Страница 4 из 4 ПерваяПервая 1234
Показано с 31 по 33 из 33

Тема: Note E11E, Tekna(GA--E), AT 1.6, 2011р. (chmelvv)

  1. #31
    The murderer of cognac Аватар для dom
    Регистрация
    04.12.2007
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    X-Trail T-34
    Сообщений
    16,719

    Сказал(а) спасибо
    15
    Поблагодарили 84 раз(а) в 75 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от chmelvv Посмотреть сообщение
    1) З якої дати рахувати рік користування машиною?
    З дати заключення договору купівлі машини.

    Думаю куди тепер машину везти?
    З дати акту приймайння авто
    СТО не багато, а дуже багато
    Правильной дорогой идёте товарищи!!!

  2. #32
    Тест драйвер
    Регистрация
    02.03.2013
    Адрес
    kiev
    Автомобиль
    almera
    Сообщений
    1

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Ремон боковых порезов хорошо делают в Киеве на Виноградаре и шины у них там можно купить по низкой цене http://r-shina.com.ua/

  3. #33
    Тест драйвер Аватар для chmelvv
    Регистрация
    15.06.2011
    Адрес
    Київ
    Автомобиль
    Nissan Note AT1.6
    Сообщений
    27

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию Nissan Note Tekna vs. Luxury

    Довго не писав, бо нічого такого корисного, що можна було б повідомити іншим не траплялося.
    Але тепер на відстані 2-х років користування авто можна виокремити плюси-мінуси комплектації Tekna порівняно з Luxury. Зауваження: різниця між комплектаціями в 2011 і тепер різна. Зокрема взагалі зник круїз-контроль. Також це порівняння великою мірою залежить які ваші вимоги до авто, і що ви в ньому цінуєте. Для нашої родини - це перш за все засіб пересування, нас і дітей. Машина має їздити, бути безпечною, вимагати для себе мінімум коштів в обслуговуванні.

    @ Плюси:
    - круїз-контроль. Виявилося, що зараз його взагалі не ставлять ;( У мене має 2 функції: підтримка заданої швидкості, обмеження по швидкості. Перша - рідко-рідко потрібна на трасі, а ось друга ДУЖЕ корисна: задав "не більше 80" і на максимально можливій пролітаєш повз радари ДАЇ, коли всі пригальмовують. На трасах ставиш: "не більше 110", "не більше 130", та інше, що потрібно. Я взагалі тепер на спідометр не дивлюся. Єдина можливість перевищити швидкість - розігнатися на гірку так, що з гори будеш летіти явно більше обмеження, але тоді індикатор теж цей факт показує.
    - парк-тронік. Реально корисна штука. Ще з переду такого не вистачає.

    @ Мінуси:
    - Nissan-Connect. З ніякими картами України за плюс 3000грн (зараз вони ідуть безкоштовно), того не коштує. Всі аудіо-функції є і в молодшій системі, а за різницю ви можете купити гарний навігатор з картами, якщо він вам треба.
    - шкіряні вставки в салоні. Наче красиво, але за ту різницю в ціні комплектацій між Tekna і більш дешевими ви собі можете поставити які завгодно самі. (Зараз салони однакові)
    - клімат-контроль. Особисто мене нервує страшно, бо моя і його логіка не співпадають дуже часто. В результаті замість автоматизацї і економії часу, його треба витрачати ще більше ніж при звичайній не автоматичній системі. Наприклад: зима, за бортом -10, я включаю обігрів і ставлю мін. температуру +16 в салоні. Він автоматично включає кондиціонер. Наіщо?
    Попереду дизель з вонючим шлейфом. Ставлю заборону зовнішнього вдуву повітря, дизель минаю, ставлю знов вдув повітря ззвовні - знову вмикається кондиціонер.
    В результаті постійно треба вручну його доконфігуровувати при змінах режиму.
    - литі диски R16 і резина Continental для них 185/55. Красиво. Все. Більше я ніяких переваг не бачу і не відчуваю. Мінуси: резину набагато важче шукати і вона коштує дорожче ніж для R15, диски набагато дорожчі в ремонті і недоліки на них видно теж більше. Декілька подряпин на металевих взагалі ніхто не побачить, тут це просто кидаяється в очі. Якісний ремонт литого ~= половина його вартості. Якщо вже хочеться гарного зовнішнього вигляду на сталевих: купіть за 400 грн. пластикові кришки і катайтеся.
    Моя порада тим хто планує купляти Tekna: одразу замовляйте R15 сталеві і резину для них і вішайте оголошення про продажу оригінальних НОВИХ литих з оригінальною НОВОЮ резиною - залишитеся одразу в плюсі, а в наступних роках тим більше.

    Не відчув:
    - Система динамісної стабілізації VDC (ну не гонщик я).
    - Електропривід дзеркал (забув, коли останній раз складав дзеркала).

    Ось так, якщо коротко. Якщо є питання - готовий з радістю відповісти.

Страница 4 из 4 ПерваяПервая 1234

Похожие темы

  1. Продам Note Tekna 1,6 МКП
    от Serduk в разделе Продам авто
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 29.10.2012, 10:59
  2. Note: Note 1.6 M/T Tekna (VT)
    от VT в разделе Бортовые журналы
    Ответов: 75
    Последнее сообщение: 10.08.2011, 17:32
  3. Note: NOTE 1.6 Tekna - NEW
    от Olyska в разделе Бортовые журналы
    Ответов: 14
    Последнее сообщение: 06.03.2008, 10:56

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •