на гальма. От тілька асфальт мокрий а відстань до Лансера заставляє згадати про Господа Бога...
    Педать втиснута в підлогу, визг резини, тріскіт АБС, в голові встигає пролетіти купа думок...
    треба попредити на роботі що сьогодні я затримаюсь на півдня... без ДАІ розходитись не будемо... документи при собі... страхівка також є... добре що в Лансера задня оптика високо на кришці багажника... блін, ну він і мудак... а винуватим буду ж я...
    В цей момент розумію що Ноут не Альмера (в плані моєї попередньої машини - N15), тут є АБС, передні колеса не заблоковані і на поворот руля машина має відреагувати. Не дивлячись в ліве дзеркала роблю ривок рульом вліво, вилажу частково на крайню ліву смугу і чую сигнал (це був Ланос але до нього мерів 5 і їхав він не так швидко), але з Міциком всерівно не розминутись...
    Згадав подумки тих хто придумав АБС і подумки їм подякував. Машина повністю зупинилась. Ну що, є контакт? Та ні, наче удару не було, Лансер теж ніби не стоїть а поїхав далі. Фуф... значить пронесло... а кришка багажника Лансера все ще стоїть перед очима. За дві секунди приводжу себе в більш-менш нормальний стан, знімаю ногу з гальм і в напруженому стані рулю далі на роботу.
    Костя а на №15 успел бы?

  4. #154
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию

    Ні, на скільки я пригадую цю машину і її поведінку - не встиг би. Кілька раз екстрено гальнував на 15 альмері - машина йшла юзом.
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

  5. #155
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию

    На одометрі вже вимальовується 26К, а гальмівні колодки ще не міняв... задумався...
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

  6. #156
    Наваристый Мембер
    Club
    Member
    Аватар для Микрик
    Регистрация
    27.12.2004
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    Дизельная микра
    Сообщений
    15,239

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 6 раз(а) в 6 сообщ.

    По умолчанию

    гы, я сегодня на трассе в темноте пропустил поворот и пришлос со 130 вваливаться в поворот.... повернул - правда уже боком по обочине встречной полосы

  7. #157
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию

    Вчора купив безкаркасну всесезонну щітку King. Куплена не так давно Бош більша за штатну (40 см) і посередині пагано притискається, внаслідок чого залишається невитерта полоса ширриною 6-8 см. Нова ж щітка має довжину 38 см і прилягає чудово. Сьогодні попробував на практиці - дуже задоволений. І ціна приємна - 44 грн!
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

  8. #158
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию

    Неприємно дошкуляє той факт, що при низькій температурі погано заводиться. При -3 спочатку пару разів (2-4) крутане стартером і тільки тоді заводиться.
    Вчора було -5 (орієнтуюсь на бортовий комп) - крутанула 3-4 рази і не завелась с першої спроби. Що буде доки на НР і Різдво поїду в Карпати?..

    Просто бісять всякі "гупання" і "бухкання" в передній частині (грішу на підвіску) а також стукіт і віддача в руль.
    З не терпінням чекаю ТО-30К.
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

  9. #159
    Наваристый Мембер
    Club
    Member
    Аватар для Микрик
    Регистрация
    27.12.2004
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    Дизельная микра
    Сообщений
    15,239

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 6 раз(а) в 6 сообщ.

    По умолчанию

    заправку смени и свечи как раз на То 30 меняют.
    можно еще шикануть и топливную поміть

  10. #160
    Кандидат Ниссановских Наук Аватар для AlexUs
    Регистрация
    05.06.2006
    Адрес
    где ночь застанет
    Автомобиль
    X-trail2.5 m-cvt LE, Лань Спорт
    Сообщений
    627

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    + не забывай после прокрута замка до лампочек, подождать, чстобы насос накачал вдоволь бензина, т.к. если сходу проворачавть, насос не успевает накачать давление, и машина уже не ровно заводится!!!
    Всё в мире яд, важна лишь доза!

Страница 16 из 63 ПерваяПервая ... 612131415161718192026 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Note: Nissan Note 1.6 Tekna (Малыш) :)
    от Morgan в разделе Бортовые журналы
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 02.09.2010, 22:34
  2. Note: Nissan NOTE 1.6 Tekna - (Whitebear)
    от WhiteBear в разделе Бортовые журналы
    Ответов: 34
    Последнее сообщение: 30.01.2007, 15:45

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •